Nem baj, írd a többihez.
És mivel szemlátomást szíved vágya, nesze:
https://x.com/PTI_News/status/2065059299408404822
"...At some point future, we will be taking Kharg Island, and other oil infrastructure points, and assume total control of their Oil and Gas Markets, much like we have with Venezuela"
Nem látok rezsimchange-t, dúsított uránt, hezbollahos szálat eme kis szösszenetben. Főni berúgta az ajtót és jött az energiahordozókért. Nem sunyít az bizonyos, ebben a tekintetben meglehetősen korrekt.
Amit meg nem írt le, de egész bizonyosan úgy van vele, hogy a nemzetközi joggal, határokkal, memorandumokkal ábrándozók nyugodtan kenjék a hajukra a paragrafusokat. Persze kellemetlen az oroszokkal szembeni narratíva miatt, de nem neki, hanem az eu-s mainstreamnek. Meg nektek.
És mivel szemlátomást szíved vágya, nesze:
https://x.com/PTI_News/status/2065059299408404822
"...At some point future, we will be taking Kharg Island, and other oil infrastructure points, and assume total control of their Oil and Gas Markets, much like we have with Venezuela"
Nem látok rezsimchange-t, dúsított uránt, hezbollahos szálat eme kis szösszenetben. Főni berúgta az ajtót és jött az energiahordozókért. Nem sunyít az bizonyos, ebben a tekintetben meglehetősen korrekt.
Amit meg nem írt le, de egész bizonyosan úgy van vele, hogy a nemzetközi joggal, határokkal, memorandumokkal ábrándozók nyugodtan kenjék a hajukra a paragrafusokat. Persze kellemetlen az oroszokkal szembeni narratíva miatt, de nem neki, hanem az eu-s mainstreamnek. Meg nektek.
OROSZ-UKRÁN háború