Topiknyitó: kenyeres2 2025. 11. 22. 11:54

ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!  

Mert az igazság mindig győz!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 kedd, 12:58
Előzmény: #6678  kenyeres2
#6680
Az M1 NEResek àltali felújítása miatt folyamatosan történnek balesetek, én is remélem, hogy a kivitelezőt és a közút felelőseit sittre vágjàk
R00
R00 kedd, 12:21
Előzmény: #6678  kenyeres2
#6679
Dehogynincs
Dehogynincs kedd, 10:31
Előzmény: #6670  Angelo
#6677
Nem hiszem, hogy meg tudjuk mondani, mire szavazaott a magyarok többsége, de Orbán eltakarodott a kormányból és a parlamentből.
Pártelnökként még a közéletben maradt és még van egy zsugorodó középpártja is.
A többség számításánál tőled eltérően én magyarnak tekintem azt a 20%-ot, aki el sem ment szvazani és azokat a gyerekeket is, akiknek még nincs szavazati joguk.
Én arra szavaztam, hogy jogállami eszközökkel takarítsuk el Orbánt és a sleppjét is.
A lemondásra fölszólítás jogállami és az alkotmánybírók 70 éves korhatára is az.
badsector1
badsector1 kedd, 09:20
Előzmény: #6671  kkv14
#6676
Ezért volt fszsàg orbàntol a védett benzinár bevezetése
badsector1
badsector1 kedd, 09:13
Előzmény: #6673  kkv14
#6675
Tegnap jelentették be a tisztító tüzet, hova sietsz annyira, ha 16 évig elviselted, akkor kibírsz még néhany hónapot
sasa44 kedd, 09:05
Előzmény: #6673  kkv14
#6674
Te mit szeretnél?
Tűnjön el a picsába, vagy maradjon a NER?
kkv14 kedd, 08:44
Előzmény: #6670  Angelo
#6673
Orbánt a NER miatt lett eltakarítva.
 A NER meg maradt!….
kkv14 kedd, 08:42
Előzmény: #6671  kkv14
#6672
Közvetve ismerek egy benzinkutast ( 6 kútja van) “Orbán takarodjon!” Most meg szó szerint őrjöng !  Szerencsétlen pedig még nem is tudja , hogy vagyonadó kötelezettsége is lesz. Forgalmas helyen lévő jövedelmet hozó bérlemény is adóalap!
kkv14 kedd, 08:35
Előzmény: #6669  Angelo
#6671
Tisza, - rosszabbodik a helyzet:       
A tárolók és a kiskutak dilemmája: A beszerzési és piaci árak 10–15 forintos esése a fogyasztóknak kedvező. Ugyanakkor a korábban drágábban feltöltött tárolók (készletek) miatt a kisebb benzinkutaknak ezt a csökkenést saját veszteségként kell lenyelniük, ami tovább szűkíti a működési árrésüket.
Angelo kedd, 05:36
Előzmény: #6667  kenyeres2
#6670

Szatyor fingnak távozni kell, nincs ezen mit szépíteni.
A magyarok többsége arra szavazott, hogy Orbán és slepje végleg eltakarodjon a közéletből. 
A hazudozó, bukott Orbánt örökre eltakarítottuk és ugyan úgy fog járni a szatyor fing is, menni fog a bukott gazdája után.
Elég volt ezekből kenyeres elvtárs, jobb ha megemészted ezt te is.
Angelo kedd, 04:46
Előzmény: #6666  kenyeres2
#6669

A fidesz vezette be a hatósági árakat és nem a TISZA, ezért a fideszt hibáztasd érte. 
A hatósági, piactorzító árak rengeteg magyar vállalkozást tettek tönkre, ezrével zártak be és mentek tönkre a kisboltok a fidesz miatt.
Éppen a hír tv.-ben beszéltek erről, hogy a nagy kereskedelmi láncok profitáltak abból, hogy a kicsik bezártak, mivel nekik duplázódott a forgalmuk. 
Azt is kivesézték, hogy összességében nagyot ártott az árstop a gazdaságnak.
Tehát ne a TISZA-t tedd felelőssé azért, hogy ezrével mentek tönkre és csődőltek be vállalkozások a fidesz beavatkozásának köszönhetően.
euler
euler kedd, 00:16
Előzmény: #6667  kenyeres2
#6668
Sulyok Tamásnak mennie kell!
De csak egy tisztességes eljárás után.
https://www.facebook.com/photo?fbid=1457233393107185&set=a.465721715591696
kenyeres2
kenyeres2 hétfő, 22:45
#6667
A KÖZTÁRSASÁGI ELNÖK Úr
 jogosult magyarpéter lemondatására
- aki semmiképp sem tudja pozíciókat tisztességesen betölteni
kenyeres2
kenyeres2 hétfő, 22:39
#6666
Erre szavaztatok????
A Független Benzinkutak Szövetsége az alábbi közleményt adta ki:""FBSZ közleményA FIDESZ kormány által bevezetett, és a TISZA kormány által meghosszabbított védett ár/hatósági ár rendszer a magyar családi tulajdonban álló, benzinkutakat üzemeltető kkv-knek március óta mintegy 7,5-8 milliárd forint veszteséget okozott. A kár enyhítésére a FIDESZ kormány támogatási programot hozott létre, amit a TISZA kormány, mint jogutód, most nem akar végrehajtani.Az FBSZ tiltakozásul 2026.06.26-ra egynapos figyelmeztető bezárásra hív fel minden károsult kisbenzinkutat! Nem tűrhetjük tétlenül, hogy rendszeresen kisemmizzenek, veszteséges működésre kényszerítsenek, semmibe véve alkotmányos jogainkat tulajdonunkhoz, és a szabad vállalkozáshoz!Ráadásul a TISZA legújabb törvényjavaslata minden kontroll nélkül, azonnal újra bevezethetővé kívánja tenni ezt a mérhetetlenül káros rendszert, nem törődve az alapvető jogbiztonsággal sem, egy ember szubjektív döntésére akarják bízni több ezer magyar család megélhetését.Ez nem demokrácia, ez nem Európa, ez nem jogállam, ez FIDESZ 2.0!Nem erre adtunk felhatalmazást!"
kenyeres2
kenyeres2 hétfő, 16:54
#6664
HOL VAN A SOK ÍGÉRET???https://www.facebook.com/photo/?fbid=122191159238789344&set=a.122133340358789344
kenyeres2
kenyeres2 hétfő, 16:38
#6663
A DUNÁBA DOBOTT
 TELEFON ÜGYNEK SEMMI
 KÖVETKEZMÉNYE NEM
 LETT
AKKOR A ZÁSZLÓ BEDOBÓ ,
SEM SÉRTETT TÖRVÉNYT 
KÖSZÖNJÜK 
DavidCamp hétfő, 07:36
#6662
Ninja tabort szerveznek eppen. 
sityaki hétfő, 01:45
Előzmény: #6659  badsector1
#6661
Hogy értené szegény?

Topik gazda

kenyeres2
kenyeres2
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek