Topiknyitó: Portfolio 2017. 08. 17. 22:23

Terrortámadás Barcelonában - Megerõsítik a biztonsági intézkedéseket  

Ugrás a cikkhez
Kisteherautó hajtott gyalogosok közé Barcelona központjában csütörtök délután. A terrortámadásnak hivatalos információk szerint 13 halottja és 50 sebesültje van. A két támadó a helyszínrõl elmenekült és egy közeli étteremben
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
HPeter76
HPeter76 2017. 08. 20. 23:29
Előzmény: #239  gambadoro
#240
Van mire gondoljál Mo.3.2millióan nem kérték a migránsokat... -Ha fájna neked ez az érzés,hogy a migránsok nem jöhetnek
gambadoro 2017. 08. 20. 22:46
Előzmény: #238  Törölt felhasználó
#239
miattam nyugodtan megjátszhatod magad
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 22:29
Előzmény: #237  gambadoro
#238
Tapasztalat leírása = projekció? :)) Cool. Melyik pszichológia tanszéken tanítják ezt? Hadd zárassam be rögtön BalogZolival! Inkább, mint a CEU-t. Nem én projektálok, hanem te vagy laissez fair. De sebaj, behunyhatjuk a szemünket és továbbra is a szőnyeg alá söpörhetjük a problémákat... majd a probléma old meg minket. ;)
gambadoro 2017. 08. 20. 22:18
Előzmény: #236  Törölt felhasználó
#237
megpróbálod projektálni a mikró világodat és nem a mikrovilágét, mert az teljesen más
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 22:13
Előzmény: #235  gambadoro
#236
:))) 225-ös bejegyzésem a 224-esre reagálva ezzel kezdtem: "Ja és ez csak az általam észlelt átlag" általam észlelt = csak amit én tapasztaltam (velem történt meg, ott voltam személyesen) általam észlelt átlag = az általam észlelt tapasztalatok átlaga általam észlelt <> világátlag, mert én <> világ összes embere Tarzan szereti Jane érti?
gambadoro 2017. 08. 20. 22:06
Előzmény: #234  Törölt felhasználó
#235
dehogy az a jó ha általánosítasz
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 21:59
Előzmény: #233  gambadoro
#234
Az én mikrovilágomban? :))) Rémálom? :D Ezzel a "tanú hiteltelenítése" c. fogást gyakorolod? Azt hiszem, én is követem Metal Heart-öt.
gambadoro 2017. 08. 20. 21:55
Előzmény: #230  Törölt felhasználó
#233
mert ez lehet h így van a te mikró világodban de messze nem jellemző te egyenlőségjelet teszel a fanatizmus és a muszlimok közé, holott ezeknek az embereknek a döntő többsége kb lszrja a miniszoknyát persze, van amelyik megbolondul az is igaz és nylván, ha nem lenne itt egyetlen egy sem akkor ezt a veszélyt ki is pipálhatnánk mint írtam nekem sem tetszik, ha rajtam múlna levetetném a kendőt róluk, szétszórnám a populációt és beolvasztanám meg lehet ezt oldani pl. nem kapnak segélyt amit írsz az egyébként kb olyan, mint annak a tominak a rémálma a spanyol boltban a muszlim nővel
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 21:53
Előzmény: #231  mereszZenesz
#232
Nem sértesz meg vele. Csak vettem egy példát, ami kellően mindennapi, és létező. Hogy hány százalékot érint? :)) Passz. Örülök, hogy a te tapasztalataid pozitívak e téren.
mereszZenesz 2017. 08. 20. 21:49
Előzmény: #228  Törölt felhasználó
#231
"csak hadd ne kelljen már kezet fogni egy nővel" - ez így tul van bagatelizálva már ha meg nem sértelek. Ilyenek is biztos vannak de ez csak a nagyon kis százalékuk. Én 10 éve a liberalizmus fellegvárában ( Hollandia ) élek hidd el tudom miről beszélek. Napi szinten köztük mozgok, dolgozok, élek ha úgy tetszik..
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 21:42
Előzmény: #227  gambadoro
#230
Semmit nem akartam ezzel. Te kérdeztél, én válaszoltam. Leírtam a tapasztalataim.
gambadoro 2017. 08. 20. 21:40
Előzmény: #225  Törölt felhasználó
#229
a szírek, libanoniak teljesen nyugati gondolkodásúak irakot nem ismerem iráni osztálytársam volt, az anyja, lánytestvére sem hordott kendőt, ellenben európai ruhákat igen a maghreb országok kétarcúak afrikai muszlimok már keményebbek ázsiai megint sokféle összességében szerintem fele-fele lehet az arány
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 21:40
Előzmény: #226  mereszZenesz
#228
Nyugodt életre vágyik, ez nem kérdés - de a saját elképzelése szerint. Te is csak nyugodt életre vágysz, csak ne smároljanak férfiak a padon. (Ha ez épp nem zavar, bocs, csak kitaláltam valamit.) Ők is csak nyugodt életre vágynak, csak hadd ne kelljen már kezet fogni egy nővel. Nem nagy dolog a békesség kedvéért... vagy mégis?
gambadoro 2017. 08. 20. 21:37
Előzmény: #224  Törölt felhasználó
#227
egyrészt soha az életben nem kerülnek többségbe európába a fanatikusok végképp nem ott a statisztika, a 6 százalék semmi, ráadásul ennek legalább a 80 százaléka világi muszlim most akkor mondhatom én is, hogy ismerek nem egy törököt, aki iszik mint a gödény és eszébe nem jutna kitiltani a miniszoknyát otthon sem tiltják te a muszlimok kisebbségéről beszélsz, akik alig vannak európában nem értem, pontosan mit szeretnél ezzel
mereszZenesz 2017. 08. 20. 21:22
Előzmény: #225  Törölt felhasználó
#226
Vallás , szül hely, bőr szín stb -től függetlenül a nagytöbbség nyugodt életre vágyik szvsz Ilyen fanatikus hülyék akik meg mostanában ámokfutnak meg mindig lesznek..
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 20:49
Előzmény: #224  Törölt felhasználó
#225
Ja és ez csak az általam észlelt átlag, biztos van mutatóban balkáni fanatikus és arab európai gondolkodású is. Damaszkusz egyébként pont egy metropolisz volt, úgyhogy lehet, hogy akik onnan jönnek, azok pl. hamarabb integrálódnának, mint az a török, aki valami helyi faluból jött.
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 20:46
Előzmény: #223  gambadoro
#224
Olyasmik. Ha már a Guardian is megírja, akkor érdemes fölfigyelni rá: link Ez Origo, de még tavalyi, azt hiszem, még az agymosás előttről talán: link (Viszont bocs, folyékonyan beszéltek németül, szóval lehet, ott születtek.) Nem az Iszlám Állam a fő ok, hanem az iszlám világszemlélet (szerintem). Dolgoztam külföldön muszlimokkal is, jól megvoltunk egymással melóban, hülyültünk is, de világossá tette számomra a munkatársam, hogy ha itt ők kerülnek többségbe, nix miniszoknya pl. (Mármint nem rajtam. :D De úgy meg gondolom, főleg. :DD) Munkán kívül nem keveredett nem muszlimokkal. Csak a család volt és a templom. (Indiai volt, talán barangal.) A balkániak az európai kultúrkörbe tartoznak, ők kb. úgy tartják a szokásaikat, mint mi a keresztényt. A török attól függ, Törökország mely részéről jött. Még az indiai muszlimok sem az a fanatikus fajta, de az is régiófüggő, illetve, hogy tisztán muszlim vagy muszlim-hindi kevert közösségből jött-e (ahol a hindik voltak többségben(!)), viszont az arab muszlim csak rábólint arra, hogy egyetért veled (hitetlennek amúgy sem bűn hazudni), addig, amíg nem ő dirigál. Észak-afrikai muzulmánokkal nem dolgoztam, róluk nem tudok mondani semmit, törökkel sem, egyébként. Balkánival igen.
gambadoro 2017. 08. 20. 20:30
Előzmény: #222  Törölt felhasználó
#223
nem tudom hol lehet ez londonban olyan mint a svéd no go? én azt írtam, hogy 2010-ben 10 millió muszlimmal nem volt probléma a gondot az iszlám állam okozza egyébként a bosnyák, albán egyéb balkáni muszlimokkal mi a helyzet? a török muszlimokkal, akik atom részegre isszák magukat?
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 20:28
Előzmény: #221  gambadoro
#222
Ez árnyaltabb. London egyes kerületeiben nem ölnek meg, csak kiverik a kezedből a sört a "muszlim gárdisták", mert a shariával ellentétes. A német nudistákat, akiket leköpködtek kb. egy éve azok a suhanc menekültek, akiket ott szállásoltak el, szintén nem gyilkossággal végződött - de ez is terror, ami az embernek az egészségére megy. Tudod, mint mikor a szomszéd minden vasárnap flexel 20 éven keresztül vagy mint mikor egész életeden keresztül lopja valaki a tyúkod, tojásod, zöldségeid-
gambadoro 2017. 08. 20. 20:23
Előzmény: #217  Phylaxa
#221
szóval, 2010-ben 10 millió muszlim élt európában + 14 millió oroszországban ez európai muszlimok közül, hány lett terrorista? hányan követtek el vallási alapú bűntényt? ezek egzakt kérdések

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek