Topiknyitó: Mumi 2024. 01. 09. 19:15

ŐSZINTÉN a DELTA részvényről  

Nyitnék egy új topikot, amiben A Delta részvényről beszélgethetnénk őszintén támogatást adva egymásnak ebben a nehéz időben. Várnék mindenkit akár a lufiból is, ide bárki őszintén leírhatja a véleményét, arról is ha megbánta h deltába fektetett és arról is, (ha valamikor a cég megemberelné magát befejezné a pofátlan csalást, átbaszást), hogy egy emelkedő szakaszba mi várható, mik az érzései, minden téren és tekintetben.
Egy szabály van a normális hangnem és trollokat sem szeretnék.
Én magam az emelkedésben vagyok érdekelt, ugyanakkor mindenkit arra kérek, akinek nincs deltája, hogy ezerszer gondolja meg h vesz-e, mert ez a papír a nyugalom megzavarására különösen alkalmas és 2019-től, amióta létezik a Delta gyakorlatilag 170-ről 40 alá, jelenleg 36.5-ig esett, 31 az alja, teteje 189 (A Delta az Estmédia révén került a tőzsdére, érdemes utána olvani pl itt: https://forum.portfolio.hu/topics/est-media-szekta/27296?oldal=4144
Ma éppen zöld, de ez sajnos a Delta életében felettébb ritka. Eddig rengeteg csalódást és fájdalmat hozott azoknak, akik bíztak bent, de reméljük h záros határidőn belül lesz ez másképp is. Hajrá Delta, Hajrá te híg fos! (Gpeti szavai, akit ismeretlenül is nagyon bírok örökzöld szavai az Opus topikból)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 05. 16:10
Előzmény: #397  ikon
#400
  Még egyszer megkérlek, ÍRJ a DELTA részvényről.  Nekem eszembe sem jut írni mondjuk a NUTEX vagy NORD. fórumra,mert nincs és hát minek is "provokálnám "  azt ott szerencsét próbálókat.                                  Na ombre  akkor neked a logikáról.       Mondjuk 40  forintról  szerinted nullázna a DELTA  akkor mondjuk elbukom kb 100 millió forintot.  DE:  HA elmegy 200  forintig akkor  több mint  500 milliónál lennék.  Nekem megéri kockáztatni ( egyébként is az pénzem kockáztatok,közöd hozzá , na az egy 0 !!!!!  )                            Szóval légy  ember és  a fórumra a DELTA cég-ről írj.  Nincs kedvem ilyen párbeszédekhez.                             BESZÉLJÜNK A DELTA jövőjéről.  Elképzelésed  ????   KÖSZÖNÖM !
kockaveto1
kockaveto1 2024. 02. 05. 14:50
Előzmény: #384  ikon
#399
nem volt annyi az ath delta alatt, sőt.., hanem a delta ezen sz áron elszámolva költözött be. Ez alapján a várakozás.
Mumi 2024. 02. 05. 12:17
#398
az biztos h óriási csalódás a delta, bármi is lesz, azt látjuk ami volt, nyilván Manopi se ezt várta, eddig aki ebbe fektetett hatalmas vesztes ez tény, a jövő meg ki tudja, évek óta megy h jó lesz, sőt öt éve. 
Érthetetlen az egész valahol, mert pont h nincs feldicsérve a delta, a legutáltabb papír, a csődösök mind fel voltak dicsérve, lásd a beírt célár ottnál, mondjuk itt is volt 210, de itt szinte a cég is szarozza  illetve semmi pozitív nem jön sehonnan, kérdés mit csinálnak ezzel a sok papírral? A válaszra várunk....Addig is részemről ima h kapják vissza triplán azt a sok szart amit nekünk okoztak azok, akik ebbe benne voltak, vannak öt éve, kapják vissza bőven, 210-ig részemről mindennap megy, csatlakozzatok ti is.....
ikon
ikon 2024. 02. 05. 11:29
Előzmény: #394  MANOPI
#397
igazad van, lefelé kisebb a tér, csak nullázni tudsz. ezt a logikát ombre :D
ikon
ikon 2024. 02. 05. 11:28
Előzmény: #395  Donqatto
#396
az AMD-t sosem temettem volna, arról tudom mit csinál, és bár az Intel mindig lenyomta, sőt sztem ma is, de a  gamerek nagy kedvence, pár dologban jobb. a delta nem tűnik még cégnek sem, nemhogy komolynak. hidd el, végigjártam ezeket a kis csaló papírokat kezdőként, nem mind, de jó pár megvolt, a Genesis is, azon kivételesen nagyon durván sokat kerestem, pár hét alatt 3,5 misi körül, de akkor kezdtem csak utánanézni, kik is a tulajdonosok, mikor megláttam Rényi nevét, azonnal dobtam. Ez nem biztos h tönkre fog menni, de ha valami 5-6 éve folyamatosan esik, abban nincs bizalmam, a tulajokra pedig még a macskámat sem bíznám, héha kilő, aztán megint fél évig csorog le, ez tipikus
Donqatto
Donqatto 2024. 02. 05. 10:49
Előzmény: #393  ikon
#395
Tudom azt hiszed, ha valaminek a padlón van az árfolyama, azt hiszed tönkre fog menni...tudod 10 éve kb. az AMD is 2 dollár alatt mozgott...biztos azt is halálra ítélted volna...tudom nagyon más szitu...én sem gondolom, hogy itt lesz 100x-zás...én egy duplára utazok csak :D
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 05. 10:46
Előzmény: #393  ikon
#394
   Látod  !!!!!    Írtad , a  jövőt  nem látod.  :-)   FELFELÉ  nagyobb a tér.  Lefelé csak 37-38 ft.  Felfelé  ............................      Hát épp ezért felesleges itt írni  azt amit írsz.       Tényleg  inkább olvass egy jó könyvet,  itt leginkább olyanok vannak akik ÉRDEKELTEK a DELTA részvényben.  NE kínozd magad.  KÖSZÖNJÜK ! 
.   
ikon
ikon 2024. 02. 05. 10:40
Előzmény: #391  MANOPI
#393
"Írnál  valamit a cégről, jövőjéről?" nem, tech alapon kereskedem, a jövőt pedig nem látom, bár az árfolyamot nézve hát legalábbis bizonytalan, ha van egyáltalán
ikon
ikon 2024. 02. 05. 10:36
Előzmény: #389  fiftififti
#392
nem szabad mkb-ra vagy más elemző cégre hallgatni, ha jó nagy nyerőben vagy, és technikaiban nem vagy otthon, azt javaslom, max 10%ot engedj vissza, de persze ez egyéni, mivel elég volatilis, ha bírod a kockázatot, 15-öt, de többet semmiképp
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 05. 10:33
Előzmény: #378  ikon
#391
   Huuu,  unatkozol.  Akkor  miért nem olvasol egy jó könyvet  ?                                                                                KI  az a  ........................   aki unalmában egy általa  lenézett  részvényről olvas fórumot ?  Van baj,nagy  a  baj   !     Írnál  valamit a cégről, jövőjéről  ? KÖSZÖNJÜK.     Szóval ne a másik fórumozót  kóstolgassuk,  írjunk a DELTA-ról.   Épp tegnap  írtam erről.  
?  
ikon
ikon 2024. 02. 05. 10:33
Előzmény: #388  Donqatto
#390
ok, ez korrekt
fiftififti 2024. 02. 05. 10:31
Előzmény: #384  ikon
#389
Ott1 nél is volt célár meghatározás mkb részéről 275 ft körül.
Aztán néhány hét múlva 147 ft-nál
(Nem 10-20 ft-nál) a visszatérés lehetősége nélkül ,pillanat alatt felfüggesztették a papírt mondvacsinált indokokra hivatkozva😲
Na ez volt egy aljas, piszkos, szemét munka ,amihez sok felügyeleti szerv is közreműködött!!!
Mint korábban írtam, itt is tartok ilyen helyzettől, ezért van már csak mutatóba pár 1000 darabom.
Donqatto
Donqatto 2024. 02. 05. 10:30
Előzmény: #387  ikon
#388
Ha 31 nem fogja meg akkor baj van szerintem 
ikon
ikon 2024. 02. 05. 10:29
Előzmény: #386  Donqatto
#387
te kezdted a sértegetést, de ok, tekintsünk el tőle. lehet h itt aljat fogott, de ha nem, hol dobnád? itt a lényeg
Donqatto
Donqatto 2024. 02. 05. 10:25
Előzmény: #384  ikon
#386
Nem vagyok cica és én is mindenkinek mondtam 100 fölött, hogy adja el...ki is vagyok tiltva a delta szektából...de úgy látom, hogy itt már aljat fogott...egy ideje figyelem ezt is...illetve nekem te ne mondd meg, hogy tőzsdézzek e vagy sem, bohóc XD
ikon
ikon 2024. 02. 05. 10:22
Előzmény: #383  fiftififti
#385
én is ezt kérdeztem, tudod miket válaszolt? hogy nem akarja a csoporttársakat cserbenhagyni, hisz sokukkal jóban lett, de valójában sosem volt se célára, se kiszállási stratégiája, meg gondolom azt hitte, felmegy majd 1000-re is. a probléma az, ott sem szállt volna ki
ikon
ikon 2024. 02. 05. 10:20
Előzmény: #382  Donqatto
#384
nem böfögök cica, sejtem h. ath lehetett, de ha azt hiszed, ez bármire is garancia, vagy a vezetőség ígérgetése, semmi helyed a tőzsdén amíg ezt ki nem növöd
fiftififti 2024. 02. 05. 10:19
Előzmény: #378  ikon
#383
Azért hidd el seggemben volt a babszem amikor ősszel kidobtam közel 400000 darabot.
Volt nem kis félelmenm hogy na most fog elindulni, de utólag kiderült nagyon jó döntés volt váltani, és jó pár milliót be tudtam húzni ,realizálni más papíron 👍
Hangsúlyozom, mindig utólag okos az ember!!
Viszont tényleg én sem tudom elképzelni, akinek van a pár forintról az miért nem realizált bőven száz felett, miért nem elég 20 x 30 X os haszon??
Anno nekem is volt 10 ft alattról, de 30-40 körül kidobtam aztán visszavettem, satöbbi.
Donqatto
Donqatto 2024. 02. 05. 10:17
Előzmény: #379  ikon
#382
Nagyon úgy látom, hogy fingod nincs a részvényről, ha azt se tudod mit jelent itt a 210...én most kezdtem el venni, jelenleg 46k van és többet majd akkor veszek, ha lesz valami hír...
A 210-nek meg nézz utána, ha már ide jársz böfögni 
ikon
ikon 2024. 02. 05. 10:15
Előzmény: #377  Qwertzuio
#381
igen, ilyesmi, bár a kispapírok ilyenek, kerülni őket jó messziről, de te vagy az 1. aki legalább megemlíti a stopot
ikon
ikon 2024. 02. 05. 10:11
Előzmény: #369  fiftififti
#380
"itt mindenki felnőtt módjára, felelősség teljesen tud dönteni hogy mibe fektet." ahha, pont úgy néz ki :D 
ikon
ikon 2024. 02. 05. 10:10
Előzmény: #368  MANOPI
#379
ez a 210 meg honnan jött ki?
ikon
ikon 2024. 02. 05. 10:09
Előzmény: #366  Thor1
#378
sosem volt. unalmas kereskedési napokon benézek ide, mert 1 haverom felpakolt 1 forint körül, Est Media, aztán végignézte, hogy felmegy 180-ra vagy még feljebbre, és azt is, ahogy visszacsorgott a mostanira. nem tudlak megmenteni titeket, amíg nem tanuljátok meg a kiszállást, a kockázatkezelés, addig marad a mások hibáztatása, hogy lenyomják. Mindenkinek jó a magas árfolyam, hatalmas tévedésben vagytok, és nem lehet számonkérni az árfolyamot senkin. igen, ti döntitek el, és úgy néz ki, nagyon mellényúltatok, a ti választásotok, évek múlva is itt szidjátak a vezetés ezen a fórumon, vagy továbbléptek és elkezdtek pénzt csinálni, nekem mindegy, de elég kínos ezt a sok marhaságot olvasni. a sértődött befektető, aki nem ezt várta és azóta is ott tart, hogy majd ő beolvas, mert nyilván olvassák ezt a csoportot. biztos vagyok benne, hogy nem 
Qwertzuio
Qwertzuio 2024. 02. 05. 09:24
Előzmény: #375  MANOPI
#377
Amúgy meg a fsz tele azzal, ami itt is történt és kb az összes kispapír sztoriban.
Lehet itt bízni mindenben, de el kellett volna adni és talán mostanában venni de szigorúan 5-10 forintos stoppal. De remélem bejön az,amit vársz 
fiftififti 2024. 02. 04. 22:22
Előzmény: #375  MANOPI
#376
Kissé félreértelmezed.
Szerintem itt senki nem rugdos senkit!!
Csupán véleményt, álláspontokat osztunk meg!
Ez így rendben van.
Szebb jövőt a papírnak👍
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 04. 21:29
Előzmény: #372  MANOPI
#375
   Szeretném ha a fórumozók nem egymást  "rugdosnák" a DELTA árfolyama és a történések, NEM történések miatt.    Az,hogy ki mit gondol, ki mit csinál a fórumozók közül az semmit nem oszt nem szoroz a DELTA életében és árfolyamában.  Most ez van.  Mindenki eldöntheti,hogy mit csinál, feladja és máshol kereskedik , vagy bírja még ,mert lát benne pozitív jövőt..   Én például még mindig azért vásárlom,mert látok benne lehetőséget.     Szóval felesleges itt bárkinek a másikat rugdosni.    Mind egy cipőben járunk.  Sajnos jelenleg szorít  !   :-)  :-)
fiftififti 2024. 02. 04. 14:26
Előzmény: #373  Mumi
#374
Jól látod ,ehhez képest Te és Manopi is hihetetlen nyugodtsággal, türelemmel viseli ezt az egész cirkuszt.
Jó néhányan már dobtuk másban próbálkozva és azért hidd el elég sikeresen.
Persze nem azt mondom hogy nem térnék vissza amikor tényleg jönne korrekt hír, eredmények, de eddig ez így nagyon döglött ló, míg másokban tényleg lehet keresni, többé-kevésbé.
Mumi 2024. 02. 04. 13:11
Előzmény: #372  MANOPI
#373
Pontosan, meg ugye máshol van támasz, opus, app, 4ig,tudod h oké működik a cég, lehet kereskedni, igyekeznek, van valami a cég és az árfolyam mögött, deltánál semmit nem tudni, teljes vakság 5. éve csak esés van.....miért is esik 5 éve egy elvileg papiron jó IT cég? Azért ha egy cég 5 éve esik jelentős emelkedés nélkül, semmi nélkül, mnb buntetessel stb az elég félelmetes, 5 éve semmi ami pozitivan hat az árfolyamra.... Jelenleg kereskedni se lehet..... Évek óta erősen nyugtalanító a helyzet, amíg a felsorolt papirokban mára azért meg lehet nyugodni, igy itt még erősebb a negativ kontraszt..... Kb Egy 170es arfolyam felelne meg a megnyugtató szintnek amit a tobbi papír elért.... Nalunk meg egy 40 lassan álom..... 
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 04. 12:45
Előzmény: #371  Mumi
#372
  Én a  POZITÍV  gondolkodást helyezem előtérbe.  Sulykolom magamban,hogy JÓ  LESZ !!!.  Nézem a lehetőségeket, amik várnak a cégre.   TE  is tudod,hogy jó  lesz ,  biztos vagyok benne.   Csak hát az időtáv már feszegeti a kisbefektetők  "agyát" .  :-)  
Mumi 2024. 02. 04. 12:35
Előzmény: #370  MANOPI
#371
lassan 5 éve igérték a 210et ehelyett 37,4......és semmi pici jele se a változásnak.....ma is ment az ima h kapják vissza áttételesen valahogy, amit nekűnk okoztak, csatlakozzatok, imádkozzatok ti is ezért....
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 04. 12:25
Előzmény: #368  MANOPI
#370
  A DELTA  sajnos  nem igazán "konzultál" a kisbefektetőkkel,pedig egy  tőzsdén lévő cégtől elvárható lenne.  Most  vagy "trehányak " vagy pedig  még nem indult el az építkezés oly formában,hogy az árfolyamra is hatással legyen.  Pedig  nyáron az 5 éves tervnek  vége !    2019 - 2024 !  Szóval van még néhány hónapjuk.  Mindig várunk valamit.  Most mondjuk Márciust. Talán a Prémium vagy .............................                                            Egyébként is tájékoztathatnának,hogy az üzleti év első féléve miként alakult, Decemberben lezárták.       Szóvak kérünk valami tájékoztatást.  KÖSZÖNJÜK !!!!                                                                                                  ui:  5 év a tőzsdén és eddig  semmi jele,hogy miért jöttek a BÉT-re.  Pedig  a cégek azért jönnek,hogy ....................................
fiftififti 2024. 02. 04. 09:38
Előzmény: #368  MANOPI
#369
Korrekt!
Talán itt mindenki felnőtt módjára, felelősség teljesen tud dönteni hogy mibe fektet.
Ég világon semmi gond azzal ,ha valaki nem ért egyet másokkal.
A saját pénzünket visszük tőzsdére ki kevesebb ,ki nagyobb kockázat vállalással.
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 03. 21:14
Előzmény: #365  ikon
#368
   Én  nem dobom  és-de másokat sem hibáztatok.  ,jó estét, 37-nél kongatom a "vészharangot",hogy  lesz ez még 210 forint felett.  :-)   Stróman ferike  nem szégyenli  magát,hogy részvényes  akkor  én miért  szégyelljem  magam, töredéke  van csak nekem.    Ha neki jó akkor nekem is. Folyamatosan veszem,de nem vetetem senkivel.  :-)    
Dollarbill
Dollarbill 2024. 02. 03. 15:48
Előzmény: #366  Thor1
#367
Sok itt a Nostradamus:)
Thor1
Thor1 2024. 02. 03. 15:29
Előzmény: #365  ikon
#366
Akkor ezek szerint neked már nincsen. Mindenki saját maga dönti el, hogy mibe fektet és ez az ő sara. Ne legyél már itt mindenki " megmentője". 
ikon
ikon 2024. 02. 03. 15:09
Előzmény: #355  Mumi
#365
örülök hogy végre valaki rájött, ha nem felel meg, dobni kell, de nem másokat hibáztatni, jó reggelt. én 45-nél kezdtem kongatni a vészharangot, kitiltás volt a válasz
fiftififti 2024. 02. 02. 17:33
Előzmény: #360  MANOPI
#364
Szerintem korántsem kell év végéig várni és konzultálni melyik megy innen feljebb százalékosan.
Egy- másfél hónap múlva lehet összevetni, melyik hogy áll.
Jelenleg nordban nyerőben vagyok, nutexben 80 fillér híján nullán.
Lehet tényleg furcsán hangzik de ezekben hamarabb várom a profitot mint deltában.
Én is őszintén kívánok sok szerencsét az itt lévőknek,  sajnos én már nem bírom ezt a posványt nézni, aztán lehet hogy tényleg rábaszok, na mindegy, ilyen ez 👍
Mumi 2024. 02. 02. 16:15
Előzmény: #361  MANOPI
#363
csak mindig az a kérdés mikor? 
opus, apposok, 4igesek már megnyugodhatnak, mi mikor?
meg ugye miért ők (előbb), miért nem mi? 
Ettől már az is undorodik akinek sose volt....
Vicus2000 2024. 02. 02. 16:14
Előzmény: #361  MANOPI
#362
meg az app,, Wabi
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 02. 16:07
Előzmény: #359  Mumi
#361
 Tudod, mikor  már  majd mindenki undorodik  egy részvénytől...................  :-)                                                                          Emlékszel a tavaly nyári  OPUS fórum beírásaira  ???    És most ?  Pedig a cég annyit ér mint 2 éve.  :-)            Na, ez lesz itt is.  hipp-hopp.  mosoly !                                                                                                                           ui:  Az más kérdés,hogy a 2019-es MEGVEZETÉSÉRT mi járna  nekik !!!!    
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 02. 15:58
Előzmény: #356  MANOPI
#360
  Huuuuu,  ez a Nord és Nutex  "téma"  visszakapcsolt a fórumra  :-)       Hát,  én biztos  nem  cserélném át a DELTA  részvényeim azokra.      Persze,hogy  több a forgalmuk ha  átmennek oda  SZERENCSÉT próbálni. :-) Mert szerintem azokon inkább  csak a csoda segíthet, inkább mint a DELTA-n.   Ki-így-ki úgy. Kívánom a szerencsét.  Szép napot.              Azért még  konzultálnék  ezeken a Nutex-Nord-  DELTA  részvényeken %-san  akár év  végén.       Azok 16 ft.     DELTA  37 ft.          
Mumi 2024. 02. 02. 14:20
Előzmény: #358  fiftififti
#359
neked is sok sikert másban, 
amig más keres mi szivunk.....
csak visszakapják valahogy a delta banda,
akik ezt müvelték, részemröl egy nap sem fog kimaradni h kérjem 210ig,
ha sose lesz annyi akkor amig élek kérem, basszus csináltak egy olyan papirt amibe már semmit nem lehet csinálni, mintha nem is lenne....
fiftififti 2024. 02. 02. 14:09
Előzmény: #357  Mumi
#358
Így van, itt semmi tény nincs a kezünkben csak a totális bizonytalanság, plusz a cég szarba sem nézi részvényeseit, mintha nem is létezne, semmi tájékoztatás az égvilágon.
Ezért is van nagy félelmem iránta.
A napokban dobtam, már csak pár ezer darab van, szálltam át nordba, nutexbe, amixába.
Na, most lehet röhögni, de még azokban is nagyobb a forgalom és jobban lehet keresni, sőt nagy dolgok előtt állnak, majd figyeld csak meg 😉
Az égvilágon minden megy szépen fel, bux csúcsokat dönt itt meg totál érdektelenség, közöny, bizalmatlanság.
Minden kitörési próbálkozást azonnal vissza szorítanak óriási mennyiségekkel.
Persze valamikor erre is sor kerül, de hogy 210 , sőt 100 a büdös életben nem lesz arra mernék nagyban fogadni.
Kitartást a maradóknak ,nincs egyéb mint a bizonyos mosolyogva sétálás az idők végezetéig 😟
Mumi 2024. 02. 02. 13:36
Előzmény: #356  MANOPI
#357
Értelek, csak öt éve ezt várjuk és az idő is pénz, sőt.... plusz borzalom nézni h a többi megy, tudod a tőzsdén csak a tények számítanak minden más fikció és nekik 4ig,opus,app már ott a tény a kezükben, akinek deltája van semmi sincs a kezében..... 
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 02. 12:06
Előzmény: #355  Mumi
#356
  Egy  gondolat és KI-KAPCS  a mai napra.                                                                                                                          Próbálj  pozitívan gondolkodni.  Amilyen profin  levitték az árfolyamot olyan profik lesznek felfelé  is.    Előbb lesz ez 210 forint felett mint gondolnád.  :-)  :-)                                                                                                 Én  időnként  csak szembesítem őket a munkásságukkal  hátha  beleolvasnak a fórumokba.  :-)  :-)            Ha nem akkor  pedig  mások szembesülhetnek a tényekkel.  :-)   Csá.         Mosolyogj, úgy könnyebb.  :-)
Mumi 2024. 02. 02. 12:00
Előzmény: #354  MANOPI
#355
teljesen egyetértek, én most végképp lertörtem, ima megy részemröl, de amugy elengedtem, 
minden papír megy csak ez nem, ekkora mocskokat, mint ezek a deltások a föld nem hordott a hátán....ilyen kegyetlen, mocskosság nincs, h pont ez nem megy, de olyan durva a helyzet mára h forgalom sincs, magyarán valakinek kéne a pénz bármi okbol és szinte eladhatatlan, mert kötés sincs, jelenleg szar minden szempontbol sajnos, ami döbbenetes az a kegyetlenségük....
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 02. 11:12
Előzmény: #349  MANOPI
#354
  Érthetetlen !            65 000-es bux.  Tőzsdei  jó hangulat.  Ez pedig  lebetonozva árfolyamilag.   Most ez IT cég vagy Építőipari ??  :-)                                                                                                                                                         Na de tényleg..  Pénz megvan az akvizíciókhoz ,mire  várnak ?  Évek óta  figyelik a lehetséges "célpontokat"".  Tényleg  nem a DELTA  már  itt a  tulaj ?  Másra már nem igazán lehet gondolni.  Valamire ,valamiért  várni kell !!! ???   DE azért látható lehetne  ilyen-olyan  formában,hogy ez a DELTA  nem a 2019-es DELTA.   Sok-sok mindenben,mindennel  TÖBB !!!   Az árfolyama  pedig  majd az ötöde.                                         Idáig csak a DELTA-n  belül került be minden a DELTA Tech-be és a részvényekkel-árfolyammal csak cégen belül "kockáznak" 40 forint alatt.                                Ja és DRÁGA a Prémiumba kerülés  ?   A  sok-sok "támogatás" ,  hajókázás finanszírozása  helyett  inkább a CÉG ELŐREMENETELÉT  kellene finanszírozni.         Én GONDOLOM,hogy JÓ  cég ,még  jobb lesz,  210 forint felett is lesz atz ÁRFOLYAM, nincs ezzel gond , DE :azért 5 év után  már  kezdődhetne.   KÖSZÖNJÜK  !!!!!!!!!! 
Mumi 2024. 02. 01. 15:32
Előzmény: #352  fiftififti
#353
sajna megint inkább lefelé áll........ima, 
hol a cég?
37,1
fiftififti 2024. 02. 01. 12:46
Előzmény: #351  Mumi
#352
El tudom képzelni milyen jókat röhögnek az ima dolgon, beírásokon ,márpedig tuti hogy olvassák!!
Ha igazán el akarnák szedni még a kicsiktől akkor le tudnák verni akár 20-25 ft-ra is.
Ott néhány bepánikolt kisbüfi 35-38-as vételeiket is dobnák, jogosan félve a csődtől!!
Na de nem adok még tippeket, mert ezek még heccből is megcsinálják!!
Utolsó szemét gané egy cég ez is!!!!!!!!
Mumi 2024. 02. 01. 11:52
Előzmény: #350  MANOPI
#351
teljesen igazat adok, 
most is arra várnak h szerencsétlen kicsiktől még hátha el tudják szedni, el tudnak szedni 1200 darabot? Röhej na, ne csináljuk már, ima indul...lásd lejjebb, 
az a baj h nem szimpatikus a cég, pedig jó ha szimpatikus valami, ahol a pénzed van, kinek szimpatikus cég a delta? Jó kérdés, na ezen kéne változtatni, meg az árfolyamon, a ketto akár össze is függhet....
imát nem feledni....
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 01. 11:37
Előzmény: #349  MANOPI
#350
  A  GLOSTER  így  ( is )  próbálja a cég  nevét  előtérbe helyezni  és a részvényesek érdekeit védeni, képviselni.      A DELTA is megtehetné.        Elnézést,hogy másik cég  nevével példálózok.  Boldogabban szajkóznám a DELTA nevet.                        MI RÉSZVÉNYESEK  ugyancsak  kitől  várhatnánk  el ha nem a  BÉT -en  lévő DELTA  Technologies nyrt-től   amely   cég  RÉSZVÉNYESEI  vagyunk ?      2019-ben  megfeleltünk a DELTA  részére a BÉT-re  jövetelkor,  ( hogy bizonyos emberek eladhassák a részvényeiket,  NEM VÁD  és tény , csak gondolat )   OKÉ. Megtörtént,kibírtuk, DE :  azért  5 év után  "szabaddá"  tehetnék a kisbefektetőket,részvényeseket.  Elnézést kérek,hogy többesszámban írtam.  
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 01. 11:19
Előzmény: #293  MANOPI
#349
   Reklám !                 Fektess a jövőbe  !!!       Vegyél  részt a a jövő technológiai forradalmában !                          A  hazai tőzsde  nemzetközi növekedési  sztorija a BÉT standard kategóriájában kereskedhető.   BÉT emblémával  ellátva.    GLOSTER  REKLÁM  !!!!!!!!!!!!                                                                                                    Gondolom, gondoljuk.  A DELTA  részéről  nem lenne  kifizetődőbb  ha  ilyen  reklámokba  ölné  a  pénzt hajókázások  elősegítése  helyett  ?????                                                                                                                         Végül is  mindegy,  csak  leírtam.                                                                                                                                    Tetszik,hogy  2  nap  kicsiny emelkedése  után  nem  jelentek meg  új  "kalandorok"   (  Tehát  nem kalandorok vették ) .   Elképzelhető , hogy a tényezők   kezdték  el  venni.  Lassan, okosan.  Nekem  valamiért  ez az érzésem.  Remélhetőleg  ma   5-10  perces  (  így  csinálták a napokban )   vásárlással  átlökik  a  39 forinton és  mondjuk  38,7-en  zár.  Így terveztem a  mai  napot.  :-)
Mumi 2024. 02. 01. 10:29
Előzmény: #347  Mumi
#348
forgalom kéne.....
Mumi 2024. 02. 01. 10:28
Előzmény: #346  Mumi
#347
ki van száradva a könyv: nincs eladó 38 alatt pl
Mumi 2024. 02. 01. 10:27
#346
szinte nulla forgalom újfent, kevés, ezért ima ment és megy, csatlakozzatok, lásd lejjebb,
ami új fejlemény h ki van száradva a könyv, akár fordulat is jöhet, jöjjön....
Mumi 2024. 01. 31. 14:25
#345
érdekes mozgás, könyv, rengeteg eladó, de lejjebb se adják, ujabb szopatás v valami más?
fiftififti 2024. 01. 31. 10:00
Előzmény: #343  Mumi
#344
Biztos fel van függesztve 😃
Ma valami nagy dolog történik.
Árfolyamot semmilyen szinten nem befolyásoló közzététel miatt, 
bizalom és érdeklődés hiányában nincs kötés a delta részvényével😃
Mumi 2024. 01. 31. 09:40
#343
nincs kötés, 
ima viszont volt ma is, csatlakozzatok, lásd lejjebb....
fiftififti 2024. 01. 30. 15:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#342
Nagyon szemét egy társaság a felügyeleti szervekkel együtt.
Bezzeg a kisbüfit meg tudták büntetni amikor bedobta egyben nagy tételét eladásra, mert elege lett már valamelyik papírból. ötmillás bűnti egyből kiment 😟
Törölt felhasználó 2024. 01. 30. 14:39
Törölt hozzászólás
#341
fiftififti 2024. 01. 30. 14:35
Előzmény: #339  Donqatto
#340
Na ez az ,mindig ez történik.
Van még bőven a kölcsön vett részvényekből hogy tudják mivel gátolni a leghalványabb kitörést is 😟
Tuti ha valaki kikapná, akkor lenne 2 perc alatt 1 millió darabos fal újra 😟
Donqatto
Donqatto 2024. 01. 30. 14:28
#339
400k 5ös könyvben :D
Donqatto
Donqatto 2024. 01. 30. 14:27
#338
Legjobb 5 vételi ajánlat
MennyiségÁr
2.00037,6
12.00037,5
10.79037,4
10.00037,3
12.50037,2
Legjobb 5 eladási ajánlat
MennyiségÁr
271.22038,5
17.34638,6
34.30038,7
40.00038,8
59.87538,9
fiftififti 2024. 01. 30. 14:23
Előzmény: #335  MANOPI
#337
Hú basszus, te nagyon nem vagy képben!!
Még hogy ebből nem lopja ki a pénzt a ner???? dehogynem hisz ez van most soron.
Évekig lopta opusból, appeninből,
Ezekben már túl átlátszó volt így hagyták ,illetve felhúzták mindkettőt és szerencsére tartják is magukat négyszeres áron nyár óta mindkettő.
Persze nem zárom ki hogy itt is lesz egy felhúzás talán 70-80-ig is, de 100 felett pár éven belül ez a szar nem lesz!! Annyira nem prosperáló cég, illetve ellopják még a kávéba való cukrot is!!!
Nyilván te megteheted még évekig hogy nem adod el remélve egy 300-400 as árfolyamot. Addig sétálsz ,mosolyogsz.
De nagyon sokaknak fájó ez a szarakodás ami itt folyik és már akár nullában is szívesen dobnák csakhogy pénzüknél legyenek, inflációt már nem is számítom ?
Törölt felhasználó 2024. 01. 30. 14:08
Törölt hozzászólás
#336
MANOPI
MANOPI 2024. 01. 30. 13:51
Előzmény: #334  fiftififti
#335
   210  ft  felett  majd ha írsz az  új nick  neveddel  akkor jelezd .................  :-)     ADD EL,NE VEGYÉL !  Igy jóóó.  :-)   Ebből  a  cégből  még  nem vett ki  a tőzsdén pénzt a NER !  Folytassam vagy rájössz .  :-)                 Áááááá,  inkább hagyom is.   Léptem.  Szép napot.  fittyfirittty.  Sziaa.
fiftififti 2024. 01. 30. 13:38
Előzmény: #330  MANOPI
#334
Elkezdjen építkezni!!??
Rengeteg beragadt már lassan öt éve várja ,(amikor delta néven kezdett futni ez a szarkupac és hazudták a 210-et, meg a közel 40 milliárd kapitalizációt.
És látjuk hol tart 40 et nem képes átvinni nagyon régóta ,illetve csak pici ideig vitte át a nyáron.
Miből építkezik, gyakorlatilag semmi eredmény, hiába nyerik a milliárdokat, szerintem azt kitalicskázzák a hátsó ajtón.
Ezért írtam ,úgy ne járjunk mint ott1, vagy set 😲
Nekem is van papírom jelenleg, pici nyerőben , de vannak fenntartásaim a jövőt illetően!!
Persze lehet mondani hogy akkor adjam el , de hát nagyon régen hazárdírozom ezen a kamu magyar tőzsdén és ilyenekből szedtem meg magam 👍
Úgyhogy várjunk az idők végezetéig!!??
Lehet hogy megindul egy hónap múlva, lehet egy év múlva sem 😲
Mumi 2024. 01. 30. 13:36
Előzmény: #330  MANOPI
#333
igen, a cég kussol, semmi, ezek az alacsony forgalmu belevevések meg inkább ártanak, mert látszik h már állnak is be eladásra feljebb....ezek szart se érnek, 1 ftért anyjukat.....
saradielek 2024. 01. 30. 13:29
Előzmény: #331  Donqatto
#332
Ez nem kívánságműsor!
Donqatto
Donqatto 2024. 01. 30. 13:26
#331
38,7...ne indulj még...35 alatt én még akarok venni :(
MANOPI
MANOPI 2024. 01. 30. 13:18
Előzmény: #327  MANOPI
#330
  Megint megtalálták  a "kalandorok" a részvényt.  Holnap-holnapután  újra  mocskolhatják.  Igazából  nem érdekli  őket a cég,nem is írnak  róla.  :-)  
Én  azt  várom,hogy ELKEZDJEN ÉPÍTKEZNI A DELTA  !!!!!!!!!!!
  
ikon
ikon 2024. 01. 30. 12:42
Előzmény: #328  MANOPI
#329
azaaaaaaaaaz :))) rohadék 1 csaló volt 
MANOPI
MANOPI 2024. 01. 30. 12:38
Előzmény: #326  ikon
#328
   Civin, de  jobb nem beszélni  róla.  :-)  HUMET ! 
MANOPI
MANOPI 2024. 01. 30. 12:36
Előzmény: #324  ikon
#327
  Látod,ha a Phylaxiából lett Opimusból te is betankoltál  volna  10 forint alatt akkor mosolygósabb lennél.  Itt is  lesz  lehetőség  nagyot meríteni. Én így gondolom.  Türelmes  vagyok, építem a bázisom.  :-)                NE  vegyél, senki nem kért meg.  Az időt  ott fecsérelném a te helyedben ahol kereshetsz.  Ha  itt nem ,   akkor  keresgélj máshol.  köszike.  :-)   Megmondták,  az idő pénz :  :-)   Bár, jó  olvasni mások ........................ Maradhatsz,egye fene.  :-)
ikon
ikon 2024. 01. 30. 12:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#326
fú ezt már meg nem mondom, 2007-ben volt, de jókora bukta lett belőle, a másik papírnak a neve meg nem jut eszembe, az valami 35-40 forinton volt, és néha megjelent a cégtulaj feldumálni, C betűvel kezdődött a neve a faszinak, valami Civis vagy ilyesmi
Törölt felhasználó 2024. 01. 30. 12:23
Törölt hozzászólás
#325
ikon
ikon 2024. 01. 30. 12:21
Előzmény: #323  MANOPI
#324
bottal sem piszkálnám, kezdő koromban én is beszoptam kispapírt, Philaxia, meg volt még valami, amit ki is vezettek, soha többé
MANOPI
MANOPI 2024. 01. 30. 12:10
Előzmény: #293  MANOPI
#323
   Látom,egyre többen  gondolkodnak azon,   hogy DELTA  részvényt  vásároljanak..   Az,hogy  miként írnak,senkit ne tévesszen meg.  :-)
ikon
ikon 2024. 01. 30. 12:09
Előzmény: #321  saradielek
#322
az lehet, akkor is ki lettem tiltva a szektából és elment a kedvem
saradielek 2024. 01. 30. 11:26
Előzmény: #320  ikon
#321
Hát ez az :)Nem írtál lassan egy éve!

Topik gazda

Mumi
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek