Topiknyitó: Portfolio 2018. 01. 14. 20:30

Zsiday Viktor összeomlásra és 320-as euróra figyelmeztet!  

Ugrás a cikkhez
Az elmúlt hetek, hónapok legfontosabb makrogazdasági változása az, hogy elkezdõdtek a kamatemelések világszerte - írja Zsiday Viktor blogján. A másik fontos esemény, amire a befektetési szakember igyekszik felhívni a figyelmet, az a
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
deszcsakafi 2018. 02. 07. 15:07
Törölt hozzászólás
#8
signal2
signal2 2018. 01. 15. 17:51
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#7
Hol lehet olvasni, hogy mi a Soros-propaganda? Én csak a kormány Soros-propagandáját ismerem.
gyula1971
gyula1971 2018. 01. 15. 17:49
Előzmény: törölt hozzászólás
#6
Ez így van, pont a kamatemelésekopr apad el az EU-forrás.
-pny
-pny 2018. 01. 14. 20:57
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#5
Soros-t már szitokszóként használjátok. Lehet, hogy a fradi B középben kapsz ezért valamelyik Kubatov kopasztól egy vállbaveregetést, meg a szünetben egy sört, de értelmes emberek között ez égő.
andare 2018. 01. 14. 20:34
Törölt hozzászólás
#4
Törölt felhasználó 2018. 01. 14. 20:33
Előzmény: #2  -pny
#3
Egyetértek,neked meg ilyen posztokat kéne írnod,amihez értesz,nem a véresszájú Soros propagandát tolni! Így még hasznos tagja is lehetnél a fórumnak!
-pny
-pny 2018. 01. 14. 20:30
Előzmény: #1  portfolio
#2
Zsiday nagyon profi, mindig érdemes rá figyelni, hiszen a mögöttes folyamatokat is jól látja.
.
De. Én azt gondolom, hogy most még csak korrekció lesz, nem a nagyon várt “összeomlás”, ami amúgy sose érkezik ilyen vártan... A 
.
A kamatemelések elhozzák majd a kijózanodást, de ne felejtsük el, hogy a 0 körüli kamatszintek be sincsenek árazódva (azokhoz a jelenlegiekhez képest is jóval magasabb, extrém árazások tartoznak - ezt a piac triviálisan sose hitte el). És azt sem szabad elfelejteni, hogy a kamatemelés nem valami önmagában vett mumus, kamatot emelni ott lehet/kell, amikor már beindult a gazdaság... 
A hirtelen likviditás csökkenés, meg a para erős korrekciót hozhat, de szerintem utána még lesz egy felfelé kör és majd csak onnan jöhet az igazi medvepiac.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek