Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2024. 05. 06. 18:06
Előzmény: #3234  realmadrid
#3240
"Tehát a momentumra szavazól de mégse vagy momentumos de én aki nem szavaztam a fideszre, én meg Fideszes vagyok. Jó logika."
.
Ha lenne a Momentumnak propaganda sajtója és propaganda szövege és én naphosszat azokat osztanám itt meg de közbe azt mondanám hogy én Fideszes vagyok és nem szeretem a libsiket akkor te milyen következtetésre jutnál? 
.
Nézd te sárga vagy, nagy a csőröd hápogsz és repülsz de azt mondod elefánt vagy. Én meg azt gondolom hogy kacsa. És én leírom hogy azért gondolom mert úgy nézel ki mint egy kacsa úgy repülsz mint egy kacsa és úgy hápogsz mint egy kacsa. Nincs nagy füled, se agyarad. De te váltig állítod hogy van. De ha mondom mutasd meg sose mutatod. Én meg megmutatom hogy szőröm van, farkam van ugatok. Tehát kutya vagyok. akármennyire is hiszed hogy macska vagyok.
dexter 2024. 05. 06. 18:04
Előzmény: #3230  badsector1
#3239

Állítólag... A Talpra magyarok FB oldal szerint, aho egy kb. 2000fős közvélemény kutatás volt, ott az jött ki, hogy a DK-tól vesz el sok szavazatot. Korábban beírtam ide is, de már nem emlékszem mikor.
Nem véltetlen, hogy a DK ennyire hisztizik. De emlékeim szerint a fidesztől jövők aránya is 11% körül volt.
realmadrid 2024. 05. 06. 18:04
Előzmény: #3229  badsector1
#3238
Egyszer sem írtam hogy független vagyok. Mitől lennék az? Ügyek mellé állok. Pl. Orosz ukrán háborúban Ukrajnát támogatom Orbánnal ellentétben vagy a kegyelmi ügy, tanárok ügye de ezzel szemben pl. egyetértek azzal amit MP mond az ep vel kapcsolatban. Vannak dolgok amiben egyetértek dobrev el és vannak amiben a momentum al. Sőt még Karácsony Gergely el is egyetértek bizonyos dolgokban. Pl. Budapest finanszírozása.
Peterbond 2024. 05. 06. 18:01
Előzmény: #3235  realmadrid
#3237
Még hányszor magyarázzam el akkor neked mi a különség közted és közte? és azon állításod mi szerint nem lehet MP-t kritizálni miért nem áll meg akkor nála? őt miért nem támadom akkor vak hívőként? 
Peterbond 2024. 05. 06. 17:59
Előzmény: #3231  Peterbond
#3236
És a vak hívőségről csak annyit hogy Magyar Pétert (mint ahogy erről pont én írtam pont neked alig egy hete ) a saját facebook oldalán saját "hívei" kritizálták az Ukrajnai véleményéért. Ilyet pl hol látsz Gyurcsány vagy Orbán Facebook oldalán. Attól függetlenül hogy MP-nek is megvan egy jól látható messiás váró tábora akik tényleg védik minden kritikától ha kell ha nem. Mondjuk pont ez a fórum nem ilyen és én se vagyok ilyen.
realmadrid 2024. 05. 06. 17:58
Előzmény: #3231  Peterbond
#3235
Signalt nem is kritizáltam. 
realmadrid 2024. 05. 06. 17:57
Előzmény: #3232  Peterbond
#3234
Tehát a momentumra szavazól de mégse vagy momentumos de én aki nem szavaztam a fideszre, én meg Fideszes vagyok. Jó logika. Ráadásul momentumra szavazól de véded MP-t aki most nyírja ki a momentumot. Ennek mi értelme?
Peterbond 2024. 05. 06. 17:55
Előzmény: #3230  badsector1
#3233
Igen ezen logika alapján vak hívőként nekem kéne a legjobban támadnom MP-t. De még Donáth Anna se teszi ezt. Akinek meg elvileg segít MP az ellenzék tovább töredezésével ( Fidesz ) meg 300+ milliós lejárató kampányokat indít ellene. :).
.
Madrid meg immár 30 rákérdezés után se akart pl nyilatkozni már vagy 20 másik Fideszes témában.
Peterbond 2024. 05. 06. 17:53
Előzmény: #3228  realmadrid
#3232
"Miközben nemrég írtad hogy momentumos vagy"
.
Azért pontosítsunk. A Momentumra fogok szavazni( jelen állás szerint ). A kettő között azért van egy kis különbség. :)
Peterbond 2024. 05. 06. 17:52
Előzmény: #3228  realmadrid
#3231
"Miközben nemrég írtad hogy momentumos vagy legalábbis velük értesz egyet ahhoz képest úgy véded MP-t mintha az életed múlna rajta."
.
Én a Fideszes faszságokon szoktam kiakadni. Azokról írok a legtöbbet. Te meg DK-s létedre mandinert origot meg vadhajtásokat linkelgetsz itt :).
.
"Lassan ott tartunk hogy MP nek mindent el kell nézni, kritikát róla írni nem szabad mert hátha ő leváltja Orbánt. Ez pontosan ugyan az amit Orbán hívők képviselnek. Vak hit. "
.
Újabb Fideszes toposz. NINCS két hozzászólása se hogy erre előre írtam neked ellenpéldát. Lásd Signal kritikáját Magyar Péterrel kapcsolatosan. Azok jó része valódi és megállja a helyét. De azon kívül is van más amiért én pl nem is szavazok rá. Vona se volt sose a szívem csücske mégis tucatszor hoztam fel az ő lejáratását is példának amikor Buzi muszlimhívő volt.
badsector1
badsector1 2024. 05. 06. 17:51
Előzmény: #3228  realmadrid
#3230
Állítólag a momentumtól veszi el mp a legtöbb szavazazot.
badsector1
badsector1 2024. 05. 06. 17:46
Előzmény: #3221  realmadrid
#3229
Nem sikerült az álfüggetlen szerepedben maradnod. :))
De elnézem neked mivel nagy szrban a felcsúti magtárszónok.:))
realmadrid 2024. 05. 06. 17:30
Előzmény: #3225  Peterbond
#3228
Miközben nemrég írtad hogy momentumos vagy legalábbis velük értesz egyet ahhoz képest úgy véded MP-t mintha az életed múlna rajta. Lassan ott tartunk hogy MP nek mindent el kell nézni, kritikát róla írni nem szabad mert hátha ő leváltja Orbánt. Ez pontosan ugyan az amit Orbán hívők képviselnek. Vak hit. 
signal2
signal2 2024. 05. 06. 17:20
Előzmény: #3225  Peterbond
#3227
A testörök olyan kocsit vesznek maguknak, amilyeneket akarnak, valszeg céges kocsik. A megrendelönek mi köze van ahhoz, hogy a megrendelt szolgáltatást végzök miylen céges klocsival mennek a szolgáltatás helyszínére,. Ebböl is látzsik, hogy a seggjhülyéket nagyon könnyü megvezetni. Vagy nem segghülyék, csak aljas módon meg akarnak téveszteni embereket.
user01
user01 2024. 05. 06. 17:19
Előzmény: #3221  realmadrid
#3226
Én úgy hallottam, hogy egy több milliárdot érő járművel utazott Budapestről Debrecenbe. Ezt meg tudod erősíteni?
Illetve a hülyeség melyik szintje az, aminél már felteszed magadnak a kérdést, hogy hülyének néznek-e?
Peterbond 2024. 05. 06. 17:15
Előzmény: #3221  realmadrid
#3225
Jól lehet keresni a testőrséggel :). Alig várom a Megafon-osok felháborodását is miközben Bohár és társai is ilyen milliós órákkal flangálnak és luxus kocsikat vesznek úgy hogy jut még fejenként 10-20 milla facebook hirdetésre is havonta. Teljesen reális a kérdés tőlük :). Ahogy már megint mást se sikerült belinkelned mint az épp a Fidesz propagandában végigfutó hírözönt.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 05. 06. 17:08
Előzmény: #3221  realmadrid
#3224
Ez már tenyleg szánalmas. Ember, ki a f@szt érdekel ez? Rogán família tízmilliós cuccait miért nem linkeled?  Tényleg ez számít, nem az EU utolsó helyére lepusztitott orszag, az ellopott 100- 1000 - 10000 milliárdok? A fityeszes szavazóknál számított valaha is ez? 
Szánalmas, de tenyleg..
Megj:
 Még hogy nem vagy fityesz szavazó....:-)))) nem is lehetsz, más, ha ennyire nem tudsz szabadulni a napi fityeszes propagandától. Szebb lesz a napod, ha nem olvasol ilyen propaganda oldalakat.
Second Wave 2024. 05. 06. 16:54
Előzmény: #3221  realmadrid
#3223
A fénykép valószínűleg nem hamis, csak amit mellé rittyentettek.
Pl. az 50 millás BMW x6 ami a cikkben van, azt a hahu-n kínálják 26 milláért.
De, hogy tétje is legyen, szívesen eladok egyet a vadhajtások-nak 50-ért :-)
Zeci 2024. 05. 06. 16:49
Előzmény: #3221  realmadrid
#3222
Az alatta levő képen pedig a másik testőr, brojenicát visel. Ezt fejtsék meg a vadparasztok.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók