És akkor a Fidesz nem bízza a Tiszára a propaganda beszántását, megoldja saját maga https://hvg.hu/gazdasag/20260621_es-akkor-fidesz-tisza-propaganda-torvenyek-eu-auto-gazdagok-iran-usa ... Miután a Fidesz azt mantrázta, hogy a Tisza Párt elhallgattatná a kritikákat, meg sem várják, hogy az új kormány bármit tegyen, saját maguktól indították be a bezárásokat és brutális leépítéseket az eddigi propagandalapoknál. A Mediaworks bejelentette, hogy megszűnik a Bors és három megyei napilap, valamint leáll a Ripost és a Metropol online verziója is. Beszántják a Pesti Srácok portált is, de tömegével rúgták ki az újságírókat a Magyar Nemzettől és a Világgazdaságtól is. Villámgyorsan kiderült, hogy az állami pénzek nélkül a NER-média üzleti modellje fenntarthatatlan, az az olvasói kereslet és minőségi kínálat pedig egyszerűen nincs meg, amivel a piacon meg lehetne élni. Egy médiaügynökségi vezető szerint a Fidesz a győzelme esetén is áramvonalasította volna a céget, annyi különbséggel, hogy ezt nem pánikszerűen, hanem strukturált keretek között tette volna. Néhány kitartó vállalaton kívül nem volt komolyan vehető hirdetője a kiadónak, maradt az állami pénzcsap, a lapok árát pedig a közönségmaximalizálás érdekében igyekeztek alacsonyan tartani. ...
Majka! Azzal, hogy ez az ország bebizonyította, hogy nem lehet velünk g*cizni. Pont úgy, mint '56-ban, mi kellettünk ahhoz, hogy megmutassuk, hogy nálunk elnyomásnak, rezsimnek nincs helye. Nagyon-nagyon büszke vagyok minden magyar emberre, aki elment szavazni. És engedjétek meg, hogy elköszönjek egy-két napilaptól” – mondta, majd el is kezdte sorolni:„
Viszlát Mandiner, viszlát Pesti Srácok, viszlát Megafon! Sajnálhatnánk ugyan titeket, de ti se sajnáltatok minket, amikor elköltöttetek annyi milliárdot arra, hogy embereket járassatok le”.„Ott rohadjatok meg, ahol vagytok! Viszlát Bindzsisztán!”
Márcsak azért se akarta rossz helyzetbe hozni a bankokat, mert ML bankja, a második bank, ill. az OTP, a legnagyobb bank Csányi érdekeltségi körébe tartozik, akik mind a NER központi figurái. Azt viszint elmondták, hogy jó lenne kevesebb bank, ami azt takarta, hogy legyen kevesebb külföldi bank, legyen kevesebb konkurrense a fenti két banknak.
Te egyébként tök olyan vagy, mint Orbán. Az sem érti, miért veszítették el a választást, mindig mindenki hibás, de ő semmiért. Te is létrehozol egy topikot, Orbán Viktort kedvelők címmel és mindenről van szó (leginkább a Tisza szapulásáról), de arról egy említés sincs az egész topikban, (nem hogy tőled, mástól sem) h miért is kellene kedvelni OV-t. Időszerű lenne ezen alapon kenyeres2 gyűlöli a Tiszát-ra átnevezni a topikot, úgyis mindig arról hadoválsz.
A piaci és támogatott kamatok közötti gusztusos különbséget ki fizeti? Tudsz-e gusztustalan példákat mondani arra az előző 16 évből, amikor a költségvetési pénzek bizonyos családokat gyarapítottak? Mondjuk az Orbáncsaládját, a Mészáros családját vagy Balásy Gyula családját.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!