Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 01. 16. 11:26

RFV 2009  

Nem tudni miért adják és ki adja itt el, de nem hiszem hogy pluszban dobálják kifelé a pakkokat.



Az alját nem látom egyenlőre, de én vettem az elmúlt napokban.



2010 előtt és 10000 alatt nem áll szándékomban megvállni tőle.

Ha csak.....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
darius8 2009. 07. 22. 11:35
Előzmény: #1219  Magicmaan
#1220
Érdekes hangulat alakult ki a fórumon. Csak kiugrott a nyúl a bokorból, de a célom elértem, igaz, máson keresztül, Kad indulatból elárulta, hogy realizált. Pedig dühből, indulatból nem jó semmit csinálni:-)))
Magicmaan
Magicmaan 2009. 07. 22. 11:18
#1219
Úgy látszik valamelyik idióta tovább nyomja lefelé :)
guruk 2009. 07. 22. 11:18
Előzmény: #1217  Törölt felhasználó
#1218
osztom ezt a velemenyt, nem igazan relevansak a konkret szamok, de azert szoljatok ha megvan az RFV 5%... onnan eredekes lehet :)
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 10:59
Előzmény: #1215  Törölt felhasználó
#1217
Kad!
konkrét db-számokat illetve összeget nem szokás írni. de ahogy érzed...
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 10:53
Előzmény: #1215  Törölt felhasználó
#1216
Akkor zárásként:hűha,528k?Köszi,ma már kávéztam....
Aki ismer,tudja miért írtam...

te szerencsétlen....
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 10:42
Előzmény: #1204  Törölt felhasználó
#1215
Ki mondta neked, vagy barkinek is hogy pentekrol van a higitasi alapunk?? Tudod mit, gondolj amit akarsz, senki nem probal meggyozni.

Hozzatennem most se En kezdtem a kostolgatast,a forum bomlasztast, de legyen, szemelyeskedjunk egyett utoljara!

A forum lenyege, ha jol tudom infocsere es kereskedesi strategia csere lenne.
Szelesiteni egymas ralatasat, magara a tozsde vilagara, mert ugye ez kurva sok retu.

De ha nem is az, hat nem is az ures nem hirerteku(mert nem az, amit osztasz itt egy honapja, figyelek azert), hiradobol is megnezheto, cegen beluli legkissebb informacio ismetelgetese... sajat gondolatkent elovezetese. Nagy vagy, minden tiszteletem a tied.

Megjegyeznem: ha kicsit kinezel a nagyvilagba es kinyitod a szemed, ra fogsz jonni hogy sohasem a hirek iranyitjak a rv-t 85%-os leosztasban, elarulom neked a TOKE teszi...

Az a toke, es most nem leszek finom, de remelem tudod majd ertelmezni azert. Az amit belepumpalnak egy papirba mig fel nem megy az arfolyam, varva hogy a vevoi bizalom is kovesse.

Aztan mikor szep a summa, es jon a vevoi oldal, visszaontik az olyan diletansokra mint Te is.
Akik csak a hireket nezik, es egy-egy ilyen akciora kultikus hireket huznak, es probaljak megmagyarazni mi is tortent, hogy a sok kezdo, es hasonszoru felnezzen ra...

Feszits csak tovabb a szemetdombodon vezerkakas. En nem bologatok neked, mint pl darius, meg a tobbi. Es ha ez bomlasztas akkor sajnallak titeket. Nyugodj meg, nem kell dobalni a xanaxot tovabb.
Ugyanis nekem nem kell, es nem is kellett soha a nehezen kierdemelt poziciod, csak a penzed, mert gondolom ezert kostolgatsz egy ideje...

Zarva utolso forumbejegyzesem elmondanam, hogy nem volt vagyam, hogy igyak a szavaim, mint neked. Nem valtok uj nicket, es nem is irok ide sem tobbet,nem is olvasom.

Azert bekostollak utoljara, csakhogy hagyomanyorzo legyek a forumotokhoz:

En 528k kerestem multhet szerda ota, ha hiszed ha nem...
Nezz magadba es gondolkozz el rajta Te mennyit is???

Mennyi lehet az ebbol, ami a Te zsebedbol szedtem ki... Eleg draga hobbinak elsz.. Biztos igy kell ezt csinalni???

Majd talan egyszer rajosz, sokat veszitve addig is, hogy lehet, nem a forumon betoltott szereped es dicsfenyed a lenyeg...

Na majd akkor kezdesz csak el tozsdezni, addig csak egy leszel a sok mizes mazos,helyesiras szakerto, kormonfont megfogalmazo kozul, akik idejarnak hogy v.ki figyeljen rajuk.

Nincs szukseg reagalnod se mert addigra mar koltom a penzed valahol, es amugysem erdkelne.
darius8 2009. 07. 22. 10:22
Előzmény: #1204  Törölt felhasználó
#1214
Üdvözlök Mindenkit!
Üdvözöllek Formerplayer!
Emlékezz én is ugyanezeket kértem, a múlt hétvégén. Tisztelet a tudásodért és a tapasztalatodért.
guruk 2009. 07. 22. 10:06
#1213
link

talán az RFV nek is jó lehet, páran biztos tudjátok, hogy ezzel is foglalkoznak... csak győzze a management... :)
forrest 2009. 07. 22. 09:45
Előzmény: #1211  Törölt felhasználó
#1212
erről beszélünk, a bevezetésig nem nagyon várható csoda (max pár ügyeskedő - pl. Kad)

utána viszont elég egy hír amire már nagyon várunk (megköttetnek a projektek) és indulhat a "valódi" rally...

de erre picit még várni kell, addig engem nem nagyon izgat az árfolyam...

egyetértek veletek a hülyékkel nem kell foglalkozni, kár az energiáért (ezért is tűntem el picit a napokban)

kitartás! (aki meg remeg, dobja)
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 09:34
Előzmény: #1209  Magicmaan
#1211
Egyet értek.
Lásd korábbi írásaim, szerintem 3000 környékére le fogják szorítani, sajnos:(
pami2 2009. 07. 22. 09:33
Előzmény: #1207  Magicmaan
#1210
az eladó tételeket nem figyelgetem, de volt tegnap egy equilor ajánlás több helyen megjelent ahol az RFV határidős eladására hivták fel a figyelmet amivel realizálni lehet a jegyzéstől viszonyitott hasznot...gondolom néhány eladót megtaláltak vele
Magicmaan
Magicmaan 2009. 07. 22. 09:30
Előzmény: #1207  Magicmaan
#1209
Sajnos én arra tippelnék, hogy ezt valami "bennfentes" csinálhatja (ezen a szinten tartja), mert ha spekik lennének, akkor cibálnák az árat le-fel, és pufferek alakulnának ki mindkét oldalon... (szvsz)
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 09:29
Előzmény: #1206  Törölt felhasználó
#1208
Igazatok van!
Bomlasztókkal mától nem foglalkozom.
Magicmaan
Magicmaan 2009. 07. 22. 09:27
Előzmény: #1206  Törölt felhasználó
#1207
Hát igen, valaki(k) nyomogatják lefelé..
Biztos megéri :)
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 09:11
Előzmény: #1202  Törölt felhasználó
#1206
Ahelyett, hogy a topik szinvonalát a phylaxiás topik szinvonalára züllesztitek, azzal kéne foglalkozni, hogy tegnap 16 h 35 perces kötéssel le nyomták az árat.
guruk 2009. 07. 22. 09:07
Előzmény: #1203  Törölt felhasználó
#1205
Tisztelt Nakk1
csaktlakozom Gump kollegahoz, de hogy jol erezd magad, ha hajlando vagy eladni a rv ket amit jegyeztes, merthogy leirtad szamtalanszor, akkor meg a mai napon cashben fizetek erte...termeszetes a megfelelo jogi formaban és áron (idézlek "adnám 2750").... :)
szép napot Mindenkinek
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 09:02
Előzmény: #1199  Törölt felhasználó
#1204
Kedves Fórumtársak!

Visszaolvasva újra a tegnapi nap termését,elég egyértelműnek tűnik a helyzet s kertelni sem fogok nagyon:

1. a nakk gyerek egy kis provokátor,célja a fórum szétverése.Belső ellentmondásoktól hemzsegő,ál-értetlen hozzászólásai erről árulkodnak.Normális hozzáállású ember, ha elmagyarázzák neki,miért tévedett,belátja,visszább vesz,megköszöni.De ő még mosolyogva tovább folytatja. Tényleg ne foglalkozzunk vele.Higgyétek el, rengeteg irigyet szerzett ez a cég a 10 éve példa nélküli, sikeres SPO-val,frusztrált,sikertelen emberek tucatjaiban fakadt fel a sárga-irígység baktérium által keletkező gennyes góc.....

2.Kad "mester" szintén zenész,már a látszatra sem ügyel.."még 3000 köröl is nyereséges a pozi"...Ja,aha..Igaz, hogy csak csütörtök után találkoztunk vele először-- a 3500-as értékek környékén-- de biztosan így van.Bár lehet, hogy a csak a "felhúzási tőke" vált"többdimenzióssá", gondolom eltűnt az időben...Ennyi baromságot és szakmainak szánt semmitmondást régen olvastam.Csak sajnos,van,aki ezt elhiszi....

magam részéről velük már nem akarok foglalkozni. Ha a szakmai színvonalat meg akarjuk őrizni,kérek mindenkit,még a legminimálisabban se reagáljon rájuk...
Bár valószínűleg új nick alatt próbálkoznak majd, azért a stílusból és mondani-valóból rájuk fogunk ismerni...
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 08:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#1203
Kedves Nakk1 provokátor barátom!
Rengeteg felesleges pofázás helyett hivd fel a bef kapcsolattartójukat (ahogy azt én is tettem).
Lehet, h neked is elárulja, hogy 1 hét csuszás után (ami nem rajtuk állt vagy bukott), tegnap beadták az iratokat oda ahova kell.
A tájékoztatást a korrektség jegyében tették 2 napja, mert azt szerették volna, h 1-2 héten belül kereskedjenek a részvénnyel, ami normal esetben 1-2 hónap.
Szóval inkább kussolj!
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 08:52
Előzmény: #1201  Törölt felhasználó
#1202
Azt hiszem.
Nem vagyok ilyen mindent kétszermond kétszermond
Törölt felhasználó 2009. 07. 22. 08:03
Előzmény: #1199  Törölt felhasználó
#1201
Szia!

Megviccelt a 20 perces korlat, mi? :)

En szemely szerint ki nem allhatom.

Topik gazda

kelvin
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek