Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Macus
Macus 2026. 06. 19. 09:05
Előzmény: #1328713  Lou70
#1328720
az indexben az egyes cégek súlya mi alapján változik ? Tehát mondjuk market cap alapján? Mert ha igen amikor kiszámolták ezt akkor az otp a béka segge alatt volt.... most emelkedtünk..... viszont legközelebb ha magasabban leszünk akkor elviekben a súly nőni fog vételi erőt generálva (most őpont fordítva van) mint mondtam tippre nap elején lent leszünk és attól függően mikor fejezik be az átsúlyozást esetleg többet adnak el mint kéne akkor nap végén simán még zöldbe is mehetünk. De ehhez az kell hogy tartsuk magunkat.... viszont utána jövőhéten akár mehetünk 45 fölé is !
Lizi
Lizi 2026. 06. 19. 09:04
Előzmény: #1328703  badsector1
#1328719
Én nem megadáspárti vagyok hanem élet párti. Inkabb élek máshol mint a háborúban haljak meg idióta hatalomvágyó politikusok miatt. Ukránok is igy gondolták de zelenszkij nem engedte. 
Kerekegesz 2026. 06. 19. 09:02
#1328718
490/530
Jack 2026. 06. 19. 09:01
#1328717
Csúnya kezdés: 44270
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 19. 09:01
Előzmény: #1328714  ursa
#1328716
44.270,-
error 2026. 06. 19. 09:00
Előzmény: #1328712  gemes.bp
#1328715
Ez a "szar" háború cca. 10%-al nyomja le az OTP árát.
Ha neked ez nem veszteség, irigyellek...
ursa 2026. 06. 19. 08:58
Előzmény: #1328713  Lou70
#1328714
igen ez nem sok nem nagy csökkenés lehet már adtak vagy csak lekötés lesz....
Lou70
Lou70 2026. 06. 19. 08:50
#1328713
gemes.bp 2026. 06. 19. 08:45
#1328712
Az árfolyammal foglalkozzatok - távírati stílusban, nem kell az egész gondolatmenet, és ne agyaljatok minden szaron!
error 2026. 06. 19. 08:45
Előzmény: #1328700  Lizi
#1328711
Akkor mégegyszer, a gyengébbek kedvéért.
Egy megtámadott országban NEM sorozás, hanem mozgósítás van.
Orbán Bazsi mondjuk pucsítva várná az orkokat a határon, szerinte 1956 hősi halottai is "minek mentek oda"...
Mondjuk téged, és Bazsit elnézve tényleg nagy rombolást végzett a NER az elmúlt 16 évben a lelkekben és az elmékben...
zorallgyerek 2026. 06. 19. 08:43
Előzmény: #1328700  Lizi
#1328710
nincs olyan hogy kényszersorozás. háború van. honvédő háború ami besorozással jár. vagy te a a Kossuth-féle sorozást is “kényszersorozásnak”hívnád? Orbán Balázs te vagy az?🏳️🏳️
Látom nem mindenhol lőtték le a propit. Na mindegy, ami késik nem múlik.
olvasouzemmod 2026. 06. 19. 08:42
Előzmény: #1328702  Macus
#1328709
Jelenleg ezt az orosz katonák érzik. Az ukránok pont az ember veszteség csökkentése miatt fejlesztenek számos új dróntípust, ami be is vált már. 
A felmérés amúgy érdekes: azt mondja, hogy a többség a harcok után akar kormányváltást. Elutasítja viszont a választások megtartását háborús időben. 
Ugyanez az intézet korábban azt mérte, hogy közel 50% teljesen elutasít bármilyen területi egyezséget az oroszokkal. 
Ez így egy harapófogó bármilyen kormánynak. Ha megegyezik a jelenlegi határok melletti békében, az a baj, ha nem, az. 
Képzeld el, mit szólnánk mi, ha a románok lennének az Alföldön, Szeged, Gyula, Csongrád, egészen Debrecenig és a Tiszáig. És azt mondanák, ok, ez a miénk, legyen tűzszünet. 
badsector1
badsector1 2026. 06. 19. 08:39
Előzmény: #1328705  Macus
#1328708
Biztos félti a hatalmát, de ettől még putyin nem hagyja abba ukrajna rakétázását, ez a nagyobb probléma.
badsector1
badsector1 2026. 06. 19. 08:36
Előzmény: #1328704  Macus
#1328707
Igen, de ha putyin nem hagyja abba a haborút, akkor a háború nem lesz abbahagyva.
badsector1
badsector1 2026. 06. 19. 08:34
Előzmény: #1328702  Macus
#1328706
Kár abban ringatnod magad, hogy putyinnal meg lehet állapodni bármilyen békéről, addig fogja támadni ukrajnát amig van rá erőforrása.
Macus
Macus 2026. 06. 19. 08:33
Előzmény: #1328703  badsector1
#1328705
tegyük hozzá Z félti ám a hatalmát.... nem egy katonai vezetőt azért váltott le mert félt hogy hatalomra törne vagy túl népszerű lett. 
Macus
Macus 2026. 06. 19. 08:31
Előzmény: #1328697  badsector1
#1328704
az eu teszetoszaságának is köze van hozzá..... vagy támogatták volna az elejétől vagy nem, de ami most megy már az inkább értelmetlen öldöklés. Egyik fél se halad semerre, közben ezrek halnak meg naponta. 
badsector1
badsector1 2026. 06. 19. 08:31
Előzmény: #1328700  Lizi
#1328703
Te is magadáspárti vagy? 
mert azzal  kevesebb ukrán halt volna meg, de többet deportálrak volna szibériába
Macus
Macus 2026. 06. 19. 08:30
Előzmény: #1328695  error
#1328702
szerintem a végeredmény tekintetében nagyon mindegy nem ? megy az ukrán katona a frontra egy drón a nyakába pottyant egy gránátot és meghal.... érdekli hogy miért halt meg ? jelen pillanatban az ukrán nép se akarja már Zt és ezt nem én írtam... talán egy másik vezető már véget vetett volna a háborúnak.... amikor elindul egy kezdeményezés.... egész jól halad , majd jön Z hogy gaanciák meg orosz vereség putyint el kell ítélni.... ja tiszta sor igaza is van ! nem vitatom ! viszont mekkora ennek a realitása? majd putyin elutazik Hágába a nemzetközi bíróságra és feladja magát mondván ő hibája az egész háború , megy böribe.... ? ha elhiszed hogy ez lesz a vége akkor álomvilágban élsz. A realitás az hogy random emberek ezrével halnak meg naponta , mert valami kotnyeles politikusnak kell valami.... (lásd izrael, oroszok, de ukránok szintén )
olvasouzemmod 2026. 06. 19. 08:29
Előzmény: #1328699  olvasouzemmod
#1328701
Mindegy, nem ide tartozik.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek