Sziasztok! Én még soha nem irtam a fórumba, de hadd kérdezzem meg tőletek: ha ennyire érdekel titeket a Vertikál, miért csak én voltam az egyedüli "külső befektető" résztvevője a közgyűlésnek? Egyáltalán: a mai befektetők miért nem járnak közgyűlésekre?