Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ts3 2021. 03. 30. 08:58
Előzmény: #35394  krida
#35400
"Az állam sorban veszi el a kisebb cégek üzleteit és adja oda a kiválasztott nagyoknak"
"Állami kommunikáció, közbeszerzési tanácsadás, kórházi takarítás, szervezetfejlesztés, munkaerő-közvetítés, vagyonvédelem – az állam mind több ágazatban ír ki hatalmas központi tendereket. Ezeken a kisebb magyar cégek nem tudnak elindulni, legjobb esetben is csak a kiválasztottak alvállalkozói lehetnek."
  
A nem ner közeli vállalkozásokat így teszik tönkre.
ts3 2021. 03. 30. 08:57
Előzmény: #35394  krida
#35399
kíváncsi vagyok, hogy te meddig tűröd, hogy az orrodnál fogva vezessenek, és tönkretegyenek
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 03. 30. 08:43
Előzmény: #35394  krida
#35398

"kiváncsi vagyok az amcsi nép meddig tűri, hogy orránál fogva vezessék, és tönkretegyék"
 
A válasz kész van, 4 évig tartott a legutóbbi ilyen időszak. Irigylésre méltó a helyzetük.
janosvitez 2021. 03. 30. 08:34
Előzmény: #35394  krida
#35397
Öszinteség, igazság....nekem Viktor,Rogán,Szijjártó Peti...jut eszembe..
sanka 2021. 03. 30. 08:30
Előzmény: #35394  krida
#35396
Trampli győzött volna nem mondanál ilyen butaságokat és most finom voltam.
sanka 2021. 03. 30. 08:26
Előzmény: #35392  Placa
#35395
Köszi, de annyira jó:))
krida
krida 2021. 03. 30. 08:16
#35394
He-he... a legfontosabb tézist támasztjátok alá újból és újból: a libsik legjobban az őszinteséget és az igazságot utálják. Mert hogy meri egy homoszexuális tévelygésnek nevezni azt amiben volt?? Miért ne lehetne az egész társadalmat hazugságokra és bűnre kényszeríteni??? Amcsiban már ebben profik Bidenék, kiváncsi vagyok az amcsi nép meddig tűri, hogy orránál fogva vezessék, és tönkretegyék...
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 03. 30. 08:10
Előzmény: #35359  hajrámagyarok71
#35393

Szia hajrá. A hozam/kamat témát látom a többiek rendezték a fejedben, azzal nem foglalkoznék.
 
"Ja és mennyi is a forint romlàsi üteme?"
 
A hivatalos KSH badarságra gondolsz biztosan, azt leszarom mennyi, az nem a valóság, azzal téged vezetnek félre, ezek szerint nem sikertelenül.
 
A forint romlási ütemére nálam ezek mutatnak:
 
10 év alatt 40% leértékelődés az euróhoz képest.
 
Mindegy mit számol a KSH, ma ezer forint egy kiló alma és nyolcmillió egy olyan autó amelyik tíz éve 2-3 millió volt. Na ezt kompenzáld az állampapírral ha tudod, sok sikert.
Placa
Placa 2021. 03. 30. 08:08
Előzmény: #35390  sanka
#35392
"LOL csőd"
 
nem jelentelek fel plagizálásért, de ez az én "találmányom" !
egészen pontosan "LOLcsőd tanárasszonyság" a teljes neve :)
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 03. 30. 08:02
Előzmény: #35390  sanka
#35391
Pont ez jutott az eszembe nekem is!
sanka 2021. 03. 30. 08:00
Előzmény: #35389  krida
#35390
LOL csőd:))
krida
krida 2021. 03. 30. 07:51
#35389
Látom, értettétek Dupond őszinteségét is... lol. 
MeMyselfandI
MeMyselfandI 2021. 03. 30. 07:46
Előzmény: #35375  krida
#35388

Szia, korán reggel biztos kézzel nyúltál mellé. Van itt pár dolog amit helyre kellene tenni. Menjünk sorban.
 
a.) A homoszexualitás és a pedofília között lényeges különbség van, a legfontosabb az, hogy az egyikben kölcsönös akarattal vesznek részt a felnőtt felek.
 
b.) Szóba hoztad az állatokkal együtt élést is. Mi is egy háziállattal élünk együtt, ezt sokan csinálják, remélem, nem akarsz ebben problémát látni. Ha valaki meg is dugja azt az állatot, azzal az a gond, hogy az állat ugyanúgy nem tudja a saját érdekét érvényesíteni egy ilyen aszimmetrikus kapcsolatban, mint a pedofíliában. Ezt vagy érted, vagy nem. Ez se ugyanaz, mint ha Szájer mondjuk
 
c.) Aztán egy orgia nem életközösség, ezt talán nem kell magyarázni.
 
d.) A brüsszeli orgiával se az volt a gond, hogy egymást farba túrják, hanem hogy 1. covid korlátozások alatt szabálytalan körülmények között 2. olyan csinálja, aki munkaidejében ellentétes irányú tákolmányozási tevékenységet folytat a laptopján, aki hamis erkölcsi pozícióba helyezi magát és így felettébb hiteltelenné válik és hitelteleníti a pártját is amelyik szintén eközben semjéneket uszít a társadalomra.
 
e.) Ettől még Szájer azzal él együtt akivel akar a másik kölcsönös szabad akaratából , és ez elismerhető életközösségnek. És ez a másik személy lehet bármelyik abból a nyolc további fideszesből akik szintén látogatták ezeket a brüsszeli homoszexuális partikat, vagy bárki más, ez az ő magánügyük.
 
f.) A homoszexuális emberek esetleges önértékelési problémái épp az olyan társadalmi nyomásból és előítéletből fakadnak, amit te demonstrálsz. Azért érezhetik magukat értéktelennek, mert a társadalom egy jelentős része ezt az ítéletet alkotja róluk és ez visszahat rájuk, lelkiismereti terhet képezve. Nem ítélhetsz el valamit azért, mert lelkiismereti teher van rajtuk azért, mert a társadalom nem nyitott és alacsonyan felvilágosult tagjaként rájuk helyezed ezt a terhet. Ez fából vaskarika. Sokan ilyenkor előszednek egy szellemes linket a te érvelési hibádról, én ezt most kihagyom, mert azt hiszem így is érthető.
 
g.) Az ember életének nem az a célja, hogy uralkodjon magán vagy más uralkodjon rajta. Ezt azért írom mert ezt várod tőlük. Ez lehet, hogy a te életcélod, és uralkodnak is rajtad, ami téged elégedetté tesz. Lelked rajta, érezd benne magad jól, de ettől nem várhatod el, hogy más is azt igényelje hogy uralkodjanak rajta vagy ő maga saját magán. Ez nem a társadalmi együttélés szabályainak betartásáról szól, az továbbra is szükséges, de  a magánéletén senkinek se kell uralkodnia, se magának, se önkéntes erkölcshuszároknak, se felsőbb hatalmaknak.
Törölt felhasználó 2021. 03. 30. 07:41
Előzmény: #35381  szieszta
#35387
Szerintem pedig "imádja" nyugodtan az apukáját és nagyon aranyos kislány lehet. :)
signal2
signal2 2021. 03. 30. 07:41
Előzmény: #35375  krida
#35386
Higy jön ide Szájer orgiája? Vagy bármilyennorgia? Szánalmas terlesés, mŕg utalas szinten sem írt seniinilyenről. Ebből is látszik, higy a saját képzelgéseidet vetíted másikra, majd ezzel a saját kivetítéssel vitatkozol. "Ma már a libsik semmi különbséget nem látnak ember és állat között." A hatarozott valaszom: ma már a keresztény konzervatívok semmi különbsegek nem latnak ember és állat között...
A poligámia jelenleg is egy elterjedt házassági forma, korábban pedig a poliandriával együtt még inkább az volt. 
Egyrészt én még nem láttam statisztikát arról, hogy a homoszexuálisok körében gyakoribb lenne az öngyilkosság, másrészt mesélj, honnan tudod, hogy értéktelennek tartják magukat?
"S a kiut nem más, mint egy elfogadó közösségben való őszinte segítés (na most ezt nevezik 'terápiának', s erre sújtanak le a törvény erejével" ???i van? Az első fele igaz, efogadó közösségben élni kétség kívül jobb élni. Ezt nem törvény üldözi, hanem pl te.
A kanadai törvény, amit idéztél nem qbsegítő terápiákat, hanem a teljesen hasztalan genderváltó terápiákat tiltja. Aki homoszexualis, azt nem lehet terápiával heteróvá nevelni, csak kb tudatmódosítással.
Tényleg muszáj telehányni a topikot a mániásnak tűnő képzelgéseiddel és a teljesen logikátlan "érveléseiddel"?
Maradjunk inkább a témánál: Orbán hazugságai, rendszerszintre emelt lopásai, az oktatas lezüllesztése, valódi helyett propagandakormányzás. 
krida
krida 2021. 03. 30. 07:35
Előzmény: #35384  Törölt felhasználó
#35385
Látod, nem válaszolsz. Ciki? Lol.
Törölt felhasználó 2021. 03. 30. 07:35
Előzmény: #35382  krida
#35384
Látod, nem válaszolsz, de az elhallgatásban benne van a válasz. Mindketten tudjuk, itt nem "Szájer orgiájáról" van szó.
krida
krida 2021. 03. 30. 07:30
Előzmény: #35381  szieszta
#35383
Igaza volt, legalábbis a szó eredeti értelmében az imádat egyedül Istent illeti meg.
krida
krida 2021. 03. 30. 07:29
Előzmény: #35379  Törölt felhasználó
#35382
Mondd már meg légy szíves, "Szóval lehetséges-e "baráti szeretetnél" több házasságon kívül harmadik féllel??? Szóval lehetséges-e "baráti szeretetnél" több egy férfi és egy gyerek közt???? Szóval lehetséges-e "baráti szeretetnél" több ember és állat közt???? Szóval lehetséges-e "baráti szeretetnél" több Szájer és az orgián résztvevő férfiak közt???
szieszta 2021. 03. 30. 07:27
Előzmény: #35379  Törölt felhasználó
#35381
Teljesen más, csak mikor olvastam az Isten szeretetéről, eszembe jutott, hogy a kicsi lányom az iskolában azt mondta, hogy én imádom az apukámat, mire "rászólt" a tanító néni, hogy imádni csak az Istent lehet. Pedig néha volt, hogy a kislányom összetette a kezét és mondta, apuu légyszi légyszi!  :-)....és teljesítve lett a kívánsága, ami általában az, hogy telefonozhasson még egy kicsit. :-)

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek