Topiknyitó: Vazsmegyei 2018. 06. 24. 22:31

MI HAZÁNK MOZGALOM -zászlóbontás- Minden magyar felelős minden magyarért!  

A következő hónapokban elkészítik a Mi Hazánk Mozgalom programját. Társadalmi vitára bocsátják a szervezet alapító nyilatkozatát, melyet a tervek szerint az államalapítás ünnepére, augusztus 20-ra véglegesítenek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 12:34
Előzmény: #718  salve
#720
Azt hiszem "Enemy" megoldotta a problémádat, mert azt ígérte nem ír többet ebbe a topikba! Nem kell tovább a felesleges értetlenkedésekkel foglalkozni!
Ezekre a hsz.-ekre nem is volt megjegyzés, hogy manipulált, vagy hamisítással érvelés!
A logikádat lehet követni, a kötözködését nem!
salve 2018. 07. 04. 12:29
Előzmény: #702  Törölt felhasználó
#719
országromboláshoz még annyit: aki veszít a választáson a demokratikus viszonyok közt, az mindig úgy fogja látni 110 év múlva is, hogy akkor és ott országrombolás megy. azaz: oylan politika soha sehol a világ, a büdös életben nem valósulhat meg, ami egyformán mindnekinek elnyeri, -hetné valaha is tetszését, metr ahány választópolgár, annyi érdek és élethelyzet van. egy helyn valósulhatna meg talán csak az a bizonyos mindenkinek megfelelő demokrácia/kormányzás = nem országrombolás: a MESÉBEN!, vagy fent az úgynevezett mennyországban ahol - amint a vallások hirdetik - Isten előtt elvileg mindneki egynelő és akiket a földi életük alapján úgymond a jók közé oszt be, no azok elvileg tényleg egyformán részesülhetne ott majd a javakból és úgy, hogy panaszkodni sosem fgonak semmire..
tehát te egy utópiát kergetsz, ami maximum a mesékben, meg a teolgiai narratvákban létezik- de ebben a öldi világban egészen biztos, hogy NEM!
salve 2018. 07. 04. 12:22
Előzmény: #702  Törölt felhasználó
#718
"Értsd már meg a baloldali orszagrombolás nem menti fel a jobboldali országrombolást "
itt van a tévedésed lényege. egyzserű oka van: az, hogy te a nemfideszes kisebbség része vagy. és hát a fociból meg a politikából is jól tudjuK. szar érzés egy vesztes csapat szrurkolójának lenni, nos te is ebben az érzésben vagy folymatosan de mitn amlítettem, ez a te egyéni szocproblémád. az országrombolás a legnevetségesebb állításod: mert demokratikus viszonyok közt mindig a választáson résztvettek többsége dönti el hogy itt az van, vagy nincs. nos per pill a többség szerint nincs, szerinted meg van! vagy finomabbaan: 2010 óta a többség úgy ítéli meg (azoké akik elmenetek szavazni), hogy azóta kisebb az országrombolás, mint előtte volt.
"március 15 megünneplése volt ilyen, amíg nem csináltak belőle napi politikát"
no ez a legnevetésgesebb: hát vedd más tudomásul, hogy abból mindig és midne kormányon lévő párt napi politikát csinált és csinálni is fog (már a 20. században is így volt végig, te szerencsétlen, csak te nem vetted észre!!), sőt, a amindenkori ellenzék is azt csinál belőle, hiszen ő meg jó alkalmat lát benne arra, hogy heccelje az aktuális kormány ellen a népet és azt próbálja velük elhitetni, itt "gyrekek most csinájunk forradalmat mint Petőfiék egykor, mert azsrul kormányoznak" -hát hogy nincs annyi eszed hogy ezt belásd?! hát Juhász Péter mit tette a csapatával okt. 23-án is, meg márc. 15-én is?: fütyültek fütyülőkkel, hogy menjen oda a nemzetközi média és ezzel írják aztán tele a nyugati sajtót, - szerinted ez nem volt napi plotikacsinálás a nemzeti ünnepekből? és fontos: Juhász Péter és pártja hány %-ot is kapott a választáson? = mekkora is a fütyülsé mellleti/mögötti társadalmi bázis?
ne haragudj, de akkor abaromságokat írsz, te tényleg totálisan félreérted mindazt ami itt történt és történik.......
bigyula 2018. 07. 04. 12:18
Törölt hozzászólás
#717
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 12:16
Előzmény: #715  Törölt felhasználó
#716
Köszönöm a megértésedet! A döntésedet nem fogom kritizálni! 
Törölt felhasználó 2018. 07. 04. 12:13
Előzmény: #712  Vazsmegyei
#715
Ok, megértettem. Sejtettem, hogy ennyit vádhatok tőled. Ez volt az utolsó kommentem a topikodban.
bigyula 2018. 07. 04. 12:11
Törölt hozzászólás
#714
Törölt felhasználó 2018. 07. 04. 12:11
Előzmény: #711  salve
#713
Bocs, de mit reagáljak arra, ami az összes propaganda brossúraban benne volt, és barmiféle kritika vagy gondolkodás nélkül átveszed, hirdeted.
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 12:11
Előzmény: #709  Törölt felhasználó
#712
A bocsánatkérésed megint szimpla piszkálódás, mert jól tudod nincs miért bocsánatot kérnem! Főleg nem a te felbeszélésed szerint!Ha ezt így folytatod, minden ehhez hasonló "bocsánatkérésre" hivatkozást törölni leszek kénytelen, akkor is ha a Helsinki Bizottsághoz mész panaszra!
salve 2018. 07. 04. 12:05
Előzmény: #705  Törölt felhasználó
#711
igen
de tudod ez kb. olyan, mint a fidesz-Soros viszony: nyugodtan kijelenthető, hogy a világ, a politika és annak szereplői, a nemzetközi helyzet stb. folyamatosan változnak, ahogy a belpolitikai helyzet és érdekek is. Sorossal pl. alapvetően a fidesznek 2015-ig nem volt semmi baja! de G Soros 2015-ben egy bizonyos szempontból (migráció) olyan szinten lelelleződött/olyanokat tett, írt, amik a fidesznél kiverték a biztosítékot, és azóta perben/haragban állnak Sorossal. van ilyen? van! a magánéletben is van? igen, van! akkor min csodálkozol? de jellemző, hogy csak erre tudál reagálni, - a többi állításomra viszont nem..
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 12:04
Előzmény: #704  Törölt felhasználó
#710

Ha valakinek nem tiszta a 664 hsz-ben megtalálhatja!
//A történelmet idealizalóknak viszont az kell, hogy mindenkit hősként mutathassanak be, Pruck Pál viszont a saját egykori nyilatkozatai miatt alkalmatlan egy ilyen szerepre, szemben a mesehős Dózsa Lászlóval. Ez persze nemzetietlen duma lehet pampáéknak, mert milyen már bármennyire is árnyalni a hősies történelmünket. Szerintem meg az is hozzá tartozik a történelmünkhöz, sőt a Dózsa László féle legendák valószínűleg annyira kiszínezettek, hogy jó ha töredéke igaz.//
-
Ennyit a piszkálódásról!
Törölt felhasználó 2018. 07. 04. 12:03
Előzmény: #708  Vazsmegyei
#709
Ha rámutatsz, mi benne a manipuláció, bocsánatot kérek. Ha nem vagy képes rá, elvárom, hogy bocsánatot kérj.
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 12:00
Előzmény: #704  Törölt felhasználó
#708
Érdekes! Ha most bemásolom neked a manipulált véleményed tudsz bocsánatot kérni? Mert én tudok! Ha van miért! Mondtam a piszkálódásod nem ebbe a topikban nyer kifejezést!
salve 2018. 07. 04. 12:00
Előzmény: #606  signal2
#707
sok téveszme kering arról, ki mit és mennyire szervezett a 2006 őszi zavarágosk idején. ami Toroczkait illeti, igen nem kért bocsánatot azért ami a Szbadság téren történt (hogy ő ott abban dekára mérve miben és mennyir felelős az ott történtekért, azt nem is tudom megítélni, menteni sem akarom nem voltam ott, csak a médiából tudjuk hogy kb. mi történt), DE kénytelen vagyok felhívni a figyelmed arra (és nemcsak a tiédet és már nem először): MI IS VÁLTOTTA KI a 2006 szeptemberi zavargást, mi is volt annak az előzménye? megsúgom: az öszödi beszéd! a megoldás tehát nagyon egyszerű: 1. korrekten kellett volna kormányozni az orszégot és nem hazudozni 2. de nem így történt!, sőt, a beszéddel le is lepleződött az inkorrekt politika! és akkor megkérdezlek: jókedvükben kezdtel rombolni a Szabadság téren a tüntetők? nem: azért kezdték el, mert lelepleződött az őket megnyomorító inkorrekt politika, azt pedig te is tudod: ha egy népcsoprt/társadalmi csoport indulatba jön, - és minél nagyobb látszámú a tömeg,a nnál inkább - akkor ott sajnos mindig lehetnek azavarosban halászó elemek is, akik csak  a balhé és a rombolás miatt vannak ott, akik ebben élik ki magukat!
rövidre zárva: nem kellett volna becsapnia az országot Gyurcsánynak - és akkor nem lett volna tv székház ostrom, meg düdödt tüntetők által ekövetett atrocitások, ok?! és itt a rossz kormányzás volt előbb - ami a zavargást kiáltotta - ezt azért elismered, ugye????
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 11:57
Előzmény: #702  Törölt felhasználó
#706
Kérdezd meg a határon túli MAGYAROKAT, hogy ki az a POTÁPI ÁRPÁD, JÁNOS!
Nem kell itt a te véleményedet alapul venni a határon túli magyarok igazságát kritizálva! 
  Az események összemosása senkinek sem az érdeke, kivéve azokat akik erre utaznak, ha értékelni, vagyterelni szándékoznak a valóságról!
Törölt felhasználó 2018. 07. 04. 11:55
Előzmény: #694  salve
#705
Ja, és arról nem is beszélve, hogy 2002 az 2004 előtt volt bizony. 2000-ben meg kormányerőként utasították vissza az RMDSZ kettős allampolgárságról szóló kezdeményezését.
Törölt felhasználó 2018. 07. 04. 11:50
Előzmény: #703  Vazsmegyei
#704
Ha nem tudod megnevezni, hogy mi volt ababn a kommentemben a manipuláció, amkor kérlek kérj bocsánatot. Így tisztességes.
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 11:49
Előzmény: #699  Törölt felhasználó
#703
Mondtam tanulságul olvasd el! Most már összemosod a "manipulált"személyeskedésedet a véleményed tartalmával!Ez volt az utolsó, amire érdemben tudtam válaszolni! Ha folytatni akarod nyissál olyan topikot ahol ezzel (személyeskedés, manipuláció) foglalkozhatsz!
Törölt felhasználó 2018. 07. 04. 11:48
Előzmény: #694  salve
#702
Már hogyne letezne nemzeti egység, a nemzeti egység a közös dolgainkban van, lásd pl. március 15 megünneplése volt ilyen, amíg nem csináltak belőle napi politikát. Hogy elfogadunk bizonyos nemzeti alapelveket. Ilyen pl. hogy nem nyilvanítja ki egyik politikai oldal sem magát a nemzet egyedüli megtestesítőjének, a masik oldalt nemzetietlennek.
A hivatalos propagandát meg ismerem, amit leírtál, az a valósag Fideszes olvadasata, nem kell bemutatnod. A valósagban meg a 2004-es népszavazásból is épp a Fidesz csinált aktuálpolitikai kérdést, semmivel sem volt kevésbé gusztustalan, amit műveltek, mint a masik oldal 23 millió magyarozása. A slusszpoén, hogy azóta is csak szavazónak kellenek nekik a határon túli magyarok, de több határon túli magyar pártot is szétvertek, ahol tudtak próbáltak köztük belháborút szítani, mindezt szintén rövidtavú politikai haszonért.
Amúgy a kommentjeimből leszűrhetted, hogy Gyurcsányékért sem rajogtam igazán, és ez enyhe kifejezés. Ehhez képest bármilyen Fidedzes faszságról van szó, mindig bezzeg az elmúlt 8 év előtti 8 év jön elő. Értsd már meg a baloldali orszagrombolás nem menti fel a jobboldali országrombolást 
doxa1 2018. 07. 04. 11:47
Előzmény: #698  Vazsmegyei
#701

Vakegér legyek ha értem amit írsz.
Nincs időd olvasni?

Topik gazda

Vazsmegyei
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek