Topiknyitó: lea39 2021. 01. 25. 09:52

Akko fórum  

Moderált topic
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Manufacere 2026. 06. 14. 21:17
Előzmény: #22156  fiftififti
#22160
Nekem az első Akko részvényem 2023 januárjától van. Akkor kicsit jobban belemerültem a részvénybe és olvastam utána. Innentől kezdve kezdtem el vásárolni 200 és 330 között. Természetesen menetközben mikor lehetett játszani a fel és leszúrásokkal akkor pár ezer darabot adtam vettem én is, amit vissza is forgattam ide. Én még most sem úgy látom, hogy ez egy üres cég lenne, mivel évről-évre növekszik a bevétel, a Neonak bővül a rendelés állománya a tevékenységi köre. Ezért nem is értem, hogy mire várunk. Pusztán az zavar, hogy a vezetők úgy viselkednek, mintha ez egy  kft lenne, nem pedig egy tőzsdei cég és szarnak a befektetőkre és az árfolyamra. Ami lehet, hogy szándékos és további tervek vannak ezen vagy alacsonyabb árfolyamon. Mondjuk tőkeemelés, apportálás. Szóval ez a kuss érdekes. Én egyszerű falusi gyerek vagyok, de azért ha valamit el akarok adni, vagy fel akarom rá hívni a figyelmet akkor azt reklámozom, jó fényben tüntetem fel és minden pozitív dologról beszámolok. Ha kell, akkor ugyan arról akár többször is, hogy a figyelem fennmaradjon. 
Egyébként én még mindig nagy potenciált a cégben.
Ennyi. :)
Jocek 2026. 06. 14. 20:46
Előzmény: #22158  Labanc
#22159
Labanc
Labanc 2026. 06. 14. 20:41
Előzmény: #22156  fiftififti
#22158
A semmiből megszaparodott likeokból jó látni, hogy mennyire szeretnek a klónok dezinformációt népszerűsíteni... ebből is csak visszaigazolják, hogy milyen kör érdekét is szolgálják (közvetve vagy közvetlenül), amit mi már régóta sejtünk...
Labanc
Labanc 2026. 06. 14. 14:51
Előzmény: #22156  fiftififti
#22157
Itt a kommunikáció hiányzik, nem a tevékenység, kérlek ne keverd a szezont a fazonnal, vagy legalább nézz bele az éves jelentésbe mielőtt ilyeneket írogatsz...
fiftififti 2026. 06. 14. 14:33
Előzmény: #22153  Manufacere
#22156
Itt senki nem tudja mire várunk!!
Kérdezd tokát, ő a nagy krőzus akkó tekintetében 😃
Ő még talán bízik benne állítása szerint, mert ezt már mindenki más elengedte!!
Azért az mindent elárul hogy nevetséges forgalommal esik régóta!!
Vajon mi fogja meg ezt a báb, tevékenység nélküli céget!? A 200 vagy a 150 ,vagy már csődöt árazza?? Ilyen vezetőséggel, eredménytelenség nélkül csoda hogy még tőzsdén van, az meg egyenesen nevetséges, és komikus hogy a prémium kategóriában még mindig😃😃😃
Manufacere 2026. 06. 14. 14:28
Előzmény: #22154  simonzoli13
#22155
Nem titok, de itthon sem szoktam számszerűsíteni senkivel sem a befektetéseimet. De ha innen esetleg tudna duplázni kb. 11 évi átlag nyugdíjat tudnék realizálni.:)
simonzoli13 2026. 06. 13. 22:26
Előzmény: #22153  Manufacere
#22154
Ha nem titok, akkor, megkérdezhetem, hogy hány darab van Neked ebből a csodából?
Manufacere 2026. 06. 12. 16:23
#22153
Esetleg tudja valaki, hogy most mire várunk? Esetleg a következő beszámolóra vagy a következő tőkeemelésre vagy esetleg a következő valasztásokra? Mert az elmúlt 4.5-5 év után kezd kicsit unalmas lenni, hogy "majd ekkor meg akkor". :)
orbitalis 2026. 06. 10. 18:31
Előzmény: #22144  Jocek
#22152
Zolit kérdezd, ő adja.
simonzoli13 2026. 06. 10. 17:09
Előzmény: #22150  simonzoli13
#22151
Vagy vegyek hozzá további egy darabot?! Tanácstalan vagyok! Pedig jó papír..
simonzoli13 2026. 06. 10. 17:07
Előzmény: #22149  simonzoli13
#22150
A maradék 156e darabot 220- ig elvinné a rendszer?
simonzoli13 2026. 06. 10. 17:03
#22149
5 flakon éppen 250 forint!
simonzoli13 2026. 06. 10. 17:02
Előzmény: #22147  Toka
#22148
Akko nem jobb?
Toka 2026. 06. 10. 16:40
Előzmény: #22146  simonzoli13
#22147
Vegyen rajta multihomot....jo pár darab kijön belöle.
simonzoli13 2026. 06. 10. 16:16
Előzmény: #22145  Toka
#22146
5 flakont találtam ma.
Toka 2026. 06. 10. 14:42
#22145
Jocek 2026. 06. 09. 19:59
#22144
Nem igazán értem miért kell ennyire szétverni? 
Picit lehetne engedni a gyeplőn
https://tvc-screenshots.investing.com/tvc_889b3c0a588ce6396d0b3c30e5d2d027.png
Borisz 2026. 06. 09. 17:44
Előzmény: #22125  Marika113
#22143
Jól érezted a nyomdát. Leverik mint a Dózsa-felkelést. Nem tom felkapaszkodik-e mégeccer nyolcezerig osztalék előtt :-(
Manufacere 2026. 06. 09. 17:42
Előzmény: #22141  Blaser
#22142
Mondjuk amit az az elemzést várt, azt bőven teljesítette a cég idő előtt. Mégsem lett az árfolyam 970. :)
Blaser 2026. 06. 09. 12:54
Előzmény: #22140  Manufacere
#22141
5 éve állt elő Ádámosi és Prutkay a Kalliwoda 970 Ft-os célárával! Pofátlanok!

Topik gazda

lea39
lea39
3 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek