Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
boerse 2024. 03. 28. 10:54
#132260
Nagyon durva hangnem kezd elharapozni, persze el kellene gondolkodni azon miért kell beállni -- néhány újságírónak is a sorba.
bronz 2024. 03. 28. 10:53
#132259
KáderSH meghozta a szép kereseti számokat.
Mese habbal.
bronz 2024. 03. 28. 10:48
Előzmény: #132248  Illusio
#132258
Undorító banda.
Ez Varga bulvár már annyira szánalmas a pedofidesztől, hogy ilyet még nem látott az ország.
Próbálják elterelni a figyelmet a hangfelvételen hallottakról, lassan eszköz nem számít. 
maxwax
maxwax 2024. 03. 28. 10:44
Előzmény: #132256  dexter
#132257
O annal sokkal jobban vigyazhatott, inkabb valamelyik stromanja vehette fel helyette a penzt. Persze az is lehet, hogy ot maskent es sokkal jobban fizettek ki. 
dexter 2024. 03. 28. 10:41
Előzmény: #132253  rockmaster
#132256
Reméljük kiderül, hogy rubelviktor is a fizetési listán van.
dexter 2024. 03. 28. 10:38
Előzmény: #132249  ________
#132255
Varga Judit inkább a maffiakormány hazugságát választotta és odadobta koncnak rogán antalnak és az orbáncsicska hazaáruló propagandistáknak a 3 gyerekét, nem törödve azzal, hogy mit élnek át.
Hát ilyen egy igazi NER anya...
dexter 2024. 03. 28. 10:36
Előzmény: #132242  rockmaster
#132254
Én egy sarki budi vezetését nem biznám orbánra és a bandájára.
rockmaster 2024. 03. 28. 10:30
#132253
"Magyar politikusokat is pénzelhettek Moszkvából, hogy oroszbarát propagandát terjesszenek az unióban"
"A cseh titkosszolgálatnak sikerült lelepleznie azt a propagandahálózatot, amin keresztül Moszkva magyar, német, belga, francia, holland és lengyel politikusokat is pénzelhetett azért, hogy oroszbarát propagandát terjesszenek az EU-ban – írja Hvg.hu a német Spiegel és a cseh Deník N alapján. Az összegek fedezték a közelgő európai parlamenti választásról szóló kampányok költségeit."
Ha már itthon nincs elég lopható pénz, jól jön a moszkovita segély:)
Csupán csak szovjetül kell beszélni, ugye PedoFidesz?
Tollbamondás a Kreml-ből:) 
Schmidt
Schmidt 2024. 03. 28. 10:26
Előzmény: #132247  Schmidt
#132252
De nekem az is elég, ha előre szolnak, hogy figyeljek, trafipax lesz. Nem kell, hogy a karmelitabol szoljanak, eleg egy mezei káder is. 
maxwax
maxwax 2024. 03. 28. 10:24
Előzmény: #132250  Peterbond
#132251
Azert az is erdekes, hogy Gulyas tobb mint egy honapja "beteg"  azaz mutottek, es most labadozik. 
Nem tudom, mi volt a gond es miert ilyen hosszu a gyogyulas, de ha kevelnem az elmeleteket, akkor elgondolkodnek, hogy miert eppen a kegyelmi ugy utan tunt el. Gyanitanam, hogy tudtak errol a felvetelrol es feltek, robbanni fog, ha nyilvanossagot kap es kiderulne, o sem tartotta a szajat barati korben es akar mas informaciokat is elmondhatott, amivel okozhatnak majd problemat. 
Peterbond 2024. 03. 28. 10:16
Előzmény: #132249  ________
#132250
Mert már rég maffiaként működik a kormány. Tisztára mintha a keresztapát nézné az ember. A mostani Gulyás videó is erről szól. Ahogy a korábbi Varga szöveg is amikor elmondatta hogy ő büszke a Fideszre. Kiszakadt egy áruló és most a maffia az összes érintettől akivel kapcsolatban volt elvárja a hűség esküt. Ezért Gulyás és Varga nyilatkozik és nem Orbán Rogán vagy Szentkirályi vagy más. Mindenki az előbbi kettőre hivatkozik. Ők vannak az előtérben, rajtuk csapódik elsősorban a közhangulat.
.
De most tényleg ezt hogy lehet a hangfelvétel után másként értelmezni?
.
"Én büszke vagyok arra, hogy az Orbán Viktor vezette kormány igazságügyi minisztere lehettem és arra, hogy a Fidesz tagja vagyok. " Ez nem csak úgy jött tőle ezt biztos hogy elvárták Tőle hogy mondja.
________
________ 2024. 03. 28. 10:07
Előzmény: #132248  Illusio
#132249

Varga Juditot a hazugságszolgáltatás azzal etette, hogy majd megvédünk, ne félj
aztán az elsö alkalommal kidobták
most meg még a magánéletét is kiforgatják, hogy meséljen a Magyar Péterrel leélt évekröl
a háttérben Rogánék megint csak röhögnek, és a szoknyája mögé bújnak, nekik semmi sem drága
a börüket nem viszik a vásárra, a MEGAFONt meg az adófizetök fizetik
.
ilyen emberek a példaképek?
Illusio 2024. 03. 28. 10:02
Előzmény: #132243  ________
#132248
Szanalmas fideszidiotak. Ezek masok lejaratasabol elnek, ahelyett, h igazan dolgoznanak a kozert. Es szanalmas az a birka tomeg is, amely rendre beveszi a gagyi koholmamyaikat. Ez a Judit egyre melyebbre sullyed s szinpadon  Hat igen, ez  mar az  ovi-sok szintje. 
Schmidt
Schmidt 2024. 03. 28. 09:30
#132247
Pár hónapja kaptam egy csekket gyorshajtásért. Befizettem már, de most igy a történések fényében, nem lehetne, hogy legközelebb szólok valakinek, és mondjuk eltünik a fénykép?, vagy valami ilyesmi?? Kinek kell ilyenkor szólni?
maxwax
maxwax 2024. 03. 28. 09:27
Előzmény: #132245  maxwax
#132246
A gyerekeit bantani fogjak a suliban, mert a gyerekek mar csak ilyenek. A legnagyaobb pedig kb kozepsikolas lehet. B@sszua, minek tette ki ezzel a rohadt interjuval, ezzel gusztustalan politikai kiallassal. Miert nem ment el ugyvednek es elt volna ugy? Ja, mert a hatalomra vagyik, mindennel jobban es ugyvedkent ez nem jutott volna neki.
maxwax
maxwax 2024. 03. 28. 09:19
Előzmény: #132243  ________
#132245
Pontosan ezt mondtam en is tegnap. Nem tudom, hany evesek a gyerekeik, de az biztos, hogy az alitolagos bajok jelentkezese utan is szult meg gyereket/gyerekeket. Diplomas, kb 4 nyelven beszelo jogvegzett no ilyet nem visel el. Egyebkent is, III/II-es tiszt apukaval - Varga Judit apja - a hatam mogott mar ezerszer elvaltam volna es nem magam, hanem a gyerekeim miatt. Ezerszer leirtak, nem a valas art gyereknek, hanem az azt megelozo otthoni helyzet. Eszembe jutott a Kaukazusi kretakor, ahol az aanya elnegedi a kezet a gyereknek, mert nem akar neki fajdalmat okozni. Varga Judit tudja, minek tette ki ezt a harom fiut? Felmerte? Egy anya iyet nem tesz.
________
________ 2024. 03. 28. 09:14
Előzmény: #132243  ________
#132244

de ez magánügy
az viszont nem, hogy egyesek elcsalnak büntetöügyeket a saját börük védelmében
ez kemény rendszerhiba, és büntetöügy
ki tudja, mennyi ilyen ügy van, amit egyesek megúsztak?
________
________ 2024. 03. 28. 09:07
Előzmény: #132241  ngergo1985
#132243

ha valaki összejön egy "rossz" emberrel, akkor nem 16 év után, pár hónappal a válása után jelzi, hogy ez nem jó, hanem már az elsö évben kiszáll a kapcsolatból
kivéve, ha mazoista
rockmaster 2024. 03. 28. 08:58
#132242
"Tovább csökkent a gyerekvállalási kedv Magyarországon"
"Minden idők második legalacsonyabb születésszámát hozta február - derül ki a KSH friss jelentéséből. A romló demográfiai folyamatokhoz a szülőképes korú nők számának csökkenése mellett a gyerekvállalási kedv visszaesése is hozzájárul."
Az összeomlott egs. ügy, oktatás, tömegközlekedés, rabszolgatörvények mellett csoda, hogy még ennyien születnek.
Teljesen alkalmatlanná vált Ocsmány és rezes bandája, a PedoFidesz egy egész ország iránytására.
Ocsmány a felcsúti TSZ-t talán el tudná vezetni, többre alkalmatlan.
ngergo1985 2024. 03. 28. 08:54
Előzmény: #132237  totoro
#132241
Gondolatok a tegnapi VJ interjú alapján:
1. Ha Gulyással 20 éve barátok, és az egyetem óta ismerik egymást, akkor Gulyásnak ismernie kellett 2-3-4 év alatt Magyar "nárcisztikus" jellemét is. Ha ő mutatta be egymásnak VJ-t és MP-t, akkor Varga első körben Gulyásnak "köszönje meg" hogy összehozta egy állítólagos pszichopatával!
2. Ha a 16 évük minden pillanata olyan rossz volt, akkor miért házasodtak össze? Akkor még VJ bőven nem volt politikus.
3. Ha annyira rossz volt a 16 év, miért szült az 1. gyerek után egy 2.-at, majd egy 3.-at is neki? Akkor sem volt még politikus, bármikor kérhetett volna segítséget, és kiléphetett volna a házasságból. 
4. VJ nem egy hülye csaj, tanult, jogot végzett, nem egy Borsodi cig@nyputriban nevelkedett, kilátástalan családból és társadalmi rétegből származik, ha a családja, rokonai "látták" azt, amit Magyar minden összejövetelen művelt, akkor pl az anyja, vagy az apja miért nem segített?
5. A tegnapi Anderseni magasságú mese hemzseg a logikai buktáktól,és csupa olyan állítás szerepel, ami dokumentumokkal, képi és hangfelvételekkel a mai napig nincs/nem volt bizonyítva! Hol van a bizonyíték arról, hogy terhesen mit csinált vele? Hol van a bizonyíték, hogy késsel terrorizálta? Hol vannak a szomszédok, barátok, rokonok képi és hangfelvételei, hogyan bánt, beszélt VJ-vel? Hol vannak pl orvosi látleletek, rendörségi dokumentumok, BÁRMI, ami azt BIZONYÍTJA, hogy MP ezeket tényleg elkövette? 
6. VJ közel 4 évig volt igazságügyi miniszter. Miért nem tudta megvédeni a Fidesz, a családok védelmezője az igazságügyi miniszterüket a férjétől? Ha őt nem tudták megvédeni, hogyan várjuk el,hogy az egyszerű átlagembert megvédjék a családon belüli erőszaktól?
7. Ha tudta a Fidesz,hogy milyen ember MP, akkor miért bíztak benne, hogy kaphatott zsiros állami pozíciókat? Miért tolták a szekerét? Miért nem hallgattaták el, ismerve hogyan bánt VJ-vel?
Ez, amit tegnap ebben a közel 2 órás interjúban láttunk, a fentiek alapján, konkrét bizonyítékok hiányában eddig nem más, mint rágalmazás, sárdobálás, a családi szennyes kiteregtése, és ki tudja hogy milyen szintű kiszinezése! Varga Juditnak azt gondolom első sorban ha már kamerák elé állt, arról kellene interjút adnia, hogy: 1. ki dugta az orra alá K. Endre kegyelmi kérvényét aláírásra, ki volt az, aki kegyelemre terjesztette elő K. Endrét? 2. mi alapján volt tudomása, kitől tudja azt a hangfelvétel alapján, hogy Rogán és emberei bejárhattak az ügyészégre, még akkor is,ha mondjuk semmiféle büncselekményt nem követtek el? 3. Ha tudott erről,miért nem tett semmit IM-ként? A fő probléma az, hogy ezeket a kérdéseket a magyar társadalom jó része sem végiggondolni nem tudja, egy jó része nem is akarja. Ez a tegnapi felvétel arra volt jó, hogy a fidesz birkákat és a bizonytalanokat megszólítva elérjék, hogy MP-t nőverő, pszichopata embernek állítsák be.
 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek