Topiknyitó: user01 2022. 12. 06. 17:13

VERTIKAL Group Nyrt.  

Új cég jön a BÉT-re
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Marcesz 2026. 06. 16. 08:26
Előzmény: #6414  Kutykuruty
#6420
Ha minden kisbufi kiszállna nem napi 2 3 milliós forgalom lenne.
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 16. 08:19
Előzmény: #6418  Labanc
#6419
Szomorú szamuráj:)
Labanc
Labanc 2026. 06. 16. 08:14
Előzmény: #6417  Dodo34
#6418
Emlékszem, mikor én elkezdtem fórumozni, akkor úgy volt ötös a népszerűségem, hogy csak 1-2 posztot írni. Azóta is ötös vagyok, még úgy is, hogy valamelyik szektatag (valódi) klónokkal biztosítja, hogy mindegyik posztomon több legyen a mínusz mint a plusz. Az aktivitásom meg akkor ment le 3-ról 1-re, amikor egyszer régen 10 napra felfüggesztettek, és azóta is ott ragadt.
Akkor jöttem végleg rá, hogy ezek a "minősítések" gyakorlatilag semmit nem mutatnak/jelentenek...
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 16. 07:46
Előzmény: #6416  Labanc
#6417
1-1-1 minősítéssel biztos nem kizárt...
Labanc
Labanc 2026. 06. 16. 07:42
Előzmény: #6415  Dodo34
#6416
Kizárt, hogy teljesen új emberek regisztráljanak a fórumra?
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 16. 06:50
Előzmény: #6414  Kutykuruty
#6415
1 napos regisztráció, 1 poszt de már 3-4-1 minősítés...kész csoda, hogy nem 3-4-5
Kutykuruty 2026. 06. 15. 22:44
#6414
Sziasztok, szép estét kívánok mindenkinek. Olvasom a hozzászólásokat, hogy miért adhatják a papírt egyre alacsonyabb árakon, amikor SRV van. 
Saját véleményem szerintem, a kijött hír, miszerint a MOHU felülvizsgálja a koncessziós gyakorlatot, illetve, hogy a regnáló kormány is áttekinti a hulladék gazdálkodási folyamatot,  elbizonytalaníthatja a kisbefektetőket. 
A SRV-t  eladásra használhatják, amíg az tart. 
Hogy látjátok ezt a dolgot?
Marcos79 2026. 06. 15. 20:38
Előzmény: #6403  kgt23
#6413
En most nagyon be vagyok havazva meloval, igy eselyem se volt... iden mar voltam amugy egy masik ceg kozgyulesen, jovore esetleg elnezek, bar ez az igazolas begyujtes bonyolitja...
srandardrol kiderult valami konkretum?
Senkialfonz 2026. 06. 15. 17:59
Előzmény: #6411  TozsdeMagus
#6412
Ez nem lenézés. Pontosan tudja, hogy mit csinál. 
Gondolom nem annyira számít nála a pénz ha célzottan a könyvben lévő vételi ajánlat alatt adja el…
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 15. 17:19
Előzmény: #6410  Senkialfonz
#6411
Ne nézzünk le senkit azt mondom, mert nem szép dolog.Tartsuk tiszteletben mindenki döntését! 
Jól mondom?
Senkialfonz 2026. 06. 15. 15:34
#6410
Az a legérdekesebb az egészben, hogy “ Valakinek” reggel hirtelen sürgős volt eladni 20k darabot 9,26 ért. Most meg már nem adja, pedig van vevő 9,5 ért is. 
De ez a “ Valaki” holnap is el fog adni egy nevetséges mennyiséget egy nevetséges áron. És ez így fog menni amíg meg nem veszi a cég a megcélzott mennyiséget.
Boavista 2026. 06. 15. 13:58
Előzmény: #6408  Dr.Emu
#6409
Leírtad a tényeket, meg a véleményedet hozzá, jönnek is a dislikeok ahogy kell.! Tökéletesen egyetértek, nem sikerül felnőni a nagyon bonyolult "feladathoz", egymás alá licitálva kapálóznak az eladóin..! Hát, nagy az isten állatkertje, ez is jól szemlélteti!
A cégnek ez természetesen kedvező, legalább több pénzük marad mire elérik a vágyott 10 millió darabot...
Dr.Emu
Dr.Emu 2026. 06. 15. 12:09
#6408

Úgy néz ki még mindig nem sikerült "felnőni a feladathoz".
Az SRV program 3. hete működik. Látszik, hogy komolyan gondolják.
Az elmúlt héten is sikerült közel 500 000 db-ot vásárolnia a cégnek a BÉT-en. Még várhatóan 10-14 hétig folytatódik is az eddigi döntések alapján.
Normális működés esetén a részvényárra ennek pozitív hatással kellene lennie. Ezzel szemben a cégnek egyre csökkenő áron sikerül saját részvényhez jutnia. Jún.8. és 12. között 10,09-ről 9,81 átlagárra csökkenve.
Gratuláció részvényestársaink kiváló döntéséhez.
Azoknak is akik ma 9,30-ért adták.
badmanner
badmanner 2026. 06. 15. 11:54
Előzmény: #6406  Chucky
#6407
úgy néz ki egyre olcsóbban tudja venni magát, mindig van aki odaadja.
JM Keynes
JM Keynes 2026. 06. 15. 10:40
Előzmény: #6401  Jocek
#6405
Csodásan. xD
JM Keynes
JM Keynes 2026. 06. 15. 10:40
Előzmény: #6400  kgt23
#6404
Nincs időnk. Sietünk eladni mielőbb a papírjainkat. :)
kgt23 2026. 06. 15. 09:05
#6403
Junius10, délután 2 órakor fogadtak el a konszolidált mérleget és szóba került a standardba való átlépés is.
Labanc
Labanc 2026. 06. 14. 21:00
Előzmény: #6400  kgt23
#6402
Melyik közgyűlésen voltál? Tudtommal már vagy 3 közgyüli volt idén...

Topik gazda

user01
user01
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek