Orbán szerint Ukrajna az ellenségünk, neked geci, meg esetleg a neked tapsikoló agymosott birkáknak, a magyarok többségének nem az, oszt miért is nem indítasz konzultációt is ennek a féleszű kijelentésednek az igazolására, ja, hogy megint hazudni kellene hányan küldték vissza, barom.
Röhejes vagy, felrobbantás arany budi, vászja nem tudsz már jobbat? Orosz felső vezérkari tisztek kiiktatása nem bűn, takarodjanak haza Ukrajnából és ennyi.
Ha nincs a kegyelmi ügy, akkor valószínűleg nem lép színre MP. De az ott egy nagyon jó időpont volt, mert a fityesz sokkban volt, egyszerűen más dolguk volt, mint az MP-vel való foglalkozás.
Akkor is 1 év, ha együtt állnak ki, akkor rendben van. Számomra elfogadhatatlan, ha valaki hátba döfi a feleségét, a gyerekei anyját. A volt felesége is egy idióta, válófélben vannak és mégis kitálalt, ez az ökör meg felvette. Azután politikus lett....
Kis pontosítás, mivel a Google nem a barátod: 2024 március végén tette közzé a felvételt, ami valóban 2023 elején készült. Szerinted mi lett volna, ha 2023-ban teszi közzé, amikor a felesége még igazságügy miniszer volt? Simán eltussolják, őt meg lecsukják. Amikor közzétette, akkor már nem a felesége volt miniszter, és Ő is túl volt az első fellépésén, amire minimum egy évet készült. . Amire Te hivatkozol (2024 ősze), az már evelinke lejárató felvétele volt MP ellen.
A "Bundesrepublik Deutschland" is azt jelentette, hogy a németek elfogadták, hogy de facto évtizedekig létezett az ndk, de végül csak megszabadultak a szovjet megszállástól.
Egyetértek veled abban, hogy a belügyeket tekintve Orbánék rosszul állnak, éppen ezért erőlteti Orbán a külpolitikát. Az ukránbarátozással neked nincs gondod, pedig azt is ráhúzzák két perc alatt a tiszára, mert azt hiszik, hogy jó narratíva a kormány szemszögéből. Abban is egyetértünk, hogy a két választási lehetőség OV vagy MP. Ezt írtam #79326-ban.
Nem fog olyat aláírni, hogy kivonulás mondjuk a Donbassból, meg ilyenek... Az nettó öngyilkosság, fizikai értelemben is. Méretes vereség, kapituláció esete persze más tészta. Vagy ha a nép követeli ki. Lehet benne van, hogy az usa időközi választásokig mindenképpen húznák a dolgot. De az biztos szvsz, hogy nem (csak) magától dönt, hanem súg a háborúpárti elit.
a sperma barátja szellemi színvonala: "Donald Trump amerikai elnök hatalmas botrányt robbantott ki tegnap: kiposztolt egy videót, melyben az Obama-házaspárt majomként ábrázolta. A felvételből akkora botrány lett még a Republikánus Párton belül is, hogy az elnök végül törölte a posztot."
Akkor kaptam én is fel a fejem, hogy ki ő? Utána olvastam el a történetét. Nem hiszem el, hogy nem tudnak egy értelmes embert találni, akinek legalább az elején hinni lehet. Ezért nem foglalkozom ezzel a témával.
Azzal nincs semmi baj, én is szavaztam rájuk és azért csak behúzták a Hegyvidéket. Viszont el kellene már felejteni ezt az oroszbarátozást, két perc alatt ráhúzzák a pápára is, ha kell a narratívához. Azért a német külügy is fél perc alatt ott volt a fejlevágós szír ex-alkaidásnál, aztán kit érdekelt. Most két választása van a jónépnek, szvsz, ott van OV, Trumppal-Putyinnal-Kínával a háttérben. Vagy van a Tisza, a leigazoltakkal szemlátomást felvették a mélyállamos, multis irányt. El kell felejteni, hogy itt rólunk, mármint szavazókról lesz szó. Nincs könnyű választás, aki ezt állítja, az lódít, a belügyeket tekintve bőven lehet xórni a hamut a kormány fejére. A külpolitikát tekintve meg most magára a patás ördögre van szükség, nem valami könnyesszemű amatőr csapatra. Nem a leváltásos dolog a lényeg, az még valahol érthető is, a csodavárás kevésbé.
Eddig kínomban a kétfarkúakra szavaztam, de most kínomban a tiszára fogok. Abban sem vagyok biztos, hogy a kutyák összegyűjtenek-e kellő számú ajánlást. Lehet szapulni MP-t, de indokold meg, hogy sokan miért hajlandól akár még vele is leváltami Orbánt. Ebbe a topicba annyi tartozik, hogy az oroszbarátoknak remek választás Orbán, az ukránbarátoknak pedig MP. De áprilisban a fő kérdés nem a háború vagy béke lesz, hanem az, hogy Orbánnal vagy nélküle.
Nálam ennél nagyobb probléma az, hogy tökrészegen ellopott egy mobilt és belehajította a Dunába. Csak ugye mi lett volna ha ezt mondjuk egy fideszes potentát teszi. Még most is cikkezne erről az európai mainstream sajtó, napi ezer mémet gyártva. Nem tiszta a tag szerintem se, nem lepődnék meg, ha valakit majd elétolnak a tudjukki szponzorok, ha úgy alakul a helyzet.
OROSZ-UKRÁN háború