Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 04. 23. 15:49

Arany-Ezüst  

Ki mire tippel? Meddig eshet az ezüst/arany árfolyama mostanában?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 05. 20. 16:53
Előzmény: #1099  Törölt felhasználó
#1100
legyen meg a Te akaratod! :)

akkor mot mi lesz a demo utammal??
Törölt felhasználó 2014. 05. 20. 16:48
Előzmény: #1098  Törölt felhasználó
#1099
Kedves Lulo,

sajnos nem tetszett a Dax forumon a hozzaszolasod (120205),
azt hiszem figyelmeztettelek....
igy sajnos be kell fejeznem a kommunikaciot veled.....

indokaim:

1.Sajnos a hozzaszolasaid ill. az en hozzaszolasaim se engem, se teged nem segitenek semmiben.....
2.Nem vagy hajlando sajnos esz ervekkel kommunikalni....
3.A segitseget amit ajanlottam nem fogadod meg.....
4.Feleslegesen rabboljuk egymas idejet.....
ill. a forumtarsak idejet...
5.Sajnos eleg gyakran valotlansagot allitasz rolam,....
szerintem ez nem szep....(bar ez is csak az en szereny velemenyem)
en nem ajanlottam senkinek semmilyen kereskedest, a velemenyemet ossztotta meg, akit erdekel az elolvassa akit nem az meg figyelmen kivul hagyja...
te azt allitod, hogy en short poziciot ajanlottam....
szerintem 1 atlagos intelligenciaju ember aki hajlando elolvasni amit irtam, az rajon ill.-ve megerti, hogy en NDX-t adtam...,de nem ajanlottam neked hogy te is ezt tedd,
talan mintha azt irtam volna:
"Ha gondolod, hogy longolni kene , akkor miert nem longolod?????"
(lasd 98-as;162-es;183-as,203-as hozzaszolasaimat
6.Ha pedig valaki esz ervekkel szeretne veled kommunikalni veled akkor melle beszelsz.....

Igy ezek miatt nem latom ertelmet, hogy folytasam a kommunikaciot veled.....
Persz csak a Fair Play kedveert, ahogy te is teszed, ha valami erdekesseget hallok akkor majd rad hivatkozok....
ill. igerem, ha talalkozok hasonlo intellektualis szemellyel akkor hozzad kuldom, gondolom igy majd sikerul minosegi kapcsolatokat kialakitanod.....

Nem kivanok sok szerencset, mert (nem hiszem, hogy az eleg lenne szamodra, egyebkent sincs ra szukseged, mert neked van egy 80%-os talalati arannyal jol mukodo strategiad, es mindezt sikerult 4 sorba tomoritened.....ha pedig veletlenul, nem jol alakulnak a dolgok meg ott lesz a Fibo-is neked...)

A legjobbakat neked, es bocs ha neha rosszindulatu megjegyzest tettem rad ill. banto modon valaszoltam....

Egy utolso ajandek tolem,ha esetleg elkerulte a figyelmedet:
(egyebkent 1 titkot elarulok, ha nem hasznalsz STOPPOT demoszamlan...azzal meg jobban tudod novelni a talalati aranyod...ha esetleg a 80% talalati arany mar uncsi lenne;a veszteseged, meg gyakorlatilag ugyan annyi, persze:

EZ CSAK DEMO SZAMLAN MUKODIK!!!!

link

A legjobbakat, tisztelettel!
Törölt felhasználó 2014. 05. 20. 12:35
Előzmény: #1097  Törölt felhasználó
#1098
neked is! :)))))))))))
Törölt felhasználó 2014. 05. 20. 12:06
Előzmény: #1096  Törölt felhasználó
#1097
a legjobbakat neked!
Törölt felhasználó 2014. 05. 20. 12:05
Előzmény: #1095  Törölt felhasználó
#1096
neked is! :)))))))))))
Törölt felhasználó 2014. 05. 20. 12:00
Előzmény: #1094  Kraccer
#1095
sok szerencset!
Kraccer 2014. 05. 20. 11:55
Előzmény: #1082  Kraccer
#1094
link

A tegnap reggeli kép...
Törölt felhasználó 2014. 05. 20. 11:24
Előzmény: #1092  pomperj
#1093
koszi az informaciot!!!
pomperj
pomperj 2014. 05. 20. 08:19
Előzmény: #1067  emerald
#1092
World Gold Council negyedeves jelentese publikus:
First quarter 2014 in summary: robustus kereslet, valtozatlan kinalat.

Gold jewellery demand totals 571t in Q1, biggest start to year since 2005. Jewellery demand grew 3% year-on-year to reach 571t, the largest Q1 volume since 2005, as consumers responded positively to lower average gold prices. Geographically, demand was wide-spread; however it was China that posted the largest volume increase, rising by 18 tonnes from Q1 2013.

Shifts in the components of investment cancel out: net investment demand little changed, down 2%. First quarter investment demand of 282t was just 6 tonnes below Q1 2013. Bar and coin demand was down 39% from last year's elevated levels, while outflows from ETFs slowed to a virtual halt compared with outflows of 177t in Q1 last year.

Technology demand slips 4% as substitution to alternative metals continues. All segments of technology saw a 4% decline in the first quarter, resulting in overall demand for the sector of 99t. The fall was primarily driven by continuing substitution to cheaper alternatives as manufacturers remained under pressure to reduce costs.

Central bank demand remains strong; net purchases reach 122t in Q1.
First quarter demand from central banks once again topped the 100t level, and marked the 13th consecutive quarter of net purchases. The desire to diversify holdings in an uncertain global environment continues to underpin this source of demand.

Gold supply totalled 1,048t; increased mine production offset by lower recycled gold.
The supply of gold in Q1 2014 saw a marginal year-on-year increase of 1%. Increased mine production was offset by a fall in recycled gold coming onto the market, leading to a total supply figure of 1,048t.

A teljes cikk:
link

Törölt felhasználó 2014. 05. 20. 05:59
Előzmény: #1089  Törölt felhasználó
#1091
jajistenem...
Törölt felhasználó 2014. 05. 20. 01:13
Előzmény: #1066  pomperj
#1090
link

;)
Törölt felhasználó 2014. 05. 20. 00:11
Előzmény: #1088  Törölt felhasználó
#1089
:)

"ha van eredményes stratégiád,nem a mennyiség számít!!! Neked ilyen nincs,legalábbis úgy tűnik a hsz-eidből,ezért erölteted a mennyiséget,ami butaság"
itt most magadrol beszeltel Lulo?????
(ezt nem szeretnem minositeni, mert aki valamit is ert a kereskedeshez azt ezzel nagyon meglepted...)
szerintem ezt a jovoben ne hangoztasd....mert csak magadat ill. a kereskedesed minoseget minosited.....

Azert koszi, hogy megint sikerult megosztani nehany dolgot a forumtarsak kozott, sokat tanulhattunk belole.....
mit is?????

Nalunk reggel van, de neked szep almokat Lulo....
bar te akkor is almodsz amikor ebren vagy tehat ezt felesleges volt mondanom.....
Törölt felhasználó 2014. 05. 19. 21:51
Előzmény: #1087  Törölt felhasználó
#1088
akinek én segíteni szerettem volna,ők már ismerik-legyen ennyi elég

ha van eredményes stratégiád,nem a mennyiség számít!!! Neked ilyen nincs,legalábbis úgy tűnik a hsz-eidből,ezért erölteted a mennyiséget,ami butaság

ha pedig másokat ledegradálsz,azzal elsősorban magadat minősíted. ez az idénre bevalott legalább 100 db csonkolásod tükrében egy kicsit disszonáns

have a nice evening :)
Törölt felhasználó 2014. 05. 19. 21:34
Előzmény: #1086  Törölt felhasználó
#1087
Ebben 1et ertunk feleslegesen raboljuk egymas idejet.....

kereskedesben szamit (nagyon is fontos, hogy minnel tobb kereskedesed legyen annal jobban, megbizhatobban jon a profit....)
S&P500-ban mar ezt megtargyaltuk,(miert is fontos a mennyiseg) ha jol emlekszem 281-es hozzaszolas illetve elotte targyaltuk ezt, bar mar akkor sem ertetted.....
pedig nem kell hozza tul sok matek, szerintem a legtobb altalanos iskolas kepes ezt kiszamitani......
ha pedig kepesek kiszamitani a tobbseg kepes megerteni....

igerem nem hozom fel veled szemben mert tenyleg meddo vita, bar te kezted ezt ma ha jol emlekszem....
;)
nem akarok am en mindenkinek segiteni, ne aggodj, de imadok kifigurazni olyanokat akiknek fogalmuk sincs a kereskedesrol es alig varom, hogy engem is kifigurazanak mert abbol megint tanulni fogok....
;)
(de ezt ne aruld el senkinek)

akiknek meg elege van a mi kis vitankbol azoknak ajanlanek 2 videot, hatha kapnak belole nehany kis informaciot:

link
link

abban is igazad van, hogy az elet sok teruleten a minoseg szamit Lulo....
szoval nezzuk te mit ajanlanal, milyen informaciot ossztannal meg a tisztelt forumtarsaknak...
(azon kivul, hogy en megkerdojelezek mindent, szerintem ezt a tobbseg mar tudja)

Tehat kepes vagy valami minoseget megosztani velunk.....

koszonom az idot melyet erre szansz...
;)

Na megyek es olvassok valamit: (Jim Rickards: The Death Of Money)

Legyen szep heted Lulo!
Törölt felhasználó 2014. 05. 19. 21:03
Előzmény: #1085  Törölt felhasználó
#1086
hát ha sok mindenben nem is,de egy dologban feltétlenűl egyet tudok érteni Veled;tényleg feleslegesen raboljuk egymás idejét :)

tévúton jársz,nem a mennyiség a fontos,hanem a minőség,ahogy az élet más területein is.
de azt megigérem,hogy a jövőben is nagy áhitattal foglak olvasni,mert nagyon szórakoztat.
már csak annak örülnék jobban,ha nagypálzoli és zoltano is itt lenne,mert azt szívesebben olvasnám,ahogy nekik is szeretnél segíteni,ill,ahogy próbálnátok egymást győzködni!
lassan eléri az ndx long a tp-t,így az első demo utam Hozzád vezet,ha még fogadókész vagy.de nem ám fegyencőrök várnak a reptéren! és megfogadom a tanácsod; szingapur airlines :) alukálj,mert mindjárt kelned kell!
Törölt felhasználó 2014. 05. 19. 20:44
Előzmény: #1084  Törölt felhasználó
#1085
ne legyen miatta buntudatod....

viszont en annak adnek 80%-os eselyt, hogy iden se es jovore se fogunk ilyennel talalkozni ( 80% talalati arany, hozam > kockazat es tobb mint 200 trade, 1000 jobb volna, de jatszunk kicsit...)

ja es en soha nem allitottam hogy 80%-ban igazam van, en 40-45%-rol beszelek, hogy igazam van es ez szerintem az elet tobb teruletere is vonatkozik, nem csak a kereskedesre, kereskedesben meg 33% folott en elkezdek profitossa valni....40-45%-nal meg boldog vagyok mert az mar szep penz.....

soha nem allitottam, hogy en vagyok a legjobb kereskedo, es en tudom hol vannak a hataraim.....
biztos vagyok benne, hogy tobb ezer nalam sokkal jobb kereskedo letezik.....
bar arra is szivesen be tennek penzt, hogy nalad jobban kezelem a kockazatot Lulo ill. kb.10,100 de meg az is lehet, hogy 1000-szer annyi tapasztalatom van valoszinuseg ill. kockazat kezeles teruleten mint neked
azon pedig megsertodnel ha erre adnek 80% eselyt,persze ha feltetelezzuk, hogy nekem csak 40-45%-ban van igazam,
akkor is nekem ez mar 1 kockazatmentes megallapitas, mert mint irtam 33% folott mar profitos vagyok....
;)

jatszhatsz ko, papir, ollo-t na ott szamit hogy menyire van igazad......

kereskedesnel ez csak 1 resze az egyenletnek....

persze tudom,hogy tul dimenzionalom a dolgokat.....
kerlek teged, hogy cafolj meg...
szeretnek resszese lenni, hogy valami zsenialisat talaltal fel es nem bannom majd ha rajtam rohog az egesz vilag, mert az ilyen pillanatokert elunk:

link
link

Törölt felhasználó 2014. 05. 19. 20:21
Előzmény: #1080  Törölt felhasználó
#1084
nem,nem vadászom a 80%-os találati arányt.de lassan kezd bűntudatom lenni miatta!

"viccess nem, hogy te irtad ezt nekem" ezt hogy érted? miért gondolod,hogy Nálad lehetetlen jobb teljesítményt nyújtani bármiben is? nem ez a vicces inkább?

igaza lenni bárkinek is Veled szemben? na nem,ez teljes képtelenség-nyílván :)
Törölt felhasználó 2014. 05. 19. 20:21
Előzmény: #1081  Kraccer
#1083
ne felejtsd el, hetfo van...
;)
sok sikert!
Kraccer 2014. 05. 19. 20:13
Előzmény: #1081  Kraccer
#1082
Reggeli kép:

link

Itt már nem olyan jó a RR, hogy pozit nyisson bárki..
Kraccer 2014. 05. 19. 20:10
Előzmény: #1072  Törölt felhasználó
#1081
Long? Ugyanazt a chartot nézzük? A 3. gyertya teljesen visszatöltötte az előző 2 gyertyát, hát minden ez csak nem long! :)

Topik gazda

giuseppe007
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek