Topiknyitó: Vazsmegyei 2018. 06. 24. 22:31

MI HAZÁNK MOZGALOM -zászlóbontás- Minden magyar felelős minden magyarért!  

A következő hónapokban elkészítik a Mi Hazánk Mozgalom programját. Társadalmi vitára bocsátják a szervezet alapító nyilatkozatát, melyet a tervek szerint az államalapítás ünnepére, augusztus 20-ra véglegesítenek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 11:45
Előzmény: #697  bigyula
#700
Tedd fel, ha nem is amiatt lett törölve a kérdésed, mert csak kérdés volt?
Nem kell  az összemosás, a törölt beírásodnak az összemosása az értelmes kérdésekkel és azokra kapott, adott válaszokkal!
Törölt felhasználó 2018. 07. 04. 11:40
Előzmény: #696  Vazsmegyei
#699
Manipulálással vádoltál. Kértem, hogy nevezd meg, mi volt abban a kommentemben a manipuláció. Erre most jössz azzal, hogy személyeskedek. Bocs, de te vadoltal hamisan addig, amíg nem bizonyítod azt, amivel vádolsz.
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 11:40
Előzmény: #693  doxa1
#698
A kormány nevében! Mert a Helsinki Bizottság a kormányt perelte, nem azt aki a kormány nevében nyilvánított véleményt! Köszönöm elismerésedet, hogy a Bíróságok mégis függetlenek az ítélkezésükben!
Az hogy "fittyet hánynak" a Magyar Helsinki Bizottság panaszára, mégis megtehetik, mert az Bíróság mégsem tudja végrehajtatni a nyilvánvaló ítélkezését! Ha annyira független az a bírósági ítélet, annak van jogorvoslata is! Valakiknek mégis érdeke volt, hogy ne vigye végig a bírósági folyamatot, hogy utána újjal mutogathasson a kormányra! 
Gondolom ennyi elég volt egy "lejárató" ítélethez, aminek a jogosságát nem kifogásolom, mert megtörtént!
bigyula 2018. 07. 04. 11:34
Előzmény: #692  Vazsmegyei
#697

"Törölgetés és törölgetés között is van különbség!"
.
Hát, a végeredményét tekintve nincs.."
.
"A "folyamatosan törölt" fogalommal nem én élek vissza!"
.
Ma elég sok hozzászólásomat törölted itt... Olyanokat is, amibe kérdeztem...
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 11:29
Előzmény: #688  Törölt felhasználó
#696
Azt hiszem a piszkálódásod megüti a vita értelmes részét! A személyeskedést mellőzzed, ha nem akarod, hogy töröljem! Megtehetem, mert okot adsz rá!
signal2
signal2 2018. 07. 04. 11:28
Előzmény: #691  doxa1
#695
pampa biztos követelni fogja a jogerős bírósági ítélet végrehajtását, mivel egy erősen jogkövető személyként ismertük meg. A kormánynak pedig különösen fontos jó példát mutatnia. nyilván nem teheti meg, hogy ne hajtson végre egy jogerős bírósági ítéletet, mert azzal kvázi felhatalmazna másokat is ilyen gaztett végrehajtására.
salve 2018. 07. 04. 11:26
Előzmény: #607  Törölt felhasználó
#694
bocs te tényleg egyértelmű, hogy nem érted azt, ami körülöted történt, -nik , mondjuk 2006 óta, de segítek..(mondjuk úgy tnik nem sok értelme van, mert nagyon nem érted)..
"sokkal fontosabb dologról volt, a nemzettudat szándékos szétveréséről, amiért bizony bocsánatot kellene kérniük, ha valóban a nemzeti egysrg érdekli őket, és nem pusztan a politikai haszon"
válasszuk ketté. nemzettudat: tudod ez vmi olyasmi, amit nem lehet csak úgy szétverni..még a kommunistáknak sem sikerült 43 év alatt 1990-ig, pedig minden lehetőt megtettek ezért, pl. azt nagyon sok magyar iskolás gyerek csak 1990 után tudta meg hogy a határon tűli magyarok egyáltalán léteznek, mert az iskolában nem tanították ezt, az állampárti médiában pedig nem lehetett ezt még csak szóbahozni sem. tehát megint tettél egy tök üres, hamis állítást. ellenben: a valóságban épp az ellenkezője történt. 2004-ben a magyarok világszövetsége elérte hogy legyen népszavazás a kettős állampolgárságról. a fidesz eleinte ellenezte majd amikor már visszacsinálhatatlan volt, akkor oadállt az mvsz mellé és támogatta hogy inkább kaphassanak magyar állampolgárságot a határontúli magyarok, mint ne. ehhez képest ki kezdte el rombolni a nemzettudatot? gyurcsány, amikor azzal a demagógiával kampányolt a népszavazás ellen, hogy bedobta, "23 millió román árasztana el bennünket ha megvalósulna a kettős állampolgárság" - nos oylan szinten sikerült neki akkor megbántani és -sérteni a határontúli magyarokat, hogy ennek eredménye amit azóta láthattunk: kb. 90%-ban a fideszre szavaznak azóta mindig a választásokon. a baloldal = az Mszp és utódpártjai azóta sem tudtak érdemben javítani ezen a negatív imidzsükön, és amíg kormányon voltak sem tettek érdmeben semmit azért, hogy a határontúliak sora jobban menjen. bocsánatot tehát épp nem fidesznek kell kérnie ez ügyben. másrészt: a nemzeti egység az olyan ami vagy alakul/kialakul magától, majd vagy erősödik/nem erősödik, zintén magától - függetlenül attól hogy melyik irányba dolgozik a politika: akarhatsz te nemzeti egységet teremteni a pártod mögött, ha nem jó a politikád/jelszavaid/intézkedéseid = nem kell magad nemzetinek vagy bárminek hazudni -ez nem is nagyon érdekli amúgy az emberekt. ha jó apolitikád akkor azonosulnak veled, ha nem jó, akkor elfordulnak tőled! most jön a lényeg: sajnos nem látsz a szemedtől, hiszen a fidesz 2010 óta töretlen népszerűsége épp azt bizonyítja, hogy köszöni szépen de 1. 2006-10-ig létrejött egy új többség, amely elsöprően dobta ki a hatalomból az álbaloldalt, majd 2. köszöni szépen, de azóta is jól van, elvan, mert stabilan megvan a fidszenek az a bő 2,3 milliós szavazóbázisa, ami azóta is egységes sőt még nőni is tudott, még a magas részvétel mellett is, most ápr. 8-án is. megint idevágom ezt a linket mert hiába nem tetszik neked, az azt bizonyítja hogy létezik egy nemzeti egység az egyik oldalon, illetve létezik egy másik, zsugorodó egység a nemfidesz oldalon. végül: azt felejtsd el örökre hogy "nemzeti egység vegytiszta formában" - merthogy ez papíron és elvileg létezhet, ám a gyakorlatban sohasem, főleg akkor ha többpártrendszer és médiaszabadság van egy olyan országban, ami multikulturális közegben/világban létezik.. végül: "bocsánatot kellene kérniük, ha valóban a nemzeti egység érdekli őket, és nem pusztan a politikai haszon" - nos ezt is felejtsd el, mert demokratikus viszonyok közt ha pártot alapítasz és komrányra is akarsz kerülni, akkor nézned kell/számolnod kell a politikai haszonnal/marketinggel is mert ha nem, akkor minek alapítottál pártot? tehát itt most a fából vaskarikát szeretted volna megalkotni, ebből is látszik hogy nem érted az egészet..
ismét a link, megmutatja lent  a vastag oszlopsor, hogyan ment át 12 év alatt az egység/a többség a fideszhez: https://24.hu/belfold/2018/04/20/igy-zuhant-ossze-a-baloldal/
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 11:25
Előzmény: #687  bigyula
#692
Törölgetés és törölgetés között is van különbség! 
Te most itt összemosnál egy "másik törölgetővel", aki viszont véglegesen megvonja a szót a neki nem tetsző SZEMÉLYTŐL!
A véleményedet még egyszer átgondolod, találsz különbséget! A "folyamatosan törölt" fogalommal nem én élek vissza! Neked tetszik, ha engem törölhetnek, de az nem tetszik hogy más is megteheti ezt, például veled példálózva?
-
Na ez lesz az a vita amit hamarosan be kell majd fejeznünk, mert ez a topik nem erre lett "kitalálva"! 
doxa1 2018. 07. 04. 11:25
Előzmény: #684  Vazsmegyei
#691

Tényleg sajátos a demokrácia felfogásod.
Egy jogállamban a bírósági ítéleteket végre szokták hajtani, nem értelmezni.
Eszembe jutott egy másik eset, a kormány.hu-n már ott kellene lenni a Kabinetiroda bocsánatkérésének (30 napon át a főoldalon), a Helsinki Bizottság felé. Remélem azért a 2 milliót megkapták, és bár az én pénzem is benne van, nem sajnálom tőlük.
Nem sűrűn olvasom a kormány.hu-t, de erősen a magyarellenes időkre emlékeztet.
(Ha esetleg valaki megtalálta a közleményt, jelezze legyen szíves.)
Törölt felhasználó 2018. 07. 04. 11:25
Előzmény: #684  Vazsmegyei
#690
Egyébként bamulatos a logikád. Korrupciós ügyekben arra hivatkozol, hogy nincs ítélet, tehát nincs bűncselekmény, amikor meg valamiről bírósági végzéw van, akkor meg arra, hogy akkor már nincs is hamisítás...
Törölt felhasználó 2018. 07. 04. 11:23
Előzmény: #684  Vazsmegyei
#689
Akkor Gyurcsány hazugsága is megszűnt az őszödi beszéd nyilvanossagra kerülésével. Sőt, a viszkis bankrablása sem bankrablás, miután elítélték miatta.
Törölt felhasználó 2018. 07. 04. 11:22
Előzmény: #686  Vazsmegyei
#688
Nem, tőled kérdezem, hogy mi benne a manipulált. Te állítod ezt. Vagy megint csak rágalmazol?
bigyula 2018. 07. 04. 11:11
Előzmény: #685  Vazsmegyei
#687
Nem értem a problémádat! Te itt simán törölgetsz, mert szerinted nem értelmes a hozzászólás. Más meg a te összes hozzászólásodat értelmetlennek tartja, és ezért nem is kíváncsi rá. Azért vagy kitiltva, hogy ne kelljen folyamatosan törölgetni. :)
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 11:11
Előzmény: #674  Törölt felhasználó
#686
Olvassad vissza, nem töröltem! Hátha eszedbe jut mi az a manipulálás, ha értékelned kell!
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 11:08
Előzmény: #683  signal2
#685
Ezt szívesen bemásolhatnád annak a topikgazdának, aki engem minden topikjában kitiltott! Lehet moderálni, ha nem ezer topikot tart nyitva egy-egy topikgazda!
Értelmesen is lehet vitatkozni, ha az értelmetlen megnyilvánulásokat kell csak törölni és nem kitiltani a vélemény megvonásával együtt!
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 11:04
Előzmény: #678  signal2
#684
Megtörtént? Akkor mit számít neked a bírósági ítélet? A Bírósági ítélettel viszont megszűnt a  történelemhamisítás is! 
Itt vannak azok a vitaképtelen megnyilvánulások, amivel a valóságot mégis megmagyaráznád!
signal2
signal2 2018. 07. 04. 11:01
Előzmény: #681  Vazsmegyei
#683
Nem is mondtam. Ezt azért írtam, hogy bemutassam, a moderáció átadása a topikgazdáknak elvezetett a teljesen önkényes cenzúrához. 
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 11:00
Előzmény: #679  Törölt felhasználó
#682
Az utolsó két szavadat szívesen törölném, de a többivel én is egyetértek! De csak ebben a Dózsa László ügyben!
Vazsmegyei 2018. 07. 04. 10:58
Előzmény: #676  signal2
#681
Ugyan már! Én nem tiltottalak le emiatt a filléres ügy miatt!

Topik gazda

Vazsmegyei
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek