Hu basszus, én nem gondoltam hogy ennyi sötét fotelharcos van itt.
Mint emlittettem többször is, nem itt kell keménykedni hanem a fronton. Aki annyira szívügyének tekinti az ukránok helyzetét, az menjen a frontra, ott harcoljon értük, ne itt egy internetes forumon.
Másik, hogy utálom a tolvaj fidesz maffiát nint a szart, és csak gyenge elméjűek gondolhatják komolyan, hogy nekem (vagy bárki másnak függetlenül a politikai hova tartozástol) nem lehet egyeni véleményem valamiről. Ha van valami amiben a fidesz maffia álláspontja hasonlit az enyémhez, az nem azt jelenti hogy én oda tartozom. Én szeretem a csirkehúst mint ahogy a róka is, én mégsem vagyok róka.
Na ne fárasszatok tovább, már ez is sok volt ma reggelre.
Mint emlittettem többször is, nem itt kell keménykedni hanem a fronton. Aki annyira szívügyének tekinti az ukránok helyzetét, az menjen a frontra, ott harcoljon értük, ne itt egy internetes forumon.
Másik, hogy utálom a tolvaj fidesz maffiát nint a szart, és csak gyenge elméjűek gondolhatják komolyan, hogy nekem (vagy bárki másnak függetlenül a politikai hova tartozástol) nem lehet egyeni véleményem valamiről. Ha van valami amiben a fidesz maffia álláspontja hasonlit az enyémhez, az nem azt jelenti hogy én oda tartozom. Én szeretem a csirkehúst mint ahogy a róka is, én mégsem vagyok róka.
Na ne fárasszatok tovább, már ez is sok volt ma reggelre.
OTP részvényesek ide!