zorallgyerek

Regisztráció: 2026-06-18 13:12:49

Hozzászólások száma: 4

Utolsó hozzászólás: 2026-06-19 09:07


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! 2026. 06. 19. 09:07
kinek dragabb rongy élete mint a haza becsülete…én nem azt mondom h azz kell csinalni mint a japcsik ‘45ben de hogy milyen pusztitast vegeztek a mediaworksosok azt rajtad tökeletesen latjuk. mintapeldany
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 19. 08:43
nincs olyan hogy kényszersorozás. háború van. honvédő háború ami besorozással jár. vagy te a a Kossuth-féle sorozást is “kényszersorozásnak”hívnád? Orbán Balázs te vagy az?🏳️🏳️
Látom nem mindenhol lőtték le a propit. Na mindegy, ami késik nem múlik.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 14:14
aki ért hozzá és nem csak ilyen random kisbefektető mint én pár száz részvénnyel. az mit javasol középtávon? reális lehet az 52es célár vagy ez az OTP már kicsit túlvásárolt? köszi szépen mindenkinek akinek esetleg egy közgáz diplománál (tudom ez nem jelent sokat) jobb képesítése van a témában.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 13:15
valahogy ezekenk a részvényes fórumokon mindig megjelnnek azok a sztárok akik eladják a tetején és vesznek az alján.....:D

friss hírek További hírek