Mikor lesz osztalék? És mennyit ad részvényeként? Választ köszi előre is.
| 1. támasz | 2. támasz | 1. ellenállás | 2. ellenállás |
|---|---|---|---|
| 3.712 | 3.600 | 3.997 | 4.033 |
| Vételi db | Vételi ár | Eladási ár | Eladási db |
|---|---|---|---|
| 757 | 3 856 | 3 864 | 347 |
| 7 971 | 3 854 | 3 866 | 2 307 |
| 1 805 | 3 852 | 3 868 | 20 677 |
| 31 788 | 3 850 | 3 870 | 16 636 |
| 5 039 | 3 846 | 3 872 | 2 000 |
| 1 039 | 3 842 | 3 874 | 2 000 |
| 2 000 | 3 840 | 3 876 | 1 829 |
| 2 246 | 3 836 | 3 878 | 2 040 |
| 1 039 | 3 834 | 3 880 | 1 975 |
| 2 500 | 3 832 | 3 882 | 3 445 |
MOLly tulajok topikja
Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.