Topiknyitó: lenovo 2022. 09. 27. 19:23

Vajon miért robbantották fel az amcsik a gázvezetékeket?  

a kérdés adott?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
lenovo
lenovo 2022. 11. 01. 15:15
Előzmény: #399  lenovo
#400
lenovo
lenovo 2022. 10. 21. 17:22
Előzmény: #398  fulopkukac
#399
fulopkukac 2022. 10. 10. 10:01
Előzmény: #397  berlini
#398
A haverjával együtt!!
berlini
berlini 2022. 10. 09. 17:11
Előzmény: #395  lenovo
#397
Kár, hogy Putyin nem volt a hidon.
Ma már egy gonddal kevesebb lenne.
frossnag 2022. 10. 09. 17:10
Előzmény: #392  somebody
#396
Erről valahogy a közhellyé vált volt szovjet rendőri jelentés jut eszembe: "menekülés közben ötször hátbalőtte magát".
lenovo
lenovo 2022. 10. 09. 15:07
Előzmény: #394  Tomtom
#395
Tomtom 2022. 10. 08. 21:51
Előzmény: #392  somebody
#394
Csak találgathatunk. A hitet meghagyom azoknak, akik büszkék arra, hogy olyanban hisznek, ami nem bizonyítható.
Placi82 2022. 10. 08. 20:52
Előzmény: #381  Peterbond
#393
https://index.hu/kulfold/2022/10/08/haboru-oroszorszag-ukrajna-orosz-ukran-konfliktus-vlagyimir-putyin-volodimir-zelenszkij-kijev-moszkva-kreml-szombat-percrol-percre/apadnak-az-egyesult-allamok-loszerraktarai-hamarosan-fel-kell-hagyniuk-ukrajna-tamogatasaval/
Mivel ertelmes embernek tartalak, ez a cikk is alatamasztja igazamat.
Iszonyat mennyisegu loszert fegyvert, es penzt adtak az amerikaiak. Ha ez nem usa-orosz proxy haboru! Akkor mi ez, milyen neven lehet nevezni, mert nem tudok ra megfelelő kifejezést. En pedig az orosz-ukran! haborura, es annak kimenetelere mondtam az allitasom anno.  
somebody 2022. 10. 08. 20:36
Előzmény: #391  Tomtom
#392
Persze most már a saját hídjukat is ők robbantották fel nem? xD
Van aki ezt elhiszi?!
Tomtom 2022. 10. 08. 19:14
#391
Szerintem a ruszkik robbantottak, h ezzel is kikényszerítsék az ÉÁ2 ideiglenes üzembehelyezését, csak annyira b@lfaszok, h véletlenül a második gázvezetéket is sikerült megrongálni. Többek között azért is merte elindítani putyin a háborút, mert éppen üzembe akarták helyezni az ÉÁ2-t, és alappal számított arra, h a németek és így az eu nem fog a 14-eshez hasonló langyos szankciókon túl semmit reagálni, mert érdekeltek a gázszállításban ha már elkészült a gigaprojekt. Hazudnak és tévednek. Az orosz vezetők már csak ilyenek, soha nem is voltak mások...náluk még 1946 van a fejekben
berlini
berlini 2022. 10. 08. 18:50
Előzmény: #386  Placi82
#390
Abból sejtem, hogy te is vesztésre állsz (mint sz orosz barátaid) mert már tajtékzol.
Placi82 2022. 10. 08. 18:05
Előzmény: #381  Peterbond
#389
Tehat, megegyszer ,kulturaltabban fogalmazva. En az alapjan mondtam valamit, ami alapjam feltetlezek dolgokat. Tehat ,azert mondtam azt anno, hogy ukrajna nem tudna kitartani az oroszok ellen, mert merlegeltem, mint egy ceg eseten az eroviszonyokat. De azzal, hogy az USA az utobbi hónapokban,  ily mertekben benne van szervezessel, informacioval fegyverekkel, es dollar milliardokkal,es vegtelen eroforras biztositassal ebben a konfliktusban, igy azert teljesen mas a leanyzo fekvese. Ez ertelemszeru,es logikus. 
Törölt felhasználó 2022. 10. 08. 18:01
Előzmény: #386  Placi82
#388
Z-t ez cseppet sem zavarja, nem a sajátjait küldi a halálba, csak az ukránokat. 
Placi82 2022. 10. 08. 17:06
Előzmény: #381  Peterbond
#386
En meg mar unom mar a sok csusztatast,es hazugsagot, es manipulalasst. Meg azt hogy milyen sok buta, megvezetheto ember van.
De terjunk a mi dolgunkra akkor.
1. En az orosz-ukran haborura mondtam mondtam, hogy nem fog kitatrtani ukrajna az oroszok ellen. Es nem nyaron, hanem elotte!
Nem.pedig a most zajlo usa -orsoz haborua mondtam hogy nem fog kitartani az USA !!
Mert te mi a francnak nevezned azt, amikor az USA ad egy haboruba, dollar milliardokat, fegyvereket, hirszeruest, karonai stategiat kidolgozo zsenialis szakertoket  katonai kikepzoket, katonai felszerelest, ruhazatot, pancelt, felszereles, jarmuveket????? Es meg a f.szom tudja mi mindent.
Ukranja mar technikai  csodben volt a haboru elott,  hihetelen merteku korrupcioja miatt!! Az egesz foldresz legkorruptqbb allama, valahol Nigeriai szintu a korrupcioja!!! 
 Ha nem.lett volna haboru se a gazt,se a nyugdijakat nem.tudta volna fizetniar az ev vegen. Nem, hogy egy ilyen haborut.! Nezz utana!  Szoval en az orosz-ukran haboru eseten mondtam, hohy az ukranok nem tartanak ki, es lett volna heteken belul egy kenyszeru beke. Es Z pedig Hodorovszkij mellett ult volna sziberiaban. De mivel ez egy USA-orosz haboru, ahol mindent is az usa biztosit, es az ukran vezetes, "csak" a szerencsétlen kozkatonakat biztositja, es azok veraldozatat. Es a" csak" azert idezojeleben, mert ez a legdragabb. 
berlini
berlini 2022. 10. 08. 15:37
Előzmény: #351  Zedisdead
#385
Én még azt is hallottam, hogy az ukránok (bármennyire is tagadják) a wagner csoport egy részét használták az ellentámadáshoz.
Tiszta terroristák.
A végén még odáig fajul az állatias náci viselkedésük, hogy a nemzetközi jog sárbatiprásával elfoglalják a demokratikus népszavazáson önkéntesen Oroszországhoz csatlakozott megyéket 
De Putyin tudja, hogy mi a helyes reakció.
Eddig csak orosz állampaolgárokat dugtak börtönbe, ha birálta Putyint, hazaárulásért, most egy készülő jogszabállyal kiterjesztik az orosz joghatást az egész világra.
berlini
berlini 2022. 10. 08. 13:26
Előzmény: #377  realmadrid
#384
Azok a szakértők nem szakértők.
Jövő nyárra teljesen kiépülnek az LNG terminálok, igy lesz végre szabad verseny az orosz (szerény haszonnal 20 euró) és az amúgy jóval drágább LNG (60-80 eurós normál ár) között. Ami egy stabil világpiaci versenyárat hoz évszaktól függően 60-100 euró között.
euler 2022. 10. 07. 22:16
Előzmény: #382  lenovo
#383
Nem volt jó ötlet az oroszoktól.
"Csak annyit értek el, hogy az orosz részesedés az olasz gázimportban 40%-ról 10%-ra (!) zuhant, vettek gázt Algériából meg Norvégiából, oszt jónapot. 
Putyin meg kb. bekaphatja, elveszítette az egyik legnagyobb vevőjét, és az oroszokra ezek után évtizedekig nem fog senki megbízható üzleti partnerként tekinteni, azon is túl, hogy háborús bűnösök, akiknek bíróság előtt a helye."
https://www.facebook.com/avakmajom/posts/pfbid0MbnZrC7WGFUamaAtZS3neS3oRkwPdVzoonm9o6NNrohqMZT2VrEEmhDa1T2Mqy2Zl
lenovo
lenovo 2022. 10. 07. 20:48
Előzmény: #381  Peterbond
#382
azóta elzárták a gázt olaszba, majd pár nap múlva újraindították. A duma az duma. Ebben a németek a legnagyobbak. Támogatják Ukrajnát. De csak szar felszerelést adnak. Tankokat pedig nem.
Peterbond 2022. 10. 07. 09:19
Előzmény: #375  Placi82
#381
Unok mindig arra varni hogy emberek visszaterjenek valamire majd jovore ha nem jon be amit mondtak. 2015 ota mast se hallok itt hogy varjunk egy evet osszedol az EU. Azota is varnam az illetekeseket. Rad is vartam nyaron amikor az ukran osszeomlasrol volt szo. Varok en marciusig szo se rola.
.
Apropo az a hatalmas valtozas hogy Meloni elso uzenetei kozott biztositotta tamogatasarol Zelenskijt?

Topik gazda

lenovo
lenovo
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek