Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2024. 05. 06. 19:07
Előzmény: #3258  user01
#3260
A kissé fölényeskedő "Ezzel megválaszoltam a kérdését" viszont részletesebben kifejtette a lengyel lapnak. Érdekes ...
Ezt remélem olvassa (egyetértek vele, a lengyelekkel kapcsolatban írtam is róla):
"Magyar P. külpolitikai pozíciója nem megnyugtató -- valahol a defenzív reálpolitika (szemben az értékorientált pozícióval), a manipulatív populizmus (szavazatszedés) és az orbánista történelmi mítoszok (tudatlanság / szavazatszedés) vegyülete. 
Nem tudom, megéri-e ennyire sarkos, ugyanakkor minimum pontatlan kijelentésekkel oszcillálni ebben a rendkívūl érzékeny problémakörben: 
egy idő után minden korrekció hiteltelenné válhat. 
Evidensen -- kínosan -- pontosabb megfogalmazásokat várnék itt, jóllehet ismerem a forró pite esetét MZP-vel. 
Lásd kommentben a 444 fordítását a mai lengyelországi interjújából." - Béndek Péter
user01
user01 2024. 05. 06. 18:46
Előzmény: #3258  user01
#3259
user01
user01 2024. 05. 06. 18:46
Előzmény: #3254  realmadrid
#3258
Ugyanazt mondja? Fél perc egy interjúból, és megérted, hogy mi is történik akkor, amikor MP a fidesz szövegét ismétli: https://m.youtube.com/watch?v=KXa5VDHLmEk&t=778s
 
Igen, tisztában van azzal, hogy agymosáson átesettekhez is beszél. :)
Peterbond 2024. 05. 06. 18:38
Előzmény: #3256  realmadrid
#3257
"azon kevesek közé tartozol a topicokba akiket tisztelek, akiktől tanulok. '
.
Köszönöm szépen az elsimerést. Amilyen váratlan volt legalább annyira nem érdemlem meg de köszönöm.
realmadrid 2024. 05. 06. 18:34
Előzmény: #3252  Peterbond
#3256
Az első pontra majd június 9 után térjünk ki, akkor derül ki. A 2. pontra viszont annyit hogy írtam ma már, szerintem ezzel egy véleményen vagyunk. Nem szívatlak, bosszantalak. Az Orbán takarodj topicban már régen leírtam a véleményem rólad. Mivel ezek szerint nem olvastad, próbálom röviden: azon kevesek közé tartozol a topicokba akiket tisztelek, akiktől tanulok. 
Peterbond 2024. 05. 06. 18:33
Előzmény: #3254  realmadrid
#3255
ovábbra se érted a hasonlat és a "HA" fogalmát úgylátom.
.
Apropó mi a véleményed a fidesz népszerűségéről? Álítólag 45%-on vannak. akkor miért is vannak ezek:
.
"Csak néhány példa:
1. Se Orbán se a Fidesz nem vesz részt nem szervez még közvetve se egy nagyobb összejövetelt kampányrendezvényt bármit ahol tömeget kell felmutatni. 
2. Orbán útja nem hogy előre meg lenne hirdetve hogy összejöhessen rá a Fidesz nép de még csak nem is nyilvános. Teljesen Titokban járja az országot mint Mátyás király és előre lebeszélt Fidesz elköelezettekkel készít videókat kis számú ember között.
3. A Mandiner abból hogy a DK 4-5 milliót elégetet a Nyugati Fényen keresztül Facebook hirdetésre arra a következtetésre jutott hogy a DK szavazóira és pozciójára a legveszélyesebb a TISZA. Addig a következtetésig már nem jutottak el hogy a Fidesz/CÖF/Megafon 300+ milliós költések ugyanerre miért történnek akkor? :).
4. Magyar Péter DIREKT az állítólagos Fidesz területre megy. Vidéki falukba városokba nagy Fidesz bástyákba. Mintha Orbán Salgótarjánba szervezett volna 30 ezres tömeget úgy hogy se állami pénzt se apartust nem használna de még a párthálózatát se. Csak egy Facebook programot szervezne.
5. Orbán Facebook posztjai alatt a like-ok és a röhögő fejek száma lassan 50-50%. Még a saját 10+ év alatt kiépített 1,2 milliós követővel rendelkező facebook oldalán is egyre népszerűtlenebb. Pl 18 órája kirakott posztja a kampány 2 hetéről 2100 like mellett 1500 röhögős smile-t kapott. Magyar Péter 2 órája kirakott posztja 8700 like-ot és 1100 szivet kapott. röhögő smile 40! darab."
.
Mert ebből a témából se érdekel semmi ami fidesz. Sehogy se lehet arról beszélni hogy magyarország legnépszerűbb pártjának 14 éve 2/3-os miniszterelnöke miért nem szervez több ezres rendezvényeket a kampány során. miért "titokban " járja az országot? Ez is érdekes téma lenne nem csak MP testőreinek óravásárlási szokásai.
realmadrid 2024. 05. 06. 18:26
Előzmény: #3251  Peterbond
#3254
Mzp nem mondott ilyen hülyeséget. Ezzel ellentétben viszont MP Orbán EU politikájával és ukrán politikájával egyetért. 
Heisenberg
Heisenberg 2024. 05. 06. 18:23
Előzmény: #3248  badsector1
#3253
A jegyszedő volt. Látták a nagynénje menyének a nagypapáját az MP tüntetésen....
Peterbond 2024. 05. 06. 18:23
Előzmény: #3250  realmadrid
#3252
1. Mert szerintem nem nyírja ki. pont azért mert pl én is maradok Momentumos mert kell szerintem több párt és nem A és B csak.
.
2. Ettől még MP igenis jó lehetőség a normális fideszesnek hogy választhasson egy alternatívát a maffia kormánnyal szemben. És alapvetően isén nem akarok 1 párt rendszert akkor se ha a nekem tetsző párt lenne is az. Szóval én hiszek a pártok versenyében. Legyen az MZP, Magyar Péter, Kétfarkú kutya párt vagy más normális demokratikus párt.
.
"Ezek szerint nekem Fideszesnek kell lennem  mert nem vagyok Fradi szurkoló?"
.
Bocs de hanyagoljuk akkor a diszkurzust mert itt oldalakat írok és vagy nem akarod megérteni ( és engem szivatsz ) vagy tényleg ennyire nem érted akkor meg nincs értelme írogatnom.
Peterbond 2024. 05. 06. 18:19
Előzmény: #3249  Peterbond
#3251
Ha MZP-ről írogatnál faszságokat hogy börtönbe zárná a Buzikat, magyarokat küldene harcolni Ukrajnába vagy hogy ő is csak egy Fidesz bérenc. Akkor azokat vitatnám naphosszat. És akkor MZP vak hívő lennék? Aki nem engedi kritizálni MZP-t?
realmadrid 2024. 05. 06. 18:19
Előzmény: #3244  Peterbond
#3250
Ez nem válasz arra hogy miért véded azt aki kinyírja akire szavazól. Ezek szerint nekem Fideszesnek kell lennem  mert nem vagyok Fradi szurkoló? 
Peterbond 2024. 05. 06. 18:17
Előzmény: #3241  realmadrid
#3249
Akkor leírom. NEM azt mondom hogy kritizálod signalt. Ennyire nem lehet értetlenkedni ezen.
.
1. Te mondod játszva az áldozatot hogy itt nem lehet kritizálni MP-t mert szétszedjük mi vakhívők.
.
2. Erre mondom hogy dehogynem. ott van signal is aki megteszi mégse támadjuk mert igaza van jogos kritikái vannak ( szerintem ).
.
3. erre te azt mondod én szerintem kritizálod signalt pedig ilyet sehol se mondtam.
.
4. Mégegyszer. Veled nem az a gond hogy kritizálod MP-t. megteszi más is. Az a gond hogy Fideszes hülyeségeket terjesztesz amik vagy nem igazak vagy próbálnak olyasmit sejtetni ami a fidesznek kedvez azok bűnét relativizálja. Nem mindegy hogy MZP-t azért támadják mert meggondolatlanul beszél vagy azért mert ha hatalomra kerülne magyar embereket küldene harcolni Ukrajnába. Utóbbiért megkapod hogy hülyeség. És nem azért mert MZP-ről nem lehet rosszat mondani.
badsector1
badsector1 2024. 05. 06. 18:16
#3248
"Nemzeti Színház: meglepő fordulat a baleset ügyében
A BRFK megerősítette értesülésünket, hogy a Nemzeti Színházban történt tavalyi baleset ügyében egy személyt gyanúsítottként kihallgattak."
   
orbán rendszer a végét járja, már minden egyes balhét el kell vitetni valakivel.
Peterbond 2024. 05. 06. 18:14
#3247
Ok. Bizonyítsd be. mitől gondolsz kacsának? linkeltem MP videót ide pl: Nem. Kritizáltam mindenkit aki bántotta MP-t? Nem. Többet bírűltam én MP-t mint te a Fideszt? Ezer százalék mert bár vagy 3 órája beszélgetünk egyszer sem válaszoltál egy fidezses kérdésre sem egyszer se terelődött át a téma Fideszre pedig többet is felvetettem.
badsector1
badsector1 2024. 05. 06. 18:13
Előzmény: #3239  dexter
#3246
én is független vagyok, de az eus választás ügyében mp-re fogok szavazni.
badsector1
badsector1 2024. 05. 06. 18:11
#3245
"Medvegyev szerint bővült a Kreml ellenségeinek listája, amelyen két kontinens tisztviselői, „a nyugati politikai elit gazemberei” szerepelnek az Egyesült Államokból, Nagy-Britanniából, Franciaországból, Lengyelországból és a balti államokból.
KIJELENTETTE, HOGY OROSZORSZÁG NEM FOG ATOMFEGYVERREL CSAPÁST MÉRNI UKRAJNÁRA, AZ OROSZOK CÉLPONTJAI ELLENSÉGEIK FŐVÁROSAI ÉS KORMÁNYZATI NEGYEDEI LESZNEK – A CAPITOL HILL (WASHINGTON), AZ ÉLYSÉE-PALOTA (PÁRIZS) ÉS A DOWNING STREET 10 (LONDON) MENTÉN."
   
rubel viktor adhatta a tippeket a ruszkiknak, hogy kiket kellene leatomozni.
Peterbond 2024. 05. 06. 18:11
Előzmény: #3234  realmadrid
#3244
"Ráadásul momentumra szavazól de véded MP-t aki most nyírja ki a momentumot. Ennek mi értelme?"
.
Mert a föld nem lesz attól lapos mert az rosszul jön valakinek. A Gazprom szerződés Kurva jó lenne a Fradinak. Én meg nagy fradista vagyok. de ha lehetne szavazni én biztos ellene szavaznék. És ennek semmi köze ahhoz hogy pl a Momentumnak se tetszik a dolog. A Fradi a kedvenc csapatom mégse tagadom hogy egy Fidesz pártcsapat lett és állami pénzzel van kitömve. A Csapat tuti visszaesik ha ezek az állami pénzek elapadnak. Mégis kormányváltást szeretnék mert az az egész ország érdeke. És attól hogy  a Fradinak drukkolok a valóság nem változik meg hogy egy állami pénzen kitömött csapat.
realmadrid 2024. 05. 06. 18:09
Törölt hozzászólás
#3243
badsector1
badsector1 2024. 05. 06. 18:08
#3242
"Gulyás Gergely: Magyarország segít az EU-nak, hogy fél évig kicsit jobban menjen
„Mi teszünk szívességet az Európai Uniónak”!"
   
a fideszes orosz kémek a ruszkiknak akarnak segíteni, hogy jobban menjen az ukrán gyerekek gyilkolása.
realmadrid 2024. 05. 06. 18:07
Előzmény: #3237  Peterbond
#3241
Ezt megint úgy írod mintha signalt kritizálnám miközben semmi bajom vele. 

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek