A jelenlegi Alaptörvény szerint nem lehet leváltani a legfőbb ügyészt, sajnos.:) Meg a többi bebetonozott embert. Abban a kényes szakaszban vagyunk, hogy küzdünk az EU-s pénzekért, nem lehet csak úgy hirtelen megváltoztatni az Alaptörvényt és leváltani őket. És később is óvatosnak kell lennünk. Persze, az igazságérzetünk szerint gyorsan el kellene takarítanunk őket, de az EU nem szereti a jogállamisággal nem összegyeztethető magatartást. Meg kellene ezt6 értenetek.
kihagyta a 4. igéretet! a közmédia ideiglenes felfüggesztését! ez is elmaradt! a türelem már elfogyott! mato , lölö, rogán ellen már el lehetett volna indítani az eljárásokat! . "az elherdált nemzeti vagyon visszaszerzése" ..... nem elhárdált! hanem simán a fideszes vezetők és a stromanjaik által ellopott! nevezzük nevén a gyereket, nincs semmi szükség a tapintatosságra! 16 év korrupció és lopás ! ez a fidesz és orbán! . a másikban már írtam , ha nem lesz elszámoltatás akkor annak az az üzenete hogy lehet korrumpálódni, lehet bármennyit lopni, nem lesz következménye! egy választáson lehet bármit igérni, senki nem fogja számonkérni! ha ezek elmaradnak akkor a tisza bukik MP-vel együtt! persze a nagy többségnek ez sovány vigasz!
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!