Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Gaaaal hétfő, 16:09
#402400
Mikor lesz osztalék? És mennyit ad részvényeként? Választ köszi előre is.
Balin2020
Balin2020 hétfő, 14:32
#402399
R:3834, forgalom 1,2 Mrd
Balin2020
Balin2020 hétfő, 14:30
Előzmény: #402377  wtcsab
#402398
Pontosan 👍
jasan hétfő, 14:26
#402397
1. támasz2. támasz1. ellenállás2. ellenállás
3.7123.6003.9974.033
spuur hétfő, 14:08
Előzmény: #402394  spuur
#402396
nem indul...3838.bohóckodnak...
spuur hétfő, 13:51
Előzmény: #402394  spuur
#402395
Vételi dbVételi árEladási árEladási db
7573 8563 864347
7 9713 8543 8662 307
1 8053 8523 86820 677
31 7883 8503 87016 636
5 0393 8463 8722 000
1 0393 8423 8742 000
2 0003 8403 8761 829
2 2463 8363 8782 040
1 0393 8343 8801 975
2 5003 8323 8823 445
spuur hétfő, 13:50
#402394
indul a mandula?3860...
csendben hétfő, 11:59
Előzmény: #402385  wtcsab
#402393
_Szépségednél csak szerénységed ami nagyobb! :-))))
gyula1971
gyula1971 hétfő, 11:24
#402392
-VG-Technikai:-Mol.A Mol szintén csökkenő rövid távú trendben mozog, jelenleg a 3 823 forintos szint közelében, mely ellenállást jelent. Felette 3 900 forintnál, majd 3 912 forintnál adódnak újabb akadályok, míg alul 3 700 forint közelében látható fontos támasz. Az indikátorok itt is semlegesek, de közelebb állnak a vételi jelzéshez.
OTP: megtorpant a BUX-index, főként a bankrészvényre érdemes figyelni - Világgazdaság
zzzoltan hétfő, 10:55
Előzmény: #402383  Pascal
#402391
Nincs még megfeleltetési nap!
Naras hétfő, 10:35
Előzmény: #402383  Pascal
#402390
Ami infókat eddig találtam, az is el lett tolva.
Kisjanos56 hétfő, 10:28
Előzmény: #402388  ALANFED
#402389
Vagy nem ! De addig is milyen osztalékra, nyereségre számíthatunk egy ekkora befektetés után ?
ALANFED
ALANFED hétfő, 10:20
Előzmény: #402384  Kisjanos56
#402388
ez itt most nem kérdés max az oroszok visszaveszik pár év múlva
Kisjanos56 hétfő, 10:15
Előzmény: #402386  wtcsab
#402387
Az biztos, hogy nem egy szemetesautó árába.
wtcsab hétfő, 10:09
Előzmény: #402384  Kisjanos56
#402386
Mennyibe?
wtcsab hétfő, 10:08
Előzmény: #402382  csendben
#402385
Benzint tankolok, tehát tudok mindent az olajiparról....de mivel ez egy mol részvényes topik, ezért nem itt mutatkoznék be, olvasgasd az instámat....:)) kicsit nézz körbe, hogy máshol ez hogy is megy....
Kisjanos56 hétfő, 10:05
Előzmény: #402381  wtcsab
#402384
De nem is annyiba kerül ! Az is lényeges, hogy hány év alatt térül meg a befektetés !
Pascal hétfő, 10:05
#402383
Sziasztok,
a tulajdonosi megfeleltetés fordulónapja 2026. április 1. változatlan maradt? 
csendben hétfő, 10:02
Előzmény: #402377  wtcsab
#402382
Azt elfogadom,hogy használtautó biznicben jártas lehetsz,de hogy olajcég biznichez bármi közöd is lenne,azt kétlem! :-)
wtcsab hétfő, 09:58
Előzmény: #402378  ALANFED
#402381
Nem tudjuk az árat, és kezd egy kicsit fura lenni, hogy részvényesek azon aggódnak, hogy terjeszkedik a "cégük". Ráadásul netto profilba, nem szállitmányozó céget, vagy szemetesautót vesz...

friss hírek További hírek