Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 09:12

Rendőrség topik - Szolgálunk és védünk?  

1. Meggyanúsították, őrizetbe vették és beosztásából felfüggesztették azt az öt rendőrt, akik a gyanú szerint megerőszakolták a Hooligans együttes gitárosának barátnőjét.



2. Kommandósok csaptak le 13 mutyizó rendőrre



3. A móri fegyverek beszállítója a vérengzés idején a rendőrség soraiban szolgált.



4. Gergényi Péter Pintér Sándor utazási irodájában folytatja



5.A Széna téri OTP helyszínelője 23 darab húszezrest csent el
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 07. 14. 14:04
Előzmény: #710  Törölt felhasználó
#720
baloldali értékek?
Kérdezd meg Krausz, Vitányi és még ki tudja, kinek a véleményét---------nem ültem egy padban velük és nem marx-engels-lenin-sztálin voltak a kedvenc olvasmányaim:))
Bevallom Jókaihoz és Verne Gyulához jobban vonzódtam!

Törölt felhasználó 2007. 07. 14. 13:40
Előzmény: #718  Törölt felhasználó
#719
Öngyilkosságot követett el a móri mészárlás egyik gyanúsítottja. A Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságának szóvivője az InfoRádióban elmondta: N. László késő este felakasztotta magát cellájában. A Nemzeti Nyomozó Iroda közölte: a veszprémi postásgyilkosság ügyében a gyanúsított halála miatt megszünteti a nyomozást.


Törölt felhasználó 2007. 07. 10. 19:59
#718
Törölt felhasználó 2007. 07. 09. 01:00
Előzmény: #715  Törölt felhasználó
#717
max
egyet kifelejtettél, bár tudom, nem ildomos mások pénztárcájában turkálni
mennyiért csinálod?
beirásonként fizetnek vagy átalánydíj:)
komcsi tempó
Törölt felhasználó 2007. 07. 09. 00:52
Előzmény: #715  Törölt felhasználó
#716
Asszem pr stratégiaváltás történt központi utasításra..... mostantól naiv szentlelkek fogják ontani a blődségeket minden mónika shown nevelkedett nagyonhülyének IS érthető szóhasználattal .

Hm. Nem rossz.
Törölt felhasználó 2007. 07. 09. 00:38
#715
Én baloldaliságot képviselek meggyőződésből.Nem, csalok,lopok,sem hazudok,ez az elveimmel összeférhetetlen.
Törölt felhasználó 2007. 07. 09. 00:29
Előzmény: #713  Törölt felhasználó
#714
maxnak szól természetesen
Törölt felhasználó 2007. 07. 09. 00:28
Előzmény: #712  Törölt felhasználó
#713
Figyu. Aki veled beszél itt, abból mindenkiből süt a gyűlölet. Akkor szerinted ki a hibás?
Bevallom, én is lenézlek, mert pénzért hazudsz, lopsz és csalsz. Hazug ideológiát képviselsz érdekből.
Törölt felhasználó 2007. 07. 09. 00:15
#712
Nem,csak a te jobbos táborodba vannak,értelmiségiek,így nincs szükség noteszre,de köszönöm szépen,de belőled viszont süt a gyűlölet sajnos.
Törölt felhasználó 2007. 07. 08. 23:59
Előzmény: #710  Törölt felhasználó
#711
ezek fel vannak előre írva a noteszodba?
Törölt felhasználó 2007. 07. 08. 23:46
#710
A Kormánynak vannak támogatóik,akik rendes normális baloldali értékeket valló emberek.Békét szeretnének,és tárgyalni,a Nemzet gyarapodásáról.
Törölt felhasználó 2007. 07. 08. 23:31
Előzmény: #708  Törölt felhasználó
#709
Azért az szembetűnő, hogy már egy gazdasági fórumon is csak a fizetett embereik védik őket. Kezdenek elfogyni a támogatóik.
Törölt felhasználó 2007. 07. 08. 23:18
Előzmény: #707  Törölt felhasználó
#708
Maxi Székesfehérvár?
Konki onnan való....

A nem seggnyalásból élőkhöz :

a lényeg azon túl hogy nagyon sötét lett : fogjátok már fel, hogy az agitációs propaganda műfaja lenin bácsi óta többet fejlődött mint az űrkutatás amióta kitalálták.

El sem képzelnétek mennyi,hány és milyen trükk, módszer, forgatókönyv eljárás létezik arra, aminek a lényege : meghülyíteni egy országot.

Az internet most kezd terjedni, mondjam azt : gyermekcipőben jár. Mi az az egyetlen dolog amitől egyik kormány sem sajnált sosem pénzt? (a saját zsebükön kívül) Az informatika.

Érdekes. Azt mindegyik támogatja. Na kislányok, nem tudjátok kikkel kivel és hogyan álltok szemben. Ez még rendben lenne, de az úgynevezett jobboldal egy naiv dilettáns banda. Ezek meg profik. Kőprofik.

2010 -ben ezzel a gyermeteg (á, itt demokrácia van, á azt nem létezik hogy megcsinálják, á az képtelenség...s.t.b.)
hozzáállással simán veszíteni fognak.
Még egyszer lassan, hogy mindenki értse : kedves "jobboldal". Fogalmatok sincs, kiket akartok legyőzni. Veszíteni fogtok.

Azon egyszerű oknál fogva, hogy nem ismeritek az ellenfeleteket. És alábecsülitek.
Ez meg már sokezer éves bölcselet Kínából, garantált a bukta.

Nicsak már ketten fossák minimum az igét rendszeresen, konki és maxi, de mint észrevehető (elemezzétek ki bátran) a hsz-eik ugyanarra a 10-15 törvényszerűségre, szabályra épülnek.

Azt hiszitek tudtok bármit? Semmit.
Az sem igaz amit kérdeznek.

Birkaország szájából az utolsó füvet is kilopják, 2010 után már nem érdekes mi lesz, hatmillió magyar is bőven elég. Ez (is) el van döntve.

Nem veszitek észre mi? Ez a kétpártrendszer lényegében egypártrendszer.
Goldstein (Orbán) az örök vesztes, 2009-től majd szépen gombamód elkezdenek szaporodni a bakik, egyre több marhaságot csinálnak, gombamód megjelennek kis nevenincs pártocskák szavazatokat elszívni, a szavazatszámláló programrendszerbe a szadesz emberein kívül a világon senkinek nincs rálátása (forráskódról beszélek), fél év múlva már el is égetik a szavazatokat, nyoma sem marad.

Ha valami zűrös, azt 30 évre titkosítják. Mert?
Ez demokrácia? A kutyát se izgat ez sem....:))

Na birkák éljen az MSZP !
Szokjatok hozzá, Magyarország elesett.
Törölt felhasználó 2007. 07. 08. 22:02
Előzmény: #706  Törölt felhasználó
#707
Csak nem félnek,az általuk létrehozót világtól????
Az eszme halhatatlan!
Törölt felhasználó 2007. 07. 08. 21:51
#706
A védett vezetők védelméről a Köztársasági Őrezred dönt szakmai szempontok alapján, ebbe adott esetben magának a védett vezetőnek sincs beleszólása.

Csaknem egy éve már, hogy a megnövekedett fenyegetettség miatt két védett vezető, a köztársasági elnök és a miniszterelnök szállítására az őrezred, eseti jelleggel, kénytelen páncélozott autót használni. Ezen túlmenően, amikor külföldi védett vezető utazik Magyarországra, a saját biztonsági szakembereik általában ragaszkodnak a páncélozott autó használatához.
link
Törölt felhasználó 2007. 07. 08. 21:24
#705
Én nem falun lakom,de kikérem magmnak a vidéken elők nevében is.A stílusom,nem voltam vulgáris,ellenben veled,ki lebunkózott.Írjál ilyet bátran,s oldaladról és magadról állítassz ki bizonyítványt,más nevében meg ne beszélj.
Törölt felhasználó 2007. 07. 08. 19:56
Előzmény: #702  Törölt felhasználó
#704
"kedves" mad, a nevemet meg nem te fogod megszabni, vagy kértelek erre???

a bunkó stílusodból meg vehetnél visszább!! Lehet, hogy ez otthon nálatok bunkófalván menő, de meggyőződésem, nem csak engem zavar.
Törölt felhasználó 2007. 07. 08. 19:23
Előzmény: #702  Törölt felhasználó
#703
Humet Forever válasz erre 09:38
Én Humet-párti vagyok. madmax
Törölt felhasználó 2007. 07. 08. 17:09
#702
Miért nem Lady N vagy?Oh Lady N.
Törölt felhasználó 2007. 07. 08. 17:06
#701
Hogy nálam ki értelmesebb,eldönteni nem te fogod,ha jól tudom nem kértelek fel,hogy megállapítsd.Konki,én lennék Operátor?

Topik gazda

lecso8
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek