Topiknyitó: lea39 2021. 01. 25. 09:52

Akko fórum  

Moderált topic
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BT55
BT55 2024. 02. 29. 05:34
Előzmény: #5272  marlowe01
#5280
Legalabb kiderul, hogy mit akarnak. Neres ceg es ott elunk ahol. Ha feljelentjuk es hirvererst csinalunk akko(r) is meg fof indulni ha azt akarjak vagy akko(r) sem. Bizonyitsa be az igazat. Pont nem erdekel es nem szeretnem meghuzni magam. Megy a mutyi es az atba..as. Ha annyira koraly ez a szemetdomb akkor insitsa meg "sajat tokejebol" nem erdekel hogyan, de csinalja. Mostanaban eleg erdekes feltaro videok jelentek meg. Engem nem nagyon erdekel h kozgyules lesz, ezeket erdekelte h neked a penzed all es szivsz? Szerintem nagyon nem. 
Donqatto
Donqatto 2024. 02. 29. 01:03
Előzmény: #5276  Donqatto
#5279
Ez egyébként 200-ig szinte napi szinten megfigyelhető volt...azóta mondjuk úgy, hogy kevesebb lett :)
Donqatto
Donqatto 2024. 02. 29. 01:01
Előzmény: #5277  Donqatto
#5278
Donqatto
Donqatto 2024. 02. 29. 01:01
#5277
Talán maradunk ebbe a sávba és nyáron már akár 300 is lehet :D
Donqatto
Donqatto 2024. 02. 29. 00:59
#5276
Hát ha ti ezen nem láttok semmi maniplulálásra jelet, akkor vakok vagytok...Én elég régóta nézem a kereskedést...az megy vagy ment, hogy öntés aztán felkötés nap végén...ki látott már ilyen gyertya sort?? Mindegyiknek lóg a lába...Valaha valaki??? Neem, ez kamu
https://invst.ly/13q3sd
marlowe01 2024. 02. 29. 00:16
Előzmény: #5274  herlas
#5275
Átgondoltam, többször is.
Szisztematikus, éveken át zajló,  bizonyíthatóan (matematikailag) ismétlődő mintázat mentén történő árfolyam manipuláció fennállása esetén ha a menedzsment nem tesz semmit ( pl. felhívja erre a hatóság figyelmét), akkor az a menedzsment nem képviseli jól a befektetői érdekeket, ergo nem végzi jól a feladatát.
Nem arról van szó, hogy Pista bácsi eladta a 10 ezres pakkját 5 nap alatt, és ezért meg kell b@szni.
herlas 2024. 02. 29. 00:04
Előzmény: #5272  marlowe01
#5274
Ezt azért gondold át újra. A menedzsment a cég gazdálkodásáért felelős, az árfolyamért nem. Semmi köze ahhoz, hogy melyik részvényes mikor és miért ad el. Mit szólnál, ha Téged korlátoznának, hogy ilyen árfolyamon nem adhatsz el? A fundáról is minden részvényes azt gondol, amit akar és eszerint cselekszik. Legfeljebb valaki téved és az veszíteni fog.
marlowe01 2024. 02. 28. 23:56
Előzmény: #5271  pakk
#5273
Azért itt egyrészt komoly vagyon van, másrészt nyíltan olyan emberek is részvényesek, akik nem tennének ide (folyamatosan) ekkora tőkét, ha igazán g.ci mutyi készülne (pl. Kis-Szölgyémi).
Másrészt az utóbbi idők botrányai miatt kezdenek az urak (sic!) sokkal óvatosabbak lenni….bárki lehet most a “példát statuálunk, hogy mi nem tűrjük a kisemberekkel való kibaszást” valamit a “mi bíróságunk független” színjáték áldozata… 
marlowe01 2024. 02. 28. 23:45
Előzmény: #5269  BT55
#5272
Pár hét már csak az éves eredményközlésig, aztán nemsokára jön a közgyűlés. Addig várni kellene, egyrészt, mivel sztem valami nagy dobás készül, másrészt pedig a saját reményeinket zúznánk össze, ha a várva várt kitörés helyett egy pánik totál bedöntené az árfolyamot.
Mégegyszer: az AKKO egy NAGYON JÓ FUNDÁVAL RENDELKEZŐ cég, aminek az árfolyama sajnos nem ott tart, ahol annak lennie kellene. Hogy ennek tudatos manipuláció és/vagy a vezetés balfaszsága az oka, na ezt kell szemtől szembe számonkérni/kideriteni a közgyűlésen. Addig izzasztani őket, ameddig ki nem derül, miért tart ott az árfolyam, ahol. Ők pontosan tudják, hiszen látják, hogy ki pakolja be napi szinten, szisztematikusan a pakkokat, és miért nem tesznek ellene semmit. Nem szabad elfogadni a választ, hogy ez egy normális tőzsdei kereskedés, mert nem az.
Nem szabad azt sem elfelejteni, hogy a részvény vásárlással a menedzsmentre bíztuk a saját pénzünket, és kibebaszott kutya kötelességük, hogy MINDEN kérdésünkre válaszoljanak!   
(Mindamellett nagyon bízom benne, hogy addigra okafogyottá válik az évek óta gyűlő frusztráció :-) )
Úgyhogy a kemény jogi eszközökkel én mindenképp várnék addig, amíg a szemükbe nem néztem.
pakk
pakk 2024. 02. 28. 23:38
Előzmény: #5267  BT55
#5271
Tényleg azt gondolod hogy lesz bárminek is következménye? Ott-One: átment rajtuk 12MRD forint, majd se kép se hang, felszámolás, mnb csak büntetgette. És ez egy kormányzati projektben részt vevő cég volt. 
Cyberg: jött és ment. Árfolyamot kicsit megrángatták, aztán kivezetés, felszámolás, csókolom. 
Donqatto
Donqatto 2024. 02. 28. 22:59
Előzmény: #5269  BT55
#5270
Hol vagyunk mi amerikától?
BT55
BT55 2024. 02. 28. 22:47
Előzmény: #5268  Donqatto
#5269
Koszonom. Maris egy kivalo teny. Kulfoldon vannak peldak. De ha fellokik ha nem az arfolyamot mar most is fel lehet jelenteni a ceget szerintem.
 https://androgeek.hu/hir/tobb-mint-800-millio-dollart-fizet-a-twitter-a-reszvenyesek-megtevesztese-miatt
Donqatto
Donqatto 2024. 02. 28. 22:39
Előzmény: #5267  BT55
#5268
Az a baj, hogy a magyar (egyszerű)ember úgy van a tőzsdével, hogy dehát faszé' teszed oda a pénzed, megérdemled...stb...nem is tudják, hogy ez egy felügyelt korrekt piac(nak kellene lennie)
A tőzsde kaszinó...hát nem, nem az...vannak konkrét cégek, konkrét eredményekkel kiszámítható értékkel...a baj ott van, hogy ha ezt rosszul közlik ilyen olyan okok miatt, de az meg BTK...
De a magyar ember ha van pénzed és a tőzsdén, akkor beszódjon meg, ha van felesleges pénze stílussal le is tudják
BT55
BT55 2024. 02. 28. 22:35
Előzmény: #5265  orbitalis
#5267
Koszi, egy linket tudnal kuldeni? Amugy nem anonim modon csinalnam. Demonstralva. Szep cikket lehetne errol a posvanyrol irni. Es csakis ugy erne meg ha tobben, nagyobb szamban megtenni. Ugyveddel megbeszelve. Es utana "megfuttatnam", hogy kit erdekel a sztori. Nekem megerne, ha le is verik akkor is. Nehogy mar ennek a cegnek mindent is lehet kovetkezmenyek nelkul a befektetonek meg kuss van. Felmerult egy gyanu, megtennenk a feljelentest mert nem erzem biztonsagban a tokem. 
BT55
BT55 2024. 02. 28. 22:15
Előzmény: #5264  marlowe01
#5266
Koszi a reakciot. Kezsjetek el gondolkodni. Tobb embert kernek aki reszvenyes, kozosen megtehetnenk. Engem nem erdekelne, de akkor kapjak be. Legyen szepen kovetkezmenye. Kovetkezo heten talalkozom ugyveddel, rakerdezek. Mi lenne az a kritikus tomeg akivel erdemes lenne beleallni. Szerintem a sajtoban is jot szolna: "besokalltak az akkor reszvenyesek". Neres tozsdere kivancsi lennek h reagalna. Mert akko(r) mar masokat is fel lehetne nyomni, de ezt a ceget tuttira. Aki olvassa csak annyit kerek gondolkodjon. Az egyik banktol par honapja karteritest koveteltem, megadtak, jogos volt az indokom. Itt a hatosagnak le kell folytassa az eljarast es Laci82 vagy masoknak sokkal profibb ervei lehetnenek. Nyilvan ido, de szerintem megerne. A karbantartast megvarom, utana ha tobbseg nyitott akar mehetne.
orbitalis
orbitalis 2024. 02. 28. 21:40
Előzmény: #5262  BT55
#5265
MNB oldalán online meg lehet tenni.
Ha 15-20-an egyszerre teszitek meg nem anonim módon akkor fognak is vele foglakozni.
marlowe01 2024. 02. 28. 20:00
Előzmény: #5262  BT55
#5264
Az AKKO  azért nem egy üres kamucég, a NEO egy 650 főt foglalkoztató, évről-évre egyre jobb eredményeket produkáló vállalkozás. És ez csak az egyik tulajdonelem.
Én nagy pakkal komoly bukóban vagyok, elfogyott a türelmem, ha idén nincs változás, mindent meg fogok tenni, hogy ezt ne lehessen megúszni. Mindent is. 
Egy dolgot most sem értek: miért jó az egy tőzsdei cég tulajdonosának, ha éveken át zuhan a papírja árfolyama? Nem azt várom el, hogy mesterségesen felhúzza, de  mi a retkes lóalkatrészért blokkolja az emelkedést és nyomja le az árfolyamot (mindenki látja, hogy ez megy)? Ha nem ő teszi, akkor miért nem lép valamit az ellen, aki ezt játssza az ő tulajdonával? Ő van egyedül abban a pozícióban, hogy tehetne ellene. De nem.  
Egyébként nyilván a tulaj(ok) keze van a dologban.  Közben meg honlapon, közgyűléseken megy a hülyítés, hogy éjt nappallá téve a részvényesek érdekeiért dolgoznak.
Hát a kurva anyátokat, azt. Ha ennyi telik tőletek, akkor egy kecskét vezessetek, ne céget.
tommanto 2024. 02. 28. 19:46
Előzmény: #5262  BT55
#5263
Tőlem mehet, csak hogy itt az egész rendszer büdös, ahová fordulnánk az is sáros a feje tetejeig.
BT55
BT55 2024. 02. 28. 19:08
#5262
Az lenne a kérdésem, ha esetleg itt eldurvul a helyzet: lenne-e motiváció itt részvényesekben feljelentést tenni. Az elmúlt évek alatt bőven van itt bizonyíték arra ami történik. BTK BENNFENTES KERESKEDELEM BTK. 410. minősített esetét kimeríti, aztán TILTOTT PIACBEFOLYÁSOLÁS BTK. 411. aztán PÉNZMOSÁS BTK. 399. 
A fenti bcs gyanúban lehetne bőven. Bizonyíték akad bőven. :) 
LACI82 2024. 02. 28. 13:55
Előzmény: #5260  Metis_papa
#5261
Sztem már bizonyított, ahogy a tézisei is. Ha 2019-től nézem, az eredményesség folyamatosan javul, az árfolyam meg feleződött, de reálértéken negyedelődött és akkor az elmaradt haszonnal, határköltségekkel nem is számoltam, szóval inkább nyolcalódott.... szégyen ez mindenkinek, aki az emelkedésben érdekelt, mert akkor sajnos nem ért hozzá... de sebaj, mert menni fog ;)

Topik gazda

lea39
lea39
3 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek