Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kexelo
kexelo 2012. 11. 15. 13:59
Előzmény: #599  Törölt felhasználó
#600
csak nálam szar a random?
Törölt felhasználó 2012. 10. 08. 19:21
Előzmény: #585  Törölt felhasználó
#599
Kiprobaltam.
Richter nap vegen ha magas, akkor adok, ha alacsony akkor veszek. Ez szerintem eddig 5bol 4szer bejott.
OTP egyelore hiszek a trendben igy mindennap veszem olykor meghagyok belole, olykor lezarom mind, de a rendszer itt is hibatlan!
Mol: nna igen valamin veszteni is kell. kicsit megviccel az olaj mozgasa, mert mostanaabn nem koveti le annyira mitn amennyire szerintem kellene! :)
Mtelekom: 3 nap vetel utan, 3 nap short. KB azert mert ha a kamatcsokkentesre es a hozam esesre sem tud erosodni, akkor mire fog? Kicsit zavaro volt, hogy csak akkor tudtam eladast nyitni, ha mar lezartam a vetelem, de mas hibat nem vettem eszre.
Van még az EGIS, ami persze szepen araszol felfele, de en itt se fel, se le nem vagyok hajlando beszallni, ugyhogy ezt majd egyszer.

Amit igy elsore eszrevettem:
nem lehet vetelbol egy kotessel eladasba kerulni, azaz elobb zarni kell a vetelt, majd utana nyitni az eladast, viszont
Lehet napontuli megbizasokat is hagyni (pl nekem 4375on van bent az otp longjaim zarasa, ill 429en adnek még mtelekomot), korrektul meg van minden kalkulacio mar a pozi nyitas elott. Nem zarodik a pozi, ha elfelejtem hivni a brokert (jo persze ők is hivhatnanak emiatt, de ez nem 2005, hanem mar lassan 2013!!) Szoval szerintem ez eleg jo huzas volt es igy vegre tenyleg mindenkinke elerheto a reszveny short mellett az egyedi reszvenyek longolasa is!

azert kivancsi vagyok hogy mikor lesz kiterjesztve ez a kisebb papirokra is, mert akkor az exmnb-s degeszre keresi magat majd naluk!! :)
zintan_ 2012. 10. 05. 10:36
Előzmény: törölt hozzászólás
#598
Randin, vagy a Netboonon a partvonalon lévő cashre lehet pénzpiaci, vagy valami hasonló cuccot csinálni?
Törölt felhasználó 2012. 10. 03. 12:37
Törölt hozzászólás
#597
simpy 2012. 10. 03. 12:17
Előzmény: #595  Stiv
#596
nálatok megy a randi?
Stiv
Stiv 2012. 10. 02. 17:53
#595
Már több mint 9000 ügyfele van a cégnek,

csak így tovább....)))
Törölt felhasználó 2012. 09. 28. 09:15
Törölt hozzászólás
#594
totoro
totoro 2012. 09. 28. 09:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#593
Ha egyszer 9-kor kezd az informatikus akkor nincs mit tenni ;)
simpy 2012. 09. 28. 09:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#592
nálam is forognak a fogaskerekek...
Törölt felhasználó 2012. 09. 28. 09:13
Törölt hozzászólás
#591
Törölt felhasználó 2012. 09. 28. 09:12
Előzmény: #586  kexelo
#590
na, most jó
kexelo
kexelo 2012. 09. 28. 09:11
Előzmény: #587  totoro
#589
akkor ennyit az újításról..tLong, meg tShort...élesben nem tesztelték...
Törölt felhasználó 2012. 09. 28. 09:11
Előzmény: #586  kexelo
#588
nekem sem :((((
totoro
totoro 2012. 09. 28. 09:09
Előzmény: #586  kexelo
#587
Hát nem :(
kexelo
kexelo 2012. 09. 28. 09:09
Előzmény: #585  Törölt felhasználó
#586
másnak sem megy?
Törölt felhasználó 2012. 09. 27. 22:31
Előzmény: #584  Törölt felhasználó
#585
Én is megkaptam, az egész kereskedéshez új RANDIt kell letölteni!
Holnap kiprobalom és majd megirom hogy mennyire lesz sikeres ez az ujitasuk.
Törölt felhasználó 2012. 09. 27. 09:24
#584
Örömmel tájékoztatjuk, hogy 2012.09.28-tól az eddigieknél jelentősen kedvezőbb feltételekkel nyithat napon túli short ügyleteket a Budapesti Értéktőzsdén!

Annak érdekében, hogy Kedves Ügyfeleink továbbra is a legkedvezőbb szolgáltatásban részesüljenek, számos újítást vezettünk be.

Az újonnan bevezetett szolgáltatásainkat tShort és tLong termékeknek neveztük el, amelyek segítségével profitálhat az árfolyamok csökkenéséből és emelkedéséből egyaránt.

Mit jelentenek az újítások az Ön számára short pozíciók esetén?

- csökkentettük az értékpapír kölcsönzési díjat,
- a korábbiakban alkalmazott háromszoros tőkeáttétel helyett, most már ötszörös tőkeáttétellel nyithat tShort ügyletet és a nap végén eldöntheti, hogy csak daytrade pozíciót akart, vagy megtartja napon túlra tShort pozícióját,
- ha a nyitott tShort pozíciót még aznap daytradeként lezárja, a jutalék megegyezik a TDT százalékos díjaival,
- átalakítottuk a fedezetképzési eljárást, nem foglaljuk be előre a kölcsönzési-, zárási díjat és jutalékot;

tShort- amennyiben Ön úgy gondolja, hogy a piac esni fog, ajánljuk figyelmébe az ÚJ tShort termékünket, ahol 5-szörös pozíció nyitható a fedezethez képest!

tLong- ha abban bízik, hogy a piac szárnyalni fog, akkor az ÚJ tLong termék segítségével finanszírozzuk az Ön számára az 5-szörös tőkeáttételhez szükséges ellenértéket!

A módosításokat és az új szolgáltatás részleteit a honlapunkon találhatja meg, "Szolgáltatások" menüpont alatt 2012.09.28-tól!
Kérjük, hogy a fentiek igénybevételéhez, néhány kattintással fogadja el a Netboon rendszerben található új keretszerződéseket a "Szerződések" menüpont alatt 2012.09.28-tól.

Felhívjuk szíves figyelmét, amennyiben a Randi-n keresztül is kereskedik, honlapunkról töltse le a Randi legújabb verzióját 2012.09.28-tól!

Kérdéseivel forduljon bizalommal Társaságunkhoz!

Sikeres kereskedést kívánunk!

Random Capital csapata
Törölt felhasználó 2012. 09. 27. 09:24
#583
Örömmel tájékoztatjuk, hogy 2012.09.28-tól az eddigieknél jelentősen kedvezőbb feltételekkel nyithat napon túli short ügyleteket a Budapesti Értéktőzsdén!

Annak érdekében, hogy Kedves Ügyfeleink továbbra is a legkedvezőbb szolgáltatásban részesüljenek, számos újítást vezettünk be.

Az újonnan bevezetett szolgáltatásainkat tShort és tLong termékeknek neveztük el, amelyek segítségével profitálhat az árfolyamok csökkenéséből és emelkedéséből egyaránt.

Mit jelentenek az újítások az Ön számára short pozíciók esetén?

- csökkentettük az értékpapír kölcsönzési díjat,
- a korábbiakban alkalmazott háromszoros tőkeáttétel helyett, most már ötszörös tőkeáttétellel nyithat tShort ügyletet és a nap végén eldöntheti, hogy csak daytrade pozíciót akart, vagy megtartja napon túlra tShort pozícióját,
- ha a nyitott tShort pozíciót még aznap daytradeként lezárja, a jutalék megegyezik a TDT százalékos díjaival,
- átalakítottuk a fedezetképzési eljárást, nem foglaljuk be előre a kölcsönzési-, zárási díjat és jutalékot;

tShort- amennyiben Ön úgy gondolja, hogy a piac esni fog, ajánljuk figyelmébe az ÚJ tShort termékünket, ahol 5-szörös pozíció nyitható a fedezethez képest!

tLong- ha abban bízik, hogy a piac szárnyalni fog, akkor az ÚJ tLong termék segítségével finanszírozzuk az Ön számára az 5-szörös tőkeáttételhez szükséges ellenértéket!

A módosításokat és az új szolgáltatás részleteit a honlapunkon találhatja meg, "Szolgáltatások" menüpont alatt 2012.09.28-tól!
Kérjük, hogy a fentiek igénybevételéhez, néhány kattintással fogadja el a Netboon rendszerben található új keretszerződéseket a "Szerződések" menüpont alatt 2012.09.28-tól.

Felhívjuk szíves figyelmét, amennyiben a Randi-n keresztül is kereskedik, honlapunkról töltse le a Randi legújabb verzióját 2012.09.28-tól!

Kérdéseivel forduljon bizalommal Társaságunkhoz!

Sikeres kereskedést kívánunk!

Random Capital csapata
Törölt felhasználó 2012. 08. 14. 12:03
Előzmény: #581  Törölt felhasználó
#582
Azóta teljesen jó minden.
Törölt felhasználó 2012. 08. 09. 18:30
Előzmény: #573  l4l4mp3r
#581
hívtad őket?
gondolom ugyanazt mondtak volna neked, mint nekem, hogy par perc türelmet kérnek, de ha barmit szeretnek csinálni természetesen az internetes díjjal számítják es még egyszer elnézést kérnek a kellemetlenségért.
kötöttem is otp TDT amit később már én tudtam zárni úgyhogy no para.
ami kicsit érdekes volt talán, hogy a random traderen meg simán tudtam adni a daxot közben.

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek