Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
geza77
geza77 2023. 03. 02. 14:54
Előzmény: #96734  Törölt felhasználó
#96740
akkor kiváncsi lenne rá ;) sőt adna tippeket
Shortelek 2023. 03. 02. 14:53
Előzmény: #96737  signal2
#96739
Az ott szovjetbe.
Karvalytokes
Karvalytokes 2023. 03. 02. 14:52
Előzmény: #96729  Törölt felhasználó
#96738
Csak firkàlsz és locsogsz miközben alapvető dolgokkal nem vagy tisztàban.:))
signal2
signal2 2023. 03. 02. 14:48
Előzmény: #96735  Sehmet
#96737
Mit jelent az "itt nálunk"?
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 02. 14:48
Előzmény: #96734  Törölt felhasználó
#96736
San Franciscóban. :)
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 02. 14:47
Előzmény: #96727  Törölt felhasználó
#96735
Én minden ideológiai meggyőződést tiszteletben tartok akkor is, ha nem értek egyet vele, de azt a jogot fenntartom magamnak, hogy eldönthessem, én mit vallok. Egyébként pedig ami itt nálunk van, annak semmi köze nincs sem a klasszikus, sem pedig a modern liberalizmushoz, de azért a libertarianizmus valamilyen szélsőséges irányzatához be lehet sorolni. Ez azonban nem gond, minden átmenetnek megvannak a gyermekbetegségei.
Törölt felhasználó 2023. 03. 02. 14:47
Előzmény: #96733  Sehmet
#96734
oroszországban van?
Sehmet
Sehmet 2023. 03. 02. 14:40
Előzmény: #96731  badsector1
#96733
Most egy félévig éppen külföldön van a "lyányom", de már mutattam neki. Azt mondta, hogy ilyen oldalakra ő nem kíváncsi. :)
geza77
geza77 2023. 03. 02. 14:29
#96732
a következő pár hétben tavaszig nem fog már befagyni a Duna ? Ha nem akkor télire már lehet nem lesz méretben jó a mostani koronázási ruha és akkor másikat kell csináltatnia. Az meg népnek sokba fog fájni...
https://imgur.com/a/mFxkvbg
badsector1
badsector1 2023. 03. 02. 14:25
Előzmény: #96720  Sehmet
#96731
a lyányod tudja, hogy mit művelsz ezen a fórumon, vazsvármegyéből?
:))
Törölt felhasználó 2023. 03. 02. 14:25
Előzmény: #96726  Karvalytokes
#96730
hol látsz arra utalást itt valahol, hogy a liberálisok istennek képzelik magukat?  ennyi ökörséget hogy hozhatsz össze szük kettő mondatban?
Törölt felhasználó 2023. 03. 02. 14:23
Előzmény: #96726  Karvalytokes
#96729
badarság amit mondasz! Akkor viccelődjön veled az istened, jó! Nem kívánok rosszat igaz? :) ti vagytok az istenek ! így már örülsz?
badsector1
badsector1 2023. 03. 02. 14:18
Előzmény: #96726  Karvalytokes
#96728
itt minden orbán hívő egyben isti hívő?
orbán hívőkkel az baj hogy minden féle meséket elhisznek sorosról, istenről, brüsszelről, amit orbán hazudik nekik :))
Törölt felhasználó 2023. 03. 02. 14:01
Előzmény: #96720  Sehmet
#96727
én nem vagyok korlátolt, mert én elfogadom, hogy aki nem liberális, az mégsem biztos, hogy orbanista.
Fordítva el tudod ezt képzelni? Ha nyitott gondolkodású vagy, akkor igen. Az vagy? Ha nem tudod elképzelni, akkor korlátozott a gondolkodásod, ami nem baj, csak nem látod a teljes spektrumot. Az viszont azt jelentené, hogy nem vagy széles látókörű, önmagad korlátozod.
Karvalytokes
Karvalytokes 2023. 03. 02. 14:01
Előzmény: #96724  Törölt felhasználó
#96726
Simàn.Ezt a sportot csak a teremtő Isten üzheti.Ez a baj a libsikkel gyakran Istenhez hasonlitjàk magukat.:))
Törölt felhasználó 2023. 03. 02. 13:55
Előzmény: #96719  Sehmet
#96725
Ejnye szehmet, ejnye na!!!! Nem szabad kamuzni, igaz !!!!! ezt olvasd csak el:
Mózes haragja19 És mikor közeledett volna a táborhoz, látá a borjút és a táncolást, és felgerjede Mózesnek haragja, és elveté kezéből a táblákat, és összetöré azokat a hegy alatt. 20 Azután fogá a borjút, amelyet csináltak vala, tűzben megégeté, és apróra töré, mígnem porrá lett, és a vízbe hintvén, itatá azt az Izráel fiaival. 5Móz 9,21 21 És monda Mózes Áronnak: Mit tett néked e nép, hogy ilyen nagy bűnbe keverted? 22 Felele Áron: Ne gerjedjen fel uram haragja: ismered e népet, hogy gonosz. 23 Mert azt mondák nékem: Csinálj nékünk isteneket, akik előttünk járjanak, mert ama férfiúnak, Mózesnek, ki minket Egyiptom földéről kihozott, nem tudjuk, mint lőn dolga. 24 Én pedig felelék: Kinek van aranya? Szedjétek le! És nékem ideadák, én pedig a tűzbe vetettem, és e borjú formáltaték. 25 És látván Mózes, hogy a nép megvadula, mert Áron megvadítá vala őket ellenségeik csúfjára. 26 Megálla Mózes a tábor kapujában, és monda: Aki az Úré, ide hozzám! És gyűlének őhozzá mind a Lévi fiai. 27 És szóla nékik: Ezt mondja az Úr, Izráel Istene: Kössön mindenitek kardot az oldalára, menjetek által és vissza a táboron, egyik kaputól a másik kapuig, és ki-ki ölje meg az ő atyjafiát, barátját és rokonságát! 28 A Lévi fiai pedig a Mózes beszéde szerint cselekedének, és elhulla azon a napon a népből úgymint háromezer férfiú. 29 És mondá Mózes: Ma szenteljétek kezeiteket az Úrnak, ki-ki az ő fia és atyjafia ellen, hogy áldása szálljon ma reátok!
Itt van az alján, 3000 embert kivégeztek!!!!! Ejnye szehmet, ejnye!  Nem szabad kamuzni, igaz?
Törölt felhasználó 2023. 03. 02. 13:50
Előzmény: #96719  Sehmet
#96724
Miért kéri isten Ábrahámtól, hogy áldozza fel fiát?  Többször kéri, miközben haladnak a hegyen. Majd amikor Ábrahám már a fia torkának szegezi a kést, akkor azt mondja : na jól van, csak vicceltem. Nem kell megöldön őt.
Nagyon humánus nem?  Neked is van gyereked, jó játéknak tartanád ezt?  Viccelj anyáddal mondanám, ha nem tudnám, isten volt az első:)
Erre sem mondhatod, hogy nem így van leírva!!!!!  Na ilyen szadista istenre nekem nincs igényem, nem baj?
Törölt felhasználó 2023. 03. 02. 13:46
Előzmény: #96720  Sehmet
#96723
Előző hozzászólásomhoz fűztem. Gondolod, hogy nem magamra értettem , hiszen én kérdeztem Nudlitól. Nem is jellemző rám a kérdés tartalma.
Miért Te hogy gondolod, aki nem hantás vikit élteti, az csak gyurcsányista lehet? HA így gondolod, akkor nagyon korlátolt a Te gondolkodásod is, meg Nudlié is. 
Törölt felhasználó 2023. 03. 02. 13:43
Előzmény: #96719  Sehmet
#96722
Ott voltál? Mert akkor talán biztos lehetsz benne, hogy nem végeztetett ki senkit.De nem voltál ott. Én sem.
Igaz egy vallássos filmben láttam.Ami szintén nem dokumentum film, hanem Mózes életéről szól. Megkeressem Neked? És Villás Béla is említi, aki nagyon figyelmesen és kritikusan olvassa az Ó testamentumot.
tanrek 2023. 03. 02. 13:37
Előzmény: #96719  Sehmet
#96721
Jancsi és Juliska édesapjukkal meg a mostohaanyjukkal nagy szegénységben éltek egy sűrű erdő mellett.
Mostohaanyjuk meg akart szabadulni tőlük, rábeszélte hát apjukat, hogy veszítsék el őket az erdőben. Jancsi ezt meghallotta.
Másnap nekivágtak az erdőnek.
Jancsi morzsálni kezdte kenyérkéjét, gondolta: a morzsák nyomán majd visszatalálnak.
Mikor egy tisztásra értek, így szólt hozzájuk a mostoha: „Várjatok csak egy kicsit, nemsokára értetek jövünk!”
A két gyermek elfáradt. Lefeküdtek pihenni, azon nyomban el is aludtak.
Ezalatt a madarak az elszórt morzsákat mind felcsipegették.
Mikor fölébredtek, Jancsi kereste a kenyérmorzsás utat. De hiába! Nem találta…
Találomra nekivágtak az egyik ösvénynek, hátha hazajutnának.
Egyszerre csak gyönyörű kis mézeskalácsházat pillantottak meg. Csupa cukor! Csupa csokoládé!
Nagyon éhesek voltak, bizony megkóstolták. Jancsi a kalácsot, Juliska a cukrot.
De ni csak! Egy csúf vén boszorka toppant eléjük:
– Gyertek csak lelkecskéim, odabent vannak ám a finomságok! - hívta őket.
Traktálta is a gyerekeket mindenféle jóval. Még a szemük is hízott a sok édességtől.
De amikor jóllaktak, a vén boszorkány ketrecbe zárta Jancsit, hogy fogára való jó falat legyen belőle.
Mindenféle jóval etette, hizlalta.
Juliskát munkára fogta. Nem volt egy perc nyugta szegénykének, csak sepert, mosott, sírdogált egész nap.
Jancsinak volt ám esze. Egy csontot dugott ki az ujja helyett, mikor a boszorkány vizsgálta, hogy kövér-e már.
Nemsokára megelégelte a banya Jancsi hízlalását. Ha kövér, ha sovány, ő megsüti ebédre.
– Hé te lány! Rakj tüzet gyorsan az üst alá! A kemencébe is fűtsél be szaporán!
A boszorkány megparancsolta Juliskának, hogy bújjon bele a kemencébe, nézze meg, elég meleg-e.
De Juliska sírdogált, hogy ő még nem csinálta soha, mutassa meg előbb a boszorka, hogy kell.
A boszorkány meg is mutatta, Juliska meg belökte a kemencébe és rázárta az ajtót. Ott pusztult a gonosz.
Azután nyomban kiszaladt a ketrechez, ahol Jancsi raboskodott és kinyitotta a zárat.
Boldogan ölelték meg egymást: – Juliska kis húgom! – Jó bátyám, Jancsikám!
Volt aztán játék, kacagás a mézeskalácsház udvarán. Mikor elfáradtak, bementek a házba.
Találtak egy öreg ládát, színültig tele kinccsel. Gyorsan telerakták kis kosárkájukat.
Nemsokára meglelték az utat hazafelé, és boldogan futásnak eredtek.
Mire a kelő nap felragyogott, haza is értek.
Örült az édesapjuk, hiszen már azt hitte, hogy talán nem is élnek.
Szívtelen mostohájuk mérgében megpukkadt, ők meg éltek vígan, amíg meg nem haltak.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek