Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 18:55
Előzmény: #739  pampa
#740
Na jó, de mi lesz veled Magyarország?
pampa 2007. 03. 06. 18:47
Előzmény: #734  Törölt felhasználó
#739
conquistator

Én már tegnap leírtam,hogy egyetértek veled és feltettem egy pár kérdést. Választ nem kaptam rá!
A szep .18.-a után Fodor azt nyilatkozta,ha az nincs nem nyerünk BP-en!
Ennyit arról ,hogy kinek az érdekét szolgálta.
És ezekután a rendőrök az okt. 23-i tüntekőkön vesznek revansot amikor a kormányzat áldozta be őket!
És itt jön ki az amit Orbán mondott: miszerint a kormány a saját céljaira használja a rendőrséget.
Ez mostmár tény. mi most még magyarázhatjuk ahogyan akarjuk,de ez már a tényeken nem változtat.
30 év mulva a történészek már leírhatják az igazságot.
Ugyanúgy ahogyan a Kádári rendszerről is már megírták!
Mi lehetünk elfogultak jobb ill. bal oldal irányába,de ez a tényeken nem változtat.
És ha válaszolnál a kérdéseimre azt megköszönném!
zepi
zepi 2007. 03. 06. 18:46
Előzmény: #737  Törölt felhasználó
#738
sacis
ne vedd belepofázásnak, de watson
oldalfüggetlenül mondja a magáét
(és mellesleg szvsz az igazat)
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 18:43
Előzmény: #736  Törölt felhasználó
#737
nem azért, az nem baj, ha más a véleménye valakiknek bizonyos dolgokról....de ők nem valakik....
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 18:17
Előzmény: #735  Törölt felhasználó
#736
Miért is???

Netán más a véleményük,mint neked???
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 18:02
Előzmény: #734  Törölt felhasználó
#735
szépen megkérlek Benneteket (akit érint), hogy ne beszélgessetek a "conki, watson-félékkel"....mindenkinek jobb lesz!
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 17:55
Előzmény: #726  Knight Tyris
#734
Lovag

Amint mondtam - és nem értem, miért kell kiforgatni a szavaimat, olvasd el, amit a témában eddig írtam - a rendőr is csak ember.
Valóban a törvényt kell védenie!
Mert minden rendőrünk minden pillanatban a törvényt védi?
De jó lenne nekünk. Sajnos ugyanazok a bűnök abban a testületben is benne vannak, mint a társadalom egészében.
Mégegyszer: voltak túlkapások október 23-án, de azok a túlkapások szeptember 18-a egyenes következményei voltak.
Nem mentem fel őket, csak próbálom megérteni. Nem elfogadni.
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 17:54
Előzmény: #728  Törölt felhasználó
#733
ja, és sztem főleg a "Jewish Supremacy" by David Duke kérdéskörben tudnánk diskurálni, ha ez megfelel

nyilván e körben éltem meg a legkevesebbet, így csak a jéghegy csúcsának tudtam utánaolvasni (USS Liberty aka AGTR-5, Suzannah, Rosenberg, stb.)

ha van irodalomjegyzéked vagy vmi konkrétum, szívesen látom

előre is thx
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 17:50
Előzmény: #728  Törölt felhasználó
#732
"AKS visszavonok néhány kijelentésemet rólad. "

na ez már most érdekel. miket? miért?
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 17:49
Előzmény: #728  Törölt felhasználó
#731
héjj, ez kúúúúúúúúúúl :)

sztem 7végén üljünk össze valahol

ott megdumálhatjuk, amiket kérdeztél.

ok?
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 17:45
Előzmény: #726  Knight Tyris
#730
ez tényleg jó volt...
ne legyünk már naívak, és olvassunk a sorok között.

sok destruktív dolog van a hatalomban
(mivel nagyon szenyó vagyok, most azt mondom: annyira, hogy 0vit, ezt a jedilovagot is megfertőzte :)

mindenki azt a verziót fogsdja el, ami neki tetszik:
1. fejetlenség volt, nem volt tudatos a székház ostromakor tanúsított bénázás
2. a maszopnak jól jött, és felső szinten le is adták az utasításokat a be nem avatkozásra

nehéz dönteni, én inkább súlyozok a két verzió közt - olyan, mint Schrödinger macskája :)
Knight Tyris 2007. 03. 06. 17:43
Előzmény: #725  Törölt felhasználó
#729
AKS,
pedig a Cápák kezdenek felpörögni :o), csak kellett egy kis idő, hogy újratöltődjön a felhasználói tábor.
Most szinte napról napra exponenciálisan nő. :o)
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 17:42
Előzmény: #725  Törölt felhasználó
#728
AKS visszavonok néhány kijelentésemet rólad.

"DLPH meg Yesterday csak annyira szapulja a Fideszt, amennyire még "illik". Disguised...
Én mindenkinek az álláspontját tiszteletben tartom, és fenti 2 figurának ezért is lehetek a bögyében. "

Már megbocsáss, de marhaságokat írsz.

Ja és ne beszélj rólam úgy hogy "figura",mert nem tetszik. Ha érdekel ki ez a figura valójában, állok rendelkezésedre.

A Limp Bizkittől szándékosan nem óvtam gyermekeimet 16-18 éves korukban, mert nincs értelme. Maguktól kiábrándultak belőlük később , akármilyen modern is szerinted.

Érzésem szerint előszeretettel tanítgatod a magad módján a neten a 40-es korosztályt, de még nagyon fiatal vagy.

Fölösleges bármit nyitogatnod, nem fogom használni. Majd eldöntöm a segítséged nélkül mit teszek és mit nem. Oksa?

Úgy látom szeretsz feleslegesen bonyolultan fogalmazni, nekem nem imponál túlzottan.

Nagyon előadod a középen állót, két oldal között , (továbbra sem vagy képes színeket látni?) , az biztos ott a legkéynelmesebb, de valójában sehol nem állsz.

Végül nem 100 %, de van egy sejtésem, a nem maszopos időkről csak hallomásból van elképzelésed.
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 17:39
Előzmény: #716  Törölt felhasználó
#727
a véleményedért kértél bocsánatot?
vagy mert hangoztatod?
nem sértettél meg vele - elfogadom a kritikát.
még indoklás nélkül is...
vagy nem is nekem szántad, hogy bocs? csak úgy udvariasságból odabiggyesztetted?

óóóóó, az én mimóza lelkem :)
olyan kedves, hogy aggódsz miatta(m) :)
vagy nem?

mindenesetre nem gúnyolódom, csak érdekel.
meg azért nekem is lelkiismeret-furdalásom lenne, ha kiderülne, hogy lelkiismeret-furdalásod van miattam. totál nem kell, felnőtt ember vagyok. tudok magamra vigyázni. inkább adj kölcsön :) /na jó, nem :) /
de nem lamentálok ezen ennyit, mert biztos csak szófordulat volt.
majd dumálunk másról... (már ha van kedved)
remélem, azért nincs harag, mert senkit sem fogadok el alfahímnek? nőstényekért már úgysem versenyzünk... mindkettőnknek van, ha jól sejtem. szóval fölösleges acsarkodni, és ez Yesterdaynek is szól. mire jó az?
persze a JAVASLAT topik nyitva áll :)
etikus lenne ringként azt használni...
Knight Tyris 2007. 03. 06. 17:36
Előzmény: #717  Törölt felhasználó
#726
1. nem akarták a rendőröket meglincselni.
Keményen összecsaptak a rendőrökkel az tény, az erőszak elítélendő, de emlékezz vissza, amikor az emberek a tömegen keresztül épségben vitték vissza a csapatához a vízágyúban a saját társai által cserbenhagyott 2 rendőrt. Egy lincselő tömeg nem tesz ilyet.

Az meg nem kitaláció, hanem szintén tény, hogy bevetésre alkalmas alakulatok álltak készen, csak nem kapták meg a parancsot, hogy a társaiknak segíthessenek. A rendőrkapitány nem tudta megválaszolni, hogy mért nem küldték őket...
.

"...október 23-án rendőri túlkapások voltak, sőt a hatalom direkt utasítására cselekedtek a rend őrei, akik számos ártatlan utaltak kórházba.
Azt mondom: így van! "

"Miért nem lehet belátni, hogy szeptember 18. az első pofon volt egy utcai verekedésben, aminek után a rendőrök október 23-i -án csupán visszaütöttek."

Wazze ember egy demokráciában az az alapvető, hogy a rendőrök minden körülmény között betartják a tövényt!!!!!!!
EGY RENDŐR NEM ÁLLHAT BOSSZÚT -nem üthet vissza bosszúból, pláne nem előre megfontolt szándékkal-, MERT NEM ÍTÉLKEZHET, AZ A BÍRÓSÁG DOLGA!!!

Ne hülyítsd már az embereket, ha alap dolgokkal sem vagy tisztában.
-persze lehet, hogy csak direkt próbálod "félre vinni" akit lehet...
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 17:28
Előzmény: #713  tokos.
#725
egész konkrétan nekem szólt az idézet. megpróbáltam picit humorizálni, erre azzal jött Yesterday, hogy hőzöngök :) (nem nézek utána, melyik szót használta konkrétan)
Meglátásom szerint Tokos a legkevésbé érintett 0vi-ügyben, azaz nála borul ki a legkevésbé a bili, ha szapulják. Az egy nagyon érdekes dolog, hogy miért borul ki egyeseknél, ha szidják az "oldala" vezérét. Sztem ez egy jó pszichológiai teszt arra, ki mennyire centrista. Tokos meglehetősen az a fentiek értelmében. DLPH meg Yesterday csak annyira szapulja a Fideszt, amennyire még "illik". Disguised...
Én mindenkinek az álláspontját tiszteletben tartom, és fenti 2 figurának ezért is lehetek a bögyében. Valszeg Watson vagy Kanyisz is így járt, hogy csak néhányat említsek.... de nem ez a lényeg. Számomra az a lényeg, hogy ferkó és 0vi is húzhatna a búsba innen, és akkor elindulhatnának a "békefolyamatok". Yesterday hozzám intézett mondaztait egyenesen szánalmasnak tartom, mert nem magyaráz semmit, csak fikázik - pedig tényleg nem gúnyolódtam, csak lazára vettem a figurát, amit nagyjából le is írtam. Értelme nincs az ilyesminek. Úgysem fogok vagdalkozni. Az nálam sohasem volt érv, hogy "csak" ill. "én jobban tudom, én vagyok az okosabb". Ez persze szerencsére még sokaknál így van, és sajnos sokak erre gurulnak be. Too bad for them...
Nem is akarok ilyenekkel vitatkozni, pláne nem mennék bele hitvitákba. Sztem az is egy adekvát válasz a világ problémáira, hogy az ember nyitottan kezeli a dolgokat. Sokan nagyon felnőttnek vélik magukat, mert hűűűűűűűűű de kőkemény álláspontjuk van, azt meg hűűűűűűűű de kőkeményen képviselik, méghozzá hűűűűűűűű de kőkeményen megingathatatlanul. Én ezen csak mosolygok. Sok mindent nem lehet tudni. Pletykák se érdekelnek. Valszeg mások is vannak ezzel így. Ők ugye kénytelenek együttélni azok gyűlöletével, akik meg mindent tudni vélnek. Persze bizonyítékuk az nincs. Full röhej ilyenek miatt gyűlölködni. Szóval Beatles helyett kellene egy kis Limp Bizkit is néha :) mert utóbbi egy picit reálisabb :) meg ugye modernebb... sztem a Take a Look Around király. Nem a médiában felkapott dajkamese - de nem is ide akarok eljutni mondókámmal. Én is totál meg vagyok róla győződve, hogy az összes vallás szemfényvesztés, mégsem gondolom azt, hogy a politeista vallásoknak pusztulniuk kellene (a monoknak viszont szvsz igen...)
Totál rühellem a fekete - fehér felosztást. Én a Gauss-görbére voksolok: van "kevés" nagyon rossz szándékú ember, sokan nem nagyon azok, sokan átlagosak, kevesen nagyon jó szándékúak, stb. A statekot amúgy kötelezővé is tenném már áltisitől. Na ennyit bizonyos alapvető dolgok deklarásáról - ennyit akartam tisztázni.

VisszaON-ozva a kérdéskört:
nem az a lényeg most, ki mennyire tartja felelősnek a szocikat vagy a fideszt. több kérdésben lehetne tényeket erre felsorolni pro és kontra fidesz ill. pro és kontra mszp. még talán mérleget is lehetne vonni.

DE!

eddig nem volt nagy igyekezet ebben sehol. utalások erre-arra, semmi tartozik / követel oldalba sűrített rend. akkor pedig célszerű lenne abban maradni, hogy mindenki azt gondol, amit akar.
lehetne tovább haladni - abba az irányba pl. hogy kinek milyen javaslata van. mit kellene tenni. e téren szerencsére sokan törték magukat. ez nagyon jó dolog. de ha elmerülünk a mi kinek a hibája kérdéskörben, azt tényekkel lenne érdemes és csakis a tanulságok leszűrése miatt. szóval az irány adott lenne, és ezért nem jó a személyeskedésbe belesüllyedni. van egy topik, amiben lehet ilyet, jobban mondva kifejezetten erre készült. ígérem, ha oda kapok vmi fikázást, ott idővel válaszolni is fogok rá :)

JAVASLAT

a neve e topiknak. használja mindenki egészséggel. nem vagyunk gépek, szeretünk néha kakaskodni. ez így van rendjén. ám még a kocsmai boxban is vannak szabályok - mi kocsmatöltelékeknek tartjuk magunkat?????????? ha úri szalonban vagyunk, úriemberek módjára viselkedünk. (hölgyek szintén)

SZALON

címmel nyitok is egyet - hátha meghonosodik a jó modor. nevetséges, mivé vált a portfolió fóruma. nem zavarna, ha a másik fórum elég forgalmas lenne, de nem az. (Bpmcwap oldala)
ja, és mindez a fostos politika miatt... hát ez bosszantó.
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 17:19
Előzmény: #723  Törölt felhasználó
#724
csak azt tudnám, miért foglalkozunk conqui-val?
elfoglalta tán a fórumot?
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 17:13
Előzmény: #721  Törölt felhasználó
#723
"Ki a fasz szólt hozzád baromarcú Hófehérke?"

Hmm. Bátor egy fiú vagy.
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 17:10
Előzmény: #720  Törölt felhasználó
#722
Ki a fasz szólt hozzád baromarcú Hófehérke?
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 17:10
Előzmény: #720  Törölt felhasználó
#721
Aki ott volt, látta.
Aki meg nem, az élő közvetítésben láthattta az utasításra be nem avatkozó rendőröket.
Egy darab nem lett beszorulva sehova.
Miről beszélsz itt állandóan?
De koma engem inkább az érdekel, kinek a megbízásából ténykedsz?
Ki a megbízód "ügyvéd úr"?
Alig átlátszó: bezár a tőzsde, te már nyomulsz.

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek