április 09. | 19:16

Tízezrek tüntetnek a CEU-törvény ellen a Parlamentnél  

Kb. 80e fős a tömeg.
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
június 22. | 17:08
előzmény: #992  Vazsmegyei
Amúgy meg: ez egy magánegyetem. Majd a piac eldönti, hogy mit ér. Ha semmit roló le.

De ezt ne te akard megmondani. Döntse el az, aki oda akar menni. Elhiheted, hogy aki oda befizet, az tudja, mit kap a pénzéért és végignézte a lehetőségeket.
június 22. | 17:05
Azt akarod mondani, hogy a kormány szóvivőjének gagyi diplomája van, szóval gyakorlatilag nincs is neki?
június 22. | 15:09
előzmény: #993  ts3
Úgy legyen megelőzzük az UNIOt megelőzzük a z egész világot, hogyan kell mindenkinek alapjövedelmet biztosítani!
Kövessék a magyar példát!
ts3
június 22. | 14:57
Magyarországról is lassan kiderül, hogy nem is ország, csak egy közpénz kiosztó hely.
június 22. | 14:09
előzmény: #989  NagyBarnaMacika
Egyre lejjebb csúszik a CEU a legendás egyetemek rangsorában. Nincs is benne, de lassan kiderül, hogy nem is egyetem, csak diplomakiosztó hely!
link
június 13. | 19:06
előzmény: #990  Oszo
Ízlelgessük: Soros, Orbán. Mindkettőjük nevében van rövid o, és r.
június 13. | 18:39
előzmény: #989  NagyBarnaMacika
Nem érdekes! Sólyom is komcsi! Amúgy is ugyanolyan betűvel kezdődik a neve, mint a Sorosé! Nehogy már elhidd, hogy véletlen...
június 13. | 18:22
Sólyom Lászlóék megírták az AB-nek, miért védhetetlen a lex CEU
link
május 17. | 16:02
"Ha van olyan egyetem, amely különleges elbánásban részesül ma Magyarországon, akkor az az Orbánék által gründolt Nemzeti Közszolgálati Egyetem"

link

május 05. | 15:27
előzmény: #983  bigyula
ott van a cikkben, hogy már elegánsan megmagyarázták
május 05. | 14:39
"A lengyelek kitiltották őket, nálunk vígan koszorúztak Putyin motorosai

Röpködtek az önkényuralmi jelképek, gond nélkül ünnepelhettek a város több pontján."

Egy egyetemet elüldözünk, de a putyinista motorosok haverok. El kéne takarodniuk végre ezeknek az oroszimádó komcsi barmoknak, mielőtt késő lesz.
május 05. | 13:19
előzmény: #980  watson
Mellesleg ez okirathamisítás amúgy...
május 05. | 13:14
május 05. | 09:39
Kíváncsian várom, hogy ezt hogy magyarázzák meg a propagandisták... :-)
május 05. | 09:37
előzmény: #979  bigyula
Szerencsétlennek éppen nem jutott eszébe jobb ötlet:)
május 05. | 09:35
Most őszintén, nem ez volt az első és utolsó dilettáns akciója a fidesznek és a láthatatlan pap megélhetési bűnözőknek:))
május 05. | 09:20
előzmény: #979  bigyula
Az egész törvény fake :DDDSemjén Iránból aláírta Budapesten távban 1 nappal az elfogadás előtt a javaslatát, amit minden képviselő jól megfontoltan tgondolhatott 5 perc alatt ... pfff...
link
május 05. | 06:20
előzmény: #973  Alilou3
Már csak az hiányzik, hogy nyilvánosan elégesse a CEU-s papírját. Végül is szerinte nem ér semmit, és azt sem tudja, honnan van... :)
május 05. | 01:17
előzmény: #977  elemes
De nem a suli a fake, hanem a papírja...
május 05. | 00:22
most fog kiderülni, hogy fake diplomája van...?
május 04. | 23:30
előzmény: #975  sanya10
Ez igaz, de a féregséget akkor is utálom.
május 04. | 23:25
előzmény: #970  -pny
Hagyni kell őt a magányában!
május 04. | 22:41
Nem semmi. A nagy fúj CEU-zás közepette gyakorlatilag lebukott, hogy azt sem tudja, honnan van a paírja, tehát nyilvánvalóan vett azt...
május 04. | 22:38
„.....Kovács Zoltán szájából különösen érdekesek voltak, amikor a CEU-t támadta, egyszer nem létező, "virtuális egyetemnek" nevezte, mivel csak a Közép-európai Egyetemen zajlik oktatás. Enyedi Zsolt rektorhelyettes ekkor vágta Kovács fejének: ÖN SEM EGY VIRTUÁLIS EGYETEMEN VÉGZETT! Mire a kormányszóvivő azt mondta, hogy maga sem tudja, hogy milyen diplomája van. Bizony, Kovács Zoltán azt mondta, NEM TUDJA, MILYEN DIPLOMÁT SZERZETT A CEU-N, MERT UGYAN ANGOLUL TÖLTÖTTÉK KI A PA...PÍRT, de nem tudja fordításként értelmezze a CEU-t vagy hogyan. Enyedi Zsolt segítette ki, hogy akkor, amikor Kovács végzett, még nem is létezett a Közép-európai egyetem, tehát amerikai diplomát szerzett a CEU-n. Mire Kovács duzzogva visszaszólt, hogy "de nincs rajta azonosító szám". ÜLJ LE FIAM! EGYES!... (ÍRHATTAM VOLNA MÁS, NEM SZALONKÉPES SZAVAKKAL IS!) VAN MÉG ENNÉL IS LEJJEBB...

link
HÉ!!!!
május 04. | 21:41
előzmény: #971  -pny
Valamint akkor a törés-zúzás, vandálkodás, autó gyújtogatás, középület feltörés, felgyújtás, brutális rendőrökre támadás hazafiság volt, most meg egy sípolás, meg fúj Orbánozás hazaárulás, erőszakosság és börtönben a helye az elkövetőnek.

Gigantikus kettős mérce.
május 04. | 21:38
előzmény: #966  Vazsmegyei
"Nem veszed észre a hasonlóságot. Most is az a csőcselék próbálja rendőröket és az utcát is!
Csak azóta más lett az utca és mások a rendőrök is!"

Más bizony, főleg az utca. Tudjuk. Akkor ugyanazon a téren 1 millióan is elfértek, most csak néhány ezren vannak:)
május 04. | 21:36
CEU témában ide lehet írni, miután portásdénes ezt a témát is elüldözte saját kampány topicjáról.
április 25. | 17:29
előzmény: #967  NagyBarnaMacika
az oktatás szabadsága a gyakorlatban:
"Európában a muszlim közösségek a szekuláris közegről tudomást sem véve
egyre több aktív társadalmi, gazdasági és politikai szerepkörökkel
felruházott mecsetet építettek. A mecset – vegyük most egy hivatalosan
elismert mecset esetét – létrehoz egy alapítványt, ami lehetővé teszi
számára azt, hogy tevékenységét kiterjessze az oktatásra,
kereskedelemre, jótékonykodásra, stb. Így már nem csupán egy mecset,
hanem a közösség társadalmi és gazdasági központja is." - így terjed a radikalizmus az oktatás szabadságán keresztül.
április 25. | 16:46
előzmény: #967  NagyBarnaMacika
erre iszunk

,link
április 25. | 16:35
Az Európai Néppárt is kiáll a CEU mellett EUrologus EUROLOGUS

Sabine Verheyen német konzervatív képviselő felszólította a magyar kormányt, hogy tartsa tiszteletben az oktatás és a kutatás szabadságát.

link

április 25. | 15:24
//Ugyan már. Ne fordítsd meg az ok-okozati sorrendet. A tévészékház nem magától tört és gyúlladt fel, ahogyan az autók sem és a belváros sem magától verődött szét. A rendőrökre sem saját maguk támadtak. ---pny---//

Nem veszed észre a hasonlóságot. Most is az a csőcselék próbálja rendőröket és az utcát is!
Csak azóta más lett az utca és mások a rendőrök is!
2006 a tolmácsolásodban történelem hamisítás! 2006-ban nem voltál szemtanú a TV székháznál, meg a véleményed sem hasonlít az ott történtekre!
április 25. | 09:57
előzmény: #959  exmnbs1
Örülök, hogy beláttad, hogy az usa más mint Európa.
Ott nincsenek ezeréves nemzetek szuverenitásán alapuló nemzeti parlamentek saját nyelvvel és kultúrával, csak mesterségesen létrehozott helyi törvényhozások ab ovo erősen korlátozott szuverenitással.
április 25. | 09:25
előzmény: #963  Alilou3
Élőben nézheti az ország, ahogy a trefortosok megizzasztják Ádert a Lex CEU-val
A Trefort Ágoston Gimnázium diákjai kérdezhetik az iskolájukban kedden klímaórát tartó Áder Jánost a közéletről, politikáról, így a lex CEU-ról is, közölte az atv.hu-val Csapodi Zoltán, a gimnázium igazgatója. Hozzátette: az elnöki látogatást végig élő egyenesben közvetítik a gimnázium honlapján.Áder János látogatása, pontosabban annak kapcsán a Lex CEU aláírása ellen a tanulók harmada, a tanárok fele tiltakozott nyilvánosan. Sőt, hétfő este trefortos öregdiákok közölték, hogy ők is online petícióban csatlakoznak a tanárokhoz. Ezitt olvasható, este 9-ig 162-en írták alá.

link
április 25. | 09:22
előzmény: #959  exmnbs1
CEU-rektor Brüsszelben: Hagyjanak minket békén, jó?

A CEU rektorát nem érdeklik Orbán Viktor politikai céljai, csak azt kéri, hogy az egyetemét hagyják működni. „A kérésünk lényege, hogy hagyjanak minket békén, hadd csináljuk, amit az egyetemek csinálnak!” – mondta Michael Ignatieff, a Közép-európai Egyetem rektora Brüsszelben hétfő este. A Brüsszeli Szabadegyetem (ULB/VUB) meghívására vett részt egy beszélgetésen az egyetem francia és holland nyelvű részlegének a rektoraival, 150-200 fős nemzetközi hallgatóság előtt. „Nem politikai intézmény vagyunk, hanem egy valódi egyetem. Izgalmas dolgokat tanítunk, például középkori történelmet és mikroökonómiát” – magyarázta, hogy miért teljesen érthetetlen, amikor a magyar kormány Soros Györggyel vívott háborújának egyik szereplőjeként tekintenek a Közép-európai Egyetemre. „Büszke vagyok rá, hogy Soros úr pénzügyi támogatást adott az egyetem működéséhez. Csodálom őt, magyar hazafinak tartom. De ő nem ad nekem utasításokat. – szögezte le. – Az egyetem 21 fős kuratóriumának tartozom felelősséggel. A kurátorok olyan egyetemekről jönnek, mint Oxford, Berkeley, a Stanford és a Columbia.”
link
április 25. | 09:19
előzmény: #961  Phylaxa
Következő választás feltételezett mandátumai:
FIDESZ 40%JOBBIK 30%MSZP-DK-LMP 30%
Alakítsál működőképes kormányt.
április 25. | 09:15
előzmény: #958  _Bekre_Pal_
A svédeknél folyik már pontosan. De nyilván mindenhol ez lesz, mert nem tudnak egyébként törvényeket hozni.
április 25. | 09:12
előzmény: #957  EnemyOfThePeople
Azokban az országokban amire gondolsz a lakosok min.2-3 nyelvet beszélnek. Így lényegtelen,hogy éppen az adott részen melyik a hivatalos.Hogyan állítasz munkába egy románt Portugáliában ha a munkaadó csak portugálul a munkavállaló pedig csak románul beszél?Az USA-ban ez nem probléma hiszen bevándorlók alapították és egy közös pont az angol nyelv használata az ami összeköti a nacionálékat.

Topik gazda

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE