Ennél az a sokkal durvább, hogy ezt a három rv-t vettem hosszú távra 6-7 éve. Akkor jött a delta tőzsdére, akkor jelentett a nutex, hogy komoly befektető érdeklődik irántuk, az őrmestert meg csak beválasztottam bónusznak. Ez nekem a sikertörténetem:)))).