Topiknyitó: csaba74 2015. 08. 05. 09:48

OTTone  

Sziasztok! Csináltam egy topikot az OTTone-nak mivel már nem FUSO néven fut!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
epitok 2024. 04. 30. 16:06
#98301
Ja és nem tartom jónak,hogy egymàst csesztetjük itt,Kósa Gàbor érdemelné meg!!!
orbitalis
orbitalis 2024. 04. 30. 16:36
Előzmény: #98296  uborkale
#98302
nem az szamit mennyit buktal hanem h az aldozatot hibaztatod.
en mar reg behoztam a bukot de ettol meg senkit nem itelnek el h o a hibas ha 10M tett bele.
nem! 
a csalok a hibasak ebben az esetben, senki mas.
uborkale 2024. 04. 30. 21:28
Előzmény: #98302  orbitalis
#98303
Tovabbra sem vagy hajlando figyelembe venni azt a tenyt, hogy en milyen jellegu penzek elveszteserol beszelek.Tobbszor es tobben is azt allitottak, csaladok mentek ebben tonkre, Vicus azt irta "mi meg ebbe buktuk el a hosszú évek megtakarításait", Gabesz pedig "hosszú évek kemény munkájával megtakaritott pénz egyik percről másikra odaveszett".
Nekem ezekkel van a bajom. Egyszeruen keptelen vagyok megerteni kockazatos eszkozbe (mert egy egyedi reszveny az az, foleg kishazankban) hogy lehet ilyen osszegeket tenni. Ezeknek a fajta penzeknek nem ilyenben van a helyuk.
orbitalis
orbitalis 2024. 04. 30. 22:00
Előzmény: #98303  uborkale
#98304
Részben egyetértek.
De lehet államcsőd is és akkor az állampapírjaid érdek lófszt se, találhatnak egy basztt nagy aranymezőt és az arany esik be, vagy ellopják. Párna alól a betörő viheti el, a befektetési alap pedig csődöt jelenthet.
Bejöhetnek az oroszok és szétlőnek mindent, akkor az ingatlanod nem ér semmit.
Mindennek van kockázata, ebben az országban pláne.
Lehet szétkenni ezeket kockázatokat és erősen javasolt is.
De ettől még ami itt történt az bűncselekmény!
gabresz 2024. 05. 01. 01:51
#98305

Emberek, FIGYELEM MINDENKINEK!!!
Magyar Péter, a Szombathelyi  performanszon tett 1 fontos mondatot, idézem:  ....és kedves barátaim,  ha bárkit még megkárosított ez a kormány vagy elvette üzletét, vállalatát, vagyonát,  jelezze felénk,  50 db. magas szintű ügyvéddel várjuk mindenki bejelentését,  fogunk nekik segíteni.. Emberek.  én azt mondom, ragadjuk meg ezt a lehetőséget is,  mindenki,  hangsúlyosom MINDENKI  írjon nekik,  írja meg sztoriját,  a történteket,  hátha onnan jön majd a segítség amint pozícióba kerülnek.  Ha egyszer ezt ígérte, Szombathelyen, márpedig ezt, /vissza lehet nézni/  próbáljuk meg. nincs vesztenivaló.  én a magam részéről már írtam neki,  ti jöttök.  "a lavina is az első hópehellyel kezdődik" . mondom, nincs vesztenivaló, tehát jelezzétek a Tisza párt felé a problémát, minél többen írunk, annál több az esély h. foglalkoznak majd vele. A pártreferenciákat meg most tegyétek félre, én sem vagyok se Tiszás, se semmi más, csak az ellopott pénzem akarom vissza, amit igen nehezen és sok idő alatt szedtem össze.  NE ADJUK FEL!!!!  ITT BŰNCSELEKMÉNY történt, és nem egy papír sima csődbe menetele. Sok sikert mindenkinek.
hekki 2024. 05. 01. 02:42
Előzmény: #98305  gabresz
#98306
Ez valóban jó ötlet, kicsi az esélye, de meg kell adni. Baj, hogy még 2 évig várni kell a választásra, addigra meg minden nyomot eltűntek az érintettek. Ner most 2 évet kapott arra, hogy a számonkérést ellehetetlenítse. Fel tudnak készülni úgy, hogy érinthetetlenek legyenek. Nem hülyék, meg fogják örzni a kiszervezett vagyonokat.
gabresz 2024. 05. 01. 15:01
#98307
igen hekki,  de még erre is van némi reménysugár, ugyanis már pedzegeti az előrehozott választásokat is, amire akkor lenne realitás ha még bőven növekedne a támogatottság, meg persze a mostani választások után csak.  most mással van elfoglalva.  Mindegy, a lényeg továbbra is, amit írtam, hogy írjatok neki, jelezzétek a problémát,  ezzel nem lehet veszíteni semmit, be kell linkelni ezt a fórumot is, innen rengeteg infót kap,  de sok ilyen levélre már lehet felfigyel, és beleveszi a megoldandók közé.
gabresz 2024. 05. 04. 04:04
#98308
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
epitok 2024. 05. 05. 13:49
#98309
Soros Györgynek is írjatok! (, mert " George"  nagyon keni a tőzsdei manipulációt, bennfentes kereskedelmet, ezért ki is utasították több országból )
 .......És Márki Zajt is vegyétek be, meg Dobrevet! Vagy ők már kifutottak? Vagy már csak vokáloznak a zenekarban? :-)
Illusio 2024. 05. 06. 14:03
Előzmény: #98309  epitok
#98310
Ismet koszonjuk az ismet epito hozzaszolast! Jar a minusz. 
Cipike 2024. 05. 06. 17:04
#98311
A kesergés helyett, tud valaki a céggel kapcsolatban valami infót. Ne felejtse el senki sem, hogy tulajdonos minden részvényes! El kell kérni a főkönyvet, megnézni hogy mi történt. Joga van mindenkinek ehhez. Nem tagadhatják meg!!! Amennyiben nincs meg akkor lehet feljelentést tenni! Biztos van közöttünk közgazdász könyvelő. Eddig nem szóltam a topikba. Nem kell a felszámolóra hagyni a dolgokat, ha van egyáltalán valami felszámolni való. A főkönyvet kell megszerezni és közgyűlést összehívni. Nem vagyok nagyokos, de kellene valamit lépni. 1 472 310 Ft van részvényben. Ha hülyeséget írtam akkor elnézést!!!
fiftififti 2024. 05. 06. 18:02
Előzmény: #98311  Cipike
#98312
Hát nem érted, vége a dalnak!!
Ner-el szemben hugyozni!!??
Ezt az ügyet egyik ügyvéd sem merné felvállalni ebben a szaros, korrupt országban!!!
pokrocz 2024. 05. 06. 19:58
Előzmény: #98312  fiftififti
#98313
Ha így gondolod, mit keresel itt?
fiftififti 2024. 05. 06. 21:45
Előzmény: #98313  pokrocz
#98315
Hogy mit keresek itt!?
Nekem 28,2 millió ft-om bukott ezen a szaron.
Minden törvényes lehetőségen végigmentünk több társammal együtt, akik tőlem is sokkal többet buktak, pertársaság satöbbi.
Gyakorlatilag mindenütt falakba ütköztünk, leráztak minket.
Ettől többet nem tehettünk , hiába a teljesen egyértelmű csalássorozat!!!!!
Cipike 2024. 05. 06. 21:55
#98316
Tisztelt Mindenki!!! Volt közgyűlés ahol 50% + 1 szavazat által a közgyűlés úgy határozott, hogy induljon el a tulajdonunk ellen a felszámolás anélkül, hogy megyözödtünk volna a felszámolás miértjéről. Itt hatalmas joghézag van!!!! Késő van holnap folytatom.
Cipike 2024. 05. 06. 22:01
#98317
Még a mai estéhez. Kirendelte el a felszámolást és mi célból????!!! Na tényleg jó éjt!
orbitalis
orbitalis 2024. 05. 06. 22:19
Előzmény: #98316  Cipike
#98318
Nem volt erre szükség.
tözsdecapalit. 2024. 05. 07. 13:04
#98319
Károsultak hol adták  le, hogy mennyi a káruk ,illetve várható  ebből valami fejlemény és rendezik egyáltalán.? Mit lehet tudni erről.?
epitok 2024. 05. 07. 13:16
#98320
Sajnos a a cég vagyonelemei pl.CNC gép (pélyázati beszerzés) kérdés, hogy hol vannak? 
De a kódok, meg az informatikai kulcsok csak Kósa Úr szerint értékesek, a függtelen informatikai szakértő  szerint nem, ezért értékelték le az egészet az utolsó mérlegben.  De az igazán fontos szerintem a bankszámlákról történő pénzkiáramlás összegei és iránya és dátumai? (pl belföld vagy külföld) és hogy van-e azokhoz szerződések és leginkább teljesítés igazolások- na azt kétlem!!! 
Meg a teljesítések arányosak-e, reálisak-e? Szerintem ez már üres cég, a könyvizsgálót se bírták kifizetni.

Topik gazda

csaba74
csaba74
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek