Topiknyitó: csaba74 2015. 08. 05. 09:48

OTTone  

Sziasztok! Csináltam egy topikot az OTTone-nak mivel már nem FUSO néven fut!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 11. 28. 13:08
Előzmény: #83973  Lastdeposit
#83980
Hat eleg nagykepure sikeredett ez is. 
Itt most lenyegeben azt akarod mondani, hogy te igazat szolsz?
Törölt felhasználó 2020. 11. 28. 13:03
Előzmény: #83978  Lastdeposit
#83979
A nord tema kimondottan neked szolt. 
Vagyis, akiket kritizalsz - kispapir vezetok, bunszervezet, stb -, azokkal hozzak egy szintre. De figyelemremeltoak az estes futamaid is. Itt meg a bertollnoksag gyanuja merult fel tobbekkben. Igen, mindent a csaladjaert tesz az ember. Mindendenki ezt mondja. Nem a mi kapzsisagunk. Az osokert, halottainkkert, gyerekeinkert stb. Na es masok csaladjaval mi lesz?
A nutexre visszaterve: naluk nagyobb csalokat nem is ismerek itt a beten. Ugyhogy, koszi az okositast. 
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 11. 28. 12:09
Előzmény: #83976  Vicus2000
#83978
Mindenhol van félnivalója az embernek. Nutexben vagyok most leginkább érdekelt, az is ugyanolyan bűnszervezet mint a kicsik nagy része.
Viszont azt hiszem, nem nagyon ment át a lényeg sokaknak, ez pedig végtelenül szomorú. Fordítva ültök a lovon.
Te és sokan anyagi gyarapodásért, a családodért tőzsdéztek és vállaltok kockázatot, ha nem így van, akkor lóval imádkozom. Namost ebbe nem igazán fér bele, hogy egyesek dupla nulla letett teljesítményekhez tapsolnak meg magyarázzák a bizonyítványt. Fel kellene már fogni, hogy ezek a bűnszervezetek, ezek a speka papírok amiben vagyunk, arra hajtanak, hogyan szedjék el a pénzedet. Ezt a kockázatot vállaltuk, ezért tőzsdézünk, ezért vagyunk spekulánsok stb.
De ha én ezt szóvá teszem, mert ez a színtiszta igazság, akkor arra nem az a válasz, hogy Lastdeposit a kis gonosz, a fórum satánja, hanem az, hogy használd az eszedet, legyél résen, mert úgy leszednek ezek a kétes hírű kibocsátók + a brokik anyagilag, hogy pislogni nem lesz időd, mire észbe kapsz.
A problémám tehát a következő: önkritika, objektivitás itt nincs egyik papírban sem. Ha valós problémákat felvetsz, sokan itt úgy viselkednek, mint a 2 éves csecsemők akiknek kivették a cumit a szájából. Javaslom Neked is, használd többet az eszed, legyél résen, legyél kritikus és talán érdemes kevesebbet vinnyogni, ha valaki esetleg kendőzetlen őszinteséggel elmondja, mi a helyzet. Nem túl nagy kérés szerintem és a legfontosabb: ez a Te egzisztenciális érdeked, nem az enyém. 
orbitalis
orbitalis 2020. 11. 28. 12:05
#83977
én a az AW-t nem mosnám össze a nutexnordott1 trióval. Ott tiszta a core business: 80%-ban autóeladás. ennyi. tudod mit veszel.
AWban a menedzsment dilettáns vagy sunyi.
Itt sajnos továbbra sem világos h mi a core üzlet? Jövőre nem lesz maszk meg lélegeztető biznisz mert nem lesz covid krízis. Akkor mi
lesz? Itt egyedül a tarjáni jártás az izgalmas story de arról meg 2021 végéig semmit nem fogunk legtudni. 
Vicus2000 2020. 11. 28. 11:39
Előzmény: #83975  Lastdeposit
#83976
Igazad van . Még az a szerencse hogy a Nutex és a Nord olyan befektető barát Tudnál mesélni sokat te is a Nord témában főleg:)
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 11. 28. 10:56
Előzmény: #83974  don_king
#83975
Persze hogy menni fog! Komoly hátszél van itt, nem is kérdés. Csak kicsit berágtam. 😁 Felmentem a FB oldalukra, ahol tálalják a friss eredményeket, pontosabban eredménytelenséget és úgy adják elő az enyves kezűek, mintha valami félistenek lennének. A befektetők hülyének nézését márpedig nem szeretem. Előjött a troll vénám rögtön, de majd eltűnök, nem kell velem foglalkozni. Nem szeretem megosztani az erőimet, elég nekem a másik enyves kezű bűnszervezetet, az Opust masszírozni.
don_king
don_king 2020. 11. 28. 10:34
Előzmény: #83973  Lastdeposit
#83974
Pedig ez a tolvajpapper menni fog! Mint tudjuk 😁 
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 11. 28. 09:21
Előzmény: #83972  Törölt felhasználó
#83973
Nagyon jól tette, hogy eltűnt. Ő nagy player és nem éppen Mari néni szint. Bux topikban ugyanúgy írkált többször, de ilyen lezüllött szellemi közegben, ahol én szóvá teszem, ami nyilvánvaló tény, hogy a pénzt kilopják folyamatosan, továbbá azt is írtam, hogy a hivatalos közlemények jó része ordas hazugság...na most igen, ilyen közegben én sem írkálnék, ahol mindezekre a jogos felvetésekre az a válasz pl. Atti úrtól hogy:
"Menj vissza károgni a nutexbe,és várd a nagy befektetőt.Jövő héten megy vissza 20 közelébe a szuper papír."
Ez a szint azért nagyon messze áll a profi hozzáállástól, ezek érzelem vezérelt reakciók és aki nem akar a tényekkel szembesülni, annak majd választ ad a papír árazása. Nem én vagyok itt a tükör, hanem az árfolyam és a cáfolhatatlan tények. Aztán jönnek a gagyi "ócsónakarszvenni" emberek.
Persze mindig azt utálják a legjobban, aki igazat mond, de mondjuk ez engem a legkevésbé sem érdekel. Keressétek csak spqr-t, bizonyára felmérte, hogy van az a szint, ami alatt felesleges kommunikálni, tisztelet a kivételnek.
Törölt felhasználó 2020. 11. 28. 08:45
Előzmény: #83971  jamukha
#83972
Sajnos eltűnt, már én is kérdeztem kétszer mi lehet vele, sose jött válasz, pedig sokan szívesen olvassák, olvasták itt is nem csak bux fórumban.
Szerintem, nem volt mit mondania. 
jamukha
jamukha 2020. 11. 28. 06:31
#83971
Engem 1 dolog érdekelne, kitöméskor ment a hasbaakasztás a 250-es tőkeemeléssel, spqr-re emlékszem közülük, aki még demonstrálta is vétellel a komolyságát, neki meg van még a pakkja?
kupec 2020. 11. 27. 22:57
Előzmény: #83969  KKR13
#83970
Valóban, amint sugallod, kívülállóként másként tekint az ember a részvényre. De, mint írtad, ma vettél, így most már Te is közénk, befektetők közé, tartozol. Üdvözöllek! 
.
Amikor 2018 elején belevettem és elmentem a kgy-re, egy friss, fejlődni akaró céget láttam, egy agilis ügyvezetővel, akik teljes bizalmat érdemelnek a befektetőktől. 
.
Majd ott voltam a tavaly év végi befektetői tájékoztatón, ahol egy sunnyogó, a feltett kérdések közül csupán a számára kellemesekre válaszoló emberrel találkoztam az ügyvezetői poszton. 
.
A két időpont között mintha minden megváltozott volna. Ráadásként pedig úgy érzem, hogy a beszámolók vonalán sok dolgot átvették az elmúlt 1 évben az Opustól! 
.
Ezzel együtt továbbra is tartom a pakkom, időnkét gyűjtök hozzá, de már nem lelkesedésből, hanem spekulánsként, aki a korábban befektetett bizalmat szeretné most már pénzre váltani. 
KKR13
KKR13 2020. 11. 27. 22:19
Előzmény: #83968  kupec
#83969

Az egyéb közölt adatokat figyelembe véve én sem várok acélos eredményt, max. pár tíz milliót.
A GINOP,-os fejlesztés, a Telenor, a Sony (Columbia Pictures) ?, a TV2?, a korábban belengetett paksi pályázat (titkosítás), a vésztői ipar 4.0, hadászat (drónok, titkosítás- belügy/hadügy), további eü. vonal mind-mind olyan szegmensek ahol esetleg kialakulhat egy fajsúlyosabb irány és mivel összesen 35 millió részvény van, amellyel 5 milliárd körüli kapitalizációnál áll a cég jelenlegi "megítélése", van lehetőség nagyot álmodni, ha tényleg egyelőre egy altatott dolgot látunk.
Ma vettem egy kevés részvényt és nekem úgy tűnt, hogy itt inkább valaki venni szeretne, de nem akarja felhajtani az árat, így mindkét oldalról jelen volt az adás-vételi ajánlatok terén.
Az elmúlt évek mozgásai és a kommunikációs "lebegtetés", az eredmények lehetőség szerinti "visszafogása" (leírás, újabb fejlesztések), a "titkos" tulajdonosi szerkezet, a részvények számának nem növelése is arra enged következtetni, hogy esetleg tényleg lehet valami komolyabb dolog a háttérben, amire max. egy-két éven belül válaszokat kaphatunk.
Persze, ez csak egy feltételezés, de befektetői szándékkal mi másért lenne az ember jelen ilyen dolgokban.
Igen, egy kívülálló szempontjából tűnhet ez sokkal negatívabb dolognak is, feltételezheti valaki azt is, hogy sok kommunikációs dolog csak beetetés volt, a valós jövedelmek nincsenek kimutatva, valamit csak majd legalizál a cég és nem jut el a kisbefektetőkig a valós haszon, de ha az ember minden ilyen dologhoz hasonlóan áll hozzá, akkor tényleg nem érdemes befektetésekben gondolkozni.
Én úgy gondolom, hogy azért ebben a cégben, befektetésben még mindig megvan a potenciál egy nagyobb sikerre, csak azt nem adják olyan könnyen.
kupec 2020. 11. 27. 21:41
Előzmény: #83951  KKR13
#83968
De olvastam. A jó eredmény feltételezi, hogy haszon is lesz az eladáson. Ha csupán bonyolítóként vettek részt az üzletben, pl. a jó kapcsolataik miatt így volt a legegyszerűbb, vagy a kínai fél ezt várta el, akkor az is előfordulhat, hogy minimális haszon lesz ezen az üzleten is.
Egyébként nekem rémlik valami olyasmi, de lusta vagyok visszakeresni és egyébként is kiderül majd jövőre az igazság, hogy az egészségügyhöz kapcsolódó üzleteket inkább erkölcsi elismerésért, mint haszonszerzés végett csinálták. 
Atti67 2020. 11. 27. 21:12
Előzmény: #83966  Lastdeposit
#83967
Menj vissza károgni a nutexbe,és várd a nagy befektetőt.Jövő héten megy vissza 20 közelébe a szuper papír.
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 11. 27. 21:08
Előzmény: #83965  BladeBoris
#83966
Jaja. Semmi gond. Lopó-One Nyrt. Sok sikert srácok, jó éjt!
BladeBoris 2020. 11. 27. 21:00
Előzmény: #83963  Lastdeposit
#83965
Az utolsó bekezdés ide szól, nekünk. Hogy: no para! :D 
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 11. 27. 20:57
Előzmény: #83961  Atti67
#83964
De ha már itt tartunk válaszolok is: Nutexban annyi cash van, amennyi nyereséget Ott1 soha nem látott, de ilyen ütemben a következő 80 évben sem fog!
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 11. 27. 20:54
Előzmény: #83961  Atti67
#83963
Mónika! Ez az Ott1 topik. Azért írtam ide, mert erről a papírról akarok beszélgetni, nem másról.
zsoltee77
zsoltee77 2020. 11. 27. 20:48
Előzmény: #83946  jamukha
#83962
meg is dicsértem a céget a Fbon, hogy sikerült 1,5% brutto eredményt elérni a bevételhez mérten. :D
A béten a kispapír szekció kevés kivételtől eltekintve óriási bukovári az elmúlt 1-2 évben. SET, Futur, ott1, nutex,  delta, wallis, ehep ésatöbbi...
Atti67 2020. 11. 27. 20:40
Előzmény: #83958  Lastdeposit
#83961
A nutex nevű tevékenységet nem folytató fosban lopnak csak igazán.

Topik gazda

csaba74
csaba74
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek