az indexben az egyes cégek súlya mi alapján változik ? Tehát mondjuk market cap alapján? Mert ha igen amikor kiszámolták ezt akkor az otp a béka segge alatt volt.... most emelkedtünk..... viszont legközelebb ha magasabban leszünk akkor elviekben a súly nőni fog vételi erőt generálva (most őpont fordítva van) mint mondtam tippre nap elején lent leszünk és attól függően mikor fejezik be az átsúlyozást esetleg többet adnak el mint kéne akkor nap végén simán még zöldbe is mehetünk. De ehhez az kell hogy tartsuk magunkat.... viszont utána jövőhéten akár mehetünk 45 fölé is !
OTP részvényesek ide!