Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
jang 2026. 06. 18. 10:26
Előzmény: #184957  real
#184960
"Mészáros Lőrinc közvetlenül és érdekeltségein keresztül összesen 5,68 milliárd forint osztalékot kap az Opus Globaltól 2026-ban. A társaság részvényenként 15 forintos osztalék kifizetéséről döntött, amelyből: 
  • 2,47 milliárd forint a tulajdonában lévő közvetlen részvények után jár.
  • 3,21 milliárd forint az érdekeltségébe tartozó cégeken (például a Konzum PE Magántőkealapon) keresztül illeti meg."
Ez nem tudom, hogy így igaz-e? 
És akkor a 3 407 821 db opus rv-ért mennyi fizethetett? 700 Ft körül vajon? Vagy 350 körül?
rocky-
rocky- 2026. 06. 18. 10:20
Előzmény: #184940  benzeg
#184959
Igen, szokásos 1 napos késés... hajnali 5-kor könyvelődött nálam is. Cserébe a többi szolgáltatónál(KH,Rafi) már tegnap rajta volt... 
kfredd 2026. 06. 18. 10:06
Előzmény: #184942  Woody78
#184958
K&H tegnap este küldte az értesítést, rajta is volt.
real
real 2026. 06. 18. 10:05
Előzmény: #184956  real
#184957
Ha Lőrinc az, akkor módusolni fog a béten a darabszáma, legkésőbb hó végén. 
real
real 2026. 06. 18. 10:03
Előzmény: #184955  treff
#184956
Ez ki vette meg? 
scari
scari 2026. 06. 18. 09:49
Előzmény: #184948  pamutt
#184954
Opus global nyrt-nek
peggy01 2026. 06. 18. 09:49
Előzmény: #184949  real
#184953
KH-ra bruttóban jött normál számlára, KH vonta le az SZJA-t!
Tancsapda65 2026. 06. 18. 09:45
Előzmény: #184949  real
#184952
TBSZ-re bruttó jön! :)
hully-gully
hully-gully 2026. 06. 18. 09:42
Előzmény: #184946  treff
#184951
Ez jó hír, indulhat újra az srv. 
real
real 2026. 06. 18. 09:38
Előzmény: #184949  real
#184950
Javítás 17,093 ft nettó! 
real
real 2026. 06. 18. 09:38
Előzmény: #184944  fulopkukac
#184949
Az nem lehet, osztalékot azt nettóban utalják. 17,083 ft nettó! 
pamutt 2026. 06. 18. 09:37
Előzmény: #184946  treff
#184948
nem értem ezt, kinek ruházta át?
Optika 2026. 06. 18. 09:35
#184947
359
Toten
Toten 2026. 06. 18. 09:26
Előzmény: #184942  Woody78
#184945
Én sem kaptam még meg.
fulopkukac 2026. 06. 18. 09:14
Előzmény: #184942  Woody78
#184944
K&H Brókernél  reggel a számlámon volt az osztalék után járó 20.11ft/db összeg!
Optika 2026. 06. 18. 09:10
#184943
357.5
Woody78 2026. 06. 18. 09:10
#184942
Sziasztok! OTP-s számlával rendelkezők közül megkapta már valaki az osztalékot? Nálam még nem jelent meg. Más is így van ezzel?
Optika 2026. 06. 18. 09:02
#184941
R 353

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek