Hülye kérdés 10 forint, megjegyzem nem kellene senkivel harcolni, ha Isztambulban másképpen alakul a helyzet. Az orosz agresszió egy dolog, a háborúpárti cinizmus ára annak cca a több tízszerese.
Nem kell aggódni, az észlény Bayeren kívül a fél világ benézte a dolgot. Másrészt ha a Magyarország keleti felében oroszok laknának, millió vegyes házassággal, magyarul nem is beszélve, a kormány részéről eltaposva, akkor kiderülne neked is, hogy ez eléggé összetett dolog. Ezenkívül az ukrán nép jórésze mára meg valószínűleg olvasta a nabu-s lehallgatásokat, hogy amíg az oroszok betörtek az országba, az ukrán rezsim elitestül többek közt azzal foglalkozott, hogy milyen legyen a lopott luxusvillájuk belseje. Plusz majd ha x idő múlva az is kiderül, hogy mit művelt az ukrán néppel az európai ilyen-olyan érdekszféra, a fegyverlobbi, kiknek a kezébe kerültek ukrajna javai, akkor nem tartom kizártnak, hogy elkezdenek majd egészen más szemmel nézni az oroszokra. Nyilván nem holnapután, majd ha megreccsen az angol-francia-német most béka feneke alatti népszerűségű háborúpárti elit.
Ha holnap Oroszország megtámadna, akkor harcolnál ellenünk az oroszok oldalán? Bayer: Oroszország nem fogja megtámadni Ukrajnát, ezt egy hülye is tudja https://www.youtube.com/watch?v=0iit2aky1A4
"Amennyiben a zöld kertitörpén múlik ..." A százezres tömegek halála és háborús rokkantsága viszont nem a kedvenc kerti törpéden múlik, hanem a még alacsonyabb vén kopasz törpén, aki elindította a háborút. De egyszer utóbbinak is kihuny majd a már most is csak pislákoló lángja.
Gondolom a szponzorai el is várják. És mindeközben úgy sikerült megfordítani a háborút a nyugati média szerint, hogy megy a kiürítés lassan egész Donbaszból: https://dn.gov.ua/en/news/yak-tryvaie-evakuatsiia-naselennia-na-donechchyni Szörnyű olvasni, de ezt szemlátomást jól csinálják az ukránok, meglehetősen szervezettnek tűnik. A kényszersorozás már más tészta, nem tudom amúgy mi értelme van ezen a szinten tolni, gondolom nem véletlen van 2-400k dezertált.
OROSZ-UKRÁN háború