Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Getup
Getup csütörtök, 11:04
Előzmény: #97359  Kata726
#97360
Jelenleg a 10es konyvben csak ott van nagyobb vevő..szerintem lemegy ez majd delutan megint..
Kata726
Kata726 csütörtök, 11:02
Előzmény: #97357  Getup
#97359
Lehet, de azért tegnap óta mégse jött le 61re! Ha feljebb állnék, akkor addig se jönne le? 
jofej csütörtök, 11:00
#97358
"Szintén a bizottsági ajánlásokkal összhangban az körvonalazódik, hogy jelentősen csökkenthetik a magyar állampapírok után járó lakossági kamatokat, az általános kamatcsökkenésen túli mértékben is. Egyre hangsúlyosabban vetődik fel a kérdés, hogy a TBSZ-számlákhoz kapcsolódó adómentesség vajon megmarad-e?"
Getup
Getup csütörtök, 10:58
Előzmény: #97346  Kata726
#97357
Lehet Kata a pakkodra pályáznak...tömik az eladoit rendesen..pedig ennek ma bőven 800felett kellene zarni mar de nem engedik...
Csomi_1977 csütörtök, 10:52
Előzmény: #97355  Rellim
#97356
Voltak hírek amire kellett volna emelkedni . De milyen hír volt amitől ennyire be kell esnie ? Ezt így nyomják lefelé .
Most 1800 már 3000 db eladói . És rakják be alá sorban a 17xx eladókat 
Rellim
Rellim csütörtök, 10:51
Előzmény: #97352  Csomi_1977
#97355
Milyen konkrét hír volt az elmúlt fél évben? 
A "megtiszteltetés volt találkozni X.Y. Úrral, ahol áttekintettük az előttünk álló lehetőségeket" nem játszik. 
Konkrét hír, megrendelés, szerződés. Biztos volt, de nekem nem jut az eszembe. Csak a "nem kötelező érvényű" megbeszélések. 
Csomi_1977 csütörtök, 10:48
#97354
Fél éve egy csapat mozgatja az egészet kos darabszámmal gondolom hogy ne legyen feltűnő . Általában egy 100 Ft-os sávban mozgatva . A választások előtt ez ment napi szinten . Most kicsit visszavettek a kötés számokból szerintem 
Csomi_1977 csütörtök, 10:45
Előzmény: #97351  Nemtommilesz
#97353
Na ez megy fél éve 
Csomi_1977 csütörtök, 10:44
Előzmény: #97349  Rellim
#97352
Ez a forgalom semmi . Fél év alatt meg volt hír és mégis itt tartunk . Ezt nyomják lefelé fél éve 
Nemtommilesz
Nemtommilesz csütörtök, 10:44
Előzmény: #97345  Csomi_1977
#97351
Amit írtam: Iazok nyomjak le  akik 5-10 Ft ert mozgatnak 10k  papirt naponta tobbszor. Beall vetelre megkapja, es 1 perc mulva mar eladoin van az elso helyen. Csak neki tudsz eladni, illetve tole venni. Nincs mas opcio. Amig ezek mennek itt nem lesz emelkedes, es nem tudsz kereskedni se mert eléd áll mindkét oldalon. Kapirgalja az aprot, es kinyirja a papirt :(
Megbizhatoacs
Megbizhatoacs csütörtök, 10:44
Előzmény: #97320  Atti67
#97350
"űripar,műhold gyártás stb." ezt a részt fejtse már ki valaki, aki tud bármit is! Mert én semmit. Milyen szerződések vannak megkötve? Mire vonatkoznak azok a szerződések, kik dolgoznak rajta, hányan, hol? Mik az eddigi eredmények, készült-e már valami, legalább egy csavar stb. Állandóan hivatkoznak rá, hogy ez is nyomja fel a részvény árát (látjuk mennyire), de semmi infó. Tényleg érdekelne, mert már nagyon elege van mindenkinek a bullshitből. Ugyanígy hadipar, ha arról van bármi konkrétum, a kézfogásokon kívül, meg a rengeteg országban kiépített komoly kapcsolati tőkén kívül, amit a hajunkra kenhetünk a milliós minuszaink mellett. És most képzeljetek ide egy vöröslő fejű smileyt. 
Rellim
Rellim csütörtök, 10:41
Előzmény: #97348  Csomi_1977
#97349
3000 db elvileg nem mennyiség. Csak a mostani kereskedésben az. 
Ezelőtt gond nélkül kivettek 10.000 db-okat is egyben. 
Ha jön valami jó hír a cégről, visszatérhet a bizalom, vele együtt a forgalom, és az emelkedés. 
Addig meg az van, hogy ha például én, mint extra kis befektető el akarom adni a packom, nem tudom úgy eladni, hogy ne öntsem le nagyon. 5-ös könyvben sokszor 1000-2000 db-ra alig van vevő...
Csomi_1977 csütörtök, 10:34
#97348
Eladói oldal 1810 3000 db . Ki az isten nyomja ennyire le és mi célból ? Tényleg az 1000 alatti árfolyam a cél ?
Megbizhatoacs
Megbizhatoacs csütörtök, 10:33
Előzmény: #97304  szaferi
#97347
Azt nem fogja még fel mindig sok vaksi, hogy ezek tényleg bűnözők. Sorra viszik el őket bilincsben, mert "jól" viselkedtek. ;) Hogy a jó Istenbe kéne velük beszélgetni? Babusgassa őket, simogassa? A mindenit neki, térjetek már észhez! Szatyorban éltetek eddig, azért nem megy? Azok után. amit műveltek az országgal. Ez a minimum, amit érdemelnek. Sőt! #habzószáj
Kata726
Kata726 csütörtök, 10:23
Előzmény: #97345  Csomi_1977
#97346
Szokásos kamu kereskedés...
Csomi_1977 csütörtök, 10:21
Előzmény: #97344  Csomi_1977
#97345
Ezen nem fog átmenni . Ahogy raktam be eladói oldalra 1814et megjelent 1811 is valaki . Kivettem erre azt is kivették 
Csomi_1977 csütörtök, 10:12
#97344
1815 vajon meree tovább ?
Getup
Getup csütörtök, 10:11
#97343
En tartom az esti tippet ma 1840-1850 felé kell hogy zárjon...
Kata726
Kata726 csütörtök, 10:10
#97342
15m a forgalom, kb mesterséges kómában tartják.
Nemtommilesz
Nemtommilesz csütörtök, 10:07
Előzmény: #97340  Csomi_1977
#97341
Szerintem megvan azokban akik tartják. Es hisznek. Ha innen elindul fel, az komoly emelkedes lesz. Egyetlen jó hír elég és megindul

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek