Topiknyitó: kenyeres2 2025. 11. 22. 11:54

ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!  

Mert az igazság mindig győz!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2026. 06. 17. 11:57
Előzmény: #6617  kenyeres2
#6620
Arról tudsz,hogy nem eléhető a fotó amit nekünk akarsz mutogatni. :)
R00
R00 2026. 06. 17. 11:54
#6619
141 KÓLÁS FLAKON!!!!!!
ÉS MÉG 4 ÉV! TISZA!
sityaki 2026. 06. 17. 11:54
#6618
kenyeres még nem gyógyul? 🤡
Bandita 2026. 06. 16. 20:13
Előzmény: #6612  kenyeres2
#6615
141 KÓLÁS FLAKON!!!!!!
badsector1
badsector1 2026. 06. 16. 19:44
Előzmény: #6612  kenyeres2
#6614
ha a fideszesek nem szavaztak volna a tiszára, akkor nem buktok volna akkorát mint egy olajtó.
:))
R00
R00 2026. 06. 16. 16:47
Előzmény: #6612  kenyeres2
#6613

Már most erőlködsz pedig 4 ÉV még háta van a végére teljesen befogsz f@sni.Úgy fogsz kinézni mint Lenin a Kreml előtt!
Legyél szerencsés!
csendben 2026. 06. 16. 14:17
Előzmény: #6602  kenyeres2
#6611
"A PestiSrácok összes munkavállalóját elbocsátják és a Világgazdaságnál is leépítések jönnek."
Újabb leépítés indult a Fideszhez köthető médiánál - Portfolio.hu
A "tömeg".......
Bandita 2026. 06. 16. 13:46
Előzmény: #6609  badsector1
#6610
A háttérhatalom miatt.
badsector1
badsector1 2026. 06. 16. 13:08
Előzmény: #6602  kenyeres2
#6609
Szavazni miért szavaztatok annyira kevesen orbánra?
Istvan78 2026. 06. 16. 13:07
Előzmény: #6600  Shortelek
#6608
A jelenlegi Alaptörvény szerint nem lehet leváltani a legfőbb ügyészt, sajnos.:) Meg a többi bebetonozott embert. Abban a kényes szakaszban vagyunk, hogy küzdünk az EU-s pénzekért, nem lehet csak úgy hirtelen megváltoztatni az Alaptörvényt és leváltani őket. És később is óvatosnak kell lennünk. Persze, az igazságérzetünk szerint gyorsan el kellene takarítanunk őket, de az EU nem szereti a jogállamisággal nem összegyeztethető magatartást. Meg kellene ezt6 értenetek. 
diomail 2026. 06. 16. 13:04
Előzmény: #6602  kenyeres2
#6607
""JÚNIUS 27. FÉL 5 - KOR INDULÁS !" -  Akkor lekésed... a Pride 15 órakor indul!! :)
csendben 2026. 06. 16. 12:22
#6606
EURO/HUF: 349,26 ..... :-)
Bandita 2026. 06. 16. 12:15
Előzmény: #6602  kenyeres2
#6605
Szemétszedési akció?
offshort
offshort 2026. 06. 16. 11:22
Előzmény: #6597  euler
#6604
kihagyta a 4. igéretet! 
a közmédia ideiglenes felfüggesztését!  ez is elmaradt! 
a türelem már elfogyott!   mato , lölö, rogán ellen már el lehetett volna indítani az eljárásokat!

"az elherdált nemzeti vagyon visszaszerzése"  
..... nem elhárdált!  hanem simán a fideszes vezetők és a stromanjaik által ellopott! 
nevezzük nevén a gyereket, nincs semmi szükség a tapintatosságra!  
16 év korrupció és lopás ! ez a fidesz és orbán!

a másikban már írtam , 
ha nem lesz elszámoltatás akkor annak az az üzenete hogy lehet korrumpálódni, 
lehet bármennyit lopni, nem lesz következménye! 
egy választáson lehet bármit igérni, senki nem fogja számonkérni! 
ha ezek elmaradnak akkor a tisza bukik MP-vel együtt! 
persze a nagy többségnek ez sovány vigasz! 
R00
R00 2026. 06. 16. 10:51
#6603
141 KÓLÁS FLAKON!!!!!!
kenyeres2
kenyeres2 2026. 06. 16. 10:47
#6602
JÚNIUS 27. FÉL 5 - KOR INDULÁS !
 Újra az UTCÁRA MEGYÜNK! 
Ezúttal szombaton és többen!
 Kodály köröndre mindenki onnan a Kossuth Térre!

Topik gazda

kenyeres2
kenyeres2
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek