Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ERA 2026. 06. 18. 09:04
#402240
Hernádi lemondott! Látom sokan megijedtek, de ami késik nem múlik. Hernádi - a részvényesi értéket vígan rombolta az alapítványi sztorival - megkérdezésünk nélkül - , most pedig a művét már nem kívánja képviselni és angolosan távozik. Hurrá, felkészül Hernádi , lassan lemondhat az elnöki státuszáról is. Jót tenne az árfolyamnak is.
klikk
klikk 2026. 06. 18. 08:37
Előzmény: #402235  Marsall
#402238
gilmour
gilmour 2026. 06. 18. 08:30
Előzmény: #402236  Shortelek
#402237
"Hernádi Zsolt, a Mol Nyrt. elnök-vezérigazgatója június 17-én lemondott a Maecenas Universitatis Corvini, vagyis a Budapesti Corvinus Egyetemet működtető alapítvány kuratóriumában betöltött posztjairól, kuratóriumi tagságáról és elnöki posztjáról."
Shortelek 2026. 06. 18. 08:08
Előzmény: #402227  ERA
#402236
De mirôl?
Marsall
Marsall 2026. 06. 18. 08:07
Előzmény: #402230  Kall
#402235
Kapitány István bevállalná biztos az elnöki széket,ha módja lesz rá.Szakértelme meg lenne hozzá,de egyébként per pillanat a sem lenne probléma,ha nem volna.Kormány párti,ez a lényeg.
Shortelek 2026. 06. 18. 08:06
Előzmény: #402227  ERA
#402234
Ez fasza.
ALANFED
ALANFED 2026. 06. 18. 08:05
Előzmény: #402227  ERA
#402233
akkor ráér végre az oroszokkal tárgyalni
ALANFED
ALANFED 2026. 06. 18. 08:04
Előzmény: #402217  Balin2020
#402232
és ebben benne van a 24 milla otp részvény is ?
klikk
klikk 2026. 06. 18. 07:59
#402231
Egy nagyon régi zsidó vicc jutott az eszembe. Értsd jól...:)  :Mi a szerencse definíciója? – Kohn válasza: – Szerencse az, hogy szocialista hazánk, a Magyar Népköztársaság állampolgárai lehetünk. – És mi a balszerencse definíciója? – Kohn válasza: – A balszerencse pedig az, hogy szerencsénk volt.
Kall
Kall 2026. 06. 18. 07:58
#402230
Folyamatosan megy  a tisztogatás,kiváncsi leszek meddig marad még elnök vezérigazgató Hernádi.Szerintem  meg vannak számlálva a "percei"
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 18. 07:54
Előzmény: #402223  Spiller
#402229
Csak azt nem értem miért veszel, mikor folyton lefelé várod.
ERA 2026. 06. 18. 07:39
#402227
Hernádi lemondott! 
Lou70
Lou70 2026. 06. 18. 06:32
Előzmény: #402223  Spiller
#402225
Hogy lehet a robotot átcseszni?
xy2003 2026. 06. 17. 23:54
Előzmény: #402221  Spiller
#402224
"A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét"
Spiller 2026. 06. 17. 23:27
Előzmény: #402222  Spiller
#402223
amúgy a MOL kereskedelemre rányomtak egy kereskedői robotot, amikor 3722 nél akartam venni ahogy rányomtam a vétel gombra azonnal arrébb ugrott az ár. Ezt 3x eljátszottuk. Átcsesztem az agyát úgy sikerült megvenni. 
Spiller 2026. 06. 17. 23:24
Előzmény: #402221  Spiller
#402222
záróban volt egy 
 276227
db-os milliárd HUF feletti kötés. Az alapítványok részvényeit adják el? és ki a vevő? kapitány nagyon privatizálni akar. 
Spiller 2026. 06. 17. 23:18
#402221

friss hírek További hírek