Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2021. 10. 11. 08:56
Előzmény: #49279  euler
#49280
A csalások kiszűrése szemponjtából jó a rendszer, viszont egyben emiatt lassú is. A legegyszerűbb az azonnali szavazás lett volna, azaz helyben van egy 2-3-4-5 gombos szavazógép. Nem kelle volna bajlódni a logisztikával és a számlálással, azonnal lett volna eredmény.
euler 2021. 10. 11. 08:54
Előzmény: #49277  HPeter76
#49279
Figyelj Peter, most nem saját szavaimmal mondom, de utoljára:
"
  • Mi a biztosíték arra, hogy egy ember csak egyszer szavazhat?
A szavazáskor a lakcímkártyán lévő vonalkódot rögzítik. Adatvédelmi okokból azonban nem ezt jegyzi meg a szoftver, hanem egy kódot generál belőle, és azt őrzi. Viszont ha megint találkozna a vonalkóddal a rendszer, akkor ahhoz ugyanazt a kódot generálná, és ekkor hibát jelez.
Ezzel a rendszerrel utólag nem lehet visszakövetni, hogy ki és mikor és hol szavazott, azt viszont képes felismerni a szoftver, ha valaki újra szavazni akar, pedig egyszer már megtette. Éppen ezért a sátrak online kapcsolatban lesznek egymással a szavazás alatt
  • Mi a biztosíték arra, hogy nem kerülnek kamu szavazatok az urnákba?
Mindegyik szavazólapon egy egyéni QR kód lesz, és a szavazatszámláláskor ezeket ellenőrzik. Ha a kód nem szerepel a hivatalos szavazólapok adatbázisában, akkor a szavazólap nem számít. Ha több szavazólapot találnak azonos kóddal, akkor azok sem számítanak."
Továbbiak itt: Miért van QR-kód a szavazólapon? Minek csippantják a lakcímkártyámat? Miért nem szavazhatok bárhol?
HPeter76
HPeter76 2021. 10. 11. 08:52
#49278
nem  minősíteném csalásnak, mimden miniszter jelölt több helyen indul "megöntözhetik" minden egyes SZAVAZÓ KÖRT!! 
 -Így,ezekután elmondható kis pártok is TÖBB KÖRZETET FELKERESTEK VOLNA ELŐNYÜKRE VÁLT VOLNA!
HPeter76
HPeter76 2021. 10. 11. 08:36
Előzmény: #49270  sanka
#49277
JÓ HOGY... 
 Kedves Sanka.. 
Attól még sok, sok egy-egy  választóköre vagyunk fel oszva..Körzet ítt is, ott is ebből a végén rögzített eredményből születik Globális(országos) eredmény!! Értsétek már meg a technikai bázisa olyan 
 mikor körzetek nincsenek szembe állítva, nem gyakorolnak egymásra hatást,nem függenek egymástól!
  Minszterenök prezidentnek TÖBB KÖRZETE VANNAK FELOSZTVA.. Lehetett volna egy választói kosárba(urnába) tolni az egészet Ez nálunk nem úgy működik Így jobban belelehet nyúlni
  lehetet volna egy VÁLASZTÓI KOSÁRBA(URNÁBA) TENNI AZ EGÉSZET Ettől aztán messzíre vagyunk!
  (KÖRZETEK)  Részletes adatot nem osztják  meg a másik szavazó körzetel..Én Varga János egy urnát kiszolgálom,
   kiszolgálhatom szavazhatok a másik körzetbe is!! Így semmi nem zárja ki 2X szavazzak.. Magyarul én utánam nem keresi senki
 semilyen rögzített QR kódomat Pláne egy másik körzetbe!! Nem adja át egyik körzet a másiknak az Én QR
 KÓDOMAT (ÍTT VAN AZ ÖRDÖG ELÁSVA) MÁSIK KÖRZETBE SZAVAZOK MEGIN MÁSIK QR KÓDDAL LÁTNAK EL!!
 na már eleget indokoltam..
rockmaster 2021. 10. 11. 08:31
#49275

Apa, kezdődik! :)))))
KESMA ma reggel:
"Márki-Zay mozgalmával erősödhet az amerikai befolyás"
Mondják ezt a kínai fideszesek :)
drukker 2021. 10. 11. 08:23
Előzmény: #49263  HPeter76
#49274

 Azt azért becsületedre legyen mondva, látszik, hogy nem voltál szavazni.
Beszkennelik a a személyid QR kodját, és ha kétszer vagy többször szerepel, az összeszámlálásnál a többletet kiveszik.
Na, ennek következtében elég sok szavazat érvénytelen lett. - tehát tisztán fut a rendszer.
exley 2021. 10. 11. 08:19
Előzmény: #49272  sanka
#49273
Figyelemebe kell venni a feltó gázsija szláv! magáénak tudhatja a bolgár, szerb, romániába élő magyar állampolgársággal rendelkeő szláv szavazatok nagy részét, kivéve - néhány fanatikus székely akik még mindig csaba királyfit látják ebben a cig@jne madzsarban:) Felvidáéken óriási támogatottsága van, az ott élő roma közzösségekban is:) Köpcösnek a "bumeráng vissza vágott" Kövér rokonsága Szász Jenővel most már vissza húzó erót jelent:) A Z erdélélyi amúgy is kitömött csuhások bele öntött millárdok vissza felé sül keresztelő "szent Jánosát" "Kereszter feszíti" Igazi bolsevista, ateista hozzállás, vagy megbomlott agy, ki ki eldöntheti. Érthetelen, hogy egy szívós narancs színű ataista, bolsevista alakulat a millárdokat az mindenféle egyházakba tömi. Köpcösnek végleg leáldozott:)
sanka 2021. 10. 11. 08:09
Előzmény: #49271  Törölt felhasználó
#49272
Biztos vagyok benne, hogy D- nek van komoly támodatói bázisa, az is benne van, hogy Kari szavazóinak egy része is inkább D- re fog szavazni. De majd meglátjuk vasárnap az eredményt, parancs biztos nincs kiadva, nem is lehetne. Azért mert azt mondják, hogy orbánt csak M tudja leváltani, az is csak találgatás.
Törölt felhasználó 2021. 10. 11. 07:59
Előzmény: #49269  sanka
#49271
csak megérzés. Mert én azt gondolom logikusnak, hogy Márki lehetne a kormányváltó. Dobrevnek meg korlátozott a szavazó tábora. És az édes-kevés lesz.De ezt a pártok nem így gondolják, merthogy nem támogatják Márkit.  Így nem lehet leváltani hantás vikit. 
sanka 2021. 10. 11. 07:53
Előzmény: #49263  HPeter76
#49270
Számítógépes rendszer van.
sanka 2021. 10. 11. 07:52
Előzmény: #49267  Törölt felhasználó
#49269
Mi az, hogy elrendelte, ezt te benézted vagy a  propaganda oldalak valamelyikén szerezted az infódat.
HPeter76
HPeter76 2021. 10. 11. 07:44
Előzmény: #49265  Zöldbéla
#49268
jó van Bélukám..
 Jó reggelt mindenkinek..
Törölt felhasználó 2021. 10. 11. 07:36
#49267
gyurcsány elrendelte, hogy Dobrevet támogassák a pártok. A szavazók nem birkák, hogy vakon kövessék a pártokat.  Vagy igen?
exley 2021. 10. 11. 07:11
Előzmény: #49265  Zöldbéla
#49266
Arró @ntal unokája szét cincálja ezt t@lvaj g@zemebert:) Z@y arra akaott felhatalmazást választóitól, hogy Füzze rabszíjra a "Mágnás Miskát" veresse vasra a csillagba, nem tette:) A Köpcöst sem fogja "Kar@bna húzatni. Lölö után "mágnás Miska" l@pott a legtöbbet:) 
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 10. 11. 00:21
Előzmény: #49264  HPeter76
#49265

Kételkedem abban amit állítasz!
-------------------------------
Feltéve, de nem megengedve: ha lehetséges az érvényes többes szavazás, akkor az kizárólag Dobrev Klára érdekében valósulhat meg?
Ezt te sem gondolhatod komolyan!
------------------------------
Abban sem vagyok biztos, hogy a fidesz kormányára (a két jelölt közül) valóban Dobrev Klára jelenti a kisebb veszélyt!
HPeter76
HPeter76 2021. 10. 11. 00:11
Előzmény: #49260  Zöldbéla
#49264
-ne hülyéskedj ítt küszködök, hogy lehet töpbb szavazatokat szerezni Te erre ledeklarálsz.. 
HPeter76
HPeter76 2021. 10. 11. 00:06
Előzmény: #49261  euler
#49263
Szép álmokat csak azt vezettem le többszöri(ismételt) szavazás lehetősége adott, ha leszavaztam egy körzetnél(körzetnek nevezem a sátort)a körzet nem küld infót a másik körzet felé nincsenek összekötve  MINDEN KÖRZET SAJÁT MAGÁT ELLENŐRZI így szabad a pálya..
HPeter76
HPeter76 2021. 10. 10. 23:57
Előzmény: #49259  HPeter76
#49262
minden egyes választási körzet(nevezzem annak a sátort) kölön ellenőrzési joggal van ellátva.. legyen az Előszavazásnál is! Nálunk ez így működik AZÉ ŐK FELELNEK::)) de csak nekik adott tartalomért!
 -hol és hogy tudom megismételni (ebből adódik) megyek egy másik körzetbe! pofon egyszerű!!
 ÍTT IS OTT IS LEBÉLYEGZETT SZAVZÓLAP NEM KÖSZÖN VISSZA!!
 Nevemet mikor rögzítik nem látja a másik szavazó körzet, meg nem is tudja Nem kérdezik azt másik
 úgyan ilyen szavazó körzetnél leszavaztam..::)))
euler 2021. 10. 10. 23:51
Előzmény: #49258  HPeter76
#49261
Peter! 
Folytassuk inkább azzal amit 2018-ban abbahagytunk. Nem a klímák kültéri egységeire gondoltam, hanem az ellenzék programjára, ami 12 pontból állt.
Úgy kezdődött, hogy sajtószabadság és úgy végződött, hogy Unió.
Emlékszel?
(De ne most, mert most szép álmokat mindenkinek! :)

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek