Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 01. 19. 22:47

Hajrá Viktor! Így tovább!  

Köszönöm Viktor a mai napot!

Most ne hátrálj meg!

Mindenki menjen a ,,,,

A gödör mélyén vagyunk,innen már felfelé

megyünk!

Veled vagyunk!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 12:45
Előzmény: #595  Törölt felhasználó
#600
Nem nagyon bonyolultak. de elevenítsük fel.
A következők jogait és életterét szükséges a minimumra csökkenteni : Más vallásúaknak, aztán
azon nem más vallásúaknak, akik nem értenek egyet más vallásúak üldözésével,
aztán azon nem más vallásúaknak, akik egyetértenek vele, de velünk nem értenek egyet számos dologban, aztán azon nem más vallásúakat, akik egyetértenek más vallásúak üldözésével , számos dologban egyetértenek velünk, de ritkán nem .És így tovább , addig szűkítve a kört, ameddig el nem jut az eszme a célig...
szivacs
szivacs 2011. 01. 27. 12:45
Előzmény: #593  Törölt felhasználó
#599
" dögöljön meg mindenki aki nem mi vagyunk" felfogásnak mindig vannak lelkes hívei.
- írtak már ilyesmiről: link
"a liberális, globális gazdaság szakszerű, statisztikai adatokra támaszkodó hideg kritikája. Annak a gazdasági ideológiának a leleplezése, amely saját bukását csak mások „kiiktatásával” képes elkerülni. Ehhez van szükség a „grandiózus népességcsökkentő tervre”, amely sokak számára a véget jelenti."
pancserlama.
pancserlama. 2011. 01. 27. 12:39
Előzmény: #597  Törölt felhasználó
#598
link

Mi lesz azzal aki nem tud bejutni ?
Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 12:37
Előzmény: #584  Törölt felhasználó
#597
Jó ebédhez szól a Jóska!

1. Elfelejtettem +nézni ,az "rtl-es valóvilágot", viszont +néztem a lentebb említett parlamenti "jelenetet".Nekem olybá tűnt , mint amikor 1, 1/20 rangú , elő adja (na nem a szajrét) fröcsögő ,monológját .Én ,azt a tehetetlen dühöt éreztem , amit szvsz. sokan .+mondja a frankót, arról ami nincs , de az tuti ,és jó pofit kell HOZZÁ VÁGNI .Mert én úri ember vok .

2. Én azt sem tudtam , mi a pedofília amíg valaki, le nem bukott.Tudod nem a kerék szó volt először , hanem a kerék ,oszt valaki rábökött , hogy ez 1 kerék.

Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 12:31
Előzmény: #594  szivacs
#596
Az hétszentség.
Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 12:29
Előzmény: #593  Törölt felhasználó
#595
Nem, ez kérlek nem így van.
Láttad már élőben elqrót?
Én igen, nagy lapaj strici az ürge.
Más.
Ezekről a régebbi nemes hagyományok szelleémt idéző eszmékről írhatnál további konkrétumokat, amikben - gondolom szeretnéd - esetleg magamra ismerhetnék.
szivacs
szivacs 2011. 01. 27. 12:26
Előzmény: #591  Törölt felhasználó
#594
Egyetértek, remélem felfogja végre szoda is!

Képzeld el ugyanezt a szitut más irányban. Akkor is ugyanilyen reakciókat váltott volna ki, ha mondjuk ez a pedidendi az éppen eu elnök szarkót cigányrasszistázza le a kitoloncolások miatt ugyanebben a karlengető stílusban?!
Szerintem a komplett francia ep frakció 56 pohár vörösbort öntött volna rá az ebédnél véletlenül!!!
Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 12:16
Előzmény: #586  Törölt felhasználó
#593
Régebbi nemes hagyományok szellemét érzem visszaköszöni eszméidben. Remélem nem vagy magas termetű , mert az igazi VEZÉREK mindig igen alacsonyak voltak.
Amúgy a többes számot úgy értettem, hogy nyilván vannak eszmei társaid is, a " dögöljön meg mindenki aki nem mi vagyunk" felfogásnak mindig vannak lelkes hívei.
Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 12:11
Előzmény: #591  Törölt felhasználó
#592
Javítva: nálam továbbra is NEM az
Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 12:10
Előzmény: #589  Törölt felhasználó
#591
Értem.
Az alapprobléma nálam továbbra is az, hogy zorbánt kritizálta, hanem, hogy egy ilyen rovott múltú ember teszi.
Zorbán lehet, kell kritizálni (bár lesz@rja nagy ívben), de a kritika akkor hiteles, ha hiteles ember szájából hangzik el.
Nem hiszem el, hogy nem volt valaki más a libsi frakcióban, aki nekimehetett volna zorbánnak bendit ' bán kívül.
Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 12:05
Előzmény: #587  Törölt felhasználó
#590
"... sztem ha a gyerekeket qrogatná , akkor már rég ülne ..."
Sajnos ez nem így van.
A sok rohadt pedofil pap sem került sittre...
És amint látod, ahhoz, hogy bendit 'bá hűvösbe vonuljon egy önéletrajzi vallomás sem elegendő.

Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 12:05
Előzmény: #585  Törölt felhasználó
#589
de azért majd olvasd el ezt a genyát - hogy mit is mondott ..
Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 12:03
Előzmény: #585  Törölt felhasználó
#588
ha úgy van , akkor úgy van ahogy mondod
Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 12:01
Előzmény: #581  Törölt felhasználó
#587
mível khon írtál cohn helyett akkor azt hittem hogy te tudod tutira(egyébként halvány lepkefingom sincs , nem mintha engem érdekelne )
sztem ha a gyerekeket qrogatná , akkor már rég ülne .

a többiben igazad van , az mszp tábora sem különb .. viszont az a nüansznyi különbség van, hogy nem az mszp bábuskák -pápuskák szavazták meg a fideszt vagy 2.5 milkányian , így valszeg a fidesz bábuskák -pápuskák meg tudják most - hogy miért is ...
Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 11:59
Előzmény: #584  Törölt felhasználó
#586
A hiénafalkával ellentétben én egyedül írogatok, így a többes szám használata indokolatlan. Szerintem.
Tábornok, karszalag?
Mire gondolsz?
A munkásőrség, meg az ávó a múlté.
Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 11:56
Előzmény: #582  Törölt felhasználó
#585
Az alapprobléma az, hogy ez a pedofil anarchista sz@rala ott ül az EP-ben.
Tökmindegy melyik frakcióban.
Sitten kellene rothadnia a gyermekmolesztáló papokkal egyetemben.
Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 11:54
Előzmény: #581  Törölt felhasználó
#584
Ezt a szép új jövő általatok lesz? Hú nagyon izgulok, lesz karszalag, meg táborok, meg minden. Ez már sokszor bejött,mindig jó vége lett.
Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 11:53
Előzmény: #579  szivacs
#583
Liberós körökben ez elfogadott, de mindenesetre megtűrt nemi orientáció lehet.
Egy pedofil nem parlamentbe (semmilyenbe) való, hanem sittre, örökre.
Katolikus egyház sem kivétel!!!!
Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 11:53
Előzmény: #579  szivacs
#582


sztem dagasztod a hülyeségeket azzal, hogy nem ideillő dolgokkal ,ill. hogy eleve sötétre fessél egy olyant személyestül mondanivalóstól és az elhangzottaktól függetlenül - csak azért hogy az esetleg bűnös múltja vagy a hajdani/mai gondolkodásmódja miatt semmissé tedd azt amit mondott .

mégegyszer: nem érdekel d.c.b ! sem az előélete sem kőszeg ferenc frappánsa , sem az ovóda beíratás - hanem pusztán az ÉS CSAKIS AZ ! amit az ep ülésén elhangzott d.c.b -től - illetve annak a tartalma, mondanivalója .

nagyon, de nagyon nehéz ez megértened ????????

de ha már itt tartunk : viszont ha a beszéde orbánt támogatta volna , akkor is ez lenne nálad a helyzet ?

na persze..

Törölt felhasználó 2011. 01. 27. 11:47
Előzmény: #570  Törölt felhasználó
#581
Kedves szóda!
Szerintem sok a 15 %.
Hogy a birka zsidesz funok mikor térnek észhez, ha észhez térnek egyáltalán, talán tőlük tudakold meg.
Abban sem vagyok biztos, hogy a sok fogatlan komcsi nyugger, akik "IGEN"-es plakátokkal vonulgattak elqró diktatúrája idején mára észhez tértek.
Ez egy kilúgozott agyú társadalom, mely valaha nemzet volt, és talán majd egyszer az lesz ismét.
A gyermekbarát bendit ' bá zs..ó?
Ez tuti?

Topik gazda

ta-lidor
1 1 1

aktív fórumozók