Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
spuur hétfő, 09:57
#402380
száguldás,porsche....3868
Kisjanos56 hétfő, 09:52
Előzmény: #402378  ALANFED
#402379
És mennyiért adja el ? 2700-ért ?
ALANFED
ALANFED hétfő, 09:30
Előzmény: #402377  wtcsab
#402378
de ez egy kivételes egyszeri alkalom diszkont áron örüljön, hogy rágondoltak mint vevő ha nem jön be holnap eladja, nem értem ezt a bénázást a köbön
wtcsab hétfő, 09:26
Előzmény: #402376  ALANFED
#402377
ebben az iparban is, egy ekkora üzlet átvilágítása, 400 kút, finomító, infrastuktúra, bányászat, ezeremberek...fél év rekord idő, 1-másfél a reális. Ez nem egy használtautó kategória...
ALANFED
ALANFED hétfő, 09:15
Előzmény: #402373  wtcsab
#402376
h zsoltibá 5 hónapja rágják a csontot lesz már valami ?
wtcsab hétfő, 09:14
#402375
r3828
wtcsab hétfő, 09:13
Előzmény: #402373  wtcsab
#402374
....kihagytam a nem piacbarát felsorolásból kishazánkat!
wtcsab hétfő, 09:10
Előzmény: #402371  ERA
#402373
Az ár nem ismert, és a szerbek sem lehetnek sokkal rosszabbak a horvátoknál, de amilyen lett a viszonyunk, a szlovákoknál sem. Az viszont ismert, hogyha egy cég nem növekszik, akkor a fejlődő világban relatíve csökken és előbb utóbb elvész...meg kell venni és integrálni....
Uhura vasárnap, 23:24
Előzmény: #402366  Balin2020
#402372
Értem én, hogy nem jók az oroszok, ez igaz, de pusztán gazdaságilag nézve a MOL infrstrukturájának nagyobb része éppen a ural-i irányra van, volt, lesz felépítve, önmagában az átállás , hogy új irányban működjön kvázi lehetettlen. 
Szvsz a MOL nak soha nem volt valós B forgatókönyve erre - mármint az urál láb nélküli működésre. 
Erre a mostani irrgalmatlanul megindult saját kutas magyaroszági fejlesztések sem fognak tudni  érdemben változtatni. 
ERA vasárnap, 20:23
#402371
Látom még mindig vannak itt olyan vélemények melyek a társadalmi közigényeket saját érdekük mögé helyezik, persze tehetik, de nem ettől fog a MOL árfolyama emelkedni. Pl. attól, ha a NER-es elnök távozik, vagy attól , ha a MOL a teljes transzparencia útjára tér !!! Sokan várjátok a NIS szerződést, szerintem nagyon drága, a részvényesi többségi irányítást nem látom biztosítva, maga a Szerb mentalitás pedig nagyon nem EU komform sok esetben. Ami a MÁV helyzetét illeti, 16, sőt 30 év hanyagsága politikai és gazdasági értelemben, 16 év múltja végkép a MÁV kivéreztetését jelentette. Még pályakarbantartásra is alig költöttek, mert a mutyijuk az olajjal volt profitálva. Szégyen és gyalázat amit műveltek, de ami késik ,nem múlik. Hétfőt érdemes lesz figyelni
ERA vasárnap, 20:14
Előzmény: #402361  Tujafa
#402370
Rosszul látod vagy hozzád még nem jutott el a hír, Vitézy miniszter az első pályafelújítási szakaszt a Bp.- Cegléd-Szolnok szakaszra rendelte el.
wtcsab vasárnap, 18:04
Előzmény: #402366  Balin2020
#402369
A kivezetés részleges, csökkentett jövedéki, csökkentett árrés mellett...amúgy a tiszta piac az elvárás, ezért lenne csalódás az előzőek által kirafkózott adónemeket -ural brent, extra speciál, stb - kivezetni, és nem meghosszabítani...
Balin2020
Balin2020 vasárnap, 14:35
Előzmény: #402363  klikk
#402368
Annál már volt magasabb az árfolyam. Legfeljebb egy állomás lesz csak. A csúcsdőntés min. elvárás.
Balin2020
Balin2020 vasárnap, 14:34
Előzmény: #402364  wtcsab
#402367
😆👍
Balin2020
Balin2020 vasárnap, 14:33
Előzmény: #402313  wtcsab
#402366
Nem lesz majd mit hozni orosz irányból. Az a európai államok nagy része nagyon ki van akadva az oroszokat. Az egyetlen reális indok a magyar mentesség fenntartására, hogy nincs elég olaj az orosz teljes kiváltására jelenleg. Ez azonban meg fog oldódni. Az ukránok onnantól egy csepp orosz olajat nem fognak átengedni. Másrészt az oroszoknak sem lesz mit adni, ha szétbombázzák az ukik az orosz infrastruktúrát. Szerintem ne az olcsó orosz olajon legyen a MOL-nak nyeresége. Normális piaci viszonyok között kell lennie normális árrés mindenen. És lám, ha elég erős a Ft, hatósági árra sincs szükség. Egyébként is az Orbán kormány terelte a MOL-ra a negatív kritikát, mikőzben valójában ők nyerészkedtek. Ismétlem, az egyéb adókat szüntessék meg. Van bőven mit 
wtcsab vasárnap, 13:35
Előzmény: #402362  FR73
#402364
Pedig már egy hónapja új kormány van....
klikk
klikk vasárnap, 13:28
Előzmény: #402341  simonzoli13
#402363
4418..:)
FR73 vasárnap, 12:32
Előzmény: #402361  Tujafa
#402362
A győrin és balatonin pedig mindennapos  biztosítóberendezés hiba.
Belgrádin pedig kussban van mindenki, a remek kínai biztosítóberendezés még sehol sincs.
A fővonalaink le vannak gatyásodva (ilyen-olyan mértékben, különböző szakaszokon, de mindegyik), a másodrangú vonalak (pl a villamosított Hatvan-Szolnok, Dombóvár-Gyékényes) pedig már a 80-as évek szintjét se hozzák. 
Tujafa vasárnap, 12:19
Előzmény: #402360  ERA
#402361
Én csak azt látom, hogy a Dunától keletre szinte hetente kisiklik egy 50-60 éves kocsikból álló roncs, de azért megint Győri, Balatoni kirakat megújítás folyik.

friss hírek További hírek