Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 08. 11. 19:46

Őrmester részvényesek ide  

...azt hiszem bankot fogunk vele robbantani. :D
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ronaldinyo csütörtök, 15:48
Előzmény: #11132  12345
#11135
mondjuk irták többet fognak kommunikálni na ez teljesűl ugy néz ki-amugy jobb mintha rossz hirek jönne-pláne nem itt volt 7 es földrengés.
ronaldinyo csütörtök, 15:47
Előzmény: #11133  balentum
#11134
mondhatni igen-viszont csak ők vannak a tőzsdén és nincs hátszél és megvádolták hamisan az igazgatót-nem véletlenűl.de most tisza van és uj szelek fujnak.igaz csak kormányváltás van-mert itt rendszerváltás akkor lesz ha eltakaritják azokat akik nem valók a földre. addig viszont -a nemzetközi helyzet -szorul a hurok az emberiség nyaka körűl-a sátánistáknak meg már kevés az idelyük aztán pápá van nekik.közel van bizony mondom közel.
balentum
balentum csütörtök, 14:40
Előzmény: #11131  ronaldinyo
#11133
Hú basszus ez aztán nem semmi. Szégyen és nagyon gáz egy tőzsdei cégtől.:(((
12345 csütörtök, 14:28
Előzmény: #11131  ronaldinyo
#11132
🤣🤣 Az egyik kollégánk babot vacsorázott, egész este volt hatása ebben a forró nyári időszakban🤣
ronaldinyo csütörtök, 12:22
#11131
goodquestion vasárnap, 17:27
Előzmény: #11122  Shaun
#11130
Kb. mint egy AI-al írt sablon szöveg, nem erőltették meg magukat (az elmúlt 10 évben), Teams-en, hatékonyan, a rv-esek itt senkit sem érdekelnek, a tudjuk ki meg már alig várja, hogy 10% alá nézzen.
Shaun 2026. 06. 20. 13:50
Előzmény: #11128  ricraven
#11129
Üdv a klubban.
Pedig anno opusban en 200-810 voltam, nem kicsi db szam
Jatszóssal anno több papir szêpet ment.
De ezek besültek, Delta nekem az igazi csalódâs sajnos
Joker es meg hasonló sortârsak vannak.
Nekem anno rice mondta add el a szaros opust gyere a felêvel 4ig be.
Hagytam mert akkorâkat mozgot opus. Hibat hibara sajnos. Es elmentek az êvek.
Őrmestert en a kevês közkêz miatt vettem, hiba volt…. Talân most itt a vezetők most megmozgatjâk.
Sok sikert azêrt mindenkinek👍
ricraven
ricraven 2026. 06. 20. 12:41
Előzmény: #11127  fiftififti
#11128
Ennél az a sokkal durvább, hogy ezt a három rv-t vettem hosszú távra 6-7 éve. Akkor jött a delta tőzsdére, akkor jelentett a nutex, hogy komoly befektető érdeklődik irántuk, az őrmestert meg csak beválasztottam bónusznak. Ez nekem a sikertörténetem:)))).
fiftififti 2026. 06. 20. 10:07
Előzmény: #11126  balentum
#11127
Lehet kissé durva a hasonlat, de dettó mint nutex, delta, ott is szépen megélnek a semmiből!
balentum
balentum 2026. 06. 20. 09:28
Előzmény: #11124  balentum
#11126
https://invst.ly/1i7dx9
Két és fél éve volt egy kiszállási lehetőség, azóta csak sz@rakodós oldalozás lassú lecsorgás van forgalom nélkül.
A tulajok gyárthatnak ezer jegyzőkönyvet, de érdemben semmi nem történik és a család jól meg él belőle.:(
fiftififti 2026. 06. 20. 09:28
Előzmény: #11124  balentum
#11125
Így van ,hát valami szépet mégiscsak kell írni 😃
Ez amolyan nesze semmi ,fogd meg jól!!
Maradhat továbbra is a kereskedhetetlen dagonya!!
balentum
balentum 2026. 06. 20. 09:18
Előzmény: #11122  Shaun
#11124
Az Igazgatóság egyetértett abban, hogy a stabil megbízói kapcsolatok, a magas színvonalú szolgáltatás és a tudatos partnerkapcsolati stratégia együttesen jelentik a Társaság fenntartható növekedésének, eredménytermelő képességének és a részvényesi érték hosszú távú erősödésének egyik legfontosabb alapját. Bla, bla, bla ez csak a duma nem lesz ebből semmi. Sajnos:((
oxylant
oxylant 2026. 06. 20. 08:31
Előzmény: #11122  Shaun
#11123
Részvényesi értéķ, no ez az, aminek menni kellene!!👍😉
Shaun 2026. 06. 20. 08:25
#11122
fiftififti 2026. 06. 11. 08:39
Előzmény: #11120  balentum
#11121
Mondjuk ilyen alapon a tőzsdén levő részvények harmadát ki lehetne baxni a picsába, mert semmi másért csupán a lopás szándékával jöttek tőzsdére!!
balentum
balentum 2026. 06. 11. 08:30
Előzmény: #11119  fiftififti
#11120
Egyáltalán egy ilyen sz@r mit keres a tőzsdén???
A tulajdonosai is büszkék lehetnek magukra, hogy egy sz@rkupac tetején ülnek.
De mondjuk a legnagyobb ökör én vagyok, hogy egy ilyen fosra pénzt adtam.:((
fiftififti 2026. 06. 11. 08:18
Előzmény: #11117  hekki
#11119
Lehet még 10 évig itt fog szenvedni.
Akkor aztán baxhatjuk az árfolyamot az idők végezetéig!!
Nagyon kellemetlen egy ilyen lúzer  nagyrészvényes , évekig kerékkötője az árfolyamnak és a normális kereskedésnek!!
Pedig a cég jó lenne, jönnek az eredmények, de egy ilyen beragadt mindennek gátat szab!!
oxylant
oxylant 2026. 06. 11. 07:51
Előzmény: #11116  Shaun
#11118
AI- t is kerdezhetnék!!👍😉🙂
hekki
hekki 2026. 06. 11. 07:04
Előzmény: #11114  oxylant
#11117
10 éve be van ragadva ide 
Shaun 2026. 06. 11. 06:59
Előzmény: #11115  Shaun
#11116
De ez igy örökkê való lesz….ha vesz valaki 500 db felmev mulva 20ft feljebb dobja mert nincs mozgas.. ezen kene valtoztatniuk, figyelne fel a piac…. Vagy tizedelni ,, agyalhatnanak mar kicsit
Shaun 2026. 06. 11. 06:57
Előzmény: #11114  oxylant
#11115
Adnanak neki 100 milliot, aztan viszlát.
Vagy 70 et es maradnak neki par 10000 db
A piac rogton ertekelne
oxylant
oxylant 2026. 06. 11. 06:17
Előzmény: #11113  Shaun
#11114

Ahhoz mélyen a zsebbe kellene nyúlni, no nem akár miért:zsetonért!!🤣👍
Shaun 2026. 06. 11. 06:03
Előzmény: #11112  Hathor
#11113
Sztem Hali db száma nem változott.
Ha meg ö adja, miért nem vásárolják ki? 
Nem jött be a tervezett bulija itt, egyezkedjen.
Hathor
Hathor 2026. 06. 10. 23:07
#11112
Javulo eredmény:
Negyed éves'
https://bet.hu/newkibdata/129480408/%C5%90rmester_2026-I-Negyed%C3%A9ves_jelent%C3%A9s.pdf
1kötés -11% -48Ft
Hali mester nem vár..
Hathor
Hathor 2026. 06. 06. 15:52
Előzmény: #11110  uttakarito
#11111
Emelkedik fel az összes mozgóátlag.
200napost is lehagyta az árfolyam, de az 1évest is.
Volt itt aki azt mondta, majd ha fölé megy 200naposnak..
Megtörtént.
uttakarito
uttakarito 2026. 06. 06. 01:55
Előzmény: #11096  ronaldinyo
#11110
432
uttakarito
uttakarito 2026. 06. 05. 13:36
Előzmény: #11107  VT24
#11109
Majd lesznek újabb lehetőségek...
uttakarito
uttakarito 2026. 06. 05. 13:32
Előzmény: #11104  Hathor
#11108
Ez duplán jó hír...
Egyrészt presztizs a cégnek másrészt nem Valton és sem Civil Pajzs...
Kezdődik a rendszerváltás a biztonsági cégeknél is.
VT24
VT24 2026. 06. 05. 12:51
Előzmény: #11104  Hathor
#11107
Volt egy hír, hogy 60 millió forint árbevétel tűnik el, lejárt egy megbízás.
https://bet.hu/site/newkib/hu/2026.06./Rendkivuli_tajekoztatas_129473961
Shaun 2026. 06. 05. 12:49
Előzmény: #11104  Hathor
#11106
Egyszer talán...
VT24
VT24 2026. 06. 05. 12:49
Előzmény: #11104  Hathor
#11105
Nem a rendezvényt biztosították, hanem a kupa őrzését, egy fém darabot felügyeltek, ahhoz kb elég 5 ember, kb 5 millió ftnál nem kerülhetett többe. De akkor már a jelentős túlárazás is bele van kódolva 
Hathor
Hathor 2026. 06. 05. 12:40
Előzmény: #11099  ronaldinyo
#11104
Az nem semmi.
Na. Magyar Péter alatt sikerült megnyerni a legnagyobb rendezvényt?
És még ki is emelték a szervezest, védelmet milyen jó volt!
1darab nem fogy erre sem.
Nem semmi.
Kinyírta Hali a papírt sajna..
Ahogy vesz valaki, azonnal ráadjs.
Ez van
uttakarito
uttakarito 2026. 06. 04. 23:18
Előzmény: #11099  ronaldinyo
#11103
Ez jó hír valóban⚽ 
uttakarito
uttakarito 2026. 06. 04. 23:17
Előzmény: #11099  ronaldinyo
#11102
Ez jó hír valóban⚽ 
oxylant
oxylant 2026. 06. 04. 11:47
Előzmény: #11100  ronaldinyo
#11101
Mi az a bl??🤣

Topik gazda

_____
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek