Topiknyitó: Törölt felhasználó 2020. 11. 02. 09:15

TRUMP VAGY BIDEN ?, SZAVAZZANAK.  

Mindenki csak egy nevet irjon ide.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
impudent 2020. 11. 05. 08:32
Előzmény: #492  Landlord
#520
Millen néger fickók ?
Aki nem teljesít az menjen a ,,,
Fitesz is teljesített éllátta minden földi jóval a lakusság 2% át a többi mög szinte nem kapott semmit.
Ez vót a családtámugatás
Törölt felhasználó 2020. 11. 05. 08:29
Előzmény: #517  Törölt felhasználó
#519
jo értem én ,valami van az biztos,lehet biologiai fegyver,nálunk mult összel kezdödött,4 en voltak betegek sokáig,aztán még egy aki nem volt beteg majdnem sosem aztán anyám apám  és én január végén ,én is régen voltam még megfázva sem voltam ,de 2 éve hörgögyulladás és most januárban is ugyanaz csak sokkal keményebben ,és egész nyáron a hörgöim vacakoltak föleg mikor maszkolni kelett,még most sem az igazi,egy biztos sajnos sok virust elöállitanak laborban és nem lehet tudni mit ersztenek ki szándékosan vagy nem,és a kemtrél, ugye az vegyicsik ,nem kondenzcsik ki tudja mi van benne ,legalább 10 évig nyomatták,és még a sok elektroszmog,mobilinternet,a táplálkozás és a vizek mérgezettek a levegövel együtt lásd kárpátmedence télen de láttuk india kina,tönkretettük a beleinket antibiotikumokkal gyögyszerekkel,és az az immunrendzer fö része,.és még sok más ugye stesszz,félelemkeltés,és ugy e gyülölködés irigykedés, gonoszkodások,tehát böven van az emberiség számláján,és még sorolhatnám nézze meg a történelmet mi van ott undorito mocskos állat az emberiség, ki nem inge.
signal2
signal2 2020. 11. 05. 08:16
Előzmény: #516  signal2
#518
Csak véletlen lehet ez a széthúzás a trumpisták között, más témában biztos egy véleményen vannak:
https://444.hu/2020/11/05/trump-tamogatoi-egyszerre-kovetelik-hogy-allitsak-le-a-szavazatszamlalast-es-hogy-szamoljak-meg-a-szavazatokat
Törölt felhasználó 2020. 11. 05. 08:15
Előzmény: #514  Törölt felhasználó
#517
Nem tudom ezt kerülöm már az összeesküvés elméleteket ...Ami tudok a környezetemben rengeteg a beteg a fiam is volt, ismerősöm tegnap halt meg egyik munkatársam öreg apukája a kórházban kapta el az is szarul van ja a fiam anyósa is beteg.Én ezeket látom jelenleg.Sz ar a szitu.
signal2
signal2 2020. 11. 05. 08:15
#516

signal2
signal2 2020. 11. 05. 08:14
Előzmény: #499  hellforceone
#515
Gondolom, világos neked, hogy nemhogy nagy számban, de pár ezer embernek sem lehet adni 50m Ft-t 1-1 szavazatért. Az iróniának nyilvánvalónak kellett volna lennie. Sajnálom, ha nem ment át. 
Törölt felhasználó 2020. 11. 05. 08:10
Előzmény: #512  Törölt felhasználó
#514
szerintem a kissebség hiszi már csak el de az elég mert azok terrorizálják a többséget,és amugy csak azért hord a többség maszkot mert megbüntetik ,és nem hordana itt senki ha nem lenne kötelezö,magyarul terrorizálva vagyunk és megy a felelmkeltés,vagyis a gonoszság határtalan de a butaság is és az tolakodo is ,és hatalmas a korlátoltság is,sajnos nem ébredtek még öntudatukra az emberek ,és bizony ugy menetelnek mint az ÁLLATOK, tehát az emberek többsége  ugy viselkedik mint az állat,ez szégyen az emberiségre,tehát aki élve akarja megélni a háborut ,az ébredjen fel és ébredjen végre már öntudatra,az igazság a megváltása az embereknek,minden embernek.
Törölt felhasználó 2020. 11. 05. 08:04
#513
azért a virust jo hogy bevezették mert az emberek többségének nincs kedve már tüntetésekre menni,képzeljük el hogy milliok 100 millok kimennének az utcára mi lenne.
Törölt felhasználó 2020. 11. 05. 08:02
Előzmény: #510  Törölt felhasználó
#512
Ez igaz. Ennek aki másnap ellenkezőjét mondja vagy csak simán belehazudik mint most az ausztriai esteszámokkal ami 20.000-el kevesebb az összes nem beszélv a 6-od annyi halálesetről ...valóban nem ügy neki.Mi vagyunk a barmok hogy még mindig elhisszük a showt:-)
Törölt felhasználó 2020. 11. 05. 08:00
#511
Bocs Borkai lemondott,de ő is csak egy polgármester volt.Viszont utólag hallani márnem véletlen volt az  egész , mert nem igazán szerette a vezér mert többször ellent mondott neki.Érdekes hova tünt nem az ördög úgyvédje...sehol nincs és nem is keresi senki.És ha belegondolunk teljesen hétköznapi dolog volt az buli...
Törölt felhasználó 2020. 11. 05. 07:59
Előzmény: #507  Törölt felhasználó
#510
ugyn már orbán átáll biden oldalára mi az néki
Törölt felhasználó 2020. 11. 05. 07:58
Előzmény: #508  Törölt felhasználó
#509
17 millió nyércet ölnek meg a dánok a koronavírus miatt.nem tudom igaz e ez de a gonoszság határtalan,ugyhogy ezt az emberiséget el kell pusztitani,és uj emberiséget létrehozni ,de nem a mostani alapon ,hanem teljesen uj alapokon,meglesz,háttérhatalom csak pusztitani tud,de kik hajtják végre?tehát nem külömb senki a deákné vásznánál és hol vannak az egyházak? ja bocs,HAGYJÁTOK HOGY A HALOTTAK TEMESSÉK EL HALOTTAIKAT.
Törölt felhasználó 2020. 11. 05. 07:56
Előzmény: #498  user01
#508
azért azt látjuk valami nem stimmel és amugy mi is volt nálunk ,választási iroda honlapja nem müködött ,ugyan miért ,ezek elcsalták a választást mind a két oldal,vagy szinház az egész és háttérhatalom vezényli,de ne aggodjanak,még a halottra is maszkot adnak,
Törölt felhasználó 2020. 11. 05. 07:55
Előzmény: #503  janosvitez
#507
Plusz hatalmas hiba volt előre benyalni Trumpnak. Videoban a leendő elnököt nyíltan korrupcióval vádolni butaság.Ekkora ország mint mi-vicc.Mitnha én én odaállnék Ali elé és kihívnám egy menetre.Ezt mondanám mi van te nagy benga gyere az anyád:-)Viccet félre téve  hatalmas hiba volt ezért le kellene mondania.Persze miért mondtak itt le és ki.
Törölt felhasználó 2020. 11. 05. 07:53
#506
biden nyert ,viszont janzárig tutko nem lesz eredmény sok felebbezés miatt,és ki tudja meddig fajul a dolog valaki megálmodta mult összal a tavaszt és az mostani öszt a tavasz bejött ,ugy nézem az ösz is bejön,jó véres lesz
Törölt felhasználó 2020. 11. 05. 07:52
Előzmény: #499  hellforceone
#505
Ne általánosíts!
Valóban szerencsétlen megfogalmazás volt. 50 misit természetesen nem fognak adni minden szavazónak, igazából értelmetlen mondat is volt, mintha azt mondta volna, hogy ha soha többé nem kell dolgoznia, akkor a fideszre szavaz. Ez természetesen hülyeség. Hogy ki mennyiért adja el a szavazatát, az erkölcsileg mindegy itt a lényeg inkább azon van, hogy vannak, akik meg akarják venni.
A rendőrség is jobban büntet egy drogdílert, mint egy drogfogyasztót és itt bizony a fidesz a díler!
Pénzéhes szavazógépekké akarja nevelni a magyarokat és nem gondolkodó egyénekké.
Az amcsi reakciók is nagyon tanulságosak. Élet halál kérdésnek fogják fel ezt a bohózatot, miközben a reláció tökre fordított, a politikusok vannak értünk vazze!
Törölt felhasználó 2020. 11. 05. 07:46
Előzmény: #501  badsector1
#504
Ez kicsit beteges is...faszkalap teljesen.Baszhatja már 1,14-en van a bwinen reggelre.Megunják majd a jövő héten, kell az új elnök aki Biden lesz.Mindig megy a show 2016-ban is így volt aztán beszél a dollár:-)
janosvitez 2020. 11. 05. 07:45
Előzmény: #499  hellforceone
#503
Pedig velejéig romlott korrupt maffia sajnos...
janosvitez 2020. 11. 05. 07:44
Előzmény: #500  badsector1
#502
De tud... 
Lásd a határontúli magyarorok esetét..-))
badsector1
badsector1 2020. 11. 05. 07:42
#501

Nehéz egy trumpista logikáját kiismerni. :))
   "Trump támogatói egyszerre követelik, hogy állítsák le a szavazatszámlálást és hogy számolják meg a szavazatokatEz a videó elég jól összefoglalja azt az abszurd helyzetet, ahova a Trump-kampány eljutott: Arizonában például még Biden vezet, de folyamatosan csökken az előnye, ezért ott Trump támogatói azért kezdtek el tüntetni a szavazatszámláló irodák előtt, hogy mindenképp számolják meg a szavazatokat (ami amúgy meg is fog történni), addig vannak államok, ahol Trump vezet, de folyamatosan csökkenő előnnyel, így ezért itt Trumpék jogi úton akarják leállítani a szavazatszámlálást"

Topik gazda

hexal
hexal
4 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek