Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2018. 02. 12. 08:51
Előzmény: #3685  Czvetkovics
#3740
Ezek szerint, ha piacon szerzi be a gázt, akkor adhatja olcsóbban:
https://www.portfolio.hu/vallalatok/gazarat-csokkent-az-eon.3.276309.html
Ez verseny. Újra bebizonyosodik, hogy a verseny képes leszorítani az árakat.
gambadoro 2018. 02. 12. 01:27
Előzmény: #3738  _Bekre_Pal_
#3739
ne viccelj még bírósági pör is vót
knézi csobánka réme
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 12. 01:09
Előzmény: #3736  gambadoro
#3738
Knézy is gyepálta asszonypajtást? Nem tudom, ő hová valósi, de azt tudom, hogy az onogur törzsközösségben mellénk csapódott nép, akikből a székelyek lettek és akik a mai magyar mainstream politikai vélemények szerint annyira romantikusan nagyszerű emberek, azt mondják, hogy a medve nem játék, a sör nem ital, az asszony meg nem ember. Ugyanitt megfigyelhető a vélemény, hogy pénz számolva, asszony verve jó. Mivel a mai nemzethy elit annyira szeret odajárni, el tudom képzelni, hogy ez a norma.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 12. 00:58
Előzmény: #3735  _Bekre_Pal_
#3737
Apura. Nem  apuka. Csak elírta a prediktív bevitel.
gambadoro 2018. 02. 12. 00:58
Előzmény: #3734  Peterbond
#3736
sokszor azért mert nem igaz
előfordul, hogy asszonynak így is megéri
és aztán vannak a lumpenek
most találjuk ki ebben az esetben mi a helyzet
ja, és ne feledjük:
válás, gyerekelhelyezés ilyenek
asszony legjobb ütőkártyája, hogy verik
ha verik ha nem verik
rögtön megsajnálják
persze könnyen lehet, hogy az alkesz nő nekimegy apunak, aki tényleg csak védekezik, ott vannak a gyerekek stb.
nem tudjuk
ha fideszes bolsi, akkor az asszony alkesz hazug
minden más esetben nőverő
mi a helyzet knézi nőverővel?
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 12. 00:57
Előzmény: #3734  Peterbond
#3735
Apuka emlékezteti.
Mellesleg nem csak nőknél van ilyen fiatalkori rossz program. A mi kedves vezetőnket is gyepálta Győző bá, attól lett ilyen hülye.
Peterbond 2018. 02. 12. 00:47
#3734
Amúgy mivel én nem vagyok se nő se nem voltam ilyen helyzetben de tényleg kíváncsi vagyok hogy azok a nők akik visszamennek olyan emberhez aki veri őket miért teszik? És ezt komolyan kérdem. Biztos van pszihés oka vagy valami érzelmi de mit gondol?
Mert rendben valamin összevesznek ilyen ezer és egy van. Emberek kiabálnak egymással akár, aztán megbánják és elnézést kérnek. De már azt nehezen képzelem el hogy valaha csak egy pofont adjak egy nőnek, nehogy annak akit elvileg szeretek. De még megértem azt is hogy vannak temparamentumosabb emberek és rendben elcsattant egy pofon mert vagy az illetőnél leszállt a lila köd vagy valami olyat tett a nő Nálam már ez is sok de tételezzük fel hogy megtörtént és az emberünk egyből megbánta, felfogta a tettét és nem győz elnézést kérni. Ez még egy számomra elképzelhető eset hogy ilyen van.
De amikor ÖKÖL-el üt valaki TÖBBSZÖR és nem egy piros folt lesz az arcon hanem ARCCSONT TÖRÉS ami 4-6 Hétig gyógyul. Ott ugyan mire gondol az asszony amikor visszamegy? Hogy nem ondolta komolyan meg csak részeg volt vagy mit? Komolyan kérdem.
Peterbond 2018. 02. 12. 00:32
Előzmény: #3720  Törölt felhasználó
#3733
"Emberileg egy nagy nulla,és ti az ilyeneknek tapsikoltok,ha csak ballib média lenne (ahogy szeretnétek) ez sosem derült volna ki".
Eleddig SENKI se tapsolt Juhásznak. Eddig bárki említette egy szar embernek nevezte. Ti továbbra is úgy csináltok mintha mi egyetértenénk vele. Ellenben semmi problélmátok a Fieszesel csak mert bocsánatot kért.
Amúgy a liberál média semmit se halgatott el sőt ciikkezett róla és megszólaltata a másik felet is. Ahogy pl index is lehozta Simicska érintetségét az OLAF ügyben pl. Ellenben pl az MTV-vel ahol Tiborc nevét kimondani is szinte tilos ha poziív hírről van szó. Ahogy anno Simicskával és a Közgéppel is ez volt. Szóval ez a libsi média elhalgat duma valami brutál gyerekes bagoly modja verébnek efektus.
Peterbond 2018. 02. 12. 00:28
Előzmény: #3710  nemmondokle
#3732
"Ezzel szemben Juhász nemhogy bocsánatot nem kér,hanem mindent letagad,érzed a különbséget? Óriási!
Tökéletesen kirajzolódik hogy kezel egy Soros párti politikus,és egy kormánypárti egy hasonló bűncselekményt,de mint tudjuk ti az ilyen Juhász féléket szeretnétek hatalmon látni,aki nem mellesleg Magyarország egyik legnagyobb maffiózójának (Portik) a csicskása."
Se elötte se azóta nem támogattam Juhászt. Szerintem nem való a parlamentbe. De én ezt le bírtam íni elötte is és egyből a komment alá is. nem én metegetem az egyik félt itt hogy hát az nem is gond. A témát se én hoztam ti hoztátok. Én csak megjegyeztem hogy épp ugyanezt eljátszotta már egy fideszes is. A legtöbbetek védekezhetet hogy dehát mi 2 hónapos regek vagyunk nem írhattunk arról a sztoriról,. De hála égnek így is bizonyítjátok hogy nnem az számít mit tett az ember hanem hogy mi a pártszimpátiája. Köszönöm hogy igazoltátok.
Ja és csak utószóként:
Tényként kezelitek hogy Juhász megtette. Ő pedig azt állítja videó és kép anyag bizonyítja az ellentetjét. Ha a bíróság felmenti és kiderül a nő hazudott akkor elnézést kértek? 
Peterbond 2018. 02. 12. 00:23
Előzmény: #3712  Törölt felhasználó
#3731
Lásd egyel lejjebb.
Ha Juhász elnézést kér úgy 1-1,5 év múlva akkor rendben lesz?
Mostmár jöhetnek az Afrikaiak erőszakolni nőket csak elnézést kell kérniük? Ja bocs nem nekik kopogniuk kell. mindig lemaradok az aktuális Fidesz véleményről.
Tudjátok csak az a baj hogy akárhányszor előhoztok valamit itt a fórumon amin felháborodtok csak egy dologra kéne figyelni. Hogy egy fideszes nem csinálta már-e meg és akkor hogyan reagáltatok. De ha már ez se megy legalább utólag legyetek következetesek és ne 5 perc múlva változtassatok véleményt attól függően hogy fideszes vagy nem fideszes tette. Ugyanolyan szar alak aki nőket ver ha fideszes ha nem az.
Peterbond 2018. 02. 12. 00:19
Előzmény: #3710  nemmondokle
#3730
" két eset nem ugyanaz:
.
"Enyhítő körülményként számította be ugyanakkor, hogy Balogh beismerő vallomást tett, "
Elnézést. Akkor a Vak komondor történet egy máűsik univerzumban eset meg?
UTÓLAG beismerte. Nem mintha ettől kevésbé tört volna el az asszony arca dehát üsse kő. mondjuk Gyurcsány is legalább beismerte hogy hazudott. Akkor mostmár őt is felmenthetjük?
HPeter76
HPeter76 2018. 02. 11. 22:55
Előzmény: #3728  HPeter76
#3729
ja vagyis kárörvendők.. kár ezt tagadni!!::)))
HPeter76
HPeter76 2018. 02. 11. 22:52
Előzmény: #3720  Törölt felhasználó
#3728
Dehogy Ők tapsolnak... Ők TETTÉK tönkre lásd Szegedi képviselő,Miniszter jelölt abba is belrugtak a (Tesze tossza hozzáállásukkal!!!)
Mondhatom ezért nincs lelkiismeret Furdalása az ellenzéki Oldalon Nem hozta az eredményt!!
Nem találja Önmagát ennyire egyszerűű:::)))
buggyant
buggyant 2018. 02. 11. 22:52
Előzmény: #3726  Törölt felhasználó
#3727
Ebben nincs kulonbseg itt nalatok is az asszonok szolgak kiszolgaltatottak
Törölt felhasználó 2018. 02. 11. 22:49
Előzmény: #3725  buggyant
#3726
Vagy csak a vak komondort nem akarta ott hagyni? :)
buggyant
buggyant 2018. 02. 11. 22:46
Előzmény: #3720  Törölt felhasználó
#3725
Persze hogy a feleseg megbocsat
Menjen inkabb kecskepasztornak a meleg luxusauto helyett?
HPeter76
HPeter76 2018. 02. 11. 22:44
Előzmény: #3719  -pny
#3724
Te is úgy állsz  """baráti" Bloldali társaidhoz SEHOGY...
-pny
-pny 2018. 02. 11. 22:43
Előzmény: #3720  Törölt felhasználó
#3723
Megismétlem: Balogh beismerő vallomást tett, és JOGERŐSEN ELÍTÉLTE a bíróság! Ott nincs tovább kérdés. Juhásznál ilyen még nincs, de természetesen abszolút gáz a történet és ha igaz, persze, hogy elítélendő.
HPeter76
HPeter76 2018. 02. 11. 22:43
Előzmény: #3721  HPeter76
#3722
Akárhány hsz-em volt kibeszélsz NA ÍGY AZ ÉLETBE NEM JUTUNK ELŐRE Nem is rról beszész..Egy csalódott emberől BESZÉLHETÜNK Juhász esetébe!!
HPeter76
HPeter76 2018. 02. 11. 22:40
Előzmény: #3719  -pny
#3721
Hagy már nekem békém MIÓTA MONDJr máár ""Összefogás kulcsát"" FOGJUNK ÖSSZE,NEM JELÖLNEK NEKI...!!! Akkor már az Össtefogás KÚLCSÁT DOBJUK EL!!!!Trébe Otthgyta Karácsonyi is BESZORULT SZEGÉNY Nekem ez figyelmeztetés mennyire állsz Te ki a baloldali társad mellett!!!Nézzél már magadba,,,
Ird azt nem fér a csapatba,,,

Topik gazda

Simeone
Simeone
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek