Most értem haza én is az Eurostory - ról. Komoly volt az Ukrán stand, (volt 2 vagy 3 külön Ukrán céges stand is..) Az járt a fejemben, hogy kb egyedül ők hitelesek a saját eszközeikkel. Nem hiszem, h van még egy ország, aki ilyen komoly háborút vív, közben meg hatalmasat fejlődött, fejlődik a saját hadiipara, technológiája. A Magyar VEX standról meg inkább ne is beszéljünk. Csodálnám, ha oda valaki,, idegen" ( tehát nem ismerős, aki kávézni megy) érdeklődve, komoly szándékkal betenné a lábát. Pedig van velük most is nagyon jó találmánnyal, fejlesztéssel rendelkező cég is. A másik szépsége a dolognak, hogy itthon ennek.az egész VEX-es bohóckodásnak csak a lehúzás a célja.. Állami cég, ami csak nyerészkedne a magyar védelmi ipari vállalkozásokon. Közben meg segítség az állam részéről annyi, hogy bekerülhet a szerződő fél a VEX-es katalógusba, meg esetleg mehet velük pár kiállításra. Aztán mellettünk volt a Cseh vagy a Szlovák stand iszonyat komoly cuccossal, amiket tutira állami segítséggel hoznak össze. Szégyen, h nekünk marad egy szépen kiposzterezett csilli-villi magyar zászlós stand a Katicával. (valami gumikerekes guruló távvezérelhető platformnak tűnik, olyan, amilyenből sokkal komlyabb verziók voltak kb soronként 3 standon magáncégeknél) az összes többi ország meg komoly cuccal van ott. Kb ez a stand is hűen tükrözi az előző kormányunk gazdaság meg üzletpolitikáját.