Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2026. 06. 18. 14:49
Előzmény: #82399  Murdoch
#82400
#82392-ben két okos kérdést tettek föl?
Murdoch 2026. 06. 18. 13:59
Előzmény: #82398  Dehogynincs
#82399
Hülye kérdés 10 forint, megjegyzem nem kellene senkivel harcolni, ha Isztambulban másképpen alakul a helyzet. Az orosz agresszió egy dolog, a háborúpárti cinizmus ára annak cca a több tízszerese.
Dehogynincs
Dehogynincs 2026. 06. 18. 13:47
Előzmény: #82396  Murdoch
#82398
Ebből kellene kihüvelyeznem azt, hogy FeherTibi harcolna-e ellenünk az oroszok oldalán?
andras-80 2026. 06. 18. 13:12
Előzmény: #82396  Murdoch
#82397
Blablabla. Senkit nem érdekel 😂😂
Murdoch 2026. 06. 18. 13:08
Előzmény: #82393  Dehogynincs
#82396
Nem kell aggódni, az észlény Bayeren kívül a fél világ benézte a dolgot. Másrészt ha a Magyarország keleti felében oroszok laknának, millió vegyes házassággal, magyarul nem is beszélve, a kormány részéről eltaposva, akkor kiderülne neked is, hogy ez eléggé összetett dolog. 
Ezenkívül az ukrán nép jórésze mára meg valószínűleg olvasta a nabu-s lehallgatásokat, hogy amíg az oroszok betörtek az országba, az ukrán rezsim elitestül többek közt azzal foglalkozott, hogy milyen legyen a lopott luxusvillájuk belseje. Plusz majd ha x idő múlva az is kiderül, hogy mit művelt az ukrán néppel az európai ilyen-olyan érdekszféra, a fegyverlobbi, kiknek a kezébe kerültek ukrajna javai, akkor nem tartom kizártnak, hogy elkezdenek majd egészen más szemmel nézni az oroszokra. Nyilván nem holnapután, majd ha megreccsen az angol-francia-német most béka feneke alatti népszerűségű háborúpárti elit.
andras-80 2026. 06. 18. 12:45
Előzmény: #82392  FeherTibi
#82395
Te vagy az, orbán balázs? 🤣
Shortelek 2026. 06. 18. 11:59
Előzmény: #82393  Dehogynincs
#82394
Köszi, ez jó kérdés volt helyettem is.
Dehogynincs
Dehogynincs 2026. 06. 18. 11:41
Előzmény: #82392  FeherTibi
#82393
Ha holnap Oroszország megtámadna, akkor harcolnál ellenünk az oroszok oldalán?
Bayer: Oroszország nem fogja megtámadni Ukrajnát, ezt egy hülye is tudja 
https://www.youtube.com/watch?v=0iit2aky1A4
FeherTibi 2026. 06. 18. 11:20
Előzmény: #82391  Shortelek
#82392
Ha ukrán lennél, harcolnal Ukrajnaert ? Vagy harcolnal Magyarországert, ha holnap Oroszország megtámadna ?
Shortelek 2026. 06. 18. 11:02
Előzmény: #82390  FeherTibi
#82391
Tudom te a muszkának szurkólsz, azok csak küldik halálba a rengeteg kényszersorozottat, ha Ukrajna a legalja, akkor putyinod mi?
FeherTibi 2026. 06. 18. 10:56
Előzmény: #82388  Shortelek
#82390
aki Ukrajnáért harcol, az egy hülye, vagy áldozat akit erőszakkal soroznak be.  Ukrajna gyakorlatilag a világ legalja.   
Murdoch 2026. 06. 18. 10:37
Előzmény: #82387  GrizzlyG
#82389
Háborúpárti hozzáállás, dettó eu mainstream, valójában le sem xarják, hány százezer ember hal meg mindkét oldalon, csak megy a műsajnálkozás.
Shortelek 2026. 06. 18. 09:14
Előzmény: #82387  GrizzlyG
#82388
Gondolom ezzel a mentalitással te is dezertálnál, letipluznél.
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 18. 08:23
Előzmény: #82385  Shortelek
#82387
Nagyon kemény vagy a fotelból :)))) 
Shortelek 2026. 06. 18. 08:12
Előzmény: #82382  GrizzlyG
#82386
A muszkáidnál is, csak ott tõbb kell, a havi 2 ezer elhulloott miatt.
Shortelek 2026. 06. 18. 08:11
Előzmény: #82383  Murdoch
#82385
"gondolom nem véletlen van 2-400k dezertált."
Gyáva szar akik soha többé nem mehetnek haza, nem is engedném õket.
the_outsider 2026. 06. 17. 22:56
Előzmény: #82382  GrizzlyG
#82384

"Amennyiben a zöld kertitörpén múlik ..."          A százezres tömegek halála és háborús rokkantsága viszont nem a kedvenc kerti törpéden múlik, hanem a még alacsonyabb vén kopasz törpén, aki elindította a háborút. De egyszer utóbbinak is kihuny majd a már most is csak pislákoló lángja.
Murdoch 2026. 06. 17. 21:38
Előzmény: #82382  GrizzlyG
#82383
Gondolom a szponzorai el is várják. És mindeközben úgy sikerült megfordítani a háborút a nyugati média szerint, hogy megy a kiürítés lassan egész Donbaszból:
https://dn.gov.ua/en/news/yak-tryvaie-evakuatsiia-naselennia-na-donechchyni
Szörnyű olvasni, de ezt szemlátomást jól csinálják az ukránok, meglehetősen szervezettnek tűnik. A kényszersorozás már más tészta, nem tudom amúgy mi értelme van ezen a szinten tolni, gondolom nem véletlen van 2-400k dezertált.
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 17. 20:27
Előzmény: #82381  GrizzlyG
#82382
Amennyiben a zöld kertitörpén múlik, a kényszersorozások örökké fognak tartani. 

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek