Topiknyitó: lehoka 2007. 03. 07. 16:00

TIPPSAROK  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
prfecó 2006. 01. 14. 20:13
#53480
Ha a IEB miatt borultál ki. Szard le Őket.Ha akarod megnyered a pert. Idő kérdése és Te rpppant fital vagy hozzá ( ugy is kiegyeznek Veled peren kivül 99 % )

Egyébként az a drága shangjai nagynénikédnek vagyok én Fecóbá.............

Konfin hozzd a szőkét , megmutatom puhány huszonévesek , mi a magyar virtus.
Törölt felhasználó 2006. 01. 14. 08:54
Előzmény: #53478  Törölt felhasználó
#53479
Szia bp! Még én sem láttalak soha ilyennek. Az én bajom is az, hogy túlzottan jóhiszemű vagyok, tehát többet feltételezek a másikról, vagy dolgokról, mint amilyenek azok valójában. Persze, nem biztos, hogy bennünk van a hiba BP. Sőt! Biztos is, hogy nem! sOne-nak igaza van. De le kell vonnunk a magunk konzekvenciáit, és egy egészségesebb éleslátással kell szemlélnünk a körülöttünk lévő világ dolgait, mint ahogyan most tesszük. Én a fele zsémet elveszítettem novemberi tranzakcióimmal, és hidd el nem kevés pénzről van szó. Ha csak tizedannyira korrekt brókerem lett volna, mint amilyen például wedge, akkor emberként viselkedett volna és nem egy gerinctelen pénztermelő senkiként. De rájöttem, hogy csak magamban kereshetem a hibát, a túlzott kincstári optimizmusomban. A mai világban sokszor megerősödik az ember ama hitében, hogy semmi sem az aminek látszik, tehát csak magában bízhat mindenki, a saját józan emberi megítélésében. Kérdés az, hogy mennyire ismerjük magunkat? Tekintve, hogy így vagy úgy mindenki tőzsdézik vagy tőzsdézett az itteni fórumosok között, azt kell, hogy mondjam, hogy nem. Tudjuk, hogy a vesztünkbe rohanunk a magyar tőzsdén, mert semmilyen kontroll, irányítási, befolyásolási lehetőség nincs a kisspekik kezében. A dollár meg eurojeles pénzeszsákokon ülő külföldi, cilinderes, kubai szivart szívarozó nagyok hahotáznak rajtunk, és dörzsölgetik tenyerüket minden nap, hogyan tehetnek bennünket tönkre. Sokat tanultam az elmúlt másfél-két hónapban, mind emberileg, mind tőzsdei tárgyi tudást tekintve. De nap mint nap látom, hogy még most sem tudok eleget. Levontam a magam konzekvenciáit. Gyere bp, igyunk meg egy jópofa sört, azt nem veheti el tőlünk senki Haver! Don't worry, be happy! Szia.
Törölt felhasználó 2006. 01. 13. 22:14
#53478
Ne keseredj neki ennyire BP... Korábban én is sokszor elkövettem azt a hibát, hogy ilyen mocsadék viselkedések okán világvége hangulatba kerültem, de hidd el, a végelszámolásnál mindig a jó fiú húzza meg a kocsmáros lányát! :))
Eljön még az idő, hogy úgy fogsz visszagondolni arra aki ma lealázott lelkileg, hogy valószínűleg ő mossa annak a sörnek a palackját amit Te kortyolgatsz a fehér homokos tengerparton a pálmafa árnyékában.
Nekem mindig kiegyenlítette a számlát a sors eddigi pályafutásom során, csak kitartás legyen!
bpmcwap
bpmcwap 2006. 01. 13. 21:51
Előzmény: #53476  Törölt felhasználó
#53477
Azt hittem hogy az országnak egy olyan ritka rétegében mocorgok mely gondosan szelektált és él még az etika, de ugy tunik hogy csak én csinálok bizonyos dolgokbol presztizskérdést... Ha nálam jóval nagyobb cég azt tudja mondani, hogy nem vállal önmagáért felelőséget és nyitva a kapu ha akarok nyugodtan kifáradhatok rajta, melyet ugyan sajnálna- na ná- de nem tehet ellene semmit, az elég nagy csalodás az életemben... Ha én nem adok át egy projektet adott határidőre azért kőkeményen fizetem a kodbért vagy vonják le a szerződésben foglalt összegből az átadás napjáig, fuggetlenul attól ha esetleg rajtam kivülállo okbol nem tudom teljesiteni a határidőt vagy valami nem ugy mukodik ahogy én azt mondtam, leirtam.Ehez képest sajnos ugy tunik a mai magyar gazdasági szereplőknek nem számit és nem érdekük presztizskérdést csinálni bizonyos dolgokbol...Persze ez 100%ig az én hibám!!!Láttam braut, láttam választási hirdetéseket, láttam igéretekből tönkremenő embereket, és azt hittem tanultam belőle, azt hittem tudok szelektálni és csak megbizható, etikus cégekkel állok kapcsolatban... nem... Hibáztam, de ez nagyon fájdalmas hiba számomra...A legxarabb az hogy igazat is adnak elvben, de gyakorlatban nem csinálnak semmit... Sőt el is ismerik a hibát, de... na nesze neked...
Törölt felhasználó 2006. 01. 13. 21:36
Előzmény: #53475  bpmcwap
#53476
szia BP!

ennyire megvisel valami? nem nagyon olvastam még tőled ilyen elkenődött gondolatsort :(
bpmcwap
bpmcwap 2006. 01. 13. 21:29
#53475
A fenébe... degeszre kereshettem volna magam vele ma is, ha nem kellett volna zárnom vakon meg idő előtt...:((( Ráadásul feleslegesen és eredménytelenul telt a délutánom-viszont legalább tanulságosan...
Hihetetlen dolgok vannak... nem élek álomvilágban, ellenben bizonyos dolgokat ugy tünik még mindig meszemenően tulértékelek, tobbre becsulom azokat amilyenek... puff egy pofon... nem...:((( Lehet én veszek tul komolyan bizonyos dolgokat???Aszem önvizsgálatot kellene tartanom és joval lazábbra venni a hozzáállásomat... A következő kötelezetségem félválrol fogom venni... mi bajom lehet... anyám mondta mindig "fiam, ne akard megváltani a világot", hugom gyakran hozzá tette istennek sem sikerult...
fecobá!Mailt megkaptam, válasz ment!
Törölt felhasználó 2006. 01. 13. 20:28
#53474
Bociban az erő kollegák,kiváncsi vagyok a jővő hétre
Törölt felhasználó 2006. 01. 13. 17:58
Előzmény: #53472  zsosz
#53473
Zsosz!
Ok, én sem bántásnak értelmeztem, de a többit kp-ben kérem:-))) (Arra céloztam, hogy a dicséret néha aprópénzre váltható:-))).
A Ricsit "megvallatom", addig nem mondok semmit.
zsosz
zsosz 2006. 01. 13. 17:25
Előzmény: #53467  Törölt felhasználó
#53472
Kedves Tancs!
Nem pejoratív jelzőt jelent, inkább azt, hogy akkor is vállalod,ha épp korrekciókat látunk és a pszichozis inkább macivárást eredményez.Még bízom is benned,hogy bántanálak vele.75%-os nálam at eredményed és csak a remegő kéz miatt nem 100.
Az Egis-t kiraktam már 22K után ,de a Foti még rá is tehet a céláradra és akkor lehet 100.
Ha végképp hívőd leszek most leginkább a Richivel szemezek vételre.Ha visszanézne 41K-ig...
Mindenkinek jó hétvégét!
prfecó 2006. 01. 13. 17:23
#53471
Arp, megbízást adtam pont oda . Sajnos addiog nem sóüllyedt.A távoli Pozsonyból meg nem tudom állandóan a bp-t figyelni.Remélem zizzen még lefelé.Egy párat már nyereséggel visszazártam , de azért még van lezáralan is. Majd Viki elintézi( Tibi bácsi a besugó helyett, és lám a Szepesi is az volt?)
Törölt felhasználó 2006. 01. 13. 17:16
Előzmény: #53467  Törölt felhasználó
#53470
Szia Tancs!

Remélem sikerült felhúrozni az "ékszer"-t!
/ A BC a 61,8-as fibó szintig sunnyogott...:-)))/
Törölt felhasználó 2006. 01. 13. 17:03
Előzmény: #53466  Törölt felhasználó
#53469
Szia Lau!
Grat. és hajrá Egis (a köv szint 30k környékén van) !!:
Mellesleg van 1 tartozásod: tancs2freemail.hu
matteo 2006. 01. 13. 17:02
Előzmény: #53463  Törölt felhasználó
#53468
otp fontos szintről fordult, így gyakorlatilag csak egy visszateszt volt a ma délelőtt, és megy tovább
viszont mol épp ellenkezőleg, fontos szintet tört (20500), és ronda(!)
BC egyre ígéretesebb
Törölt felhasználó 2006. 01. 13. 17:01
Előzmény: #53465  Törölt felhasználó
#53467
Ladislaus!
Én számontartottam a BC-det, s szurkoltam Neked, na persze a táblázatom ellenőrzése is cél volt. No: ha így viselkedik - s én is maradok a Zsosz szerinti überoptimista (mellesleg miért kedves Zsosz? A 30k-s bux kivételével melyik céláram nem jött be? Ricsi:42k, Egis 25k, Foti 495....)), akkor lesz az még a táblázat tetején is; cél 2671 elsőre.
Hajrá BC!
Törölt felhasználó 2006. 01. 13. 16:53
Előzmény: #53465  Törölt felhasználó
#53466
a napi minimum közelében visszavásároltam kedd-szerdán eladogatott egiskéimet.
figyeltétek, hogy zárásban 24100 és 24150 között cirka 5000 dbot kértek volna a vevők? nem volt ellenajánlat
Törölt felhasználó 2006. 01. 13. 16:39
Előzmény: #53464  Törölt felhasználó
#53465
Nagy nehezen átszenvedte magát 2450-60-on... Akkor ezek szerint most jövő héten 2500 fölött kell lennie...
Valahogy mégsem hiszem el...
Törölt felhasználó 2006. 01. 13. 16:27
Előzmény: #53461  Törölt felhasználó
#53464
Shortosok adták fel a reményt?
Törölt felhasználó 2006. 01. 13. 16:23
Előzmény: #53462  zsosz
#53463
hát ez tényelg a beparakakáztatásra megy
zsosz
zsosz 2006. 01. 13. 16:13
Előzmény: #53456  Törölt felhasználó
#53462
Szia Dax!
Végre hallunk tőled vmit!A végén elhiszem, hogy jön vmi bul(l)i!
Más: nemtom mér, eddig conkisnak hittelek...
Nekem, hála beírásaidnak igencsak megvan a Plast.
Még 1 hónapig talán.(?)Fotit meddig fűthetik így ellenállások nélkül? 495 felettire tancs sem számolt, pedig néha ő űberoptimista.
Törölt felhasználó 2006. 01. 13. 16:09
Előzmény: #53448  Törölt felhasználó
#53461
OTP. Talán most vége lesz ennek a hülye divergenciának

Topik gazda

lehoka
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek