Topiknyitó: Frololo 2022. 04. 23. 16:01

OTP BBQ  

OTP: Országos Takarék Pénztár.
Barbecue: füstön sütés lassú tűzön. (Definíció a nyárspolgár weboldalról.)
E fórum arra hivatott, hogy az OTP részvénnyel rendelkező, keményfejű, árfolyam-emelkedésre spekuláló befektetők (szuperlongosok, szuperlongerek) otthonául szolgáljon.
Az Anyafórum ("OTP részvényesek ide!") szinte olvashatatlan a rengeteg hozzászólás miatt, melyek nagyrésze pillanatnyi észrevétel közlése az árfolyamról.
Az OTP BBQ pont az ellenkezője az Anyafórumnak.
E fórumba év/hónap/hét szerinti bontásban értékelők kerülnek, valamint év/hónap/hét szerinti bontásban spekulációk.
BBQ, mert a részvények lassan készülnek el, a füst pedig a bizonytalan gazdasági környezetre utal.
Szabad sajtóból tájékozódunk, nem ijedünk meg a saját árnyékunktól, húszezer forintos célárig meg nem állunk.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
dniel
dniel 2022. 04. 28. 21:07
Előzmény: #79  Frololo
#80
Osztalékra i várhato mi a szokás fel huzzák elötte pár nappal vagy be ejtik mi a szokás? pl most h meg kel huzni a nadrág szijjat mindenkinek gondolom lehet valami kis manipulácio az árakkal 
Frololo
Frololo 2022. 04. 28. 20:59
#79
2022.04.28.
Brummogott a medve, OTP felszaladt 11 ezerre, miközben 10610-20 körül hagyott rést (nem saját megállapítás). Számomra és sorstársaimra nézve meg lehet az első komolyabb kiszálló akár már holnap vagy a következő héten, mivel 11700 körül ki tudnék nullszaldóval szállni, réstöltésnél pedig be és akkor egy ezrest javítanék az átlagon plusz még az osztalékra is pályázhatnék. Meglátjuk, de ébernek kell lenni.
Frololo
Frololo 2022. 04. 28. 20:52
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#78
Erre gondolsz? Tegnap 13:00 órakor írtam az Anyafórumba:
"Azt mindenki gyorsan el is felejtette, ahogy látom, hogy medvepiacon vagyunk, az árfolyam összevissza ugrálhat. Talán két olyan nap is volt az elmúlt 1,5 hónapban, amikor egy napon belül 1000 értéknyit is változott az árfolyam. Simán benne van a pakliban, hogy holnap javít magán egy ezrest és 11400 körül leszünk. Szerintetek ezt látja bárki előre itt a fórumon? Ha ezt ki lehetne tanulni, akkor mindenki milliárdos lenne nem? Én sem azért vagyok 11600-as átlagon, mert tudtam, hogy leszünk 10 elején is. Persze mindig bevészmadárkodják páran, hogy esünk, de próbáld ki: mondd minden nap, hogy esni fog az árfolyam, lesz igazad, hidd el. Utána meg lehet ideologizálni, hogy miért mondtad és de logikus volt, de király voltál, de hidd el, hittél valamit, ami lehet, hogy attól teljesen függetlenül hozott egy olyan eredményt, amire számítottál. Ez is tőzsde pszichológia: ne hidd azt, hogy tudod, mert nem tudod, legfeljebb sejtesz valamit egy napon belül.
Zsuzsa szekálása pedig mostanában a csendesen csorgó napok hobbitevékenysége lett, szerintem ez az undorító és a szomorú metszéspontján van valahol."
Komolyra fordítva a szót, kereskedésnél a szakmai és az emberismeret egyformán fontos. Ezért nem vagyok én jó kereskedő, de legalább az embereket ismerem. :) Neked gratulálok ahhoz a tegnapi vételhez, jó helyre ment.
Törölt felhasználó 2022. 04. 28. 17:54
Előzmény: #57  Frololo
#77
honnan tudtad elöre hogy ez lesz? 
XD
zsuzsa37 2022. 04. 28. 00:59
Előzmény: #71  Frololo
#76

Ha ez a troll az otikával foglalkozna szerény személyem helyett már rég kőgazdag lehetne :-))
Törölt felhasználó 2022. 04. 28. 00:38
Előzmény: #74  dniel
#75
ha van szabalyrendszered ragaszkodj hozza 
max kimaradsz ez a legrosszabb ami törtenik
dniel
dniel 2022. 04. 28. 00:35
Előzmény: #73  Frololo
#74
A legfontosabb az önfegyelem mar kijartam par osztalyt ezen a teren :) igaz mas teruleten de az.itt is relevans 
Frololo
Frololo 2022. 04. 28. 00:18
Előzmény: #72  dniel
#73
Az önismeret valóban a legfontosabb.
dniel
dniel 2022. 04. 28. 00:16
Előzmény: #69  Frololo
#72
En nekem az a tapasztalatom magammal kapcsolatban h ha ki tervelek valamit es azt nem tudom ugy vegre hajtani ahogy akartam nem fojtatom tovabb... nem valtoztatok engedek stb mert ezen mar sokat buktam h eltertem a tervtol akkor az egesz felalitott strategiabol egy csapkodas lett csak... ami sose vezet jora. Nalam legalabis. Ha nem tudom elejetol felepiteni a poziciom ugy ahogy elterveztem akkor nem eroltetem
Frololo
Frololo 2022. 04. 28. 00:15
Előzmény: #66  zsuzsa37
#71
Fel is akartalak kérni, hogy írnál-e a mostmár tegnapi napról, mivel téged is megteszteltek nemcsak az OTP-t. :)
dniel
dniel 2022. 04. 28. 00:12
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#70
Au a baj nekem melom olyan h nem tudom orizni a dolgot. Napizas ez miat tok felejtos. Inkabb fordulatban orobalkozok ahol napokig futhat a tortenet es jobb profitott tudod realizalni. Stopot beallitom azt van h orakig azz se tom.hol allok. Uhy swingerkedek dd
Frololo
Frololo 2022. 04. 28. 00:10
Előzmény: #63  dniel
#69
Nem nagyon cáfoltál rám a soraiddal. Tök jó, hogy fejlődsz, de a tőzsde nem igazán a leülök és megtervezem környezet. Több lépcsős vásárlási terv megbolygatása...ha szerinted holnap emelkedni fogy vegyél reggel 10 darabot és ennyi. De nem erőltetem, csak jelzem, hogy úgy tűnik, hogy túl bonyolítod és nem biztos, hogy bentebb leszel, ha folyton csak ülsz fölötte és próbálsz mindig maximalizálni.
Törölt felhasználó 2022. 04. 28. 00:08
Előzmény: #65  dniel
#68
jo ezt te tudod
ki kell alakitsd a sajat strategiad amit sikeresnek erzel
dniel
dniel 2022. 04. 28. 00:07
#67
Holnap kb ott fog nyitni ahol mar keszulkdtem volna realizalni sztem lesz egy 150 ftos ugras minimum nyitoba
zsuzsa37 2022. 04. 28. 00:05
Előzmény: #54  Frololo
#66
Micsoda nap!Hiába na,megráncigálták a nem létező bajszát otikának,és így reagált rá a kis drága..Ma már jobb éjszakának nézünk elébe,adrenalin szint is vissza esett normálisra.
dniel
dniel 2022. 04. 28. 00:03
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#65
200 ft sok igen.. 800-1000 ft lett volna a profit cel. Ugy h max 11 200 ig hnnem h elmegy de 11 korul sztem a igazan realis.
Törölt felhasználó 2022. 04. 28. 00:02
Előzmény: #62  Frololo
#64
egy reszvenyben 1 ev is rövidtav
dniel
dniel 2022. 04. 27. 23:58
Előzmény: #60  Frololo
#63
Igen tehetnem ezt is abszolut de nagyobb árrés a celom egy beszalon mint amit most ki nezek ebbol a menetbol. Mol is jatszik varok egy ujabb csucsot vw is teriteken. Most jo ideje nem tudtam be lepni sehova de nekem az is jo ha elemezhetem az esemenyeket... tudom min kel javitsak egyebkent.. az irany erzekem eddig nagyon jol mukodott inkabb a profit szintek es a optimalis beszallok nem coltak mindig jo helyen... de bolt h pknt fordiloban tudtam kotni de igazabol ezen akarok javitani eheu meg tob kotes lista nezegetes stb kel szamomra h jobban ra erezzek a fordulatra ma pl mar meg is jegyeztem h alakul a szandek a fel iranyra 200 ftal volt csak felette a veteli ajanlatomnak es vartam h esetleg be esik addig h   ah eslo pakkot be gyujtsem de sajna nem.  Tob lepcsobe akartam venni elso nem jott nem fogom eroltetni mert az mar ossze lenne csapva akkor nem futok utana ha elmértem a helyet akkor igy jartam... 
Frololo
Frololo 2022. 04. 27. 23:56
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#62
Biztos jó döntés, csak kérdés, hogy rövid vagy hosszútávon. :)
Ma égett a tenyerem nagyon, hogy én is vegyek 10 ezer alján a további hígítás miatt, de annyiért nem mertem volna, hogy érdemben lentebb húzza a 11650-es átlagomat. Hagyok magamnak bőven puspakort az évre az esetleges négyszámjegyű árfolyamra, szerintem ez így helyes, kapzsi sem vagyok meg nem is aranyban van a pénzem, szóval szerintem jó így most. Utoljára 10800 körül vettem egyébként.
Törölt felhasználó 2022. 04. 27. 23:48
Előzmény: #59  dniel
#61
200 Ft szamit?
en kaptam a 10.300-on ma abbol a megfontolasbol hogy a 10.020 tamasz es 61.8 fibo (10.290) közt fog fordulni
aztan zaroban vettem meg hozza
hogy jo döntes vagy sem majd kiderül 

Topik gazda

Frololo
Frololo
3 1 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek