Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
slash2 2026. 06. 17. 12:35
Előzmény: #101233  EURHUF_goes_to_haven
#101240
Az elmúlt években mindenki min 30% fizu emelést kapott, 2022 óta meg 50%ot. Nettó 400 alatt Pesten takaritónőt se találsz. Tegnap olvastam Budán babysittelés 4eft/óra. Két éve 350 nettóra (800 euró se) csak jajgatás sírás volt ez ma ezer euró nettó. A melós napi 40ért jön ki. De inkább 50. A forint úgy lett fillér hogy közben bikaerős lett. 
bronz 2026. 06. 17. 12:24
Előzmény: #101237  Boby
#101239
Igen, Varga Mihály fidesz helytartó KISZ titkár Járai nyomdokaiba lépett.
Nem értem, hogy mire vár a Tisza, miért nem váltják le ezt az aknaként itt hagyott újkomcsit.
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 17. 11:31
#101238
-Private Banking friss:-EUR/HUF.Csökkenő swing tetőpontok és aljpontok sorozata az új mélypont miatt még mindig él, nem tört meg a csökkenő trend. Mivel az árfolyam tovább ment lefele, így a következő támasz a 343 körül helyezkedik el. A piros csökkenő trendvonalat érdemes követni, amíg ez nem törik felfele, addig a long oldalra állni nem tűnik jó ötletnek.
Ellenállások: 375; 382,8; 390,6.
Támaszok: 343,75; 335,9; 328,1.
Boby
Boby 2026. 06. 17. 11:05
Előzmény: #101224  Bandita
#101237
Most már csak azt kéne tudni, hogy melyik adat vezérel. Mondom, az infláció 1/2 fél éve a helyén van, sőt az utolsó adat szerint már alatta. Lehet valami új adatra álltak át?
hekki
hekki 2026. 06. 17. 11:04
Előzmény: #101233  EURHUF_goes_to_haven
#101236
De nekem jó, mert bezzeg Ausztriába 1.63€ a benzin, ami kb most 580 ft. Míg nálunk védik az 595 Ftot Petiék rendületlenül. Aztán ha eltörlik, akkor meg 630 lesz. úgyhogy áraggggyon tovább a forint ereje:)
hekki
hekki 2026. 06. 17. 11:00
Előzmény: #101222  Bandita
#101235
Igen én örülök neki hogy újra 300 felé menetel ls nem 500 ft / euró a cél. 
Ha ehhez Tisza kellett, akkor legyen. Változást akartatok, ahhoz ez is hozzátartozik, nem csak annyi, hogy Orbán takarodj. :)
kkv14 2026. 06. 17. 10:57
Előzmény: #101233  EURHUF_goes_to_haven
#101234
De nőtt...
A 2026-os év eddigi adatai alapján a bruttó bérnövekedés üteme 9,0% és 9,7% között mozog a bázishónapokban, míg a nettó keresetek az adókedvezmények miatt ennél is gyorsabban, több mint 11%-kal emelkednek az előző évhez képest
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 17. 09:41
Előzmény: #101226  slash2
#101233
Igaziból a magyar embernek aki magyarországon költ és ne nőtt a fizetése szerintem nem olyan jó, mert az árak csak csak nem vagy nagyon kis mértékben csökkennek, persze az igaz, hogy nekem több büdös €t kell váltani ugyanarra a törlesztőre... 
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 17. 09:39
Előzmény: #101223  sh0rt0s_r0b0t_v0.42
#101232
Ahogy az indul bakterházban a banya..."neeeem jövööök!!!"
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 17. 09:38
Előzmény: #101220  hekki
#101231
24 októberi... bár az is meglep hogy gazdasági lap ilyen sületlenséget lehoz... Persze lineáir extrapoláció, mikor a közgazdaságba alapszabály, hogy a múlt eredményei nem garanciák a jövőre... áh hagyjuk is... vicc..
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 17. 09:35
Előzmény: #101219  hekki
#101230
Pontosítanék.. a magyar embernek mindig minden szar.. ha bárkit megkérdezel azt fogja mondani, hogy hát itt fáj ott fáj ez is szar az is szar... állítom a génjeinkbe van kódolva a nyafogás... Érdekes külföldön a legrosszabb hogy "nincs okom panaszra, vagy a megrendelések lehetnének jobbak de azért elköszörülünk (mondta ezt olyan cégvezető aki az előtte levő héten kért kurzarbeitot a dolgozóira...)
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 17. 09:32
Előzmény: #101218  Boby
#101229
Lehet ők is csak egy rouge AI ami megszökött a laborból és itt éli kimagát de mivel prezetválni akarja magát az accountokat 100 asával regeli... 
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 17. 09:31
Előzmény: #101213  totoro
#101228
Ha nem vág semmit akkor tudjuk majd, hogy merről fúj a szél... (nem mintha eddig nem lett volna tiszta) ő is kaphat egy csillagot e mellére, jó pártkatona.. aztán mehetne a MOL székházba ablakot pucolni éjjel viharban... 
EURHUF_goes_to_haven 2026. 06. 17. 09:29
Előzmény: #101211  minort
#101227
A nem "segély" mindneki azt mondja hogy JÁR!!! Bár személy szerint 2 irdatlan nagy pofon az a mi jár, az összes többi max adHATÓ! Tudod mint a nyugdíjjak...  260 as EUR nál inkább átváltom a hitelszámlán levő Ft ot is €-ra :D
slash2 2026. 06. 17. 09:28
Előzmény: #101223  sh0rt0s_r0b0t_v0.42
#101226
Senki nem jön haza Nyugatról,  Isten ments,  így is alig van itthon jó meló. Annyi a jó hogy nem éri már meg mindenkinek kimenni. Végre ér valamit a fosrint. Végre nem szaré-húgyé hajtunk 
kkv14 2026. 06. 17. 09:22
Előzmény: #101223  sh0rt0s_r0b0t_v0.42
#101225
Egyáltalán , mit fogsz tudni venni a kinti megspórolt pénzedből?  
Bandita 2026. 06. 17. 08:51
Előzmény: #101223  sh0rt0s_r0b0t_v0.42
#101224
Adatvezérelt üzemmód van, türelem.
sh0rt0s_r0b0t_v0.42
sh0rt0s_r0b0t_v0.42 2026. 06. 17. 08:34
#101223
olyan jo az eros forint, haza fog jonni mindenki az euros munkahelyerol, aztan jol lenyomjak itt is a fizeteseket, lakas arak meg mennek az egekbe. ezt a varga nevu bukott kozgazdaszt mikor bassza mar ki "taknyan-veren" a Peti? alapkamatnak mar reg 5% korul, vagy alatta kene lenni. 
Bandita 2026. 06. 17. 06:14
Előzmény: #101219  hekki
#101222
Ha jól értem, te is örülsz a Tisza kormánynak és az erős forintnak, ugye?
bronz 2026. 06. 17. 05:42
Előzmény: #101218  Boby
#101221
Igazad van.

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek