Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-pny
-pny 2018. 01. 11. 17:30
Előzmény: #219  Vazsmegyei
#220
Kikről beszèlsz?
Vazsmegyei 2018. 01. 11. 17:27
Előzmény: #136  -pny
#219
Mondják ezt  igazi hazaáruló gazdasági menekültek is akik  elhagyták  HAZÁJUKAT! Nem lelék honjukat e hazában!
signal2
signal2 2018. 01. 11. 17:26
Előzmény: #215  Törölt felhasználó
#218
"Soros nem ezt akarja?" - nem tudom, mondott ilyet?
""minden bevándorlónak fizessen 9 millió forint állami segélyt"
Ez bukta,mert ez konkrétan benne van a 6 pontos tervében."
Ez van benne: 
"The EU should provide €15,000 ($16,800) per asylum-seeker for each of the first two years to help cover housing, health care, and education costs – and to make accepting refugees more appealing to member states." - 1. 15.000 EUR = 4,5 millió Ft, és nem 9 millió. 2. A mondat éppen azt jelenti, hogy az EU fizessen a tagországoknak a menekültek ellátásának segítése céljából. Tök más.
".Ezzel is egyre jobban fenyegetnek minket a Sorossal szövetséges brüsszeli bürokraták" - a bürokraták lehet, hogy ezzel fenyegetnek, de nem Soros. Szóval csak feltételezés lehet, hogy ő ezt szeretné.
"Erre az Ahmed H. a legjobb példa,miért van ennek is valóságalapja." - tehát, mert védte valaki a bíróságon, az azt jelenti, hogy Soros enyhébb büntetést akar a migránsoknak. Ez ám a fantázia! Egyrészt nem jelenti azt, másrészt kivitelezhetetlen, tehát maga a felvetés komolytalan. De úgy látszik, egyeseknél bejön...
"Ez pedig következik a migrációs politikájából,hiába nem mondta ki szóról szóra." Rendben, mondjuk, hogy következik belőle!
-pny
-pny 2018. 01. 11. 17:24
Előzmény: #215  Törölt felhasználó
#217
Muhaha:)
.
Mit gondolsz, sikerült alátámasztanod a kormány hazugságokat?
signal2
signal2 2018. 01. 11. 17:18
Előzmény: #194  Törölt felhasználó
#216
Fordítás:
Egyaránt fontos, hogy mind a tagországoknak, mind a menedék-kérőknek lehetővé tegyék preferenciáik kifejezését, a lehető legkisebb kényszert alkalmazva. A menekültek elhelyezése ott, ahova menni szeretnének nélkülözhetetlen feltétele a sikernek (ez pont a kötelező kvóta ellentéte by signal2). Másodszor, az EU-nak az élére kell állnia annak a globális kezdeményezésnek, hogy biztosítsák Libanon, Jordánia és Törökország számára, hogy biztosítsák a jelenleg náluk tartózkodó 4 millió menekült ellátását. Eddig azonban az alapvető ellátáshoz szükséges forrás töredéke áll csak rendelkezésre. Ha belevesszük az oktatást, képzést, és egyéb fontos ellátásokat, akkor az éves költségek legalább évi 5.000 Euróra rúgnak fejenként , azaz összesen 20 milliárdra. Az EU adott segély ma Törökországnak, és habár megduplázta múlt héten, így is csak az 1 milliárdot éri el. Ezen felül, az EU-nak segítenie kell különleges zónák kialakításában a régióban - beleértve Tunéziát és Marokkót -, különleges kereskedelmi jogokkal, ösztönözve a beruházásokat és munkahelyek létrejöttét a helyiek és a menekültek részére (mi ebben a kifogásolható? by signal2)? Az EU-nak évi 8-10 milliárd euróra kellene kötelezettséget vállalnia a frontlie országoknak, kiegészítve az USÁ-ból és egyéb országokból érkező forrásokat (ezzel is mi a a gond, ez nekünk jó lenne by signal2). Ezt hozzá lehetne adni azokhoz a forrásokhoz, amelyek a menekültek támogatására bocsát ki az EU. (ez utóbbit sem csinálja az Eu by signal2)
Ebben semmi olyat nem látok, ami a Soros-terv alatt futó nemzeti konzultációban van.
Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 17:17
Előzmény: #202  signal2
#215
"bontsák le a határvédelmi kerítéseket"
.
Soros nem ezt akarja? 
.
"a nyugat-európai országokban összegyűlt bevándorlókat Brüsszel kötelezően ossza szét, különös tekintettel a kelet-európai országokra""minden bevándorlónak fizessen 9 millió forint állami segélyt"
.
Ez bukta,mert ez konkrétan benne van a 6 pontos tervében.
.
"az EU a migrációs válság megoldása érdekében csökkentse a közép-európai országoknak járó mezőgazdasági és kohéziós támogatásokat"
.Ezzel is egyre jobban fenyegetnek minket a Sorossal szövetséges brüsszeli bürokraták.
.
"a migránsok enyhébb büntetést kapjanak az általuk elkövetett bűncselekményekért"
.
Erre az Ahmed H. a legjobb példa,miért van ennek is valóságalapja.
.
"az európai országok nyelve és kultúrája háttérbe szoruljon"
.
Ez pedig következik a migrációs politikájából,hiába nem mondta ki szóról szóra.
.
Már ne is haragudj,de kicsit tovább kellene annál látni,hogy mit mond Soros,és mi következik abból amit mondott.Amiket felsoroltál hiába nem mondta mindet szóról szóra,attól még logikusan következik belőle,ha kicsit gondolkoznál is,nem a betűkön rugóznál.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 01. 11. 17:16
Előzmény: #212  Vazsmegyei
#214
kukutyinbenko 2018. 01. 11. 17:14
Előzmény: #200  salve
#213
Csak azokkal az volt a bibi, hogy senki nem látta, hallotta őket sehol felbukkanni. Ennyire titokban nem lehet beszivárogni, valahol lakniuk kell, a gyerekeknek iskolába járni, orvos stb, stb. Mégsem volt semmi nyomuk.
Vazsmegyei 2018. 01. 11. 17:12
Előzmény: #182  _Bekre_Pal_
#212
No megjöttem! mi az ami nem érthető, mi az amiről nem szabad tudni az országnak? látom nincs hiteles fordítás , látom ,hogy orrpiszkálással foglalkoznak egyesek, frusztrációt is látok, meg  elfogadhatatlan viselkedést is! 
Akik meg nem tudnak bocsánatot kérni, azok nálam erkölcsi nullák!
-
Ennyit elöljáróban, aztán lássuk a medvét , most olvasok egy keveset!
-pny
-pny 2018. 01. 11. 17:11
Előzmény: #208  -pny
#211
Ezeket az állításokat igazold a Soros cikkek vonatkozó részeivel.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 01. 11. 17:11
Előzmény: #206  Törölt felhasználó
#210
semmit nem igazoltál, viszont hála neked elolvastam végre soros írását és rájöttem, hogy az origo szövege hazugabb, mint azt valaha is feltételeztem
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 01. 11. 17:10
Előzmény: #198  Törölt felhasználó
#209
köszönöm, közben megtaláltam magamtól és el is olvastam. KÖSZÖNŐ VISZONYBAN sincs az origó ordas cikkével
-pny
-pny 2018. 01. 11. 17:10
Előzmény: #206  Törölt felhasználó
#208
Egyiket sem sikerült igazolnod a lenti állításokból, még csak kísérletet sem tettél rá. Belinkelted azt, amit neked linkelt be Signal2...
.
"bontsák le a határvédelmi kerítéseket"
.
"a nyugat-európai országokban összegyűlt bevándorlókat Brüsszel kötelezően ossza szét, különös tekintettel a kelet-európai országokra"
.
"minden bevándorlónak fizessen 9 millió forint állami segélyt"
.
"az EU a migrációs válság megoldása érdekében csökkentse a közép-európai országoknak járó mezőgazdasági és kohéziós támogatásokat"
.
"a migránsok enyhébb büntetést kapjanak az általuk elkövetett bűncselekményekért"
.
"az európai országok nyelve és kultúrája háttérbe szoruljon"
HPeter76
HPeter76 2018. 01. 11. 17:09
Előzmény: #205  -pny
#207
Ti mindenkivel kikezdtek ilyet én még nem tapasztaltam fűbe fába beleköttök...
Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 17:08
Előzmény: #205  -pny
#206
Igazoltam az állításokat,nem tehetek róla,ha nem vagy hajlandó tudomásul venni,mert sérti az érdekeidet.
-pny
-pny 2018. 01. 11. 17:07
Előzmény: #204  Törölt felhasználó
#205
Csak szólok: magadat járatod le, hogy topic gazdaként képtelen vagy igazolni a kiinduló állításokat.
Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 17:06
Előzmény: #199  -pny
#204
Nem akarok egy notórius hazudozónak megfelelni,minden ott van az oldalán,most linkeltem be.Ciki,hogy nem akarod tudomásul venni amit a mestered saját maga tett közé az oldalán,bemutatva a 6 pontos tervét.
-pny
-pny 2018. 01. 11. 17:06
Előzmény: #198  Törölt felhasználó
#203
Ő sem ezt kérte, ezt már Signal2 linkelte neked ma. A kormány témabeli állításaid igazold PONTONKÉNT a Soros cikk vonatkozó részeivel. Ne húzd az időt és ne viselkedj ovisként.
signal2
signal2 2018. 01. 11. 17:05
Előzmény: #195  Törölt felhasználó
#202
Hol vannak benne ezek?
"bontsák le a határvédelmi kerítéseket"
"a nyugat-európai országokban összegyűlt bevándorlókat Brüsszel kötelezően ossza szét, különös tekintettel a kelet-európai országokra""minden bevándorlónak fizessen 9 millió forint állami segélyt"
"az EU a migrációs válság megoldása érdekében csökkentse a közép-európai országoknak járó mezőgazdasági és kohéziós támogatásokat"
"a migránsok enyhébb büntetést kapjanak az általuk elkövetett bűncselekményekért"
"az európai országok nyelve és kultúrája háttérbe szoruljon"
Kurvára nincsenek benne. Meg soros másik írásában sem.
kukutyinbenko 2018. 01. 11. 17:05
Előzmény: #197  kukutyinbenko
#201
kezeled=kezeld 

Topik gazda

Simeone
Simeone
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek