Topiknyitó: kenyeres2 2025. 11. 22. 11:54

ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!  

Mert az igazság mindig győz!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bandita hétfő, 00:14
Előzmény: #6659  badsector1
#6660
Hagyd, jó így:D
badsector1
badsector1 vasárnap, 22:42
Előzmény: #6658  kenyeres2
#6659
még mindig nem látszik a képből semmi, mert egy zárt csoportból linkelkgetsz képet
ahogy elnézem nem érted a problémádat :))
badsector1
badsector1 vasárnap, 21:49
Előzmény: #6656  kenyeres2
#6657
ez a facebook oladal egy privát csoport, hiába linkelgeted nem látunk belőle semmit. :))
Dehogynincs
Dehogynincs vasárnap, 12:37
Előzmény: #6611  csendben
#6655
És akkor a Fidesz nem bízza a Tiszára a propaganda beszántását, megoldja saját maga
https://hvg.hu/gazdasag/20260621_es-akkor-fidesz-tisza-propaganda-torvenyek-eu-auto-gazdagok-iran-usa
...
Miután a Fidesz azt mantrázta, hogy a Tisza Párt elhallgattatná a kritikákat, meg sem várják, hogy az új kormány bármit tegyen, saját maguktól indították be a bezárásokat és brutális leépítéseket az eddigi propagandalapoknál. A Mediaworks bejelentette, hogy megszűnik a Bors és három megyei napilap, valamint leáll a Ripost és a Metropol online verziója is. Beszántják a Pesti Srácok portált is, de tömegével rúgták ki az újságírókat a Magyar Nemzettől és a Világgazdaságtól is.
Villámgyorsan kiderült, hogy az állami pénzek nélkül a NER-média üzleti modellje fenntarthatatlan, az az olvasói kereslet és minőségi kínálat pedig egyszerűen nincs meg, amivel a piacon meg lehetne élni. Egy médiaügynökségi vezető szerint a Fidesz a győzelme esetén is áramvonalasította volna a céget, annyi különbséggel, hogy ezt nem pánikszerűen, hanem strukturált keretek között tette volna. Néhány kitartó vállalaton kívül nem volt komolyan vehető hirdetője a kiadónak, maradt az állami pénzcsap, a lapok árát pedig a közönségmaximalizálás érdekében igyekeztek alacsonyan tartani.
...
Eisenburgprofesszor vasárnap, 08:08
Előzmény: #6653  R00
#6654
Ez az ember olyan a Tiszának, mint győzike a fidesznek. Szánalmas. 
R00
R00 vasárnap, 07:50
#6653

Majka! Azzal, hogy ez az ország bebizonyította, hogy nem lehet velünk g*cizni. Pont úgy, mint '56-ban, mi kellettünk ahhoz, hogy megmutassuk, hogy nálunk elnyomásnak, rezsimnek nincs helye. Nagyon-nagyon büszke vagyok minden magyar emberre, aki elment szavazni. És engedjétek meg, hogy elköszönjek egy-két napilaptól” – mondta, majd el is kezdte sorolni:„
 
 
Viszlát Mandiner, viszlát Pesti Srácok, viszlát Megafon! Sajnálhatnánk ugyan titeket, de ti se sajnáltatok minket, amikor elköltöttetek annyi milliárdot arra, hogy embereket járassatok le”.„Ott rohadjatok meg, ahol vagytok! Viszlát Bindzsisztán!”
 
  
 https://www.tiktok.com/@steweilawrencerem/video/7653477184350342422?is_from_webapp=1
sityaki vasárnap, 01:44
Előzmény: #6645  kenyeres2
#6652
gyülekedünk gyűlölködünk kenyeréském?
sityaki vasárnap, 01:43
#6651
Ez a kenyeres még mindig a facebookon él? 😀😀😀
Angelo 2026. 06. 20. 21:00
Előzmény: #6645  kenyeres2
#6649
badsector1
badsector1 2026. 06. 20. 18:16
Előzmény: #6645  kenyeres2
#6648
téged megint átbsztak, ne a vadhajtásokból vegyed a szellemi municiót. :))
Bandita 2026. 06. 20. 15:30
Előzmény: #6645  kenyeres2
#6647
141 KÓLÁS FLAKON!!!!!!
R00
R00 2026. 06. 20. 11:14
#6646

https://www.youtube.com/watch?v=JEAwWildwY8
FIDESZ MIGRÁNCS TÁBORA! :-))
Hazudtak reggel, este éjjel és nappal.
ELKQTÁK!
kenyeres2
kenyeres2 2026. 06. 20. 10:08
#6645
Istvan78 2026. 06. 20. 10:02
Előzmény: #6639  Istvan78
#6644
Márcsak azért se akarta rossz helyzetbe hozni a bankokat, mert ML bankja, a második bank, ill. az OTP, a legnagyobb bank Csányi érdekeltségi körébe tartozik, akik mind a NER központi figurái. Azt viszint elmondták, hogy jó lenne kevesebb bank, ami azt takarta, hogy legyen kevesebb külföldi bank, legyen kevesebb konkurrense a fenti két banknak.
Istvan78 2026. 06. 20. 09:58
Előzmény: #6641  Dehogynincs
#6643
Az általad említettek a családtámogatási rendszer részeként jutottak extra jövedelemhez.:)
rookie654
rookie654 2026. 06. 20. 08:42
Előzmény: #6638  kenyeres2
#6642
Te egyébként tök olyan vagy, mint Orbán. Az sem érti, miért veszítették el a választást, mindig mindenki hibás, de ő semmiért. Te is létrehozol egy topikot, Orbán Viktort kedvelők címmel és mindenről van szó (leginkább a Tisza szapulásáról), de arról egy említés sincs az egész topikban, (nem hogy tőled, mástól sem) h miért is kellene kedvelni OV-t. Időszerű lenne ezen alapon kenyeres2 gyűlöli a Tiszát-ra átnevezni a topikot, úgyis mindig arról hadoválsz.
Dehogynincs
Dehogynincs 2026. 06. 20. 06:54
Előzmény: #6638  kenyeres2
#6641
A piaci és támogatott kamatok közötti gusztusos különbséget ki fizeti?
Tudsz-e gusztustalan példákat mondani arra az előző 16 évből, amikor a költségvetési pénzek bizonyos családokat gyarapítottak? Mondjuk az Orbáncsaládját, a Mészáros családját vagy Balásy Gyula családját.

Topik gazda

kenyeres2
kenyeres2
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek